Téma: Pixel

10/10
Staminah 2016 márc. 17. - 11:08:41 10/10
(36/56)
Szerintem nagyon aranyos kis film. AS alapból szeretem, Kevin James-hez is jó emlékek kötnek (Randiguru), a filmben szereplõ hölgyek pedig nõi szemmel is kellemes látványt nyújtanak. A film alapötlete szerintem egészen különleges, korán sem szokványos, és a megvalósítása is nagyszerû. Miközben néztem, az jutott eszembe, hogy a kislányoknak egy csomó filmet készítenek, hát végre egy, ami inkább a kisfiúkra hajaz (no meg a nagyokra, akik emlékezhetnek ezekre a játékokra.) Nem mondom, hogy leestem az ágyról a röhögéstõl, de alaposan megfázva, két zsepi meg a teakortyolás közepette kifejezetten jólesett a film.
kareshu 2016 jan. 31. - 17:11:42
(35/56)
Nem egy klasszikus, viszont legalább nincs benne disznó humor. Este netrõl videózva elmegy. Ez is olyan film, amiért mozijegyre nem adnék ki pénzt, pedig ott lenne látványosabb. Én fõleg a mindenhogy csinos Michelle Monagham miatt néztem végig.. :)
5/10
pihes 2016 jan. 10. - 15:20:28 5/10
(34/56)
A filmért, nem voltam oda, de a végén, lezsibbadtam.
AS, ezt nem is játszhatta volna másképp, de ez, nem az õ filmje...
De a cím választás, az sikerült.
3/10
beo71 2015 dec. 26. - 20:01:26 3/10
(33/56)
Az elõzetes alapján röhögtem egy nagyot és azt mondtam : ez egy sz@r.
Úgy is tartottam, talán sosem nézem meg, aztán a lányom rávett és leültem elé. Elindult a film....
és...
aztán...
... - hatásszünet -...
ez a film tényleg sz@r.
3/10.
Kedvelem Adam Sandlert, tehát nem a Sandler hatás miatt rossz, hanem csak simán bárgyú és humormentes.
5/10
deadscott 2015 nov. 30. - 22:21:17 5/10
(32/56)
Egy szuper ötlet béna megvalósítása. Humor nuku.
5/10
port_man 2015 nov. 27. - 22:50:14
(31/56)
Ez valami borzalom, végig sem tudtam nézni, mintha arra dolgoztak volna, hogy mikor tûnnek el a nézõk ... Brrr.
5/10
szamóca67 2015 nov. 13. - 21:10:02 5/10
(30/56)
Hiányoltam, hogy Mókucy-t nem mutatták a filmben. Pedig kíváncsi lettem volna kiért hagyták el a "zakkant banyát" . =D
9/10
AvatarAtt 2015 nov. 09. - 15:10:50 9/10
(29/56)
Szerintem nagyon szórakoztató volt a film. Tetszett a film ötlete és a megvalósítás is, volt pár nem túl poénos poén, de összességében engem kikapcsolt a film és jókat kacagtam rajta. Josh Gad színészi játéka nekem kicsit Jack Black koppintás érzetet hagyott maga után. Én megnézném valószínû ezt a filmet jövõre is :) ajánlani tudom.
4/10
Rahar 2015 nov. 08. - 13:21:33 4/10
(28/56)
Számomra egy igényesen kivitelezett, látványos alkotás. Jó színészeket vonultatnak fel. Sajnos humor tekintetében kevésnek érzem a filmet. Ami van benne az nem rossz, csak tényleg, egyszerûen kevés. Elõttem valaki már megjegyezte a párbeszédek sekélyességét, osztom a véleményét.
Valahogy úgy vagyok vele, hogy láttam, pipa, de többet nem szeretném megnézni, közepes filmnek tartom.
Már többen megjegyezték, hogy Adam Sandler nem volt jó ebben a filmben, számomra az általa hozott karakter rendben van, az hogy éppen most kevésbé vicces, arról nem a színész, hanem a forgatókönyvíró tehet.
9/10
idõjós1010 2015 nov. 01. - 07:48:58 9/10
(27/56)
Nekem annyira tetszett az ötlet, és a megvalósítás, hogy gyakorlatilag ez nálam mindent vitt. Adam Sandler-nek pedig külön örültem. Kevin James-nek annyira nem, viszont Peter Dinklage-nél nagyon nagyot néztem. Nagy rajongója vagyok a trónok harca óta. Serena Williams pedig külön zseniális ötlet volt :-) Mivel szeretem a teniszt is, így neki is nagyon örültem.
7/10
Ze74 2015 okt. 31. - 20:17:20 7/10
(26/56)
Vesszek meg,de nekem ez tetszett!
Sz Peter 2015 okt. 28. - 07:25:51
(25/56)
"Itthon ezek a fajta termek szerintem nem nagyon terjedtek el"?

Dehogynem. 90-es évek eleje. Bár ha 30-as vagy akkor lehet azért nem emlékszel rájuk. ;)
9/10
King Diamond 2015 okt. 27. - 21:48:07 9/10
(24/56)
Megmondom õszintén, én remekül szórakoztam rajta. Még úgy is, hogy nyilván én sem tapasztalhattam meg az akkori amerikai játéktermek játékgépeinek a világát, pedig jó lett volna egyébként. Itthon ezek a fajta termek szerintem nem nagyon terjedtek el, voltak viszont PC, Playstation, Nintendo, X-box "kuckók", ahol lehetett ezen gépekkel játszani, azok sem voltak rosszak, sõt, milyen jó is volt például a Star Wars The Shadow of the Empire játékával játszani Nintendon vagy a Tekken korai részeivel Playstationön. Ez legalább ilyen jó lehetett ezekkel a játékgépekkel is akkoriban. Nekem a Pacman és a Tetris kivételével a többi filmben szereplõ játék nem volt ismert, de jópofának tûnnek. A történet nem szokványos, unalmasnak, sablonosnak egyáltalán nem mondható. Egyáltalán nem a monológokra, párbeszédekre kell itt figyelni, hanem a "csatáknak" nevezett akcióra. Mert hogy azok pazarok voltak. Szerintem nagyon jól megcsinálták, pont úgy, ahogy kellett. Nagyon jól ötvözték a színészeket a számítógépes játékfigurákkal, karakterekkel. Ez a Lady Lisa karakter is telitalálat volt, bár a játékot nem ismerem, amelyikben benne van. A színészek jók, Adam Sandlernek voltak mostanában nekem kevésbé tetszõ filmjei, de ez most megint nagyon bejött (a Cipõbûvölõt még nem néztem meg). Jó volt látni Kevin Jamest, Michelle Monaghant, Peter Dinglage-t, Sean Beant, Dan Aykroydot is. A zenéje is remek volt és a magyar hangok is pont jók voltak, a legtöbb színésznél a megszokott hangja.
Lehet, hogy moziban, 3D-ben még látványosabb lehetett, de végül ezt sem ott néztük meg (mint idén elég sok filmet sajnos), ennek ellenére itthon sem volt bajom a látvánnyal. A szokásos Adam Sandler utálóknak persze ez sem tetszik, csak azt nem értem, hogy ha nem szeretik, akkor mi a jó fasznak nézik a filmjeit...
Az értékelése elég alacsony, számomra mindenképp egy remek kikapcsolódás/szórakozás volt.
9/10
1/10
Owl 2015 okt. 26. - 22:48:37 1/10
(23/56)
Nem tetszett. A szokásos dramaturgiai elemekkel van hazavágva: céltalan, gagyi monológok, aztán semmirõl se szóló párbeszédek, néhány vérciki karakter elõtérbe helyezése. A lóképû Sandler, mint a nõk bálványa. Értelmetlen, bugyuta történet.
Az egész film azért van, hogy kitöltse a fõcím és a stáblista közötti ûrt.
8/10
nikato 2015 okt. 25. - 09:02:54 8/10
(22/56)
Nagyon le van pontozva, pedig nagyon jó film, tele van poénokkal, külön jó, hogy minden színész a szokásos szinkronhangját kapta. A régi játékok tényleg jók voltak amúgy, egy régi korszakot szerettek volna feleleveníteni.
5/10
stupek2 2015 okt. 24. - 14:39:50 5/10
(21/56)
Hát! Ez gyerekfilmnek horrorfilm, horrorfilmnek vígjáték! Több film epizódötletet látok benne, pld Minimorrissal ugrálni házak között, Szellemirtók,Kábelbarát, Jedi visszatér, A függetlenség napja még a Godzilla is eszembe jutott. Itt vannak még a Hupikék törpikék is jesszusom! Ezt a filmet nem tudom hová sorolni. Ha gyerekeknek készült, akkor az a nemzedék nem ismeri a régi PC-s játékokat (pld pacman, tetris), ha idõsebbeknek, akkor ahhoz gyenge a számítógépes grafika.
1:10 és 1:20 között kifejezetten unalmas. A rendezés is gagyi. Jönnek a pixelek, az emberek 1., nyugodtan mennek tovább az úton vagy 2., össze-vissza-keresztbe rohangásznak, csak nem elfelé!
Na, már csak a Pink Floyd kellett ide.
Idézet a filmbõl: Kapaszkodj a kemény kalapácsomba- mondja a férfi a nõnek!

Jajj, de zagyvalék ez a film!
zegorias 2015 okt. 04. - 22:24:49
(20/56)
...de hülye film...
6/10
Larvitar 2015 szept. 27. - 20:34:23 6/10
(19/56)
Ez olyan közepes; láttam már jobb Sandler filmet is. Ebbe nem volt annyi poén, és a történet is kicsit lapos, kiszámítható volt. Az alaptörténet tetszik, de ezt az ufó dolgot szerintem nagyon elrontották; és a végét is összecsapták.

-spoiler-

A békekötést egyáltalán nem mutatták, és az ufókat sem a valódi alakjukban. A film közepén már tudtam, hogy az óriás majom lesz a végsõ ellenfél, amit persze legyõznek majd.

10/6.
Querelle 2015 szept. 25. - 21:43:45
(18/56)
Adam Sandlerben egyszerûen nem lehet csalódni ! Minden filmje kurva szar ! Ez is ! Azért le a kalappal az amerikai filmipar elõtt ! Ekkor szarba pénzt invesztálni ! Ez már döfi !
Kevanaar 2015 szept. 02. - 20:59:32
(17/56)
Amerikai agyhalottaknak kiváló.