10/10
localhero 2008 dec. 31. - 08:26:41 10/10
(9/29)
mesés) szilveszteri maraton - úgy se volt kedvem bulizni menni, most már jó okom is van rá D)
geryx 2007 júl. 24. - 19:21:22
(8/29)
Sziasztok!Nincs meg valakinek DVD-én v kazettán a sorozat?
Megvásárolnám.

geryx02@freemail.hu
ribicicu 2006 máj. 13. - 18:21:25
(7/29)
Hát Eddy gesztusai, modorosságai egyszerûen FENOMENÁLISAK!! És Jennifer Saunders tényleg egy igazi géniusz, hogy létre tudott hozni egy ilyen eszméletlen karaktert, akit azóta is milliók utánoznak!
Gourry18 2006 máj. 06. - 14:53:53 Előzmény ribicicu
(6/29)
Egyszerûen imádom ezt a sorozatot! Szerintem a jól kitalált karakterek az AbFab titka, mivel ha belegondolunk, az már önmagában is mulatságos, hogy adott egy anya és a lánya, viszont kettõjük között teljesen felvannak cserélõdve a szerepek. Patsy, az alkoholista, anorexiás, nárcisztikus barátnõ már csak hab a tortán! :D
Nekem az a kedvenc részem, mikor Eddie apja meghal, de Eddie-t végig jobban érdekli a saját halála, végül a temetésen Patsy-vel részegen jelennek meg, és botrányt csinálnak! :D
ribicicu 2006 jan. 16. - 12:56:44
(5/29)
Istenem,még jó hogy csekkoltam:
<a target=blank href="http://www.bbc.co.uk/comedy/abfab" title="www.bbc.co.uk/comedy/abfab">www.bbc.co.uk...</a>
ribicicu 2006 jan. 16. - 12:54:47
(4/29)
Sziasztok!Igen,butus voltam,hogy hagytam kibuggyanni magamból azt a férfihumoros hülyeséget,visszaszívom,bocsi!
Ha vki szeretne ízelítõt:
<a target=blank href="http://www.bbc.co.uk/comedy/abfab
Majd" title="www.bbc.co.uk/comedy/abfab
Majd">www.bbc.co.uk...</a> a baloldali menübõl válasszátok ki:Clips
(ha csak kevés idõtök van:series 1-3)
x-tro 2006 jan. 15. - 12:43:35
(3/29)
Nem ismerem ezt a sorozatot (se), de a kocsiból részegen kizuhanás, vagy a zsírleszívás szerintem is nagyon vicces lehet...:P
Majd belenézek...

x-tro 2006 jan. 15. - 12:41:34
(2/29)
Ha szabad kérnem, semmilyen humor ne húzza le magát a WCbe!
Még az inneni-onnani szexista humor se!
ribicicu 2006 jan. 15. - 02:38:47
(1/29)
Ez a vígjátéksorozat zseniális!Utálom az ilyen bölcsészes szóvirágokat,de ez a sori kifinomultan vérlázító.Az angol humor legtrendibb,legdurvább fajtája,semmi köze az ósdi Monthyhoz vagy Waczakhoz,inkább Szex és New York,csak sokkal viccesebb.Röviden:egy végtelenül önzõ,hisztis, bunkó és ízléstelen üzletasszony,Eddie együtt él a kis piszmogó szenilis mamájával és a stréber,penészvirág tini lányával,Saffyvel,persze alázza is mindkettejüket szépen.Legjobb barátnõje az alkoholista,nimfomán egykori modell,Patsy,asszisztense pedig a totál belassult,
infantilis Bubble.A legjobb rész a Marokkó,ahol Saffyt eladják rabszolgának,a másik kedvencem,mikor ittas vezetésért,bolti lopásért és járókelõk terrorizálása miatt bíróság elé állítják õket,ahol persze Eddie dührohamot kap és brilliánsan beolvas az egész rohadt bürokráciának.De van itt még zsírleszívás,kocsiból részegen kizuhanások, botox, agykontrollparódia,Naomi Campbell bepalizása,rendelhetõ chippendale-csõdörök,minden.IMÁDOM!A férfi humor húzza le magát a WC-n!!!