CsizmásPandúr 2011 dec. 03. - 08:49:18
(16/16)
Egyetértek, minden mellett a háttérzene és a vizuális megjelenés is nagyon igénytelen volt.
zampano 2011 dec. 02. - 23:57:37
(15/16)
Ebben az egyben egyetértünk...
dantonb 2011 dec. 02. - 23:49:20
(14/16)
Van akitõl nem sajnálom a pénzt ,nade az ilyen kártékony férgektõl mint pl ez a Lázár frakcióvezetõ úr és tsai,akik amunkájukat valami elképesztõ szarul végzik ,ráadásul még pökhendien el is vannak szálva maguktól.Egyetlen egy dologban tehetségesek ,hogy elvtelenül nyalnak annak ,akitõl a baksist kapják.
dantonb 2011 dec. 02. - 23:44:30
(13/16)
Az én rokonom is ismerte Demjánt és egy nagyon rátermett okos embernek tartotta.Pl õ találta ki anno a Skála áruházat.
szubjektív 2011 dec. 02. - 22:51:20
(12/16)
Nagyon szép dolog ez a díj. Az a hegedûs páros pedig zseniális volt.
Aki leszólja a díj alapítóit, az gondoljon bele, hogy hány nagyon gazdag ember van Magyarországon. Ezek közül hány alapított ilyen nagy pénzjutalommal járó, vagy akármilyen díjat?? Nos?
Szóval minden elismerésem a díjazottaknak és az alapítóknak.
xido 2011 dec. 02. - 21:38:05
(11/16)
Lehet csak én vagyok ilyen sznob e téren,de egy ennyire pénzelt mûsorban komolyan nem futotta egy normális állandó zeneszerzõre?..Csináltak valami szánalmas 10 másodperces vernyákolást és azt végtelenítik az összes bemutató kisfilm alatt..ennyit nem ér meg,hogy igényesen vágjanak és szerkesszenek valami normálisat akár egy mezei betétdallal?
10/10
tcsbp14 2011 dec. 02. - 21:07:19 10/10
(10/16)
Édes kis szerencsétlenjeim...Demján épp nem az a "ki,ha én nem?" típus. Nevelõotthonban nõtt fel, mindig normális ember maradt,aki nem felejti el honnan indult. Nagynéném közvetlen felettese volt anno a Gorsium ÁFÉSZ-nál, elég jól ismerem. Nagyon ritkán találkozom vele, de ELÕRE köszön- nekem, egy sokadik senkinek. Persze a tipikus magyar mentalitás: aki ésszel meg tud gazdagodni, az tolvaj,csibész,gazember...stb. Csányi más lapra tartozik, õ egy...hagyjuk.
josteci 2011 dec. 02. - 19:54:08
(9/16)
Egy volt munkatársa elmondta, amikor együtt várakoztunk az OTP-be, hogyan emlékezik rá, amikor kopott öltönyében betipegett dolgozni. Azóta alig telt el húsz év, és "fél Magyarország", /és hány politikus/ a birtokában van. És érdekes, ezt nem vizsgálja egy bizottság sem, hogyan lehet ennyi nyereségre tenni, ilyen rövid idõ alatt!
Mit szólnak erre a vörös iszap kár szenvedettjei, akik az adakozásból befolyt pénzt a mai napig sem kapták meg, vagy akik elvesztették mindenüket, és sorolhatnánk....
CsizmásPandúr 2011 dec. 02. - 18:27:25
(8/16)
Mit is mondjak. Felfordul a gyomrom ezektõl a politikai se_gnyalóktól akiket ebben a mûsorban felsztárolnak.
Ha gazdag lennék, egyenesen leköpném a párttagok autóját, biztos hogy nem nyalnék be egyiknek sem!! és fõnöknek sem fogok soha, inkább rúgjon ki !!! (meg is teszik ... kapják be)
offtopic
robicsek2 2011 dec. 02. - 18:26:07 Előzmény adamnagysweetmovie
(7/16)
Ja a Csányi alapítványa vagy iskolája vagy milyen sem csak puszta jótétemény! Kitaníttatja magának a jövõbeli munkásait. Akik munkájából még több haszonra tesz szert. Ez pusztán üzleti befektetés , nem jótétemény.
adamnagysweetmovie 2011 dec. 02. - 12:33:42
(6/16)
Engem most ütött el egy autós, bringával mentem. Mindketten hibáztunk, de sztem õ nagyobbat. Ki se szállt a kocsiból, lehúzta az ablakot és azt mondta angolul, nem lett komoly baja a bringámnak, csak egy nyolcas, ezzel õ nem foglalkozik. Otthagytam, nõjön nagyra a kocsijával.
Eltoltam egy szervízig, mert nem lehetett hajtani, majd megkértem a BKV-ellenõrt, engedjen jegy nélkül hazametróznom, ne kelljen Deák térrõl hazagyalogolnom Kispestre.
Szóval nem mindenki empatikus, akinek jól megy a sora. De ma ez a társadalmi ideál, éljen az erõsebb kutya.
adamnagysweetmovie 2011 dec. 02. - 12:27:33
(5/16)
És még sztárolják is õket. Bár a felajánlás nemes gesztus, de nézzünk már mögé, milyen ideológia támasztja alá...
1/10
_Freddy_ 2011 dec. 02. - 10:36:41 1/10 Előzmény adamnagysweetmovie
(4/16)
akkor ezek ketten biztos úgy élnek mint Marci Hevesen, talán még jobban is...
offtopic
Ford Mustang 2011 dec. 01. - 19:59:38
(3/16)
Bizony jó lenne, és megszüntetni azt az óriási különbséget, hogy valaki másfél milkót keres havonta, valaki meg segélybõl nyomorog, mert nincs munkája, elbocsátották, létszámleépítés, kirúgták stb.
adamnagysweetmovie 2011 dec. 01. - 19:15:37 Előzmény Ford Mustang
(2/16)
"díjazottak között 700 000 euró kerül kiosztásra Demján Sándor magánvagyonából, valamint egy Közönségdíjas 50 000 euró jutalomban is részesül, Csányi Sándor magánvagyonából. "
Az a baj, hogy ilyen szociális különbségek létezhetnek. Jó lenne megvizsgálni a kormányzati megrendelések és a közadakozás közti korrelációt is.
Ford Mustang 2011 nov. 29. - 00:37:19
(1/16)
Kíváncsi leszek erre a díjátadóra, jó kis hosszú ceremónia lesz, és reméljük jó is.