Téma: Popdaráló

10/10
Mayuli 2023 jan. 16. - 20:05:12 10/10
(1201/1201)
Úristen, de rég volt és mennyire imádtam! Teljesen véletlenül kapcsoltam a "Zene TV" - re és pont a döntőt ismétlik, le is ragadtam! Már akkor kiszúrtam magamnak a Vastag Csabit, így ismerősként szúrkoltam neki mikor a tehetségkutatóban felbukkant! Borzasztóan hiányzik az ilyen nagybetűs Szórakoztató műsor, és főleg Kovács Áron!
10/10
*ennyi* 2010 jan. 01. - 16:21:58 10/10
(1200/1201)
Mivel tegnap nemvoltam gép közelbe igy utolag is kívánok mindenkinek boldog,szerencsés és popdarálásban gazdag új évet!
10/10
Petronella94 2009 dec. 31. - 17:47:43 10/10
(1199/1201)
Fiatalok, mindenkinek nagyon nagyon vidám, békés, boldog új évet szeretnék kívánni, jó bulizást estére vagy csak nyugodt ejtõzést a tévé elõtt...Találkozzunk jövõre is pusszi mindenkinek:)
10/10
*ennyi* 2009 dec. 25. - 00:27:15 10/10
(1198/1201)
Szilveszterkor Popdaráló a TV2-n!!!!
Gondolom csak ismétlés, de azért ezis több mitn a semmi....
sõt Niki rajongok figyelem! az M1 leadja a Fõvárosi Operett Színház szilveszteri mûsorát, melyben Niki is énekelt!
10/10
*ennyi* 2009 dec. 11. - 23:54:01 10/10
(1197/1201)
Hát én idáig is itt voltam!
Remélem fenn tudjuk tartani az életet....
Ugyhogy remélem irtok Ti is nem csak én....:D
Megy valaki Hódmezõre?
10/10
Petronella94 2009 dec. 11. - 20:43:58 10/10
(1196/1201)
Sziasztok látom újra van itt élet!:)Örülök, hogy mindenki visszatért:)Vagyis aki számít az tuti , na sziasztok:)
10/10
*ennyi* 2009 dec. 10. - 18:19:15 10/10
(1195/1201)
Bocsánat természetesen semmi bajom nincs Adrienne-vel, nem állt szándékomban kihagyni, nemtudom miért felejtettem el, lehet azért mert Te az elõbb írtad.
Elnézést mégegyszer, nem állt szándékomban.
10/10
Novum 2009 dec. 10. - 15:00:01 10/10 Előzmény *ennyi*
(1194/1201)
Úgy látom Adriennet nem szereted!!!De teljesen egyetértek ilyen dolgok nem mindenkire hanem két emberre tartozik. személyes vitákat inkább privibe!
10/10
*ennyi* 2009 dec. 09. - 22:19:32 10/10
(1193/1201)
Nos szerintem egy forum azért van hogy elmondjuk a véleményünket...
Bár mondjuk az ilyen "tanácsokat" jobb lenne privátban.
Ez a topic nem rolunk, egymásás szekkálásáról szól hanem egy mûsorról.
Szóval inkább szerintem beszélgessünk arról volt-e valaki valamikor valamelyik Popdarálós szereplõ fellépén, ha igen hozzunk beszámolot, képet, videot. Vagy csak hirdessük a közeljövõ beli koncerteket/elõadásokat.
Énpedig Niki pártját fogom, nekem õ a kedvencem, rendkívüli hangjával, szépségével, tehetségével és elõadásmódjával. Alig várom hogy újra láthasssam, hallhassam élõben!
Természetesen imádom továbbá Csabit, Izát, Szilit, Áront, Lacit, a zenkart és a táncosokat.
10/10
Novum 2009 dec. 09. - 19:33:43 10/10
(1192/1201)
Hát mit ne mondjak nagyon nagyon régen jártam erre. És nem értem ezt a sok hülye dumát komolyan ez beszól a másiknak, az kritizál egy hülye szót a másik írásában. Komolyan emberek mért nem tudjátok egymást békén hagyni és békében boldogan élni???
Komolyan annyi hogy "gyerekek" jesszus ilyen hülyeséget, emiatt le kell szúrni egy embert jó hogy nem már azt mondja hogy azt a szót se lehessen használni hogy felnõttek. Jesszus emberek borzasztóak vagytok!!!
Amúgy meg Adrienne és Szili 4ever mert õk legalább egyéniségek na pusszi!!
10/10
*ennyi* 2009 dec. 09. - 18:56:50 10/10
(1191/1201)
10/10
*ennyi* 2009 nov. 13. - 18:56:32 10/10
(1190/1201)
Most elsõsorban nem a saját személyemrõl beszéltem....
Én meg Csabiról tudom elmondnai ugynaezt...sõt...
Mermaid 2009 nov. 12. - 21:37:26 Előzmény *ennyi*
(1189/1201)
Én ismerem Áront személyesen! Velem eddig még sosem volt szemét! Sõt Õ volt eddig az egyetlen ember (családomon) kívül aki nem vett engem hülyére!
Ha veled esetleg szemét volt vagy megsértett valamivel, sajnálom:-(
10/10
*ennyi* 2009 nov. 07. - 21:00:43 10/10 Előzmény Mermaid
(1188/1201)
Nos akkor ittis félreértés történt, ugyanis én Áronnak nem a Popdarálóban sõt nem is az Áll az alkuban lévõ bezsólásai miatt mondom (nem is tudom, hogy m iket mondd, mondott az Áll az alkuban hiszen nincs idõm nézni, a Popdarálóban pedig kifejezetten szinpatikus volt MÉG)
Lehet nem tûnt fel, de én egyik személynek sem a szinpadon/mûsorban tett személyiségérõl bezséltem, hanem az azon kívüli dolgokról....
Én azokat az üzeneteimet nem a Tv-s megismeréseim alapján írtam
Tisztelem Áront mint müsorvezetõ, jó viccei vannak amik kikapcsolnak de midez a "szinpadon" van, és én nem arról az "énjérõl" vagy amire te is rávilágitottál "szerepjátékáról" beszélek hanem az azon kivülirõl
dehát izlések és pofonok:D
Mermaid 2009 nov. 02. - 17:38:49 Előzmény *ennyi*
(1187/1201)
Na, most az a helyzet, hogy sztem Áron esetében már itt marhára összekeverik a szerepjátékot a valósággal!
Egy mûsorvezetõnek van ugye az adott mûsoron belül egy bizonyos "szerepe". Vannak mûsorok melyekben komolynak kell lenni (pl politikai mûsorok) és vannak kifejezetten vidám mûsorok (mint pl a popdaráló:D).
Áronnak, mint mûsorvezetõnek "el kell játszania a mûsoraiban egy bizonyos szerepet" (azért írtam idézõjelben mert persze nem úgy játszik szerepet, mint egy színész egy filmben).

Lehet, hogy Áronnak vannak a popdarálóban vagy/és az Áll az alkuban egy-egy "bunkó"bbnak tûnõ beszólásai, de az ilyenek kizárólag csak a szinpadi show miatt történnek, a szinpadi show-t szolgálják.

Én voltam egy fellépésén, ott meg felhívott egy csajt a színpadra és "szerelmet vallott neki"XD:D
Na és vajon miért??? Mert az "Is this love" címû számot énekelte, tehát a csaj a mûsor számnak volt a része:D:)
10/10
kerekesek 2009 nov. 01. - 11:53:21 10/10
(1186/1201)
Kedves Petronella!
Most én kérnék elnézést, ugyanis ugy néz ki mikor regiszrálltam késõ volt, elnyomtam, nem 19 hanem 49 éves vagyok, bár ez a lényegen nem változtat.Dehát tévedni emberi dolog...
Sokak nevében megköszönném ha átgondolná az írását, és tényleg olyan dolgokat írna amik odavalók.
Ez a hozzászólás egészen, pozitiv volt, most mintha tényleg "leereszkedett volna a normális emberi szintre".
Ha ilyen jellegben, módban irja továbbra is a hozzászólásait úgy érzem nem lesz gondja.
Higyje el nem a rossz szándék vezérelt, csak egy kis segítség!
10/10
Petronella94 2009 nov. 01. - 11:40:41 10/10
(1185/1201)
Tudom, hogy még "kislány" vagyok. Ez van, mindenki volt egyszer kislány illetve kisfiú. Én is láttam, hogy kedves kerekesek ön is csak 19 éves. De ez mindegy, én nem akarok senkivel rosszban lenni, ezért még egyszer elnézést kérek a "GYEREKEK" szóért többet nem írom. De ha hisz nekem , ha nem, én nem hordom fenn az orrom, tudom, hogy ki vagyok, tudom, hogy milyen, mégis próbálok mindig õszinte lenni, bocsánat ha ez nem sikerül. Egyet viszont tudok magamról, nem vagyok beképzelt, hiszen nincs mire. Sajnálom, ha másokat megsért az írásom, máskor majd odafigyelek arra, hogy mit írok.
10/10
kerekesek 2009 okt. 31. - 17:52:22 10/10
(1184/1201)
Nos kedves Petronella!
Higyje elrákattintottam az Ön nevére is és higyje el maga csak egy kislány...
Amugy meg ha tényleg tiszteli a társait kérem fogalmazzon is ugy, ha maga 15 éves a másik 15 évesnek és stb-nek ne irja azt hogy gyerekek, hiszen mivel egy korúak maga is csak egy gyerek, tehát ezzel magát is minõsítette, szóval akkor ne kérje rajtam számon ha azt írom, kislány...
Tudja lehet, hogy Önmaga nem veszi észre ,azt, hogy fennhordja az orrát...
És ha annyira érdekli, nem csak maga ismeri az ide írokat....
De úgygondolom ez a fórum nem errõl szól, én csak jelezni próbálltam önnek, azt amit esetleg ez a társaság elnéz azt másik már nem biztos, illetve lehetnek olyanok is akika békesség érdekében nem teszik szóvá,de nem örülnek neki... Épp ezért írom én akivel nincsen mindennapi kapcsolatban, csak egy jótanácsként, mint amit ember ad embernek
10/10
Petronella94 2009 okt. 31. - 16:49:21 10/10
(1183/1201)
Bocs, hogy egyáltalán írtam valamit. Csak mivel láttam, mind a két ember életkorát gondoltam ez még belefér. De bocsánat, hogy megszólaltam, legközelebb kétszer meggondolom, hogy mit írok.Bocsáss meg, hogy nem tudtam a "gyerekek" szó sértõ, szerintem egyáltalán nem az, de legalább megvan az új dolog amit ma is tanultam. Egyébként kedves kerekesek, nem ismer engem én sem magát vagy téged(ahogy szeretnéd),nem vagyok kiskirálylány nem is szeretnék az lenni, és nem gondolom azt, hogy mindenki felett állok. "Imádom" az olyan embereket, akik úgy mondanak az emberrõl véleményt, hogy nem is ismerik és egyetlen szó miatt azt hiszik, hogy egy elkényeztetett kis senki.Egyébként meg nem hordom fent az orrom!És ajánlok valamit, rákattintasz a nevére és ha közszemlére van ítélve kiírja!!Én tisztelem a társaimat, tisztelek másokat, de ezt olyan ember nem tudhatja aki nem is ismer. Egyébként meg úgy szoktam írni, hogy mindenkivel megtalálom a hangot, akik itt írnak azok nagy részét ismerem, és még egyszer bocsássa meg a gyerekek kifejezést!
10/10
kerekesek 2009 okt. 31. - 10:36:51 10/10 Előzmény *ennyi*
(1182/1201)
Nos én egyetértek ennyivel, aki kicsit jobban is bennevan a dologba nemcsak a fehér oldalát látja min dennek, mindenkinek....
persze lehet szeretni Áront nem mondom hogy ne, mert vannak jó húzásai de azért könyörgöm, ne hasonlítsuk már õket egymáshoz...
És én ezt nem úgy mondom, (és feltételezem *ennyi* sem) hogy csak gondolok egyet és amelyik a TV-bõl színpatikusabb arra azt mondom az a király a másik meg elmehet ahova akar....
NEm azt mondom hogy Csabinak csak jó tulajdonságai vannak, mindkettõnek van jó és rossz egyaránt....
De mint ember Áron egy....... szóval azthiszem ilyen téren (is) Csabi kenterbe veri... Azmeg hogy a Popdarálóban Csabi nem csudáskodott tette magát mint a nagymenõ (amit a zenekarból többen csinálltak is) kifejezetten szinpatikus, a koncertjén pedig a szinpadi jelenléte, teljesítménye nagyon is jó, mondhatni remek (persze a maga módján)
ÓÓÓ és kedves Petronella!
Nemtudom, hány éves, de kérem azért ne hívja már úggy a foromozókat, hogy gyekerek! Feltételezem nem egy 70 éves idõs néni aki két horgolás közben felugrott a világhálóra!
Lehet mások nem szólnak,de szerintem ez egy nagyon bunkó dolog, sértõ!
Ez azt tükrözi mintha maga egy királylány lenne mi meg az alatvalók! Lehet annyiban igazam van, hogy maga mint egy királylány fennhordja az orrát de ne kezeljen már igy minket!
Fõképp ahol nem tudjuk mennyi idõs a másik és az is lehet hogy az egyik tanárodat/fönöködet gyerekezed le!
Énse úgy írok neked, hogy hééé kislány... kérném a kölcsönös tiszteletet még így az anonimitás alatt is...
És nem ez az elsõ iylen üzenet amit látok magától, kérem tisztelje meg a társait!
Köszönöm