marica938 2020 febr. 25. - 17:13:09
(109/929)
Sziasztok 36dik feliratozva mikor lessz?
malvinkicska 2020 febr. 25. - 14:21:54
(108/929)
Fel- fel jövök olvasgatni , de nem írok mivel én az SB-n követem az első évadot láttam annyira jól felépített sztori, a színészek is zseniálisak, és nekem nincs benne kimondottan jó, vagy rossz, mindenki hozza azt amit kell. A Hercai- Árvácska is jó sztori, de nincs ilyen , mint ez, aztán a Nagykövet Lánya, az is jó.
10/10
Çukurova 2020 febr. 25. - 12:31:28 10/10
(107/929)
Itt található a Yaman farmház.
10/10
Çukurova 2020 febr. 25. - 12:26:55 10/10 Előzmény Luna2017
(106/929)
Már ott van, nézhető.
10/10
Çukurova 2020 febr. 24. - 20:08:24 10/10 Előzmény suxel new
(105/929)
Nekem maga a történet, és a nagyon jó színészi alakítások mellett, azért is tetszik ez a sorozat,mert annyira odafigyeltek a részletekre. A sorozatban használt autók, a szereplők ruhái, a film alatt felcsendülő zenék, dalok mind a 70-es éveket idézi.
Aytekin Atas pedig csodálatos zenét készített a filmhez. A kedvencem az O Yar Gelir című szám
suxel new 2020 febr. 24. - 19:38:19 Előzmény Çukurova
(104/929)
Koszi az infot...amennyiben van meg hasonlo erdekesseged, nyugodtan csopogtesd majd. Engem legalabbis erdekel.

Amugy a legtobb torok sori, amit idehaza megvettek az Isztambulban vagy annak kornyeken jatszodik, es feszt bevagjak azt a nagy, modern hidat a Boszporuszon. Olyan jo itt pl egy masikat latni, nem ugyanazt.

Illetve en nagyon szeretem azt is, hogy ez a sorozat vegre videken jatszodik. Masik kedvenc sorozatom volt meg a Cesur ve guzel, annak sem Isztambul volt a helyszine, de ezen erzodik nekem leginkabb a "videki szag", es ezt biza nagyon komalom.

Nekem ezek az aprosagok is szamitanak
10/10
Çukurova 2020 febr. 24. - 19:38:00 10/10
(103/929)
Egy másik érdekesség, hogy Hünkar Yamant alakító Vahide Perçin színésznő gyönyörű lánya Magyarországon, Pécsen tanul.
Remélem tetszik neki Magyarország, és jól érzi itt magát, és majd kellemes emlékekkel tér vissza Törökországba.
10/10
Çukurova 2020 febr. 24. - 19:31:07 10/10 Előzmény suxel new
(102/929)
Sebahattin orvosnak lesz bőven munkája. Nem győzi a töltényeket kiszedni a sérültekből. :-)
10/10
Çukurova 2020 febr. 24. - 19:28:02 10/10
(101/929)
Azoknak, akik esetleg nem tudják, a sorozat érdekessége:
A helyszínt, a Yaman család farmját a sorozat miatt építették.
8 hónapig tartott, 450 fős profi csapat készítette el. A farmot a jövőben más sorozatokban is használják majd.
A farm egy privát fennsíkon, Çukurova járásban található, Karaahmetli faluban, amely 18 km-re fekszik Adana várostól.
A falu lakói napi fizetésért rendszeresen részt vesznek a forgatásokon.
suxel new 2020 febr. 24. - 18:56:49 Előzmény Çukurova
(100/929)
Az meg egy dolog, hogy sokat eszik, de en meg ilyen karaktert, aki ennyit fut egy sorozatban soha nem lattam. Kegyetlen jooooo, imadom, ahogy szedi a labait. ???????? Jah, meg elvezem, amikor utik. Hat...lehet en is vagyok annyira beteg, mint Demir, hahaha.

A masik, ami gyakori elem, legalabbis eleg sokat hasznaltak mar, azok a pisztolyok. Szerintem lesz itt meg nem keves pisztolyrantas, mert ebben a kozel 40 reszben is sokat elokerultek mar.
10/10
Çukurova 2020 febr. 24. - 18:48:06 10/10
(99/929)
A talpraesett, ügyes Saniye és a magát fontos embernek képzelő Gaffur, aki a beosztását csak az apjának, a volt intézőnek köszönheti, nekem is a kedvenceim.
Ők viszik a sorozat vicce szálát. Gaffurt csak a kaja, a pénz, a kaja, a pénz...... érdekli.
Haminne (Serpil Tamur) Megettem már a rizspudingomat? :-)
Haminnének köszönhetően sok bonyodalom lesz a sorozatban.
suxel new 2020 febr. 24. - 18:30:23
(98/929)
Hünkar meglatogatta Yilmazt es ujabb hazugsagokkal traktalta, de Yilmaz egyelore tartja magat, Zuleyhatol akarja hallani az igazat. Bar erosen elgondolkoztatja, hogy Gulten es Hunkar mondanivaloja egybevagott. Fekeli az, aki ismet jo tanacsokkal latja el.

Nagyon kegyetlen a hadviseles, ami Zuleyha ellen iranyul, csoda, hogy meg nem orult meg. Hunkar hazater Yilmaztol, majd levegonek nezi a menyet, a gyereket pedig Demir tovabbra se viszi haza. Ket asszony vigyaz ra, akiknel szinten van egy masik kisgyerek.
Amugy nagyon erdekes, hogy a Kara Sevda pszichopataja Emir volt, itt pedig a beteg karaktert Demirnek hivjak. Erdekea veletlen hasonlosag.

Imadtam, hogy Demir lerendezte duheben Gaffurt, aki pedig Ibon toltotte ki a haragjat. Seher ugy latom Demir spionfiokaja lesz, egy kis penzert barmire kepes a no, es termeszetesen o nem ment Yilmaz birtokara.

Tovabbra is imadom a Demir - Hunkar kapcsolatot, ahogy anyuka felti a fia eletet Yilmaztol, mert akar o is az eletet vesztheti. Jo hogy Demir nem vitte magaval a fegyvert az etterembe, kepes lett volna ott tuti leloni Yilmazt, miutan felbosszantotta a sikereivel, hopp, szimplan szettort a pohar a kezei kozott. Zsenialis volt, ahogy Yilmaz mosolyogva kovette vegig a tortenteket. Nemcsak Fekeli, hanem en szimpla nezo is buszke voltam a Yilmaz karakterre, hogy elmondta, csak akkor oli meg Demirt ha muszaj. Ugy latszik, hatnak Fekeli mester tanitasai.

Fadiktol rosszindulatatol Gulten iranyaba en is rosszul vagyok. Ugy erzem lesz 1-2 Gulten kozpontu resz, hogy megerkezett a valasi idezes Serminnek, es Fadik tovabbra sem fogja be a szajat. Hunkar ugyan elzavarta Fadikot, de benne is megkerdojelezodott Gulten tisztasaga.
suxel new 2020 febr. 23. - 15:48:14 Előzmény libra26
(97/929)
Na ezt szerettem a Kara Sevdaban is, a visszajatszasokat...volt beloluk rengeteg. Hopp egy csavar, aztan meg egy...

Zuleyha - Yilmaz talalkozo: a tv2es ajanlo szerint jovo heten lesz. Ket ajanlot is kiadtak, egyikben csak ők vannak, illetve a masikban is felbukkannak egyutt.

Saniyevel ugyanigy vagyok, en nagyon birom. Igen ott volt a kigyos eset, nem meg eleg csunyan bant Zuleyhaval, megis annyira emberi a karaktere, meg amugy nem olyan rossz o, szerintem. Gultent is allandoan megvedi, amiota szembesitette a kigyos esettel. Nem felmenteni akarom, de en sem tudtam megutalni.

libra26 2020 febr. 23. - 12:22:00 Előzmény suxel new
(96/929)
Bizony!
Én egyébként imádom ezeket a jeleneteket, amit először nekünk nem mutatnak hogyan történt, de szépen visszajátsszák, pl. most, hogy Züleyha az éjszaka közepén elvette a dolgozóból a fegyvert, mi csak annyit láthattunk, hogy Demir közben alszik, pedig nem is aludt... Soha nem alszik? Akárcsak az ördög :) és ugyebár reggel még a tárat is kiürítette, így a felesége csak egy üres pisztollyal hadonászott végig.
Demir 100%, hogy beteg ember, mert képtelen felfogni, hogy azzal, amit csinál, csak kínozza a lányt... Érzelmi intelligenciából sajnos elégtelen:D Minden más téren meg nagyon is eszes, nincs ember, akinek ne hazudna a szemébe rezzenéstelen arccal, sokszor még a saját anyja sem kivétel...

Azize mama a héten is arra volt jó, hogy mindent halljon, lásson, amit nem kéne:D

Yilmaz most már valóban a klasszikus főhős szerepében tetszeleg minden szép erénnyel és jó lélekkel felruházva :) Kíváncsi leszek, mikor tud beszélni Züleyhával (ha lesz ilyen a közeljövőben egyáltalán)...

Saniye és Gaffur jelenete komolyan aranyos volt :D biztos tényleg gyereket vár, de ez, ahogyan Gaffur tudtára adta, nagyon tetszett! Saniye számomra még az a szereplő, hogy lehetne akár rendkívül ellenszenves is, de néha annyi érzelmet közvetít, megmutatkozik benne az emberség is - most a boldogság az arcán, hogy minden bizonnyal gyereke lesz - hogy én képtelen voltam megutálni őt
libra26 2020 febr. 23. - 12:08:48 Előzmény Çukurova
(95/929)
Én is ebben bízom, hogy végig láthatjuk és nem az első török évad végén fejeződik be számunkra... Minden kiemelt színésszel kapcsolatban egyetértek amúgy, remekül játszanak! :)
10/10
Çukurova 2020 febr. 22. - 15:51:51 10/10
(94/929)
Nagyon jó sorozat, érdekes, fordulatos történettel, gyönyörű filmzenével, szép tájakkal,
és kiváló színészekkel.
Hünkar - Vahide Perçin, Demir - Murat Ünalmis, Fekeli - Kerem Alisik, Gaffur - Bülent Polat,
Saniye - Selin Yeninci nagyon jól játszanak. Züleyha - Hilal Altinbilek pedig nagyon szép nő.
A törököknél az 56. résznél tartanak. Minden csütörtökön adnak egy részt, ami 2,5 órás.
Remélem a TV2 megveszi végig a sorozatot, és nem teszi át másik csatornára.
suxel new 2020 febr. 21. - 22:27:12
(93/929)
Pont a legerdekesebb jelenetnel kellett abbahagyni a penteki epizodot: a patás ördög meglátogatja Yilmazt a gyárban.
suxel new 2020 febr. 21. - 20:41:34
(92/929)
Elértem a csütörtöki reszig. Értem en, hogy Gültenre haragszunk az önzősége miatt, de azt nem érdemelte, hogy Gaffur lancra verje és ólban tartsa. És akkor Yilmaz kiszabaditja, erre hazudik meg egy otrombat...most probalom arra fogni, hogy Zuleyhara haragudott, mert az o levele miatt kerult veszelybe...es emiatt sarozta be, megse tudom felmenteni, mert egy egyszeruen tisztessegtelen, es gonosz.

Cengaver szamara kiderult, hogy Demir hazudott, de vegul megbocsatotta neki a hazugsagat. Az van, hogy olyan koritest kapott, hogy valami ilyesmire szamoltam, es ezt is vartam, hogy ez lesz a vege. Viszont azt varnam, hogy ezek utan nem askalodik majd Yilmaz ellen, oldja meg o es Demir. Hat elolvasva az elozeteseket, nem ez jon le, es meg nem tartunk ott, de total csalodas lesz ez a Cengaver.

Züleyha ismet szökni probal, ismet kudarcba fullad.

Vegre feltamadt Hünkar mama, zsenialis szineszno Vahide Percin, minden mozzanatat imadom. Mar a Ferihaban felfigyeltem ra, az a sorozat miatta volt jo, addig, ameddig benne volt, ki nem szallt betegseg miatt. Az Anyaban is imadtam, Hünkar pedig az eddigi legjobb karaktere.

Az öregasszony, Azize engem is idegesit, kb csak a sz*rkavarasert felelos a demenciajaval, szenilissegevel.

Saniye es Gaffur nagy kedvencek. Gaffurra meg kiterve azert egy olyat szerettem volna, hogy Yilmaz akkor szabaditja ki Gultent, amikor Gaffur ott van, es Gaffurt verte volna lancra helyette. Bar Gulten tuti nem hagyta volna. Azert megneztem volna, hogy Gaffur 1-2 napot ott tolt el lancon termeszetesen etel nelkul, es mondjuk Saniye talalt volna ra utana. Na de szerintem lesz a kedvenc intezonk meg eleget szivoagon.

Annyira szerettem azt a jelenetet is, amikor Yilmaz visszaszerezte a kunyhoknal elok bizalmat, sot elvitte a Fekeli-földekre dolgozni őket. Demir es Hünkar gondolom felrobbannak majd, es halatlanoknak tartjak a munkasokat. Nem lattam jol, de mintha az alnok Seher is veluk ment volna, de siman tevedhetek.

Ha meg valakit feleslegesnek erzek a sorozatban az nem mas, mint Veli. Bar szerintem o egy lecke lesz Serminnek, amiert nem ertekeli a ferjet. Igaz ugy velem, az a hazassag nem mentheto, jobban jarnak, ha tenyleg elvalnak.

Nagyon élem ezt a sorozatot, annyira jo. Igaz tenyleg mindenki mindenhol ott terem, megha a helyszint nem is tudja, tavolsagok itt nincsenek. Es ekkor vagyok ugy vele, hogy nem erdekel, hogy ez teljesseggel lehetetlen, mert amig a sorozat szorakoztat es nem idegesit, fordulatokban bovelkedik, addig biza en ezt elnezem neki.
malvinkicska 2020 febr. 21. - 16:51:38
(91/929)
Most néztem meg a 35-ös feliratozott rész valami csodás rész volt olyan fordulat lett benne van miért várni a folytatást, egyszerűen ez a sztori a legjobb.
suxel new 2020 febr. 21. - 15:36:21 Előzmény libra26
(90/929)
Egy az egyben egyetertek a kommenteddel, annak minden soraval. Ez a hetfoi resz nagyon kemeny volt, minden mozzanatat elveztem. Ahogy irod Demir elmebeteg es pszichopata...csak lett penze Gaffureknak, de milyen aron. Orakon keresztul lehettek abban a remuletben, hogy bumm a fejbe golyo repul. Es meg Gaffur is probalt a vegen nevetni kinjaban.
Roppant jo fordulat volt, hogy a golyo Hunkart talalta el. Yilmaz tanult egy kicsit Fekeli agatol, es felfegyverkezve ment oda, de arra nem szamolt, hogy bizony Demir ket fegyverrel keszult ellene. Latszik, hogy Demir nem tud jozanul gondolkodni, Serminre bizni azt a gyereket. Ertem en, hogy Zuleyhaval nem hagyhatta, de szerintem barmelyik birtoki alkalmazottnal jobb helyen lett volna. Na majd meglatjuk, hova tovabb.