offtopic
Kendra22 2008 jún. 02. - 16:31:29 Előzmény Amy1
(24/24)
Háthh ja!Amúgy népzenét a besavanyodott vén p*nák halgatnak!
Amy1 2008 jan. 26. - 16:09:38 Előzmény adri1
(23/24)
Áljunk mg egy szóra!
Nem csak a népdalnak van zenei kultúrája.A popnak a rocknak az R'N'B'nek meg az összes zenei stílusnak van.
tehát nem igazán értem mért vagy úgy eltelve magadtól.

UI:csak egy jó tanács:halgass bele Pink egyik számába, és lehet hogy rájönnál hogy jó.
10/10
pinkforever 2008 jan. 01. - 22:17:46 10/10
(22/24)
bocs kötekedés akart lenni
pink foreva!
10/10
pinkforever 2008 jan. 01. - 22:16:04 10/10 Előzmény adri1
(21/24)
szeretem pinket. a 'nick'emböl is kitalálható.
ha érdekel (sejtem h nem ) az életrajza,vagy legalább csak hogy hogy lett sztár, keress rá a neten.
az meg, ahogy lehordod mindennek amikor nem is ismered...
de én még most közlöm: hiába fogod kiforgatni a szavaimat, leidiotázni akkor sem fogok ugy vitába bocsátkozni veled mint pl szegény Wicky tette.
és JÓ a zenéje pinknek. biztos kulturálatlannak tartasz hisz a buszon (nem ugy mint te) nem a csinompalkot vagy akármilyen áltsulis NÉPDALT dudorászom!!
tény és való, hogy ismernünk kell a kulturánkant, de pont Te hangoztattad(!!) a demokráciát. no mi lett a szabad választással? meg a kötegedéssel?
Wicky 2006 júl. 08. - 15:33:15
(20/24)
most komolyan:igazat adok ebben Neked(amit leírtál)
adri1 2006 júl. 08. - 11:49:54
(19/24)
Figy! Szerintem is hagyjuk abba és elismerem, hogy igazad van a serdülõs dologban. Lényeg ami lényeg: Pink egy mai amerikai zenész és fogalmam sincs hogy tengeti mindennapjait. Csak tudod ami engem nagyon zavar az a sztárolás. Nem szeretem ha valaki feljebbvalónak hiszi magát, mint a többi ember. Esetleg az olyanokat "viselem el":) akik küzdöttek azért hogy elismerjék õket és nagy tehetséguk van ahhoz amit mûvelnek. A mai amerikai zenészeket( hozzáteszem nemcsak az amerikaiakat ) én személy szerint nem ebbe a csoportba sorolom. Lehet, hogy nem nyálas ribanc, de én sosem tudnék sztár lenni, taszít ez a világ. Tudom, hogy ez az egész nem rólam szól, csakúgy elmondtam mit érzek a mai sztárokkal kapcsolatban:) Bocs, ha egy kicsit durva voltam de akkor sem változtatja meg a véleményem Pinkkel és a többiekkel kapcsolatban...
L!ttleP!nkie 2006 júl. 07. - 17:42:37
(18/24)
choky nem tudom mit veszekedtek mert egyikõtöknek sincs igaza és biztos nekem sem egészen de hogy mondhattok bármit is p!nkre ha nem ismeritek személyesen???? Semmit sem tudunk róla, azonkívül amit énekel mert amit az újságban olvasunk róla ahhoz neki köze sincs. Szóval nincs joga senkinek lecsitri-ribancozni!!! Hallgassátok a zenéjét ha tetszik..ha nem tetszik, akkor ne hallgassátok, pont!
Wicky 2006 júl. 07. - 12:01:53
(17/24)
a fogalom zavart csak a csitrire értettem!
bocs,abban igazad van h nem írtam le pontosan h mire írtam a fogalomzavart!!a többire nem vonatkozik!!
Wicky 2006 júl. 07. - 11:59:01
(16/24)
na,én csak azért írtam azt h fogalomzavar mert a csitri azt jelenti h serdülõ lány,tizenéves!és sztem pink egyiksem,szal ha azt akartad írni h ribanc akkor írd azt!
mert ilyen a magyar - van egy régi szavunk de mamár nem ugyanazt jelenti mint régen,henem már rondább dolgok kifejezésére használják:p

és én azt nem szeretem az emberekben h kiforgatják a szavaimat,mint Te!!!mert én nem ribancoztalak le!

Ja és nem azt akrom mondani h kultúrálatlan vagy!
adri1 2006 júl. 07. - 10:25:45 Előzmény Wicky
(15/24)
Tulajdonképpen nem sokat értettem abból amit írtál, de nem azért mert kultúrálatlan vagyok:P. Mellesleg mi az hogy nem bírod az énekesnõt? Nem pont te írtad, hogy nézzek magamba csak más szavakkal? Meg fogalom zavar... mikor nem is ismersz... lehet hogy túl egyenesen fejtettem ki a véleményemet az biztos, de már ezt az egész kezdeményezést nem értem:" te mondod hogy csitri? ... fogalomzavar... majd elnövöd.." bocs nem tudtam pontosan visszaírni. Hogy jön ez arra hogy HÜLYE NYÁLAS AMCSI MEG CSITRI? Te nem ismersz engem viszont mindketten ismerjük Pinket. Na most akkor melyik a mérvadó?
Wicky 2006 júl. 06. - 16:29:47
(14/24)
na most komolyan:nem ribancoztalak le!és nem akarok azért vitatkozni veled!nem bírom az énekesnõt de azért nem írogatok így róla!
sok mindent és mindenkit nem bírok(enyhén fogalmazva)de biztos normálisabban adnám elõ!!
és a kultúra abban is megmutatkozik h h beszélsz...
és ne mérgesen olvsad hanem higgadtan
szia
Wicky 2006 júl. 06. - 16:05:53
(13/24)
tudod mit nem szeretk,hogy ha kiforgatják a szavaimat!és nem szeretek vitatkozni,csak beszélgetni,csak sokan egybõl a rosszat keresik a mondandómban....
és ha csitri miatt gondoltad h leribancoztalak akkor tévedsz,a csitri nem azt jelenti h ribanc,de én ehhez a felfogáshoz már túl öreg vok..
adri1 2006 júl. 06. - 15:52:32
(12/24)
Örülök neki, hogy van zenei kultúrád... Ja és köszi, nincs szükségem az értelmezõ kéziszótárra mert magyar vagyok és tudok is magyarul. Annak is örülök, hogy tudsz népdalokat mert veled ellentétben én nem azért írok neked hogy folyamatosan fikázzalak, ugyanis látom az neked nagyon megy. Ne aggódj az én zenei ízlésem miatt,ok? Tökéletesen tudom, hogy mi a számomra agymosás és mi a jó zene. Ja és én is tudok népdalokat, éppen eleget ahhoz hogy ilyeneket írjak.
Wicky 2006 júl. 06. - 15:29:33
(11/24)
ja és te nem tudhatod h nekem mi jön be és mit hallgato,mert nem vagy gondolat olvasó....
Wicky 2006 júl. 06. - 15:22:12
(10/24)
mit hallgatsz amúgy?
ha már az én kultúrámról kérdezel!
Wicky 2006 júl. 06. - 15:18:13
(9/24)
1.lehet h több magyar népdalt tok,mint te!
2.mondom h fogalom zavarban vagy,vedd elõ a MAGYAR értelmezõ kéziszótárt és nézd meg a csitri jelentését!és nem ribancoztalak le..
3.és nem mondtam h pink zenéjétõl vagyok elájulva.
4.van zenei kultúrám
adri1 2006 júl. 06. - 14:30:17
(8/24)
Jaj bocsi hogy kíváncsi vagyok mint a többi ember és benézek olyan fórumba is ami egyszerûen csak "érdekel". Kíváncsi voltam mit gondoltok róla. Kérdezhetek valamit?: tudom hogy nem kapcsolódik ide, de a saját kultúráddal fogsz valaha is foglalkozni? mármint azon kívül hogy szereted Pink zenéjét. Mert nemcsak a nyálas divatzene létezik. Természetesen ez a te ízlésed, nekem el kell fogadni és tisztelni. Én is szeretem a zenét, sõt... de nem a mai divatzenét annak ellenére hogy abban nõttem fel. Szerintem mielõtt leribancoznál egy normálisan gondolkodó embert énekelj el egy népdalt mert magyar vagy nem? Mellesleg nem azt mondom hogy a népdalon kívül mást ne énekelj, mert vannak most is jó számok, csak nem pinktõl...:( És nem kell foglalkozni a véleményemmel csak kifejettem mert demokrácia van. Pink biztos jófej és szerintem nem venné zokon ezt a "sértést" úgy mint te...
Ja és bocs hogy benéztem!
Wicky 2006 júl. 05. - 14:17:29 Előzmény adri1
(7/24)
még te mondod h csitri,elég nagy fogalomzavarban vagy....
majd elnövöd...
L!ttleP!nkie 2006 jún. 28. - 20:33:59
(6/24)
Figyu, senki sem kényszeríti hogy nézd! Én sem pocskondiázom azt amit te szeretsz szoval pusszantlak leállhatsz:P
adri1 2006 jún. 27. - 12:02:33
(5/24)
KIT ÉRDEKEL AY A HÜLYE CSITRI!!!!HÉHA NORMÁLIS AMI ENGEM IS MEGTÉVESZTETT, DE AMÚGY EGY AMCSI,NYÁLAS IDIÓTA !!!!!!