7/10
napraforgó 2012 márc. 07. - 13:46:46 7/10
(9627/9727)
Tudod, engem már "megugattak" egy másik fórumon, amikor egy már többször leadott film tartalmához hozzászóltam, úgyhogy már nem merek csak úgy irogatni.
Aki most nézi elõször, annak minden információ spoiler, és minden a sorozaton kívüli értekezés offtopic.
offtopic
Ezüstliliom 2012 márc. 07. - 13:42:10
(9626/9727)
Látom, Beléd sem szorult egy kis megértés sem másokkal szemben, pedig semmi erõfeszítésedbe sem kerülne. Nem új ez nekem errefelé. Sokat elmond Rólad, hogy az idegenekkel szemben hogy viselkedsz. Attól, hogy régóta írogattok egy topikba, még nem lesz a Tietek, és ugyanúgy vonatkoznak Rátok is a fórum szabályai.
7/10
napraforgó 2012 márc. 07. - 09:20:57 7/10
(9625/9727)
Szóval ez a két rész volt a trailer, most már jön a sorozat.

Spoiler
Láttuk, hogy nem ugyanaz a szereplõ játsza késõbb Michaela anyját, Jake Slickers, Laurent Greyt (Brayt ?), még talán a tiszteletest is (?!).
Gondolom, a trailer után nagyobb fantáziát láttak benne. Így Sully és Michaela románca elhúzódhatott akár 100 részig is (bocs, de már nem emlékszem, mikor is találak egymásra). És persze ott volt a sok orvosi eset, ami valahogy keretet ad a sztorinak.

Szerettem ezt a sorozatot. valahogy nem vagyok képes végignézni a a mai rémségeket.
Tilda36 2012 márc. 06. - 20:59:13
(9624/9727)
:-)))
Ezüstliliom 2012 márc. 06. - 20:36:39
(9623/9727)
Én is szeretem ezt a sorozatot, jó újranézni.:)

Azért a szinkronkészítõ, ha már ennyire nem ért a lovakhoz, igazán megkérdezhetett volna akár egy 12 éves, lovagolni járó kislányt, még az is tudott volna segíteni neki.
Pl.: "Szép a horpasza." - mondja a hölgy, miközben a szügyét tapogatja a lónak.:) Elõtte meg a kovács: "Ott az a tarka és a barna." A barna lovat jelen esetben pejnek kell mondani (más esetben lehetett volna sárga).


Kedves fórumozók!
Kérhetném Tõletek, hogy ha nem a sorozatról írtok, használjátok az "Elküld (offtopic)" gombot? Figyelmes lenne Tõletek a nem "törzsfórumozókkal" szemben.:)
azsuzska 2012 márc. 06. - 12:39:36
(9622/9727)
Jól hallom, hogy más a szinkron ? A doktornõé legalábbis.
10/10
lizbet 2012 márc. 06. - 12:27:06 10/10
(9621/9727)
Én is csak utólag tudom visszanézni pénteken. Addig veszem fel, nekem szerencsére nem kell dugdosnom semmit. IP Tv, csak rányomtam a sorozatfelvételre. Szép napokat Mindnyájatoknak.
10/10
SWENN 2012 márc. 06. - 09:54:22 10/10 Előzmény evacili
(9620/9727)
A film itt van, már csak a régi jó csapat hiányzik....?!

Madlen....Megane....Sunomka....Veva....Zsul.....és a többiek...
10/10
henett 2012 márc. 05. - 19:46:06 10/10
(9619/9727)
Halihó! :)

Természetesen nem láttam az elsõ részt... és amíg rá nem jövök, hogy a sok kütyü közül, mit hová kell dugni, nem is fogom. :( De csak öt rész marad ki így! :) Komolyan mondom, rosszabb vagyok, mint egy gyerek! :D Tudom mi lesz, mi fog történni, hol lesz vége stb. stb. Mégis olyan izgatott vagyok, hogy úgy számolom a napokat, mint a fiam Mikulás elõtt! :)))
10/10
evacili 2012 márc. 05. - 17:47:24 10/10
(9618/9727)
Hát újra láthattuk kedvenceinket, bár Loren, Jake még nem a megszokott szereplõk. Úgy emlékszem a harmadik résztõl váltottak. A foghúzás szörnyû volt, de eredményre vezetett. Remélem sokan tudjátok nézni.
Kellemes hetet mindenkinek!
10/10
SWENN 2012 febr. 27. - 14:59:05 10/10
(9617/9727)
Köszi Panni, hogy megosztottad velünk.

Nekem hiányzik mellõle egy jóképû sötét háttér....:)))
10/10
SWENN 2012 febr. 27. - 14:57:05 10/10 Előzmény csiperke
(9616/9727)
Szia édes Csiperkém!

Köszi a képet, nagyon aranyos a fiatalember!
Mit mondjak, lesz bajod a kis/nagylányokkal úgy 10 év múlva.....
10/10
lizbet 2012 febr. 27. - 10:03:57 10/10
(9615/9727)
Nagyon csinos.
10/10
Panni:) 2012 febr. 27. - 09:45:05 10/10
(9614/9727)
Az origo-n botlottam bele, az idei Oscar díjkiosztón:

http://static4.origos.hu/i/1202/20120227-oscar-2012-vsz5.jpg
10/10
csiperke 2012 febr. 24. - 20:59:14 10/10
(9613/9727)
Sziasztok,

Ma beszéltem Swennel, õ mondta, hogy nagyon beindult itt az élet, így most itt vagyok!
Elõször is gratulálok, Panni! Kívánom, hogy leld nagy örömed az anyaságban! Nannyfan, Neked pedig nagy gratula a menyasszonysághoz!
Nálunk nagy változások történtek: Tekergõ már óvodás, én pedig újra dolgozok június óta. Szerencsére a munkám amellett, hogy érdekes, még rugalmas is: a munka nagy részét itthonról végzem, így Tekergõnek sincs hatalmas anyahiánya.
Nálunk dióhéjban ennyi.
Örülök, hogy újra itt vagyunk, remélem mindenki becsatlakozik lassacskán:-)
Csatolok egy képet, csak, hogy lássátok, milyen nagyfiú már Tekergõ:-)

Ölelés és szép hétvégét!
csiperke
10/10
henett 2012 febr. 24. - 18:50:27 10/10
(9612/9727)
:))
10/10
offtopic
henett 2012 febr. 24. - 18:35:39 10/10 Előzmény SWENN
(9611/9727)
Látni biztos nem fogom, de felvenni készülök. Nem mintha nem lenne meg jó sok rész... :)))
10/10
offtopic
henett 2012 febr. 24. - 18:33:04 10/10
(9610/9727)
DRÁGÁIM!!! :))

Nagyon örülök nektek, hogy újra itt vagytok!!! Ölelek és puszilok mindenkit!! A jó híreknek különösen örülök! Babácskák! Panni! De szívesen látnálak!! :)) Nannyfan! Gratulálok nagyon! És a többiek is csupa meglepivel, pozitívan érkeztek meg!! :)))

A Facebook nálam mûködhetne! Sokat vagyok fenn, mert van egy-két oldal, amit szerkesztek is... A zárt csoport rendben van, és aki még nem használta: könnyû a regisztáció, és elég sok adat titkosítható, viszont mobilról is elérhetõ......... És csak a hagyomány kedvéért: Nannyfan! Létrehozod??? :DD

Nálam minden rendben! Dolgozom. Még mindig imádom, amit csinálok! :)) Hasonló jókat kívánok mindenkinek!!!

Csókok!
10/10
Saphir 2012 febr. 23. - 20:12:21 10/10
(9609/9727)
Nagyon szerettem a sorozatot, de a szinkronváltástól már nem néztem magyarul. Viszont németül többször is sikerült végigkövetnem a történetet.
10/10
SWENN 2012 febr. 23. - 20:09:58 10/10
(9608/9727)
2012 MÁRCIUS 5-ÉN KEZDI A STORY4 A SOROZATOT.
KORA DÉLUTÁN ADJÁK ÉS MÁSNAP DÉLELÕTT ISMÉTLIK.