Téma: Republic

hanguktaekwondoo 2020 márc. 13. - 19:55:45 Előzmény filoszemitabéluska
(8/8)
ez a nyekegve artikuláló entellektüell zennekifinomodás -"lassan és tagoltan, hogy mindenki értse"- képtelen volt kitermelni magából egy eredeti videoklipet.
Arra játszottak, hogy úgyis kevesen ismerik a sájnihepippípült, akkoriból, amikor még zenét csináltak
hát lenyúlták a mozgókép karosszériáját és darabokban applikálták
/"itt az ószeres..!" :-))/
https://www.youtube.com/watch?v=msWi0c4tHV8  

a magyar lopottmalacban a sztájl betargetolva, maskara és érzékenység hangsúlyozottan megtestesülve
csak éppen az eredetiben meglévő töltet, vagyis a lényeg hiányzik :-))
filoszemitabéluska 2020 márc. 13. - 12:03:42
(7/8)
Én értem, hogy szegény kis klapec siratja koraszülött nagypapáját, de valami olyan irritáló hangja van, hogy gondolkodás nélkül lelőném.
filoszemitabéluska 2020 márc. 12. - 23:06:26
(6/8)
https://www.youtube.com/watch?v=8Ti44DSSTEk
Egy kis ízelítő. Ha alacsony a vérnyomásod, akkor jót tesz. nekem ettől 200/120-ra tud felmenni.
filoszemitabéluska 2020 márc. 12. - 21:21:24
(5/8)
" Nem kell mindenbe politikát vinni! " Egyetértek! Politikai preferenciától függetlenül nagyon rühellem a Republicot, a Bonbont, az Embereket, a Hooligans-t, Zana Zolit, majkát stb. Rendkívül káros a közízlésre a munkásságuk.
filoszemitabéluska 2020 márc. 11. - 19:21:56 Előzmény k11zoltan
(4/8)
Persze! Egyetlen ok, amiért valakinek kiütései lesznek ettől az igénytelen zenebonától. Mondjuk, a temetésig (ahol az énekművész kívánságára a Zinternacionálé szólt) fogalmam nem volt, hogy az illető újnáci, maóista, vagy kisgazda. Nem is érdekelt, csak reflexből rádióadót váltottam, ha meghallottam a hangját. Csakahold a zégen... Mellesleg gyurcsány, vagy Thürmer szerszáma ízletesebb? Csak, hogy a stílusodnál maradjunk. Mindig ilyen választékosan fejezed ki magad? persze nyilván jelez valamit az is, hogy ki milyen zenét hallgat.
k11zoltan 2020 márc. 11. - 18:19:37
(3/8)
A Republic pedig egy színvonalas banda (volt).
Hozzá tartozott az országhoz.
Kár Cipőért.
k11zoltan 2020 márc. 11. - 18:18:46 Előzmény filoszemitabéluska
(2/8)
Fölösleges volt hozzászólnod.
Kommentedből egyértelműen kiderül, hogy téged a politikai irányzat zavar.
Nem szophatja mindenki orbán faszát.
filoszemitabéluska 2020 márc. 10. - 22:40:49
(1/8)
Korda Gyurit csak röhejesnek tartom, de a republicot zsigerből utálom. Fülbemászó igénytelen gagyi. A könnyűzene sasjózsija. Egy gyöngyszem: "Mint a kisfiú, aki nem hiszi el, hogy most már menni kell" Hová jó büdös francba kell menni? A budira? Vap vap vapsubap! A zenéjüknél még a kopasz, kommunista gyerek temetésén szóló Internacionálé is jobb volt.