Téma: Pazarlás$

makailaci25 2013 jún. 02. - 15:00:29 Előzmény grebel
(4/4)
Úgy szagolom, van bõven mit pótolnod ebben a kérdésben, nem fontos ilyen nagyvonalúan dobálózni a szavakkal.
Gend 2013 jan. 17. - 23:40:59 Előzmény grebel
(3/4)
Nem tudom mikori volt az a dízel, de ha a részecskeszûrõs idõszak elõtti akkor bizony az elégtelen égés miatt olyan mennyiségû kormot okád magából amit egy zoknival simán fel lehet fogni! És ez még csak a korom...
4/10
grebel 2012 szept. 06. - 11:58:37 4/10
(2/4)
Olyan hülyeségeket mondanak, aminek semmi alapja nincs. Kiverte a bizosítékot, amikor azt mondták, hogy a dízel 20x annyi károsanyagot bocsát ki mint a benzines. Ezt bizonyítva egy zoknit húztak a kipufogóra. Bravó, a CO pl színtelen, szagtalan gáz, nem tudom azt hogy fogja fel zoknival.
Vegyünk 15 millióért 2 tonnás Lexus hybridet és használjuk a 4 literes motort az út 90%-ában. Telepítsünk hõszivattyút 5 millióért, és napelemet 2 millióért. Vegyünk "A" osztályos hûtõt és mosogatót.
Jöjjenek ki hozzánk, megmutatom, hogy lehet spórolni ha az ember rá van szorulva.
makailaci25 2011 jún. 01. - 08:52:07
(1/4)
Nem tudtam elaludni, belenéztem,végignéztem.Egyszerûen gyalázatos az emberek környezettudattalan gondolkodásmódja és életvitele. A bemutatott példák még a jószándékú, pozitív irányú változtatásra hajlamos egyéneket mutat be.Tennék rá egy fogadást,hogy ez a magatartás javarésze a tudatlanságból és a hozzá nem értésbõl ered. Döntõ többség mégis a "nem érdekel,leszékletezem,egyszer élünk, stb " kategória.Ezt tükrözi a hozzászólások mennyisége is;nézzük meg és hasonlítsuk össze a GyõzEKE, az Alávaló világ,a Megaszar, a Barátok köpszt és még néhány "orbitális" ízlésszintû mûsor nézettségével és a hsz-ok mennyiségével.Kell még több kommentár?