Téma: Rain

Maryu 2014 jún. 22. - 22:47:40
(91/3251)
A The Fugitive Plan B-ben játszott figuráját imádom, úgy érzem ez a bolondos fiú közel áll hozzá. Õ is nagyon szeret viccelõdni, jókat nevetni. A sorozat, szerintem a leggyengébb sorozata Binek, de miatta érdemes megnézni. Nagyon aranyos benne. A sorozat special filmjébõl látszik, hogy õ maga is mennyire élvezte ennek a sorozatnak a felvételét. Beszélt õ arról, hogy kölyök korában milyen nagy kedvence volt Jackie Chan. Én azt hiszem, egy kicsit olyanra akarta venni ezt a figurát, de persze azért teljesen más lett. Rain-es.

A Sang Doo-t tényleg én fejeztem be, mert már régen leállt a fordítása.
eonni 2014 jún. 22. - 20:57:12
(90/3251)
Egy kis hangulat még katonakorából!

https://www.youtube.com/watch?v=-_t9CNe9KPI
eonni 2014 jún. 22. - 20:45:11
(89/3251)
Bevallom õszintén, még nem néztem körül a blogon, csak az életrajzot olvastam el, mert kíváncsi voltam, hogy eddig miért nem vonzott be magához Rain, mint színész. Azt hiszem félreismertem, mert én a külsõségek, és pár elkapott info alapján, azt hittem, egy kicsit elszaladt vele a szekér. De ahogy jobban elmerülök benne, amit neked is köszönhetek, látom, hogy errõl szó sincs. Õ egy érzékeny, kedves fiú, nem kis kitartással és erõvel megáldva. Aztán arra is kíváncsi voltam, hogy honnan veszi a Love To Kill-beli Bok Goo megformálásához azt a sok elfojtott fájdalmat. Sajnos volt rá példa az életében. Most járok a filmben ott, hogy a kórházban bevallja, ismeri azt a bizonyos dalt, és elénekli a döbbenten álló leányzónak. Egészen idáig nem tudtam eldönteni, hogy valódiak-e az érzelmei, vagy csak játszik a bátyja a volt szerelmével. Elgondolkodtató, hogy mennyire elfogadhatatlannak tartják a környezetében, sõt õ maga is, hogy ugyanazt a lányt szeresse, akit a bátyja is szeretet...önmagát égeti fel emiatt.

Sang Doo, Let's Go To School c. sorit még nem láttam, bár már olvastam róla. Megnéztem, teljes a magyar felirat hozzá, úgyhogy mindenképpen megnézem. Az utolsó kettõt Te fordítottad? :-)

Ugyan a következõnek a dráma után a The Fugitive: Plan B-t gondoltam, állítólag rengeteg lehetõsége van benne a bohóckodásra...
Maryu 2014 jún. 22. - 17:23:44
(88/3251)
A Blog írója, tényleg összegyûjtött mindent Rainrõl, amit tudni lehet róla. Bizti Õ az, aki Mországon a legtöbbet tudja Rainrõl. Köszönet érte, hogy le is írta mindezt nekünk! Egy probléma van csak az oldalával, hogy ott nem alakul ki beszélgetés. Csak lelkes helyeslés, vagy rajongás olvasható. A lányok szinte soha nem beszélgetnek egymással, ahogy egy rajongói klubban kéne. Rosszul viseli, ha valakinek valamirõl más a véleménye, mint neki. Gondolom ezért tartja meg mindenki magának a véleményét. Én viszont beszélgetni szeretnék róla. Érdekel, hogy kinek mi a véleménye.
Örülök neki, hogy Te is megkedvelted Raint és elmondod, hogy mit gondolsz. Egyébként nekem a kedvenc filmem tõle a Sang Doo Let's Go to School. 21 évesen annyi átérzéssel játszotta a gyermekéért aggódó, mindent megtevõ apát, hogy azon gondolkodtam, honnan szerezte ehhez a tapasztalatokat? Ez a kedvenc figurám tõle.
eonni 2014 jún. 22. - 15:35:57
(87/3251)
Ti már biztosan ismeritek ezt a blogot, én csak most találtam rá. Miután elolvastam a szépen megfogalmazott életrajzát, az ugrott be rögtön, hogy erre a fiatalemberre aztán igaz az a mondás, hogy "Ami nem öl meg, az megerõsít!"
Borzasztóan küzdelmes gyermek- és fiatalkora volt. Csapás csapást követett, de Õ mindegyikbõl felállt és csak több lett tõlük. Rossz irányba is indulhatott volna, de Õ töretlenül haladt, és azóta is halad a saját maga elé kitûzött céljai és álmai felé!
A mi nagy szerencsénkre, mert élvezet minden vele eltöltött perc! Lehet szó zenérõl, vagy akár filmrõl...

http://incrediblerain.blogspot.hu/p/blog-page_11.html

Még egy csokor Tõle... https://www.youtube.com/watch?v=ihHmnVMirMc&list=RD7z6LrfpvliI&index=2
eonni 2014 jún. 22. - 15:22:48
(86/3251)
Széép volt!
Persze a Beethoven Virusban nem csak Beethoven mûvei csendülnek fel...de az Örömóda az igen! Na! Azt a jelenetet, könnyes szemmel néztem végig...!
eonni 2014 jún. 22. - 15:10:16
(85/3251)
Jó volt a link köszi!
Miközben néztem, azon járt az eszem, hogy amilyen jól verekszik, magát is meg tudná védeni, de nem ennyi bedurvult nõszemélytõl... szétcincálták volna! :-(
Maryu 2014 jún. 21. - 22:50:56
(84/3251)
Ja és szívesen hallgatom Beethovent. A Pastoral a kedven szimfóniám tõle.
Egy tétele, szép képekkel.
http://youtu.be/iMJPZ-mu-Ts
Maryu 2014 jún. 21. - 22:38:22
(83/3251)
Jók ezek a magyar szövegek. Eddig még nem ismertem ezt.
Maryu 2014 jún. 21. - 22:21:32
(82/3251)
Maryu 2014 jún. 21. - 22:01:40
(81/3251)
Hogy hová ment a megoldás talán ezen a képen van.
eonni 2014 jún. 21. - 21:45:50 Előzmény Maryu
(80/3251)
Úgy gondolom nem fogod megbánni, ha megnézed a Beethoven Virust. Fõleg, ha van egy kis vonzódásod a komlyzene iránt. Van benne pár lenyûgözõ zenei jelenet, és én Sukkie egyik legjobb alakításának tartom. Nagyon fiatalon, tökéletesen ábrázolta a másokért és önmagáért küzdõ karmesterpalánta harcát a mogorva, cseppet sem segítõkész Mesterrel szemben.

Ez már Rain, Dorothy fordításában...
https://www.youtube.com/watch?v=LUBY9fbpncc&list=UUHUS2tfBIT4tLDdGkDZ_WFw&index=68
eonni 2014 jún. 21. - 21:22:55
(79/3251)
A linkre csak regisztrációval lehet belépni! :-(
Én legalábbis nem tudtam...
Maryu 2014 jún. 21. - 21:02:18
(78/3251)
Bi sikere lassan a régi. Legalábbis Kínában. Chengdu-i repülõtéren sok rajongó búcsúztatta. Egész szép kis kórus köszöntötte a szülinapjára. Néhányan rendesen beindultak, a biztonságiak megdolgoztak a pénzükért. Mint a képen is látható Bi határozottan boldog volt.
http://rain-cloud.co.kr/board/view.asp?mstSeq=26&bcmSeq=5&seq=59995&page=1&searchType=&searchStr=
Maryu 2014 jún. 20. - 22:50:16
(77/3251)
Ez tényleg szép volt. Még nem láttam ezt a magyar feliratos változatát.

Sukki filmjeit általában kedvelem, de a Beethoven Virust még nem láttam. Most az Empress Ki-t nézem, ha végére érek beütemezem a Beethoven Virust.
Maryu 2014 jún. 20. - 22:02:47
(76/3251)
A repülõtéri divat gyakran témája a Showbiz Koreának (Arirang TV). A sztárokkal nyilvánvalóan modellházak, divatcégek kötnek szerzõdéseket, hogy az õ ruhájukat hordják. Ezen a videón Bi mellett leginkább Yoochun-t lehet látni, aki az öltözködési stílusa tényleg egy unikum.
http://youtu.be/NKRchAFVM1I
eonni 2014 jún. 20. - 21:14:40
(75/3251)
Így igaz, nem lett volna jó, ha feladja az álmait...bár én szívesen elnézegetném egyenruhában is. :-)
Nálam akkor tört meg a jég Rain irányában, amikor magyar felirattal nézhettem meg azt a koncert részletet, ahol az elhunyt édesanyjának mondott köszönetet és sírva énekelt...
Azt a videót ugyan most nem találom, de ez is nagyon szép!
http://indavideo.hu/video/Rain_Bi_Friends_hun_sub

Elég régen rabulejtett a doramák világa, de eddig nem sok olyan filmet, sorozatot láttam, amire azt mondtam, hogy más mint a többi. Ezek nagy hatással voltak rám, és emlékezetesek maradnak számomra...

Beethoven Virus Sukkie-tól
Road No 1. Jisub-tól
Aztán felnõtt kategóriában...
No Regret KNG-tõl
Nagyon tetszett Jisung-gal a My PS Partner
és A Frozen Flower Jo In Sung-gal

Most még A Love to Kill is elindult ezen az úton...besszippantott...
Maryu 2014 jún. 20. - 14:41:02
(74/3251)
Néha gondolok rá, tiszta szerencse, hogy Rain olyan kitartóan próbálkozott ezen a pályán maradni. Bízott magában és 18 sikertelen próbálkozás sem tántorította el az álmától. Nem hallgatott a mamára és nem lett belõle rendõr. Mi élvezhetjük a különleges tehetségét. (Nem is vagyok elfogult....áh....egyáltalán nem.)
Maryu 2014 jún. 20. - 14:27:11
(73/3251)
Igazad van, bár én erre eddig nem gondoltam, de ez a sorozat tényleg nem hasonlít az átlag koreai sorozatokhoz. Ahogy feldolgozza a témát, abban van valami mûvészfilmes. Már a kezdõ képek is, ahogy megjeleníti a szerelmüket. Hiába nyúlnak egymás felé a tenger hatalmas ereje elsodorja õket. Jó film ez, nagyszerû alakításokkal.
eonni 2014 jún. 19. - 21:57:42 Előzmény Maryu
(72/3251)
Elkezdtem nézni A Love to Kill-t...nagyon tetszik!
Rain engem is lenyûgözött és magával ragadott, talán még jobban mint a Full House-ban, és azt kell, hogy mondjam, teljesen egyetértek veled. Két különbözõ karakter és mégis mindkettõt olyan hitelesen formálja meg, hogy bármelyik õ lehetne. Mindegyiket elhiszem neki, olyan természetes.
De ez a vad, öntörvényû, önpusztító, vagány fiú mégis közelebb áll hozzám. A ritkán felvillanó mosolya teljesen elvarázsolt, mert elárulja, hogy a rideg álarca mögött egy megsebbzett, de mégiscsak érzõ szív lapul. Kíváncsian várom a folytatást, még itt az elején nem igazán lehet tudni, hogy milyen irányba mozdulunk el. Maga a kivtelezés is tetszik, bár elsõ részek alatt sokat töprengtem azon, hogy ez akár egy mûvészfilm is lehetne. Aztán beindultak az események és már egymást érik a történések...