Téma: Post Mortem

3/10
The Cortez 2022 febr. 11. - 18:11:56 3/10 Előzmény ligetiz51
(75/115)
Még mindig nem ez az első próbálkozás, de ezt már leírtuk páran. Amúgy ez is trollkomment minden sorában.
10/10
ligetiz51 2022 febr. 10. - 20:54:36 10/10
(74/115)
A film össz. kategóriában is nagyon jó...sőt remek. Magyar horror filmként nincs mihez hasonlítani mert ez az első.....de mivel igen magasra tette lécet (szerintem) sokáig meg sem próbálkozik senki ezzel a műfajjal. Nemzetközi szinten is megállja a helyét, megérdemli az Oscar jelölést. Hogy nem kapott az érthető, hiszen a helyszíneken sok a kereszt.... templom, imádkozó emberek ...meg még egy-egy svenkben a háttérben a nagy-Magyarország térkép is. Még jó, hogy nem tiltották be...majd be fogják. Vissza film erényeihez: van bevezető sztori..a cselekményben van horror-krimi-érzelmes szál-sőt logika-...befejező rész logikailag megoldott..de mégis lebegtetett.
3/10
The Cortez 2022 febr. 09. - 18:46:40 3/10 Előzmény Persicoe
(73/115)
Mi volt bennük az alpári meg a gusztustalan, te szerencsétlen? Ennyire fogyatékos vagy, hogy még értelmezni sem tudod a sorokat és az osztályzatokat?

„Szóval ha ezeket a kommenteket pozitívnak gondolod, akkor nem tudom, milyen lehet nálad a negatív.”

Mi nem volt bennük pozitív, te nem normális? A negatívra tökéletes példa ez a szar Post Mortem. Komolyan ennyire agyhalott vagy? Sejtetettem, hogy hisztériázni fogsz. Nem jött be a primitív trükköd, a nevetséges kérdésedre kaptál három választ, így a szánalmas beégésed kapcsán a stílusba kezdtél el belekötni. Természetesen a sorokat nem sikerült értelmezni, mint ahogy konkrétumokat sem tudtál megnevezni, tehát egy igazi troll vagy.

„Azt már látom, hogy nem tudod elviselni, ha valaki valamiről máshogy vélekedik.”

Összekeversz magaddal buzikám. Itt is csak te őrjöngtél, mert másoknak nem tetszett ez az igénytelen film meg a The Conjuring.

„A díjak pedig sajnos jelentőséggel bírnak, mivel azt nem véletlenül adják. Tudod, azt hozzáértők bírálják el, nem az olyan alakok, mint te. ”

Sokszor nem bírnak jelentőséggel. Nem mindig hozzáértők bírálják el, amikor meg igen, akkor is gyakran elfogultság + politikai ideológiák mentén osztogatják őket. A hozzád hasonló birka prolik meg bekajálják. Ha olyan alakok bírálnák el, mint én, akkor legalább lenne valami nívója a díjátadóknak.

„Az irigység piszokul kellemetlen emberi vonás,”

És ki az apád rücskös fasza irigy? Én el tudom viselni, de itt nem értek el semmit és semmilyen jelentős díjat nem tudtak felmutatni. Inkább te fogadd el, hogy a díjak önmagukban nem jelentenek semmit.

„De az agybeteg frusztrációidat ne itt éld ki!”

Te meg nézz igényes filmeket és ne ilyen szarokat ajnározzál! Meg ne verd a farkadat a díjakra. Továbbá növesszél egy kis agyat, mert tökéletes példánya vagy a bégető, IQ-fighter szavazónak.
8/10
Persicoe 2022 febr. 09. - 10:10:20 8/10 Előzmény The Cortez
(72/115)
"Utána néztem." Az első kettő általad jelzett film után elég is volt a kommentjeid olvasgatásából. Eléggé gusztustalan, alpári stílusban írogattál róluk valamit, rád jellemzően. Gyomorforgatóan. Tudod, a stílus maga az ember. Szóval ha ezeket a kommenteket pozitívnak gondolod, akkor nem tudom, milyen lehet nálad a negatív. Azt már látom, hogy nem tudod elviselni, ha valaki valamiről máshogy vélekedik. De miért is kellene egyetértenem veled?? Csak természetes, hogy más a véleményem, mint a tiéd. A díjak pedig sajnos jelentőséggel bírnak, mivel azt nem véletlenül adják. Tudod, azt hozzáértők bírálják el, nem az olyan alakok, mint te. Az irigység piszokul kellemetlen emberi vonás, szóval, ha nem tudod elviselni, hogy valaki valamit felmutat és elér, az a te bajod. De az agybeteg frusztrációidat ne itt éld ki!
3/10
The Cortez 2022 febr. 08. - 19:20:00 3/10 Előzmény Persicoe
(71/115)
Valóban. Leginkább horrordíjakat nyert. Te vagy egy nem normális proli, ha képes vagy a díjak miatt jónak tartani egy filmet. A díjak az égvilágon semmit nem jelentenek. Erre tökéletes példa a The Conjuring, ami egy túlértékelt, középszerű film.

„Gondolom, minden más filmet is lehúzol. Van olyan, amire valami pozitív kritikát kommenteltél? ”

Ennyire agybeteg szerencsétlen tényleg nem lehetsz, úgyhogy remélem csak troll vagy. 3 filmet? Tessék: A világítótorony, Élősködők, Joker. A többinek „nézz utána”!
8/10
Persicoe 2022 febr. 08. - 16:52:32 8/10 Előzmény The Cortez
(70/115)
Ne osztogasd nekem a jelzőidet. A Conjuring sajnos nyert díjat, nézz utána. Na persze, te ezt is csak lehúzod, szóval inkább te tűnsz trollnak. Gondolom, minden más filmet is lehúzol. Van olyan, amire valami pozitív kritikát kommenteltél? Adj meg három filmcímet, elolvasnám őket.
3/10
The Cortez 2022 febr. 07. - 19:29:29 3/10 Előzmény Persicoe
(69/115)
Te valami troll vagy? A Conjuring semmilyen jelentős díjat nem nyert. De ha valóban díjnyertes lenne, akkor is egy túlértékelt, középszerű film lenne, és az igényes filmnézők ezt pontosan tudnák.
8/10
Persicoe 2022 febr. 07. - 19:06:13 8/10 Előzmény The Cortez
(68/115)
Igen, gondolom. Azért húznak le sok dijnyertes filmet is, mint pl. a The Conjuring, mert annyira igényesek...
1/10
Aventador 2022 febr. 06. - 18:23:12 1/10 Előzmény wolfy83
(67/115)
"a marvel meg ovisoké akik nem tudják felfogni a nehezebb filmeket"

Ez volt aztán az értelmiségieknek szánt film...
Összeszedetlen, sehová nem vezető sztori, a színészek játéka a nullához konvergál.
Időpazarlás a legfelsőbb fokon!
3/10
The Cortez 2022 febr. 06. - 13:52:30 3/10 Előzmény Persicoe
(66/115)
Azért néznek horrort, mert emlékezetes, hatásos filmélményre vágynak.
Nem, az igényes filmnézők csak a szar filmeket húzzák le, mint amilyen ez is.
8/10
Persicoe 2022 febr. 05. - 17:06:00 8/10
(65/115)
Jó kis film volt ez. Kellemes meglepetés a magyar filmek piacán. Többen fanyalognak rajta, én csak azt nem értem, az ilyenek minek néznek horror filmeket, ha úgyis csak lefikázzák. Egyébként bármilyen filmről legyen is szó, ők mindet lehúzzák. Ez a film egy olyan világot mutat be, amiről nem sokat tudnak vagy éppen semmit azok, akik itt osztják az észt. Az előző hozzászólást azért kiegészíteném annyiban, hogy Schell Judit karaktere nem csak az etetésben merült ki, ennél azért többet is kapott, mert például:
SPOILER: megmentette a főhős életét.
Gaddemon 2021 dec. 30. - 16:22:37
(64/115)
Komédiának esetleg elmegy. Kesze-kusza, sehova nem vezető sztori, és bár sajnos végigszenvedtem, még most se tudom megmondani, mi volt ennek az értelme, vagy végül is hogyan szabadultak meg a szellemektől. Párszor majdnem el is aludtam rajta, a férjem unalmában megállás nélkül sóhajtozott. Az egyetlen, ami tetszett, hogy régebbi korban játszódik. A színészi játék katasztrofális, a főszereplő gyerek abszolút tehetségtelen, egyáltalán nem tudta hozni a rettegőt (mondjuk semmi mást se). A főszereplő csávó enyhén pedofil gyanús, ahogy állandóan a kislány után lohol. Creepy. Az ijesztőnek szánt jelenetek előtt mindig ugyanaz a gagyi hangeffektus, hogy a néző tudja, most kell besz.rni. A tehetségesebb színészeknek 2-3 mondatos szerepek jutottak, pl. Schell Judit karaktere kimerül annyiban, hogy a fotósnak állandóan enni ad. Nem is tudom, mi a fene akart ez lenni.
7/10
TitusLivius 2021 dec. 29. - 14:25:29 7/10
(63/115)
Nem volt ez rossz egyáltalán. Engem pozitív csalódásként ért, bár sajnos semmi meglepőt, vagy igazán eredetit nem tudott felmutatni a rendező. A halottfotózás mint téma és a falusi légkör nagyon adja, a vizuális élmény, az effektek szépen átjönnek, de a karakterek szürkék, a film pedig elfárad a hajrában, pedig horrorként vagy thrillerként pont ott kellene nagyot ütnie.... A zombis vonalat meg aztán teljesen felesleges, vagy még inkább káros volt belevinni az egészbe, viszont a filmzene brutál jó lett! Összességében teljesen rendben van a film. Nálam erős hetes.
3/10
The Cortez 2021 dec. 28. - 01:24:34 3/10 Előzmény baromarc666
(62/115)
A Marvel filmeket a széles közönségnek csinálták, beleértve azokat, akiket leírtál, de csak a korlátolt balfaszok gondolkodnak ilyen fekete-fehéren.

„A Marvel lényegében tönkreteszi a mozit”

Ez egy tipikus Marvel ellenes konteó. Mi rá a bizonyíték?

„Szomorú az, hogy alig alig lehet filmet találni, ami nem ilyen fa@ság.”

Rengeteg filmet lehet találni, csak ahhoz hisztéria helyett szét kellene nézni.
2/10
baromarc666 2021 dec. 27. - 19:23:47 2/10 Előzmény The Cortez
(61/115)
A Marvel filmeket pontosan a gondolkodásmentes, meredten néző, 10 bites átlag mozibajáró százmillióknak csinálták. A Marvel lényegében tönkreteszi a mozit és ti, akik jegyet vesztek ezekre, minden egyes filmmel áldoztok ezeknek a CGI orgiáknak. Szomorú az, hogy alig alig lehet filmet találni, ami nem ilyen fa@ság.
3/10
The Cortez 2021 dec. 27. - 16:48:24 3/10 Előzmény baromarc666
(60/115)
Nem, ez szemenszedett hazugság. Ha az átlag Marvel-filmekből indulunk ki, akkor biztos középszer, korrekt színészi alakításokkal, tipikusnak mondható történettel és CGI-orgiával. Azt nem értem, hogy aki ennyire helyén tudja kezelni ezt a hulladék Post Mortemet, az hogy lehet ilyen fogyatékos a Marvelhez?
3/10
The Cortez 2021 dec. 27. - 16:45:08 3/10 Előzmény leroi
(59/115)
„Szóval jó adag elfogultsággal jár neki a tízes, a fanyalgóknak javaslom, hogy nézzenek meg egy-két Netflixes horrort, mondjuk a No one gets out alive-ot és azt is kritiziálják meg. :-)”

Attól, hogy más film is szar, ez kevésbé lesz hulladék?
2/10
baromarc666 2021 dec. 19. - 12:42:26 2/10 Előzmény The Cortez
(58/115)
Nem, ez a színtiszta igazság, még ha fáj is. 12 év felett a Marvel képkockák nézegetése színtiszta időpocsékolás, egy gagyi, ostoba, színészi játék nélküli CGI orgia, valódi történet nélkül. Hányadék az összes.
2/10
saskaszeru 2021 dec. 14. - 13:36:15 2/10
(57/115)
3x futottam neki, nézhetetlenül unalmas. Ja és leesett a vászonról a Skanzen, talalhatnának már valami új helyszínt.
Az operatőri munka miatt ment a szánalomkettes.
10/10
leroi 2021 dec. 04. - 16:30:42 10/10 Előzmény baromarc666
(56/115)
ment a tiltás...