Téma: Popeye

Cordelia 2012 ápr. 03. - 11:03:33 Előzmény Vovo
(5/5)
jól olvasom,hogy a 6 év alatti gyerekek is élvezték? Akkor mi is megyünk az 5.5 éves fiammal. Kösz, hogy beírtátok a hszt.
bababy 2012 ápr. 01. - 21:56:22
(4/5)
Én kb fél évet vártam a darabra, de megérte. Nagyon jó volt. Zolee kimondottam gyerekbarát volt. A dalokat imádom.
9/10
Vovo 2011 nov. 03. - 19:01:06 9/10
(3/5)
Nagyon szerettük!!!
Négy gyerekünkkel néztük (8, 6, 4, majdnem 3 éves). Mind tátott szájjal nézte. Jók voltak az énekek. Felnõttnek is szórakoztató. Látványos kedves. Jó, hogy elmentünk!!!
1/10
tametta 2011 febr. 19. - 20:40:55 1/10
(2/5)
Hát sajnos ez botrányosan xar volt! 1 db jó poén nem volt benne. Még a gyerekek sem nevettek, pedig teltház volt. Értem én hogy kisgyerekeknek készült, de a cselekmény a faéknél egyszerûbb volt, és a színészek is OMG! Spongyabobon túl is szükség lett volna 1-2 viccre. Szegény Zolee (is) próbálkozott, de ennyire xar darabbal nem lehetett mit kezdeni. A dalok primitívek, unalmasak voltak, köszi Pierrot. Popeye meg szó szerint ellenszenves és sötét mint az éjszaka, végig az õ halálát kívántam, idióta! JA! A gyerekek azért dõltek elõre a szék támláihoz, hogy lássanak valamit, nem azért mert élvezték. És az külön vicces volt, ahogy Zolee elszívott egy szivart, és a füst úgy ahogy volt, kijött a nézõtérre, a gyerekekre. Engem mondjuk nem zavart, de még a 7. sorban is éreztem. Páran köhécseltek. Szóval összességében borzalmas volt. Életem legrosszabb színházi élménye... Jájjj!
gloriett 2010 dec. 30. - 22:23:52
(1/5)
Remek elõadás, gyermekek elõre dõlve élvezték a darabot. Gangszta Zoli énekhangja tökéletes választás.