Téma: Perla

Krakati 2022 júl. 07. - 10:46:10 Előzmény dwkcsaj
(8/8)
A YouTube-on fent van az összes rész.
BENovelas 2012 jún. 30. - 17:55:29
(7/8)
Aki szeretné látni a sorozatot az a Dailymotion oldalán megnézheti az elejétõl. Felrakom a sorozatot. BENovelas-t kell beírni a keresõbe is kiadja a videókat.
9/10
Adry87 2011 máj. 30. - 18:19:18 9/10
(6/8)
Egyik kedvenc sorozatom volt, igaz hogy elég hosszú.Nekem tetszett a történet is, hogy végül a nagy nõcsábász is szerelmes lesz, és Perla miközben bosszút akar állni a barátnõje miatt, õ is beleszeret Roberto-ba.
dwkcsaj 2009 dec. 05. - 17:34:35
(5/8)
Sziasztok!
Valaki tudna nekm segiteni h hol lehetne letölteni vagy hol lehetne megnézni?????
segitsetek lécciiiiiii
Giada 2007 aug. 16. - 07:33:20
(4/8)
Hát ennek akkor ugyanaz a lényege ami az eredeti Perla-nak, csak kicsit hosszabb... most belenéztem, és gondolom ez a Roberto gyerek lenne az eredeti fsz... de ki ez a Javies-Havié akihez hozzá akar menni most Perla, mert Junior nem lehet... amúgy én szeretem a filmet, de ezt még eddig nem nagyon néztem, de mint már említettem, szinte ugyanaz a kettõ!
8/10
Csutka 2007 jan. 24. - 18:11:40 8/10 Előzmény brean
(3/8)
Szia Brean!

Igy már értem, köszönöm szépen a felvilágositást!:)
Csak az a baj, hogy emiatt eddig nem néztem, és mostmár lehet, hogy késõ lenne bekapcsolódni a sorozatba...
brean 2007 jan. 10. - 10:32:52 Előzmény Csutka
(2/8)
Szia Csutka!
Az elsõ részek és a mostaniak között évek telnek el. Az igazi Julieta papája meghal és ezért a két lány odautazik a nagy házba, ahol most Perla él. Viszont autóbalesetet szendvednek és az igazi Julieta meghal. Perla átveszi a helyét, mert mindenki azt hiszi, hogy õ Julieta. Roberto azért nem ismeri meg, mert annyi nõvel volt dolga, hogy nem emlékszik mindegyikre és ugye akkor õ nem volt szerelmes, csak kihasználta a lányokat. Késõbb rájon, hogy õ randizott az igazi Julietaval és Perla nem lehet õ, de a lány azt mondja, hogy megviccelték és õ valójában Perlával randizott, ami ugye nem igaz. Bosszút akart rajta állni, de beleszeretett. Amúgy én egyszer már láttam ezt a sorozatot egy másik csatornán, de akkor abbahagyták a vége elõtt és nem láttam. Ezért is várom, hogy eljussanak ahhoz a részhez, amelytõl már nekem is újdonság. Ha érdekes mi fog még történni emlékszem még jó pár dologra.
8/10
Csutka 2006 dec. 19. - 14:26:39 8/10
(1/8)
Már ugyan vetítik, de nem igazán értem... Ugyanis én az elsõ pár részt láttam, amiben Perla bosszút esküszik az ellen a férfi ellen, akivel most meg majd szerelmesek lennének?? Ez még akár egy tipikus szappanopera-fogás is lehet, de úgy tûnik, nem ismeri, vagy legalábbis az álnevén szólítja a lányt. Most akkor hogy is van?