suxel new 2020 jan. 26. - 20:56:30 Előzmény mihenike
(49/929)
Na akkor mar velunk lesz jovo heten Ayhan/Fekeli. Kerestem az ajanlot a TV2 honlapjan, mivel minden szombat reggel feltoltik a kovetkezo hetit, de most trehanyok voltak.
suxel new 2020 jan. 26. - 20:52:45 Előzmény libra26
(48/929)
Neha kiirhatnak amugy az idougrast a sorozatban.
Fekeli aga elvileg a heten mar lesz, ugy tudom a torok 6 reszben jon, es mar penteken a torok 5-6 resz ment. A torok 5. resz vege volt az, hogy Zuleyha a radiobol meghallotta, hogy Yilmaz Akkaya is a halottak kozott van.

Am jol porognek az esemenyek. Veli egyszer meg a Yaman birtokon van, onnan el kell tunnie, nemsokara pedig garazdasag miatt abba a cellaba kerul ahova Yilmaz. Yilmaz nem tud uralkodni magan, tomegverekedes lesz, es a cella pedig kigyullad a verekedes heveben.

Hünkart nem tudom nem szeretni, egyik pillanatban olyan kedves Züleyhaval megerto, probalja vele elfogadtatni a helyzetet, majd mikor elveszti a turelmet, pikkpakk elotornek belole az indulatok. Szeretem egyebkent hogy a szinesznonek a haja maskent van a kilonbozo jelenetekben, nem mindig ugyanugy hordja osszefogva, szeretem, hogy valtozatos. Alig varom a kozos jeleneteiket Fekelivel, tuti jok lesznek egyutt. Gondolom lesz nem keves, hisz Hunkar mar nem egyszer gondolt a ferfire, vajon mi lehet vele. Orulnek, ha megmaradna Koszegi Akos Fekeli hangjanak, nagyon passzolt hozza a Kara Sevdaban.
libra26 2020 jan. 26. - 18:39:17 Előzmény mihenike
(47/929)
Sziaaaa! Na akkor várom már, eddig is jó de biztos, hogy ő is sokat hozzá fog adni a történésekhez ;)
mihenike 2020 jan. 25. - 21:35:09 Előzmény libra26
(46/929)
Szia! jövö héten igyekszem visszakerülni a körforgásba, de itt olyan gyorsan történnek a dolgok, hogy csak pislogok ;) de azt hiszem ez a mi sorozatunk :)


a jövö heti elözetes bejátszàsban láttam, hogy már szülünk és megjelenik Ayhan bátyám is


libra26 2020 jan. 25. - 11:52:50 Előzmény suxel new
(45/929)
Most néztem meg egyszerre a csütörtök pénteket
Jajj szeretem hogy állandóan történik valami :D Igen, bizony Hünkar asszony nem nézte jó szemmel, hogy a kisfia csak Züleyhát vinné az estre magával... De mekkora spíler, kiöltözött és se szó se beszéd beszállt a kocsiba, ő márpedig megy velük :D Demir egy szót nem szólt! A törököknél erős anyakultusz él egyébként a sorozataik alapján...
Gaffur hatalmas figura! Hol fenyegetőzik, hol meghunyászkodik... Nagyon tetszett, mikor elzavarta az ott maradt kajától a munkásokat, ő meg leült enni! A felesége se semmi mondjuk

Ez is váratlanul ért, hogy úgy teltek el hónapok, hogy mindenki azt hiszi a birtokon, hogy Yilmaz meghalt a börtöntűzben. Pont ezért merült fel bennem a kérdés: Züleyha vajon végig közömbös marad a férje iránt vagy a szíve mélyén valamelyest megkedveli? Néha egész kedvesen tud rápillantani, de ugyanakkor ez a hiteles színjáték része is lehet... Meg hát gondolom Demir Yaman fog még kegyetlenkedni :D

(Lassan jön már kara sevda Ayhan, nem?)
suxel new 2020 jan. 24. - 17:53:55
(44/929)
Hünkar mintha kezdene féltékeny lenni Züleyhára, na ez merre vezet?!
malvinkicska 2020 jan. 23. - 19:54:05
(43/929)
A sorozatot láttam 32 részig nagyon jó a felépítése a színészek egyszóval ragyogó sorozat, van benne adok, kapok.
malvinkicska 2020 jan. 23. - 19:51:02
(42/929)
allé
Klauka 2020 jan. 23. - 13:01:36
(41/929)
Szuper film❤ Még arra vagyok nagyon kíváncsi, hogy Demir mikor tudatja Zuleyhaval és Hunkar asszonnyal, hogy tud róla, Zuleyha és Yilmaz nem tesvérek :)
Még egyszer megjegyzem: SZUPER FILM :D ❤
suxel new 2020 jan. 22. - 18:29:28
(40/929)
Phuu, a mai resz sem volt semmi. Yilmaz megszokott a korhazbol es eljutott Cukurovaig (mondjuk a hogyan erdekelt volna, de mindegy, mondjuk stoppal), megragadta Hunkar asszony nyakat, kest neki, majd az alnok Gaffur hatulrol leutotte, es bemocskolta elotte Zuleyhat, miszerint egy utolso szajha valt belole, igy ketsegek kozt hagyva Yilmazt a bortonben. Gaffur tiszta hepi, hogy ezzel a huzasaval, hogy megmentette, jol bevagodhat elotte. Na ezt meg meglatjuk. xD

Sermin is beindult. Füszun baratnojevel egyutt elmentek egy meregkeverohoz, hogy Züleyha elveteljen. A karamellkremet azonban Sebahattin ette meg. Sermin kiborul miatta, megtoldja meg azzal, hogy nyeljel merget. Mar nyelt eleget, haha, a gyomra gorcsbe is randul miatta. Sebahattin igy a korhazban kot ki, ahol kimossak a gyomrat, de vegul nem kopi be a feleseget.

Ha ez a tempo megmarad,akkor ez nagyon jo sorozat lesz. Es akkor meg Kara Sevdas Ayhanunk sehol sincsen.
mihenike 2020 jan. 22. - 13:18:39 Előzmény libra26
(39/929)
Szia!!!!! ezaaaaazzzzzz!!!!!!! sajnos nincs idöm nézni a héten, de jövö héten igyekszem pótolni, mert nagyon érdekel. de itt egyre jobb a hangulat és egyre hosszabbak a kommentek :) juhu :)
Asimom segïtett Zühleyának?! hoppá! nem semmi :)!!!!!
suxel new 2020 jan. 21. - 22:59:33 Előzmény libra26
(38/929)
Igen, ez volt a resz csucspontja. Nemreg porgettem vissza a videan csak ezt a jelenetet vagy 5x. Levagom az ujjadat, haha.
libra26 2020 jan. 21. - 22:24:04 Előzmény mihenike
(37/929)
Sziaa :)
Csak jelentem neked, jön ebben a pszicho szál Demir Yamantól
"Hol a gyűrűd?" "a táskámban" "ha még egyszer meglátom, hogy nem viseled, levágom az ujjadat"
(Bezzeg a Sorsokban nem volt ilyen határozott férfi... :) lehet ez már túl határozott is :D)
libra26 2020 jan. 21. - 22:20:14 Előzmény suxel new
(36/929)
Nos igen, erre a csattanóra én sem számítottam! :D
Hünkar és Demir megérdemlik egymást, mint anya-fia páros... Bar a mai rész után épp ezen gondolkodtam kicsit el, hogy igen, most mondhatnánk Demir a rosszabb. Ezzel valahol egyet is értek, aztán arra gondolok, hogy mégis ott a gyerek téma, amivel anyuka kérésére átverik :D na meg ez is, hogy végignézi, amint a saját anyja is a szemébe mondja, hogy Yilmaz Züleyha bátyja... Először valójában mégiscsak ő volt az áldozat, de igen onnantól kezdve, hogy megtudta az igazat, szintén nagy hamiskártyás...
Lehetne ezt csűrni-csavarni még, bírom a Yaman család fondorlatos életét és tetteit:D

+ nagyon tetszett, ahogyan Züleyha nem hagyott fel a Yilmaz témával és Demir szeme minden próbálkozás után egyre inkább villogott a dühtől, főként mikor a lány kimondta, hogy "a bátyám"

Az orvostól tényleg nagy próbálkozás volt, hogy segít a szökésben!! Hamar belebuktak sajna...

Hünkar anyukája aranyos, azért mindig elejt valami lényeges infót a mama, hiába nincs képben!
suxel new 2020 jan. 21. - 19:29:00 Előzmény libra26
(35/929)
Hünkar egyszerűen zsenialis...a mai reszbol nekem egyertelmuve valt, hogy kettejuk kozul Demir a rosszabb. Mekkora csattano volt mar, amikor kiderult, hogy joideje tudja, hogy Zuleyha es Yilmaz egy par voltak, meg az eskuvo elott megtudta. Nagy spiler o is, orokolt rendesen az anyjatol. Demir volt az, aki elrendelte hogy Yilmaznak se ugyvedje, se fellebbezese ne legyen, lesz, ami lesz. Becsapos volt ez, hogy Hunkar mondta semmisitsek meg a levelet, termeszetesen Yilmaz azt hiszi majd, hogy a Cukorova asszonya volt.

Szegeny Gülten pedig megitta a levet Sabahattin segitsegnyujtasanak Zuleyha fele. Gaffur jol mondta egyebkent, eleg bargyu a testvere. Gaffur megtart maganak egy kisdarabot a szerelmesek leveleibol, majd jo lesz, ha meg kell zsarolni valakit. Komolyan a mitugrasz nyalis birtokintezo azt gondolja elbir majd egy Hünkarral vagy egy Demirrel? Jajj nevetnem kell. Na de tuti jo probalkozas lesz. Sabahattinra viszont buszke vagyok, o a reszeges orvos, megis batran segitett Zuleyhanak, valamint Serminnek is elmondta o volt az, aki segitett a friss aranak.
libra26 2020 jan. 20. - 20:57:23 Előzmény suxel new
(34/929)
Kíváncsian várom! :)
Most sincs nagyon gondom vele, de el tudom képzelni, hogy a változás jól fog neki állni.

Hünkar asszony mekkora játékos még mindig, fantasztikus :D maga a színésznő is jó, nekem nagyon tetszik az alakítása!
libra26 2020 jan. 20. - 20:54:15 Előzmény mihenike
(33/929)
Miután megnézed a mai részt, inkább azt fogod kérdezni, hogyan jutott be a színművészetire! :D :D pont Törökországban nem lehet olyan könnyű, ennyi tehetséges ember mellett... Haha:)

Nekem továbbra is bejön a történet amúgy - élvezem ezt a minden részben történik valami dolgot!
suxel new 2020 jan. 20. - 16:59:28 Előzmény libra26
(32/929)
Spoileres

Szerintem miutan visszater Cukorovara jobb lesz a karaktere az alapjan, amit eloretekertem a sorozatban. Legalabbis nekem sokkal szimpatikusabb, es jobban all neki az a karakter, mint itt az elejen a szerencsetlen sorsu Yilmaz.
mihenike 2020 jan. 20. - 12:54:16
(31/929)
****tt! bocsánat, végzett ;)
mihenike 2020 jan. 20. - 12:53:47 Előzmény libra26
(30/929)
Vajon Asimom hanyassal végzet a Színmüvészetin?!? haha :)