Téma: Ralph Fiennes

Gabriella54 2009 dec. 18. - 11:04:37
(353/733)
Azt ugye senki sem felejtette el, hogy ma este 22.20-kor Pók az m1-en?! :)))
10/10
Lyra22 2009 dec. 17. - 19:13:10 10/10
(352/733)
...
10/10
Lyra22 2009 dec. 17. - 19:12:43 10/10
(351/733)
...
mulao 2009 dec. 15. - 22:06:08
(350/733)
Hozzá csakis azt lehet írni, hogy jó színész.Utoljára a Tûz serlegében láthattam, jól játssza a negetív karaktert, elõtte meg azt hiszem A felolvasóban.
Legnagyobbat talán a Schindler listájában alakíthatott.
10/10
Zsófi 2009 dec. 15. - 21:55:57 10/10
(349/733)
Ez hihetetlen!
Kis mázlista!
:))
10/10
Lyra22 2009 dec. 03. - 09:44:04 10/10
(348/733)
Oedipus - élménybeszámoló II.

Oedipus – 2.rész

A mûvészbejárónál várakoztunk jómagam, Nathalie és Zsuzsanna ekkor Ralph megjelent az ajtóban nagyon boldognak és relaxáltnak tûnt mintha aznap este minden remekül sikerült neki. Nem találkoztam nála karizmatikusabb egyéniséggel és az a gyönyörû mosoly az arcán. Egy kissé ideges voltam de elkaptam a tekintetét. Egy fotót adtam a kezébe szignálásra amit elõzõ nap újdonsült barátnõmtõl Nathalie-tõl kaptam, mellesleg megjegyzem az egyik kedvenc képeim közé tartozik, erre Õ alászignálta, rámmosolygott és rámnézett azokkal a szexis szemeivel. Tartogattam a számára egy speciális ajándékot mégpedig egy kis szuvenír tokaji bort mellékelve egy kis kártyával. Átadtam neki és egy kissé idegesen azt mondtam :”Ez a tiéd”. Szintén tudatni szerettem volna vele hogy milyen öröm számomra megajándékozni õt egy hungarikummal és említettem neki ez egy híres magyar bor. Erre Õ kifejezte a köszönetét mélyen a szemembe nézve. Ekkor megkérdeztem tõle hogy kezet fogna – e velem és õ gyengéden de határozottan kezet fogott velem, ez volt az elsõ kézfogásom a találkozásaink alatt és csodálatos élményként marad meg a számomra. Ahogyan hazafelé tartott az ajándékom még a kezeiben volt a párizsi barátnõm Nathalie megajándékozta Õt egy általa készített könyvvel amelyek a saját rajzait tartalmazták és átadta Ralphnak. Ekkor megjegyezte hogy legyen szíves a mûvészbejáró portáján hagyni majd holnap átveszi és megemlítette hogy a rajzai nagyon szépek mivel már adott neki egy könyvet amikor a God of Carnage-ban láthatta Ralph-ot elõször színpadon.

A következõ nap október 25-én újra alkalmam volt látni a darabot. Másodjára is nagyon élveztem akárcsak az elsõ alkalommal. Néhány új dolgot felfedeztem benne amit elõzõleg hiányoltam de minden elõadás más és más sosem ugyanaz.

Amint az elõadás befejezõdött, az ismerõsömmel Zsuzsannával a mûvészbejáróhoz tartottunk újra és latolgattuk az esélyeinket hogy találkozhatunk vele ismételten. Ahogyan kilépett az ajtón azonnal elkezdett autogramokat osztogatni a rajongóknak akik már vártak rá. Ez alkalommal átadtam neki a „The Constant Gardener” dvd borítóját aláírásra, nem a magam számára kértem hanem egy barátnõm részére akinek nem volt meg a lehetõsége hogy láthassa õt színpadon. Nagy örömmel írta alá nekem.

Miután befejezte a szignálást vettem a merészséget és megkérdeztem hogy elnyerte –e a tetszését az ajándékom. Erre Õ válaszolt: „Nagyon tetszett” és mialatt hozzám beszélt mélyrehatóan a szemembe nézett…valahogy nem voltam képes kellõen koncentrálni arra amit mondott mivel az angol nyelvtudásom még nem tökéletes de újra és újra elismételte hogy mennyire el volt ragadtatva az ajándékomtól ami nagyon jólesett nekem. Udvariasan megkérdeztem tõle hogy lehetséges lenne – e készíteni egy közös fotót, Õ egyetértett és türelmesen várakozott hogy a fotó elkészüljön. Ilyen az én szerencsém ugyanis a barátnõm gépe abban a pillanatban nem mûködött, még mindig hihetetlen tûnt hogy ez velem történik ilyen közelségben lenni egy ilyen sármos és hihetetlenül jóképû és érzéki pasival mint Õ.

Mielõtt hazafelé tartottam bemutatkoztam Ralph-nak és Õ újra kezet fogott velem amivel csodálatos és feledhetetlen perceket szerzett nekem. Utána elköszönt tõlem vagy háromszor és annyira elbûvölõ és aranyos volt.

Az utolsó nap krónikája még hátravan amikor a közös fotónk végre elkészült…

Mellékelem azt a fotót amit még október 24-én szignált és ami a favorit nálam...
10/10
Lyra22 2009 dec. 03. - 00:10:58 10/10 Előzmény Zsófi
(347/733)
Nem felejtettem el a 2.részt, de mostanában mással is el voltam foglalva de vele nagyon!
10/10
Zsófi 2009 dec. 02. - 22:20:47 10/10
(346/733)
Nah, nem is vagyok annyira lemaradva!
Igen, az Erõszakikban is zseniális volt, nekem a kövér amerikai túrista volt a kedvencem (persze-persze RF után), aki a végén szívrohamot kapott, emlékeztek? Tök poén volt, szegénykém! Meg a visszatérõ mondatrészek: ,,fu**ing ez, f**ing az". :P:D
Aztán meg milyen emberi volt, mikor a végén öngyilkos lett, mert ,,az ember tartsa magát az elveihez", mikor megölte a szegény törpét, akirõl azt hitte, hogy egy gyereket ölt meg...
10/10
Zsófi 2009 dec. 02. - 22:13:59 10/10
(345/733)
Sziasztok!
Nah, ezer bocsi, itt vagyok, visszatértem, csak éppen elhavazott a sokminden, úgyhogy most igyekszem behozni a lemaradásokat! :)
És persze, hogy érdekel a 2. rész, feltétlen másold be, ha készen vagy vele!
Na, nekiugrok az elõzõ hozzászólások elolvasgatásának...
:D
10/10
Lyra22 2009 dec. 02. - 09:21:18 10/10
(344/733)
...
10/10
Lyra22 2009 dec. 02. - 09:20:19 10/10 Előzmény Zsófi
(343/733)
Szia Zsófi!

Nem felejtettem el az élménybeszámolóm 2.részét hamarosan felteszem ide ha még érdekel.
Gabriella54 2009 nov. 19. - 18:52:50
(342/733)
Teljesen egyetértek, senki sem mondta, hogy RF a "civil" életében is ilyen pszichopata állat, mint amilyeneket már többször volt alkalma eljátszani!
Sõt, a közönség szerintem imádja az ilyen alakításokat, mert úgy gyûlölhet valakit, hogy annak az égvilágon semmi következménye nincs!
Mindenesetre szenzációsat nyújtott!
Willám_Séxpir_fan007 2009 nov. 19. - 18:40:09 Előzmény Gabriella54
(341/733)
Nos, ha már az Erõszakik szóba került, ez sem egy utolsó alakítás tõle (szerintem!), hiszen nem mindenki tudja eljátszani azt a "tiszta szívbõl utált pszichopata barmot", mint õ. És ha valaki színész, benne vam a pakliban, hogy nem csak pozitív karaktert kell eljátszania. Õ most egy negatív tulajdonságokkal felruházott "pszichopata barmot" alakított (akár csak a Harry Potter-ben Voldemort vagy a Schindler listájában Amon Geoth), de NEM RF volt a "pszichopata barom", hanem Harry Waters. És ezért volt jó alakítás (szerintem!) tõle, mert nem olyan embert játszott el, amilyen õ valójában. (Egyébként erre már utaltam régebben is, elnézést, ha nem volt elég érthetõ a véleményem.)
Gabriella54 2009 nov. 19. - 02:52:03 Előzmény Willám_Séxpir_fan007
(340/733)
Na és az Erõszakikban milyen hatalmasat alakít? Tiszta szívbõl lehetett utálni azt a pszichopata barmot (már bocs, de a karakter tényleg az volt). Nem is tudom, a színészek az ilyen figurákat lelkük melyik mély bugyrából halásszák elõ?!
10/10
Lyra22 2009 nov. 18. - 14:14:22 10/10
(339/733)
..
Willám_Séxpir_fan007 2009 nov. 17. - 18:45:35
(338/733)
egyébként ha valakit érdekel a napokban tették fel a Clash of the Titans elõzetesét a netre, amibe (naná, hogy) RF is szerepel: http://www.youtube.com/watch?v=0_Q7NlAlZEA
Willám_Séxpir_fan007 2009 nov. 17. - 18:41:36
(337/733)
Ralph Fiennes nekem is az egyik kedvenc színészem. Lerí róla, hogy kultúrált, intelligens és persze tehetséges.És hát az igazat megvalva nem õ az egyetlen tehetség a családjában, szóval igaz a mondás, miszerint az alma nem esik messze a fájától.Véleményem szerint egy színész attól lehet jó színész, ha minden egyes filmjében, szerepében más-más oldalát, arcát mutatja meg a nézõknek és a közönségnek. És R. F. ezek közé a színészek közé tartozik, hiszen az egyik pillanatban egy öldöklõ vad állat (Schindler listája), a másik pillanatban pedig egy érzelmekkel, tudással, értelemmel felruházott karakter (Az angol beteg),mindeközben más-más a tekintete, a mozdulata, az arckifejezése, a mimikája. Persze minden embernek megvan a jellegzetes vonása, reflexe ezt azonban a színészek sem tudják elrejteni. Ettõl függetlenül a top 3 ban benne van :P
10/10
Lyra22 2009 nov. 16. - 21:20:30 10/10
(336/733)
Nekem is ott habár a Napfény ízét moziban is láthattam és fantasztikus élmény volt!
offtopic
Gabriella54 2009 nov. 16. - 20:45:11
(335/733)
Azokat én is, de ez a film azért negatív élmény volt! Jobban szeretem kategóriájában -ha már Jennifer Lopez játszik benne - a Szeretném, ha szeretnél-t :)
10/10
Zsófi 2009 nov. 16. - 20:10:51 10/10
(334/733)
Igazság szerint nekem tetszett az Álmomban már láttalak. én is szeretem ezeket az egyszermegnézemésboldogvagyoktõle-filmeket, bár tisztában vagyok az értékeivel. de azért sztem a célnak pont megfelelõek.
nekem az Angol betegben tetszett meg. zseniális volt! :)