2008 2010 máj. 26. - 12:10:21
(9/49)
A mai párbajozók:

Spártai vs nindzsa.

Már elõre sejtem, hogy a nindzsáá fog nyerni..
2008 2010 máj. 25. - 22:58:04
(8/49)
rohadt életbe..

pedig bíztam benne, hogy a viking fog gyõzni.

Végül is nem maradt le sokkal.
zadorjan88 2010 máj. 25. - 22:55:51 Előzmény 2008
(7/49)
igen egyértelmû, hogy gladiátor
2008 2010 máj. 25. - 08:56:51
(6/49)
Tegnap volt a gladiátor vs apacs.

A végeredmény szerint az apacsok 600 gladiátor öltek meg. A gladiátorok csak valami 300 valamennyi apacsot.

Most ha egy nagy csatát veszünk alapul akkor oké. A -íj- miatt az apacsok nyernének. De mondjuk egy zárt helyen 1v1-ben. Nem sokat érne az íj és a dobó szekerce a tower shieldes gladiátor ellen aki valóban a gyilkolásra van beprogramozva.

Fõleg azt az indokot hozták fel, hogy a gladiátor lomha. Hát szerintem azért annyira nem volt az, még a védõfelszerelés ellenére sem.

Szóval szerintem egy csatában az apacsok nyernének, de egy párbajban egy gladiátor. Sõt ha mondjuk Spartacust vennénk alapul akkor õ ismerné a teknõs béka alakzatot a pajzs erõdöt. Hoppá már is szart se ér a nyíl, közel harcban meg igaz, hogy az apik gyorsan forgatják a tõrt, dehát bazd+ egy suhintás a gladiátortól aztán egybõl kifordul a belük a kis rézbõrûeknek..

A mûsorban annál a résznél amikor összeengedik a két harcost, a gladiátor simán földre vitte az apacst a hálóval, ezután odament és elkezdte ütni a fejét a cestussal. Na szerintem itt már vége kellett volna hogy legyen a csatának. :D

De ehelyett a gladiátor felkelt, otthagyván a félig eszméletlen apacst, elment a sicáért aztán amikor leakarta döfni az apacst az elõvette a kis ceruza hegyezõ bicskáját aztán szét vágta a lábát a gladiátornak az össze esett majd az apacs beleszúrta a nyakába a kést. :D
adidas14 2010 máj. 17. - 13:56:50
(5/49)
nagyon szeretem ezt a sorozatott sztem nagyon jjóóóóóóóó:D
AvatáR Gil Maerth 2010 máj. 03. - 15:57:10
(4/49)
a maffia vs yakuza rész nagyon érdekes volt, bár a zsamurájkardos virtust kihagyták.
nem vagyok róla meggyõzõdve, hogy a maffia nyerne (dacára a Thompson géppisztolynak és a brutális baseball ütõnek)
steel lynx 2010 ápr. 19. - 20:30:15
(3/49)
Címe alapján volt túl bíztató, de azért megnéztem egy epizódját, amiben a viking és a japán szamuráj került górcsõ alá. Az egész összehasonlítgatás egy nagy baromság, ellenben a meghívott vendégek a kísérletekhez, egészen lenyûgözõ dolgokat mutatnak be, amikrõl azt hinnénk, hogy csupán spekuláció. Valamint az epizód végén az összecsapást igen nagy mûgonddal rakták össze.
A lényeget pont nem mondtam: meg van ez a sorozat valakinek, mert csak egy részét láttam. Bármilyen formában? Esetleg tudja e valaki mikor várható ismétlés?
Elõre is Kösz!
malina 2010 ápr. 18. - 22:17:43 Előzmény illeskese
(2/49)
Nem ebben a sorozatban hoznak össze különbözõ korokból harcosokat?
10/10
illeskese 2010 ápr. 02. - 20:09:48 10/10
(1/49)
Rövid ismertetõ után lehet megnézném.