Téma: Rain

Maryu 2014 jún. 18. - 22:19:20
(71/3251)
Ez a nagy gyõzni akarás, még egy szórakoztató mûsorban is látható Binél. Valami mókás vetélkedõ 2002-bõl.
http://youtu.be/YQ4utDEowbs

A kezét megérezhette!
Maryu 2014 jún. 15. - 18:17:41
(70/3251)
Bi nem pihen (mondjuk ezt már megszokhattuk), jelenleg a kínai Chengdu-ban van. Az Auto Music Fesztiválon lépett fel.
A La Songot leszámítva, a régi nagy sikerû számiból válogatott.

Jó hosszú a kifutó a színpad elõtt. Rain rendesen szaladgál is rajta. Többször lehet látni a biztonságiakat a kifutó mellett. Egyébként megfigyelhetõ a kínai koncerteken, hogy sok katona, rendõr vagy valamiféle biztonsági szolgálat tagjai sûrûn állnak mindenfele. Nekem elég fura volt ez, de most bebizonyosodott, hogy szükség van erre a szigorra. Viszont most csõdöt mondtak, mert a felvétel vége felé egy lány felszalad a színpadra. A biztonságiak utána és megpróbálják leráncigálni onnan. Látható, hogy Rain milyen aranyos, kedves fiú (ezt már máskor is bizonyította). Megmenti tõlük a lányt és elveszi tõle az ajándékot, amit át akart adni a lány neki.
http://www.dailymotion.com/video/x1zio5m_14-06-15-rain-2014-auto-music-festival-chengdu-china_music#from=embediframe
Maryu 2014 jún. 15. - 16:53:47
(69/3251)
A Rollingstone.com 20 nagy népszerûségnek örvendõ sztárról ír, akiknek még valamiért nem sikerült betörniük a tengerentúlra. Köztük természetesen Rain-rõl is. Aki szerintem most nagy erõbedobással dolgozik azon, hogy sikert érjen el Amerikában. Valószínûleg egy új lemezen ügyködik éppen, amit az USA-ban fognak kibocsátani. A leszerelés után beszélt róla, hogy elõször otthon szeretne egy lemezt kibocsájtani, majd utána a tengerentúlon.
http://www.rollingstone.com/music/lists/20-hugely-popular-musicians-who-havent-gotten-famous-in-america-yet-20140610/rain-19691231

"Hihetetlen, hogy Psy lett Dél-Korea vezetõ zenei exportcikke Amerikában, míg Rain továbbra is viszonylag ismeretlen itt. Rain nagy dobásnak számít egész Délkelet-Ázsiában, mint listavezetõ énekes és rutinos színész. Itt Rain leginkább a Speed Racer és a Ninja Assassin beli szereirõl ismert. Rain teljesítette a kötelezõ katonai szolgálatot és három év kihagyás után folytatja a filmes karrierjét az államokban. Bruce Willis, John Cusack és 50 Cent mellett a közelgõ The Price-ben játszik egy kisebb szerepet. A zenei karrierje azonban nagyrészt továbbra is elkerüli az amerikai hallgatók figyelmét."
Maryu 2014 jún. 15. - 16:10:49
(68/3251)
Maryu 2014 jún. 14. - 21:00:13
(67/3251)
A vörös szõnyegen készül videón is látszik, hogy a rajongók milyen szemekkel nézik. Némelyek félig aléltan...
Maryu 2014 jún. 14. - 18:40:38
(66/3251)
Talán mégis van....nem tudom eldönteni...

Rain egyébként szemüveges. Távollátó.
Maryu 2014 jún. 14. - 18:35:48
(65/3251)
Tegnap Rain elutazott Shanghai-ba. Ez a fura szemüveg volt az orrán. Egyet le kell szögezni, neki még ez is jól áll, de azért muris.
A képet nézve, elgondolkodtam...van ebben egyáltalán üveg?
Maryu 2014 jún. 14. - 18:28:27
(64/3251)
A Difficult Love-ot november 11-én fogják bemutatni. Addig még elég sokat kell várni, amíg mi is megnézhetjük. A filmeket sajnos nagyon lassan teszik fel.
Maryu 2014 jún. 14. - 18:22:31
(63/3251)
Rain ma megérkezett a Shanghai Filmfesztiválra. A vörös szõnyegen mi is megnézhetjük a bevonulását.
A Difficult Love címû, nemrég elkészült filmet népszerûsítik Gao Xixi kínai rendezõvel és Liu Yifei kínai színésznõvel együtt.
Liu úgy néz ki ebben a ruciban, mint egy hercegkisasszony egy mesében. Ahogy vonul....csoda, hogy nem botlik el abban a ruhában, vagy a többiek nem lépnek rá az uszályára, de nagyon jó.
http://youtu.be/BH2E6yqJsow
Maryu 2014 jún. 13. - 20:59:56
(62/3251)
Egy kis színes Birõl.
Az MBLAQ tag Lee Joon leleplezett egy titkot Rain színpadi kosztümjeivel kapcsolatban. Lee Joon feltûnt a KBS 2TV "Happy Together 3" címû varieté mûsorában.
"Rain leszidott a kendõzetlen kosztümömért, amit a színpadon viseltem." Továbbá azt mesélte "Amikor egy élõ zenés mûsorban léptem föl a közszolgálati TV-ben, a kemény táncmozdulatoktól az ingem egyik gombja leszakadt. Erre én teljesen leszakítottam az ingem, a közönség lelkes ünneplése mellett. Ezután Rain nagyon szigorúan leszidott, amit egyáltalán nem vártam. Mert a TV adás szabálya szerint, aki megmutatja a mellkasa mindkét oldalát, azt cenzúrázzák (gondolom, nem léphet fel egy darabig a TV-ben), bár jobb ha egy oldalát se mutatja. Rain eleget tesz ennek a szabálynak a saját kosztümjeivel. Mert, amikor a köztévében szerepel, mindig extra kosztümöket visel, amik elrejtik a mellkasát, viszont, ha a kábel tévékben lép fel, ott általában természetességgel tépi le magáról az ingét."
eonni 2014 jún. 13. - 20:53:00
(61/3251)
:-D
Üvegfelület is van bõven...jól szórakoztam némelyik ablakpucolós jeleneten!
Érdekes, "fenékriszálós" technikát alkalmazott Rain...:-)

Igazad van! Kár, hogy a barátnõidet nem érdekli a számítógép, pedig nem nagy ördöngöség...egy csomó szép, vidám stb. pillanattól fosztják meg magukat. A magyar tv-re kár várni...:-( azaz évi egy-egy sorozat amit sugároznak, elég kevés. Ráadsul azt is olyan idõpontban, hogy a dolgozó nõ ne tudja megnézni...
Maryu 2014 jún. 13. - 20:24:56
(60/3251)
Küldtem pü-t.
Maryu 2014 jún. 13. - 19:56:06
(59/3251)
A végét én is lerövidítettem volna egy-két résszel, de erre már csak akkor jöttem rá, amikor másodszorra néztem meg a barátnõimmel. Kíváncsiak voltak, hogy miért vagyok oda úgy a koreai sorozatokért. Hát most már tudják és õk is néznék, ha menne a tv-ben, mert a számítógéppel nincsenek barátságban. Csak a gyerek használja otthon, ezt mondják. Én meg azt, hogy ideje lenne összebarátkozni vele.
Maryu 2014 jún. 13. - 19:43:01
(58/3251)
Ha hiszed, ha nem, én is pont erre gondoltam a film nézése közben. Milyen klassz ház, eléldegélnék benne, csak ne kéne takarítani. Mire a végére érnék a takarításnak, már kezdhetném elõröl, akkora ez a ház. Talán ha lenne egy segítségem....
eonni 2014 jún. 13. - 11:32:34
(57/3251)
Befejeztem Full Houst-t!
Spoileres lehet...
Aranyos, könnyed, vidám, szórakoztató kis történet volt. Egy percig sem hagytak unatkozni az események, mindig történt valami! :-) Jól éreztem magamat közben, sokat nevettem.....de azt is bevallom õszintén, hogy a vége fele már egy kicsit untam ezt a "nem mondom ki az érzéseimet...fontos vagy nekem, de a másik lánnyal találkozom inkább...hogy megvédjelek elmegyek" szóval a józan ésszel ellentétes cselekedeteket! De hát ezt már megszoktam a koreai doramákban! Fõleg az utolsó részben kólintottam volna fejbe Raint, hogy "mondd már ki..!" :-))))))
Atán végre kimondta, megtörtént a csoda és ragyogóvá váltak mindketten...megdolgoztak egymásért! :-D
eonni 2014 jún. 13. - 10:54:24
(56/3251)
Közben megtaláltam! :-)))
Ezúton is köszönöm Rainak, Nanaminek és Min Minek, hogy befejezték!
http://azsiaizene.gportal.hu/gindex.php?pg=34749467
eonni 2014 jún. 13. - 10:00:55 Előzmény Maryu
(55/3251)
Maryu!
A Love to Kill utolsó négy részének nincs magyar felirata? Te angollal nézted?
Sajnálnám, mert nem vagyok jó annyira angolból...és pont az utolsó részeket kellene google-val néznem! :-((
eonni 2014 jún. 12. - 19:55:15
(54/3251)
Csodás helyen van ez a ház, dagálykor a kert végét nyaldossák a hullámok....
El lehetne ott éldegélni, csak az a fránya takarítás ne lenne! Han Ji Eun is örökké súrol valamit! :-))
Az ablakpucolás sem egyszerû, persze egy ilyen partnerrel, mint Lee Young Ja (Rain)...:-)
bori3 2014 jún. 12. - 19:07:42
(53/3251)
OK, de kicsit odébb lesz és még be is kell szerezni.... :)
Maryu 2014 jún. 12. - 18:39:50 Előzmény bori3
(52/3251)
Örülök neki. Ha elkezdted nézni, majd írd meg, hogy hogy tetszik.