Téma: Retrográd

offtopic
ceia 2013 jún. 16. - 14:48:19 Előzmény OKalman
(12/12)
Az ellenzék okos megnyilvánulása..
ceia 2013 jún. 16. - 14:06:07
(11/12)
Rendszeres nézõje vagyok a HírTV-nek, a Retrográdot is nézni szoktam. De a kedvenc mûsoraim azok, amikben Kovács Andrea szerepel!
offtopic
ELog 2013 máj. 22. - 23:52:38 Előzmény dizecsekke
(10/12)
"Lehet hogy szádat nem nyithattad ki, de mindenkinek jutott kenyér." - Hm, ezek csak gondolatok, nem mindenben állnak a jelenlegi helyzetre, de talán érdemes egy pillanatra átgondolni: Elõször is minden rendszer kiveti azokat, akik ellenállnak neki. Másrészt mi a rosszabb, ha nem nyithatod ki a szádat, vagy ha kinyithatod, de lesz@rjál, amit mondasz, mert a demokrácia az, hogy a te véleményed is csak egy a 10 millióból, az másodlagos, hogy igazad van-e. Statisztikai adatot csinál az igazságból. Nosztalgia: Én azért kivettem a részem a dologból, sajtótermékeket terjesztettem, amik alkalmasak lehettek, voltak a közgondolkodás megváltoztatására. Ha tudom, hogy mi következik, lehet, nem tettem volna. A rendszerváltás, vagy -változás idején (mindenki nevezze úgy, ahogy ízlése diktálja) azt mondták, hogy az államadósság minden magyar állampolgárra számolva 30 ezer forint (beleértve a csecsemõket és a nyugdíjasokat is). Mára mindenki a sokszorosát fizette ki ennek a 30 ezer forintnak és hova jutottunk...? Még jobban el vagyunk adósodva. Amikor az elsõ "szabadon választott" kormány és országgyûlés megalakult, mindenki joggal bizakodva várhatta, hogy roham munkában a törvények és szabályozások tömegét helyezik hatályon kívül, újabb, jobb, logikusabb rendszert kialakítva. Ehelyett a demokrácia saját dugájába dõlt és még ma is olyan dolgokkal sz@r@kodnak, amiket már rég meg kellett volna szüntetni vagy átalakítani... Bocs az erõteljesebb hangért, kisdobos becsület szavamra, nem fordul elõ többet. :lol: :)
offtopic
ELog 2013 máj. 22. - 23:27:17 Előzmény Béciman 3
(9/12)
Ez legalább szellemes. :)
offtopic
ELog 2013 máj. 22. - 23:24:06
(8/12)
Aki le akar szólni, az legalább legyen pontos! A Gorenje turizmus a 70-es évek végének terméke, a csöves jelenség pedig már akkor is létezett, amikor én voltam középiskolás. Az pedig a 70-es évek elején volt. Sõt, akkor létezett csak igazán, onnantól már kezdett "kimenni a divatból". A 3.60-as kenyér legendája meg még régebbi, szerintem már 1970-ben se 3.60 volt a kenyér. Ez lehet, hogy annak, aki ilyen lekezelõ akar lenni, csak legenda, de sokunknak a valóság volt. Hamis biztonság? Most, amikor bármelyik pillanatban elvesztheted a munkádat, aztán leshetsz, hogy mikor találsz másikát, ez aztán a biztonság. Néha emberek azt se tudják, hogy mirõl beszélnek. Jó hangzatos és fölényes legyen, ennyi már elég...
Béciman 3 2012 okt. 31. - 02:14:01
(7/12)
Nem tudom, de az biztos, hogy a XX. század legnagyobb hajókatasztrófája az volt, hogy az Aurora nem süllyedt el.
vénasszonyok -nyara 2012 okt. 30. - 19:13:00
(6/12)
Retrográdban van a Téli Palota?
Béciman 3 2012 okt. 30. - 18:09:42
(5/12)
Ez egy kifejezetten érdekes mûsora a Hír TV-nek. Amúgy is divat a retró (leánykori nevén: nosztalgia), de nem csak ezért nézem, hanem mert már éltem ebben az idõszakban.
nagyon meglepett, hogy ebben a topicban mindössze 4 hsz-t találtam és azok is politikai vitába bonyolódtak, a helyett, hogy békésen nosztalgiáznának.
Magyarország, magyarok...

Ma este az OMEGA lesz mûsoron.
10/10
zenektronika 2012 júl. 04. - 14:57:47 10/10 Előzmény OKalman
(4/12)
Kedves OKalman! Senki nem kötelezett a HIRTV nézésére, csak egy gombnyomás. A beton csõlátásodon ugyan segíthetne, de úgy néz ki reménytelen. Én is, más is tudnánk más TV-t rohasztani, de engem néha érdekelnek más vélemények is, hátha tanulok belõle.
1/10
dizecsekke 2012 ápr. 04. - 07:29:32 1/10
(3/12)
"hamis biztonság"

És most mi van? Milyen biztonság van?
Költheted a hitelbõl nyert pénzedet amíg el nem viszik a házadat, mert a fizetésedbõl már nem tudsz megélni.
A benzint lassan már nem tudod megvenni. A kajáról már ne is beszéljünk.

Rohadt jó dolog mindig visszafelé mutogatni és az elmúlt idõszakokat nagy "fekete korszaknak" beállítani. Sok sikert hozzá. Ez a rendszer semmivel nem jobb mint az elõzõ volt. Sõt. Az sem volt jó, de voltak jó oldalai. Lehet hogy szádat nem nyithattad ki, de mindenkinek jutott kenyér.
Csöpi70 2011 nov. 27. - 11:16:22 Előzmény OKalman
(2/12)
Kik,és miért?
OKalman 2011 nov. 22. - 11:49:21
(1/12)
Kedves, HírTV!
Rohadjanak meg ahol vannak.