Téma: Pont7

moderator1 2010 szept. 21. - 19:56:48
(52/52)
Kedves Fórumozók!

Kérlek Titeket, hogy a személyeskedést kerüljétek.

köszönettel:
A moderátor
Rahel 2010 szept. 01. - 19:10:09
(51/52)
h-"amár közgazdászok: http://vastagbor.blog.hu/2010/06/17/nincs_rosszabb_egy_trukkos_kozgazdasznal

Milyen jó a cím nem ?! De nekem így jobban tetszene: "Nincs rosszabb egy trükkös Vacaknál" :)))"
-És nincsen rosszabb, az álnok Szíjártónál, és Kósánál, akik a országot élbõl tönkre vágják!!:PP

-"Összeszedtem neked néhány "csintalanságot" a balról. Mert mondtam, hogy megteszem."
-Köszönöm!!:))

1. Pofátlan

-"-Sukoró (1 milliárd 327 millió 800 ezer forintos kárt okoztak az államnak.) - suttogva zárójelben megjegyezve."
-Tusfüdõ, és egyéb lenyúl pénzek!!:PP
-Wieszt-ügy "Sokszor bánok pénzel"
-mszp adatbázis
-"-Libajnai"
-A Bajnai többet tett ezért az országért, mint gondolnád, de aki nem ért a gazdasághoz, és az Orbánék még direkt megvezetik egy szavazatért, azon nem is csodálkozom kis Loser!:PP
-"-Bkv botrányok. Te tudod hány millió fér el egy nokiás dobozban ?! :P"
-Annyi biztos nem, amit az Orbánék a deviza hitelesek zsebébõl kiemeltek!!:PP

-"ha még repetázni akarsz akkor vastagbõr/ mszp címke. Ott elég szépen összevannak gyûjtve a folgok. Persze vannak fideszes ügyek is még mielõtt azzal jönnél, hogy "milyen loser vagyok, miértnem a hírtévé vagy a Magyar Nemzet oldalára mentem" hát azért Vacak mert én nem vagyok olyan elfogult mint te. :)"
-Figyelj Loser, Te nem elfogult, hanem megvezezetett vagy, és a két fogalmat keverni nem túl szerencsés!!:PP

-"2. "Értenek hozzá.."

-"Tönkretették az ország gazdaságát. (maga El-qró is beismerte) "Majd belegebedtem, hogy úgy kellett tennünk mintha csinálnánk valamit" ez nagyon megmaradt. :P"
-Pontosabban közölte, hogy az elkúrtuk szöveg nem csak az MSZP-SZDSZ-kormányra vonatkozik, hanem a fideszre is, amikor csak töketlenkedtek!!:PP


-"-Tönkretették a Bkv-t.
-Demszkáj tönkretette Budapestet."
-A BKV-t az EU ad pénzt, és olyan érdekes, hogy a Tapló tarlós, hogy hajt a posztra!!:PP
-Persze Nemes Gabi sem semmi!!:PP

-"-A vidék tönkretétele
-A mezõgazdaság tönkretétele, A gazdák tönkretétele."
-"A gazdaságot mindig is támogatta az EU, és a károk csak az árvizek, és a szárazság miatt keletkezhetnek!!!:P
-De mondok még valamit!
-Ha az Orbán elkúrja a Ft-ot, akkor minden nagyon drága lesz, és akkor a fizetés emelésnek sem lesz értelme!!:PP

-"-A Máv tönkretétele."
-Pontosítanék!:PP
-Az állam dotálja a MÁV mûködését, ami azt eredményezi, mint az eggészségügynél a kórházak eladósodását, mert a ráfordított összeget nem téríti meg senki!!:PP
-És nézd meg, hogy milyen állapotban vannak a vonatok, nézd meg, hogy a kedvenc cigóid teszik tönkre a Te pénzeden, mert a MÁV a kültségvetésbõl van finanszírozva!!:PP
-És ezért én a magánkézbe adásnál tenném le a voksomat!
-Ugyanúgy mint a BKV-t, ami szintén a TE pénzedbõl van, de ha magánkézbe adjuk, akkor már nem kimondottan éri meg csalni!!!:PP

-"-4-es metró pénznyelõ (oroszok ingyen megfúrták volna, de nekünk nem kellett.. valami érthetetlen ok miatt)"
-Nem akarom az oroszokat minõsíteni, de azt tudom, hogy ha Õket választjuk, akkor a Fidesznek az a baja, hogy miért az oroszok!!:PP
-De annyit még mondanék, hogy ha az Orbán olyan kurva okos lett volna, akkor Õ miért nem kezdett semmit, amikor kormányon volt!!:PP

-"-Honvédség jó komcsi szokás szerint pénzmosoda"
-Akkor a NÁTO is??:PP

-"-határtalan korrupció"
Mint Pl.?:PP

-"-A bûnözés nyílt támogatása, a Rendõrség kezének gúzsbakötése (nem csoda, tróger volt az egész bagázs :P)"
-Én ezt inkább a mostani vezetõségrehúznám rá, mert amióta hatalmon vannak, azóta csak nõtt a bûncselekmények száma!!:PP
-De maga a Pintér is érdekes múlttal rendelkezik!!:PP


-"-Veres Jani (õ egy külön gondolatjelet ér)"
-Szerintem is, mert kimondottan jó költségvetéseket dolgozott ki, és megjegyezném, hogy a volt Orbán kormány egyet sem tudott!!:PP
-Erre azért én nem verném a nyálamat annyira!:PP

-"-Húshagyó Miklós (Õ is)"
-Na akkor húzzuk elõ az Orbánt, aki úgy sikkasztott, ahogy csak tudott!!:PPP

-"-Zuschlág János "Cusi ügy""
-Na, hogy is volt a Tokai szõlõ ügy??:PP

-"-Hunvald
-ingatlanpanamák
-"Hegyen, völgyön zakatol az m6-os" :DD (ezaz egyik kedvencem) http://vastagbor.blog.hu/2008/08/01/hegyen_volgyon_zakatol_az_m6_os
Na és persze ittvan már az újabb lehúzás az álomsziget! Mortekár Zisser megintcsak üdvözöl téged! :P"
-Mi is van az erdélyi befektetésekkel az utolsó pillanatokban, amikor már látszott Orbán bukása?PPP

-"Azaz igazság, hogy úgy jóságosan az mszp 90%-át lelehetne csukni valamilyen "gyerekcsíny" miatt. Az elég "kevés" nem ?! :P"
-Nos!
-Az igazság az, hogy ha az MSZP 90%-ot visz, akkor az Orán 190%-ot, mert van pofája a nép nyilvános átkúrásához, aminek Te is részese vagy te kis Loser!!:PP

Ciao!!:PP
Rahel 2010 szept. 01. - 16:44:45
(50/52)
Hali kis Loser !!:PP

Szia Vacak! :)

"-De az országot igen!:PPP"

-"Az országot az imf-tõl is kell félteni.. nem szabad hagyni, hogy fölöslegesen belenyúlkáljanak az ország belügyeibe. Ezt nem fogod fel.. Az imf-re például szüksége van Görögországnak, mert õk már akkora trutymóba kerültek, hogy maguktól már sehogyse tudnának kimászni belõle. "
-Az IMF nem az ország belügyeibe szól bele, hanem az ország külügyeibe, ami azért szerencsétlen dolog, mert az egyik legfõbb bevétele Magyarországnak az exportból származik!!:PP

-"Ott indokolt.
Nekünk nincs szükségünk rájuk most/pill."
-Most már van, mert az Orbán mindent megtett érte!:PP
-Tudod, nézd meg a tõzsdebotrányt!!:PP

-"Az MSZP elérte, hogy ne keljen hitelt felvenni, erre jött a királyfi, és a produktumával rendesen gyengítette a forintot, ami már újabb hitelek felvételéhez vezet!"

khm-khm

Mit ért el az mszp ?! Igazából nekem ez is új, hogy "elértek valamit". Negatív értelemben igen, tényleg sikerült az emeszpédnek várat építeni, csak éppen nem kõt használtak alapanyagként hanem kutyaszart..."
-Hát a HírTv valóban nem mondott el nektek semmit az ország gazdasági helyzetérõl, amit az egész világ ismert, csak az Orbánnak volt érdeke ezt eltusolni, mert akkor nem szavaztatok vólna rá!!:PP
Rahel 2010 aug. 31. - 23:27:21
(49/52)
-"-Ha kivágjuk õket, akkor nem biztos, hogy még egyszer segítenek majd rajtunk!!:PP
"

jajj.. ez az a fajta amelyik ha kivágják az ajtón bemászik az ablakon... Nem kell félteni az imf-et."
-Az IMF-et nem is kell félteni!!
-De az országot igen!:PPP

-""-A fideszes közgazdászok csak szétkúrni tudják a gazdaságot!!:PP"

A fideszeseknek nincs mit szétkúrni mert a maszop már szétkúrta amit lehetett.. :P"
-Az MSZP elérte, hogy ne keljen hitelt felvenni, erre jött a királyfi, és a produktumával rendesen gyengítette a forintot, ami már újabb hitelek felvételéhez vezet!
-És kis Loser ezt Te is keményen támogatod!!:PP

-"Most mennem kell Vacak úgyhogy Jó éjszakát!"

Pá-Pá Loser!!:PP
Rahel 2010 aug. 31. - 23:18:10
(48/52)
-Várom kis Loser!!:))

P.S.
-És gondolkodjál el azon, hogy mi volt az, amit félreértelmeztél!:))
Rahel 2010 aug. 31. - 23:03:50
(47/52)
-"-"A segélyt az adófizetõk fizetik."
-A Te pénzed is a költségvetésbe megy adó formájában!!:))
-Tehát a Te pénzed is!!:PP"

De most ezt minek írod ? Tisztában vagyok vele, hogy az én adóm is a költségvetésbe megy.. és az én pénzemen is élõsködnek a paraziták... ajjj annyira vacak vagy. Ezentúl legyen a neved: Vacak"
-Te pedig egy igazi loser vagy, mert még azt sem érted, amit leírsz!!:)))

-"-A balfaszkodás a tõzsdén okozott némi problémát, ami egyszer jelentette, a forint gyengülését, mert ameddig az EUR 263volt, utána felugrott kb.288-ra, és az ezt követõ folyamtos Orbán nyilatkozatok bizonytalanná tették a nemzetközi pénzpiacit, amire a tõzsde megint bizonytalanul reagált, és erre már a külföldi befektetõk is kifektetõk is kifognak vanulni innen, ami pl. a munkanélküliséget növeli, és a gazdaságot rombolja!!:PP"

xDDDD

jólvan, ezt nem vitatom. Díjnyertes balfaszkodás volt. De igazából megint csak egy sor olyan esetet tundák felhozni mszp-s odlalról, az állam felé elõnytelen szerzõdések, az állam megkárosítása. Az állami föld eladása ami legalább akkora vágás mint ez a "botlás".. :D"
-Még jó, hogy nem vitatod, és remélem azt sem, hogy eddig csak kárt okoztak az országnak!!:PP
-És ha belegondolok, akkor az MSZP ennyi minden szemétséget nem követelt az országunk ellen!!:PP

-"Ennek még örülnöd kéne, mert Orbánék akkorát hazudtak, hogy miután megválasztják õket, azután 2hét alatt itt rend rend!!:PP
-Azóta nõtt a bûnesetek száma:PP""

-"Azt Pintér mondta. Ez is igaz."
-Szép, hogy elismered az Orbánék hibáit is ezen a téren!!:))

-"De úgy mondod, mintha az emeszpé ártatlan bárány lenne. Aztközben az egész párt egy nagy hazugság. Az örök becsû "hazudtunk reggel, délben meg este" na ki mondta Vacak ?! Na ki ? Hagy halljam!"
-Na te loser, meséld azokat hibákat, de azt ne felejtsed el, hogy a fidesz csak kapásból 8hibát követett el kis hazánk ellen, és ezek nagyon keményen érintetek minket!!:PP
Rahel 2010 aug. 31. - 22:52:44
(46/52)
"Csintalan egy õskomcsi ezt mindenki tudja.. nem vádaskodás õ tényleg inkább az atv-hez passzol jobban."
-Mégis a HírTv fogadta be!!:))

"-Az IMF egy olyan szervezet, amelyik azonnan segít, ha kell!
Jó. Majd ha kell akkor segíthetnek. Orbán most aztmondta, hogy nem kell. Csak tudja, õ a miniszterelnök.. "
-Az IMF akkor segít, ha indokolt!
-És az egyáltalán nem normális viselkedés, ha a mi miniszterelnökünk szándékosan rohan a falnak, és ezt nem igazán érdemes finanszírozni!!:PP

-"-De ha csak kitoloncólják õket innen, akkor az a segély már nehézkesebb lesz, amire a pénzpicok rosszul reagálnak, és ez a "kölcsön serzõdés" duma, pedig azt jelentette, minha mi csóválnánk a kutyát,"

Jól fogalmaztál. Kikell toloncolni õket! :P Majd akkor jöjjenek ha hívjuk õket!"
-Ha kivágjuk õket, akkor nem biztos, hogy még egyszer segítenek majd rajtunk!!:PP

-"csak azt felejti el ez az állat, hogy nem mi adunk kölcsönt, hanem mi kapunk!:PP""

:DDD
-Ezt a helyzetet a devizahitelesek már nem biztos, hogy megmosolyognák!!:PP

-"ne tuddmá jobban.. :P (mint õk [fidesz])"
-A fideszes közgazdászok csak szétkúrni tudják a gazdaságot!!:PP
Rahel 2010 aug. 31. - 19:46:08
(45/52)
"-Neked meg a HírTv, a csintalannal!!:))"

Csintalan egy paraj. Õ a te embered.."
-Ez már csak a Te elkeseredett vádaskodásad!!:))

"-Csak én úgy fogalmaznék, hogy minden az IMF ellen tett lépés Magyarország és a te esélyeit rombolja!:PP
-Ennek azért én nem örülnék annyira!!:PP"

Vagy inkább az önállóságunkat növeli.."
-Az önálloságunkal sokat érünk, ha nincs semmijen segítségünk!!:PP

-"Most nincs szükségünk az imf-re, felesleges velük tárgyalni bármirõl is. Majd egyszer a távoli jövõben esetleg.. :))"
-Te még mindig nem érted!:P
-Az IMF egy olyan szervezet, amelyik azonnan segít, ha kell!
-De ha csak kitoloncólják õket innen, akkor az a segély már nehézkesebb lesz, amire a pénzpicok rosszul reagálnak, és ez a "kölcsön serzõdés" duma, pedig azt jelentette, minha mi csóválnánk a kutyát, csak azt felejti el ez az állat, hogy nem mi adunk kölcsönt, hanem mi kapunk!:PP
Rahel 2010 aug. 31. - 19:34:24
(44/52)
-"A segélyt az adófizetõk fizetik."
-A Te pénzed is a költségvetésbe megy adó formájában!!:))
-Tehát a Te pénzed is!!:PP

-"Orbán miért döntené be a forintot ?! Ne malackodjál már.. balfaszkodtak egyet, gondolom jól helyretett a szíjgyártót meg a másikat aztán mostmár rend lesz."
-A balfaszkodás a tõzsdén okozott némi problémát, ami egyszer jelentette, a forint gyengülését, mert ameddig az EUR 263volt, utána felugrott kb.288-ra, és az ezt követõ folyamtos Orbán nyilatkozatok bizonytalanná tették a nemzetközi pénzpiacit, amire a tõzsde megint bizonytalanul reagált, és erre már a külföldi befektetõk is kifektetõk is kifognak vanulni innen, ami pl. a munkanélküliséget növeli, és a gazdaságot rombolja!!:PP

"Ezt bizonyítja Pintér töketlenkedése ezen a téren.."
-Na látod, ezt még nem is soroltam a sikereihez a kormánynak!!:PP"

-"Nahát ezt inkább ne emlegesd mert az mszp-szadesz jóformán nyíltan támogatta a bûnözést.."
-Ennek még örülnöd kéne, mert Orbánék akkorát hazudtak, hogy miután megválasztják õket, azután 2hét alatt itt rend rend!!:PP
-Azóta nõtt a bûnesetek száma:PP
Rahel 2010 aug. 31. - 16:06:27
(43/52)
"-A férgek nem mások, mint az adófizetõk, mert a kórházak finanszírozását a költségvatés állta mindig is, még az Orbán kormány alatt is!:PP
-Most a biztosítókkal szerették volna megoldani a rendszert, ami arról szólt volna, hogy a beteg csak maga után fizessen, és ne egy másik ember után!
-A 300Ft kifizetése kevesebb, mint a hálapénz, és a törvény úgy szólt, hogy ha valaki ezt sem tudja állni, akkor azt az állam visszatéríti neki!
-Most pedig még a romáknak is fizethetsz, mert az adód egy része erre is megy!!:PP
-Sõt, ez a rendszer a sz*r orvosokat is kiszûrte volna, mert akihez kevesebben mennek, az nyílván rosszabb munkát is végez!
-Hát ez nem tetszett az orvosoknak!:PP"

-"javítalak: a kórházak finanszírozását a költségvetésnek !!kellene!! állnia mindig is, még az Orbán kormány alatt is. Szerinted miért halmoztak fel annyi adósságot a kórházak ?! Érdekes a pénz nem kis része valahogy mindig elpárolgott ideje korán.. :P"
-Nos azért, mert a pénzek a költségvetésbõl(a Te pénzed is)csak mentek a kórházba, de nem volt rá fedezet, és nem tudták visszafizetni!
-Ha Te fizeted az ellátásodat, akkor az már fedezetet jelent az ellátásodra, és így magánkézben a kórházak nem kerûlhetnek csõdbe, mert a költségvetés felé nincsen adósságuk!!:PP
-De most már az Orbánék is kezdenek rájönni, hogy ez nem is olyan nagy hülyeség!
-Ez is csak a kampányuk része volt, amiért szintén fizethettünk!!:((

-"A cigányoknak már régóta fizetsz te is meg én is meg mindenki aki dolgozik... Azóta fizetsz nekik amióta valaki kitalálta ezt a parazita szaporító rendszert.."
-Ezt állítottam én is, és gondolj bele, hogy a 3éves gyest kik fogják a legjobban kihasználni, amit szintén ez az állat talált ki!!:PP

-"Sõt! Ne zavarjon, hogy az orvosok szarért-hugyért dolgoznak, + elkell tûrniük a kisebbségiek randalírozását a korházakban.. sorra mennek ki külföldre dolgozni. Vajon miért ?"
-Kûlföldön egy szakmunkás is többet keres, mint itt, és hidd el, hogy a dokik nem dolgoznak szarért hugyért!
-A "cigókat" pedig pont a biztosítási rendszer baszná ki, és nem fizetnénk nekik!
-És így a dokik is a teljesítményük alapján kapnának fizetést!!
---

"Ha ettõl kevesebb sz*r fog dõlni a tévébõl akkor már megérte."
-Itt nem csak a Gyõzike lehúzása a lényeg, hanem a fals infók közvetítése!:PP
-Csak az megy ki, amit az Orbán akar, és ez a demokrácia lerombolása!!:P
"

-"Hát ez megint relatív. Itt Orbán kezében van a döntés. Nézhetünk való világot, megaszart, benkõ feleséget kerest., békát, mónika sót a szaros rtl-nél
vagy nézhetünk szép ismeretterjesztõ, normális mûsorokat. "
-Nem a kereskedelmi Tv-k-rõl van szó, mert ezek pénzt hoznak a konyhára adó formájában!
-Sonkal inkább azokról a nép hülyítõ mûsorokról, amelyek felelõsek lennének a demokráciáért!!

-"Szerintem fölösleges ezért aggódnod ugyanúgy megmarad a kis átévéd illetve az abban lévõ egyenes beszédet. :P"
-Neked meg a HírTv, a csintalannal!!:))

---

"-Nem igazán ez a helyzet, mert a csettintés csak kérés lehet részünkrõl, mert nem mi adunk, hanem mi kérük!:P
-És ha nem hiszel nekem, akkor nézzél rá a forint mélyrepülésére, mert ez a kijelentése Orbánnak a jövõdet fogja áthúzni, minthogy javítaná!!:P"

-"Ez sem feltétlen igaz. Mint tudjuk az imf egyfajta nemzetközi uzsora alap, tehát õk annak örülnek ha minnél több országnak tudnak kölcsönt adni. A kölcsönt persze vissza is kell majd fizetni valamennyi kamattal.."
-Nem!
-Az IMF annak örûl, ha nem kell kiadnia pénzt, mert ha minél több marad a közösben, akkor annál alacsonyabb kamattal tud segíteni!
-És itt nem az uzsora a lényeg, hanem tényleg a (ahogy a nevében is benne van)fejlesztés a lényeg VILÁG SZERTE!!

"Csak éppen a világ minden országát õk finanszírosszák, amikor szükséges, mert pont erre lett ez a szervezet létrehozva akkor, amikor Orbán talán még gondolatban se volt!!"

-"Ez a nagy baj. Mindent õk finaszíroznak. Ez súlyos probléma. :P"
-Hát igen!:)
-Csak én úgy fogalmaznék, hogy minden az IMF ellen tett lépés Magyarország és a te esélyeit rombolja!:PP
-Ennek azért én nem örülnék annyira!!:PP
-De hát a kibicnek semmi sem drága!!:PP
Rahel 2010 aug. 31. - 15:41:26
(42/52)
"
-Magyarországon az ingyenélõ nem más mint a magas bérért dolgozó senkiházi, és akire a pénz miatt az Orbán támaszkodni fog!
-Nézz utána a tõzsde botránynak!:P"

-"Szerinted."
Magyarországon az ingyenélõ az aki segélybõl él és nem dolgozik pedig tudna."
-Ha-Ha!
-És szerinted a segélyt ki fizeti?
-Hát te az adódból, és ha az Orbán bedönti a forintot, akkor már Te is csak munkanélkülit fogsz kapni, mert a beruházók kimennek az országból, és nem fogsz tudni dolgozni!
-És utána sírhatunk az IMF-után, hogy némi kölcsönnel dobjanak meg minket, ami már garantáltan nagyobb összeg lesz, mint amit esetleg most kérnék!:PP
-És még annyit hagy említsek meg a szemét MSZP-rõl, hogy ha az a költségvetési hiányt amit megszabott nekik az IMF, és ezt tartaná ez a majom(amit úgy néz ki, hogy direkt nem tesz meg) akkor nem kéne felvennie hitelt!:PP
-De Õ csak parancsolgatni akar, és azt nem veszi figyelembe, hogy mit mûvel a szeretett hazájával!:PP

-"Orbán (sajnos) úgyanúgy ahogy az mszp az elszegényedett rétegre fog támaszkodni. Azokra akik tanulatlanok és könnyen megvezethetõek illetve megvehetõek. (cigókra)"
-Hátha szavazatra van szüksége, akkor mindenképpen!!:PP

-"Ezt bizonyítja Pintér töketlenkedése ezen a téren.."
-Na látod, ezt még nem is soroltam a sikereihez a kormánynak!!:PP
Rahel 2010 aug. 31. - 13:30:00
(41/52)
"egézségügy lerombolása" ?

-"Dehát az már romokban hevert.. egy tipikus csontváz a szekrénybõl. (amit a férgek szétrágtak)"
-A férgek nem mások, mint az adófizetõk, mert a kórházak finanszírozását a költségvatés állta mindig is, még az Orbán kormány alatt is!:PP
-Most a biztosítókkal szerették volna megoldani a rendszert, ami arról szólt volna, hogy a beteg csak maga után fizessen, és ne egy másik ember után!
-A 300Ft kifizetése kevesebb, mint a hálapénz, és a törvény úgy szólt, hogy ha valaki ezt sem tudja állni, akkor azt az állam visszatéríti neki!
-Most pedig még a romáknak is fizethetsz, mert az adód egy része erre is megy!!:PP
-Sõt, ez a rendszer a szar orvosokat is kiszûrte volna, mert akihez kevesebben mennek, az nyílván rosszabb munkát is végez!
-Hát ez nem tetszett az orvosoknak!:PP

"média berekesztése"

Ha ettõl kevesebb sz*r fog dõlni a tévébõl akkor már megérte."
-Itt nem csak a Gyõzike lehúzása a lényeg, hanem a fals infók közvetítése!:PP
-Csak az megy ki, amit az Orbán akar, és ez a demokrácia lerombolása!!:P

"Imf lekezelése"

-"Nem-nem. Az imf-el így kell bánni. Orbán megmutatta az irányt. Ha szükség van hitelre akkor csettintünk egyet az imf ugrik. Ha nincs szükségünk hitelre akkor: "Imf! Ül!""
-Nem igazán ez a helyzet, mert a csettintés csak kérés lehet részünkrõl, mert nem mi adunk, hanem mi kérük!:P
-És ha nem hiszel nekem, akkor nézzél rá a forint mélyrepülésére, mert ez a kijelentése Orbánnak a jövõdet fogja áthúzni, minthogy javítaná!!:P

-"És különben is. A kormány dönt nem az imf. Nem úgyvan az, hogy megjelennek ezek az uzsorások valahol és akkor ott mindenki térdre borul.. Az mszp volt szánalmas ezen a téren, de nagyon."
-Hát hogyne!:PP
-Csak éppen a világ minden országát õk finanszírosszák, amikor szükséges, mert pont erre lett ez a szervezet létrehozva akkor, amikor Orbán talán még gondolatban se volt!!:PP
Rahel 2010 aug. 31. - 13:09:21
(40/52)
-"hát akkor kinek lesz ? :D
neked ?"

-Akik jól keresnek, mert a bérátcsoportosítás pont arról szól, hogy egységes emelés van, és ez pl.egy 500.000Ft-nál is annyi, mint pl 100.000Ft-nál!
-Most pedig lehet számolni!!:P

-"Vagy az ingyenélõknek ?"
-Magyarországon az ingyenélõ nem más mint a magas bérért dolgozó senkiházi, és akire a pénz miatt az Orbán támaszkodni fog!
-Nézz utána a tõzsde botránynak!:P
Rahel 2010 aug. 31. - 11:58:49
(39/52)
-Ez mind lesz, csak nem neked!!:PP
Rahel 2010 aug. 31. - 11:57:52
(38/52)
-Aha!:)
-Forint gyengítés!:P
-Tõzsde botrány!P
-A deviza hitelesek átkúrása!:P
-Adórendszer megreformálása!:P
-Bérátcsoportsítás(a gazdagok segítése:P)
-Az egészségügy leromboláse:P
-A média berekesztése!!:P
-Az IMF lekezelése!:P

-Hát igen, ez tényleg nem semmi!!:P
Rahel 2010 aug. 31. - 11:52:45
(37/52)
-És velem együtt még egy jó pár ország kormánya is az!!:))
Rahel 2010 aug. 31. - 11:51:42
(36/52)
-Próbálnál majd rosszat mondani a mi kis diktátorunkra!!:))
Rahel 2010 aug. 31. - 11:45:06
(35/52)
-Ahogy most a fidesz???:))
-És még az elsõ éven sem vagyunk túl!!:))
Rahel 2010 aug. 31. - 11:43:21
(34/52)
-Tedd!:))
-Majd csinálunk egy összesítést!!:))
Rahel 2010 aug. 31. - 11:42:04
(33/52)
-Még szerencse, hogy csak a véleményem számít, mert az is elég a gyõzelemhez!!:))