Téma: Pikali Gerda

N.Barbara88 2013 jan. 06. - 16:00:21
(20/40)
Rosszul szinkronizál: Leánybúcsú, Elvált gary. Ebben a kettõben az eredeti karakter is legalább ugyanannyira elb.szott, mint a szinkron.
bittermoon1992 2012 jún. 13. - 23:26:16
(19/40)
Für Anikóval holtversenyben a kedvenc színésznõm. Mindketten remek szinkron- és színpadi mûvészek egyaránt.
mulao 2011 ápr. 22. - 15:40:21
(18/40)
Na, õ nálam egy olyan színész, akit akárhogy is akarok, nem tudom megkedvelni, még mindig közömbös számomra. Az Üvegtigris 3-ban szerintem erõltett volt, de igaziból tök mindegy. Én a hangját nem tudom hova besorolni. Néha nagyon jól tud szinkronizálni, akkor nagyon tetszik, máskor meg idegesítõen túl hangsúlyozza a karaktert, akkor meg nem tetszik. És nem mindig a hozzá jól álló színészhez kérik fel. És nekem túl sokat is hívják, annyira szerintem nincs jó hangja. Néha talán már uncsi is, hogy mindig õt hallom. Még Rebecca Hall-t is sikerült megkedvelnem, de Gerda egyenlõre nem megy. Bocsánat, ha valakit megbántottam.
Timek84 2011 ápr. 01. - 15:41:04
(17/40)
Nagyon szeretem a hangját!
moncsa94 2010 dec. 25. - 20:53:18 Előzmény mulao
(16/40)
Most hallgattam meg a hangját egy interjúban, és nem egy mindennapi hang, de az NCIS-ben nagyon jól szinkronizál. Zivához kell ez a karakteres hang és teljesen illik is hozzá, remélem nem lesz itt szinkronváltás SOHA! :)
mulao 2010 jún. 07. - 17:49:11
(15/40)
Most már jobban kezd tetszeni a hangja. Azt leszámítva, hogy a Dexterben zavar, hogy erotikusan próbál hangsúlyozni/ beszélni pedig a szerephez egyáltalán nem illik. A rejtély, NCIS, Rejtélyes vírusok nyomában, Elvált Gary c. sorozatokban (hirtelen ezek ugranak be) nem találom rossznak. Még annyit, hogy Kellie Williams színésznõre szerintem picit hasonlít az arcvonása, ami azért lehet érdekes, mert a Rejtélyes vírusok nyomában c. soriban Gerda volt a magyar hangja.
zs9302 2010 febr. 05. - 17:47:15
(14/40)
Dollhouse - Olivia Williams hangja
mulao 2010 febr. 04. - 11:08:10
(13/40)
Megkell hagyni, amióta hallottam az Odaátban, kicsit megkedveltem a hangját.Szerintem nagyon jól hangsúlyozott, kiemelte a karaktert.
Mostmár annyira nem is zavar a kissé reketes hangja, az Avatarban is nagyon tetszett.
Livender 2009 dec. 18. - 13:28:04
(12/40)
Neki is igen nagy mértékben köszönhetõ, hogy az Avatarnak jó lett a szinkronja. Az elmúlt pár hónapban meglehetõsen szinkron-sznob lettem, nem mindent vesz már be a gyomrom...viszont itt nagyon jó munka volt, és néha teljesen beleborzongtam a hangjába. Nagyon jól bánik vele.
mulao 2009 aug. 28. - 13:17:22
(11/40)
Nekem meg pont nem jön be az érceshang, a karakteres vagy a kellemes igen.
mulao 2009 aug. 28. - 01:27:27
(10/40)
Lehet, hogy csak azért nem tetszik, mert nekem a rekedteshang nem jön be, lásd: Hegyi Barbara.
mulao 2009 aug. 28. - 01:24:04
(9/40)
Nekem meg nagyon nem jön be a hangja.Pl imádom Fekete Ernõ hangját, Györgyi Annáé is bejön, stb, de az õvé nem.Bár volt egy sorozat, Rejtélyes vírusok nyomában, abban egész tetszett, de pl az NCIS-ben Ziva hangjaként, nem.
mulao 2009 aug. 27. - 01:27:23 Előzmény Semprini
(8/40)
Színszként nekem is közönbös, de õszintén szólva nem jön be annyira a hangja se.Tök véletlenül az volt ma, hogy megtudtam nézni újra a Montecarlot, letöltött verzióban, s én a rendes DVD után (azon látam elõször) úgyemlékeztem, hogy jól játszik, viszont ma teljesen meváltozott az én személyesvéleményem.Tök úgyéreztem, mintha civil lenne, és még így is túl játszaná, ráadásul a hangsúlyai is mind valahogy túljátszásnak hatott, néha még színpadiasnak is éreztem.De remélem én tévedek, mert tényleg jeölték az alakítását, és szerintem egy letöltött verzióból is másjön le, meg rendesképû DVD-rõl is, bár teljesen nézhtõ volt a kép jelenesetben.
5/10
Semprini 2009 aug. 26. - 19:45:40 5/10
(7/40)
Mint színész számomra abszolút közömbös, viszont szinkronhangként szuper. Rosario Dawsonhoz pl. nagyon jól illik.
mulao 2009 aug. 26. - 17:51:01
(6/40)
Az Ilove Budapest-ben játszott? A Presszóban még láttam, meg láttam a Valaki kopogot, de nem emlékszem rá.
mulao 2009 aug. 26. - 17:44:37
(5/40)
Megnéztem, azt írják végzett színésznõ 1999-tõl a Madách tagja volt, 2000-ben végzett a színmûn, bocsánatot kérek, nem tudtam, hogy valóban színésznõ.De elismerem, hogy filmekben és színpadon is jól játszott.A Papírkutyákban és a Montecarloban láttam asszem csak filmen.És rengeteget szinkronizál, nem akarok olyat mondani, hogy nincs jó hangja, de nekem nem tetszik annyira, vszont olyan soriban is szinkronizált, amit szerettem.Megnézem hátha másik filmben is láttam, mert darababan csak a Mezítláb a parkban.
mulao 2009 aug. 25. - 21:24:16
(4/40)
Én még emlékszem, mikor a Tv2-n mûsortvezetett.Nem tudom, hogy végzett színésznõ-e, de tény, hogy jól játszott a színházban is, meg a filmekben is.
judybee 2009 aug. 25. - 21:22:14 Előzmény mulao
(3/40)
A lényeg, nem volt szépségkirálynõ-mûsorvezetõ. Ez hülyeség.
judybee 2009 aug. 25. - 21:21:04 Előzmény mulao
(2/40)
Biztos kevered valakivel. Kétszeres Jászai jelöléses színésznõnk színésznõnek tanult, majd a Madách-ban kapta sorban a fõszerepeket.
mulao 2009 ápr. 05. - 05:46:32
(1/40)
Valahogy közömbös számomra.Nem biztos,de mintha valami szépségkirálynõként lett volna ismert.Aztán reggeli mûsort vezett, vagy mi.Aztán férjhez ment,szûlt két fiút, vagy mi.Szinkronizál,nekem nem jön be annyira a hangja,fõleg,hogy olyat szinkronizál,akit nem kedvelek.Nem is tartom túl szépnek.Meg filmekben is szerepel.Én a Montecarlóban és Papírkutyákban láttam talán csak, és jónak találtam.Színházban meg a Mezítláb a parkbanban láttam,úgyrémlik jó volt.De valahogy nem rajongok érte.
A Montecaróban látszik a melle (nem vagyok nagyon a híve),és jelölték is az alakításért,mondjuk úgyrémlik jó is volt.