Téma: Ridikül

1/10
fricsi01 2020 márc. 27. - 13:11:21 1/10 Előzmény tortura
(284/304)
:)
2/10
Kat Bal 2019 dec. 16. - 17:11:44 2/10 Előzmény Lanier
(283/304)
Igen, 6 hónappal ezelőtt én is így gondoltam, de, már nem, már a szórakoztatást illetően.
10/10
Lanier 2019 dec. 06. - 08:45:55 10/10
(282/304)
Értelmes műsor értelmes embereknek, bájos kedves aranyos műsorvezetővel!
1/10
DUNAWÖLD 2019 jún. 03. - 17:34:28 1/10 Előzmény Zsomika
(281/304)
Ezt gondolom én is.
1/10
DUNAWÖLD 2019 jún. 03. - 17:33:12 1/10 Előzmény tom55
(280/304)
Egyetértek.
1/10
DUNAWÖLD 2019 jún. 03. - 17:29:11 1/10
(279/304)
Mű-sor-vezető, mű-nevetés, annyira mesterkélt az egész.
1O-ből talán 1 téma "értékes", a többi letye-fetye-lepetye.
tortura 2019 ápr. 04. - 16:32:56
(278/304)
Tudom.... De ez legyen az ő bajuk. Annál nagyobb lesz a pofára esésük, ha megérik.
Arról már nem is beszélve, hogy én pl. nem nagyon irigylem ezt a mai fiatal korosztályt. Ahogy elnézem, rengeteg a túlsúlyos, puhány köztük. Igaz, némelyik lusta is, mint a föld. Ehhez szoktatják őket, mert már az iskolába is háztól házig kocsival viszik őket, nehogy 2 métert gyalogolni kelljen nekik. Hát ők talán tényleg nagyon betegek lesznek 50 éves korukra. Én mondjuk simán versenyre kelek velük bármiben. Ahova futni járok, ott is futnak nálam fiatalabbak is, idősebbek is.
De aztán lehet, hogy megjön az eszük, aztán megváltozik a szemléletük. Mentségükre legyen mondva, hogy ez talán generációs gondolkodás. Mikor nagyon fiatal voltam, én is öregnek láttam mindenkit. Bár az igaz, hogy nálam ez nem jelentett degradálást, inkább példaképeket láttam köztük. Bocs az OFF-ért.
tortura 2019 ápr. 03. - 18:27:40 Előzmény hetpettyes
(277/304)
Nekem megfelel a heterogén műsor is. Engem nem zavar, ha fiataloknak (-ról) is szól. Inkább a fiatalabbak nyuggereznek le mindenkit, fikázzák az 50 felettieket (miért nem megy már nyugdíjba, stb...). Mindig megtalálom azt, ami érdekel. Ami pedig nem, onnan elkapcsolok, azért van a távirányító. De sosem kívánom, hogy kirúgjanak valakit a kora miatt, vagy azért, mert nekem nem tetszik. Akkor nem nézem és kész.
Egyébként Jakupcseknek az ATV-n van egy napi műsora fél 9-kor. Jók a témák, csak egy kicsit kevés időt hagynak a kifejtésre, mert blokkonként 3 vendég érkezik. De nem baj, a mai gagyi felhozatalban egészen üdítő műsornak számít.
hetpettyes 2019 márc. 27. - 18:46:29 Előzmény tortura
(276/304)
De örülök, hogy más is ezen a véleményen van! Köszönöm, hogy megírta, hogy Jakupcsek Gabriellának műsora van (vagy volt 2018 végén) az ATV-n, utánanézek, mert nekem szimpatikus műsorvezető és intelligensnek is találom... (aki pedig nem tudja elfogadni az idő múlását... sajnálom) Egyébként is, miért nem lehet több korosztálynak műsort készíteni? Sőt miért nem lehet hasonló műsorokat készíteni, csak egyiket a fiataloknak, másikat az idősebbeknek, sőt a nyugdíjasoknak is... és mindenki eldöntheti, hogy melyik beszélgetős műsort nézi, ráadásul a nyugdíjas is megnézhet egy fiataloknak, fiatalokról szóló beszélgetős műsort, hogy informálódjon a mai világról, de ugyanígy a fiatal is találhat tanulságot az idősebbek műsorában... Hmmm
ccaty 2019 márc. 15. - 15:55:34
(275/304)
Ennek is dukálna már egy lapát, mint az elődjének...
TVPorthu45 2019 febr. 22. - 08:14:35
(274/304)
Csak mondom:

A boldogság a vágyakhoz kapcsolódó érzés, nem pedig a műsorban emlegetett többi fogalomhoz. Azok a fogalmak külön-külön is mást és mást jelentenek, az elégedettség, a nyugalom, a béke, a derű, a kiegyensúlyozottság sem jelent boldogságot sem külön-külön sem, sem együtt sem. A sok sem ellenére sem...
A boldogság akkor tölti el az embert - szó szerint, hisz a boldogsághormonok töltenek el bennünket -, amikor a vágyunk beteljesül. A boldogságérzés megjelenése tehát a vágy beteljesülésétől függő.
A boldogságérzés mértéke (nagysága, erőssége) a vágy (vágyakozás) beteljesüléskori erősségétől, intenzitásától, tartósságától (hosszától), és attól függ, hogy mennyire teljesült be az adott vágy. Ha teljesen beteljesül, akkor tökéletes a boldogságérzés. Ha csak részben teljesül be, akkor nincs boldogságérzés vagy csak kevésbé járja át az ember (és nyilván az állatok) testét a hormoncunami.

A műsorban jól félrevezették az embereket, jó lenne, ha a definíciókat a magyar nyelv részletességéhez igazítanák a műsor készítői!
offtopic
Péter Chupi 2019 febr. 01. - 18:09:59
(273/304)
Ridick ül

Lyra01 2019 jan. 22. - 08:24:44 Előzmény Vídiafej
(272/304)
Wooww, hogy azért homi valaki, mert netán több IQ-ra vágyik egy műsortól? Lehet, hogy neki a Nők örülnek, és nem ezek a néninek öltözött hölgyek, mint Klárika. Igen, régen voltak intelligensebb beszégetős műsorok, sokkal érdekesebb arcokkal, pl. Kepesé. Ma már a műsorvezetők és vendégeik is sokszor csak a nyünnyögős kategóriát érik el, a témáról már nem is beszélve. Belenézek, mi a tematika, kik a meghívottak. Ha számomra okés, megnézem, ha nem lapozok. A műsor híven tükrözi a kor emberének igényszintjét, de van, hogy valóban jó a téma, és olyan vendégek is előfordulnak, akik tudnak értelmes, összetett mondatokban beszélni, mint pl. most a "bor" volt, vagy a reuma. De amikor ilyen Béres Alexanda és hasonszőr gügye libák vannak meghívva, az tényleg limonádé kategória...
tortura 2018 okt. 03. - 19:13:43 Előzmény RedTiger
(271/304)
Tökéletesen egyetértek. Én miatta nem nézem, illetve javítok: azóta nem nézem, amióta ő vezeti. Jakupcsekkel sokkal jobb volt. Ezért is nem értem, miért ekézik minden létező fórumon Gabriellát, mert hogy öreg, meg túl sovány, meg ráncos és minden baj van vele... Most hogy indult egy új műsora az ATV-n, természetesen már ott is megtalálták sokan. Lehet, hogy ráncos (a korral jár), lehet, hogy öregszik (ahogy mindnyájan), tény, hogy sovány, de ezek a dolgok engem pl. egyáltalán nem érdekelnek. Egy egyéniség és jól vezeti a műsort. Bocs az OFF-ért, de ez kikívánkozott belőlem.
frank chi 2018 szept. 05. - 23:02:42
(270/304)
nekem is volt olyan, h valami ellen minden ellene szólt, de mégis azt tettem (amit nem tudom nem az eszem mondotta) csak nekem soha se ért jó véget :) és minél jobban kartam valamit, annál kevésbé sikerült

azért mondom minden a maga idejében minden kiderül
mint a szőnyeg kiterül és puha ágyra kerül
vagy elkerül
a hullám elül vagy a hullámból hullám vetül, emel és merül
10/10
ataki 2018 aug. 31. - 10:49:24 10/10
(269/304)
Ridikül: Hétköznapi angyalok
Az augusztus 30-i adás tartalmából.
Richard Dawkins, angol etológus, evolúcióbiológus, író egy jó tanáccsal lát el minket: „Ha olyan társadalmat szeretnénk felépíteni, melyben az egyének nagylelkűen és önzetlenül együttműködnek a közjó érdekében, kevés segítségre számíthatunk a biológiai természettől. Próbáljuk megtanítani a nagylelkűséget és az önzetlenséget, mert önzőnek születtünk.” Az idézet igaz lehet, de nem a vendégeinkre, akik mindig ott segítenek, ahol éppen szükség van rá. De miként választották hivatásukat, kiknek segítenek, és miből nyernek igazán energiát a munkájukhoz? Erről beszélgetünk Szüle Eszterrel, Tóthné Mikulás Veronikával, Vojnovics-Kun Líviával és meglepetés-férfivendégünkkel.
MEDIAKLIKK.HUhttps://www.mediaklikk.hu/video/ridikul-hetkoznapi-angyalok/
Ridikül, Hétköznapi angyalok


10/10
Horváth Magdi 2018 aug. 13. - 18:01:48 10/10
(268/304)
A mai Ridikül műsort szeretném visszanézni
10/10
ataki 2018 jún. 07. - 11:59:58 10/10
(267/304)
https://www.mediaklikk.hu/video/ridikul-ongyogyitok/
amennyiben valaki nem látta volna és érdekli
RedTiger 2018 máj. 17. - 17:11:22 Előzmény tom55
(266/304)
Szerintem a műsorral semmi baj nincs, de ez a nő, ez valami rettenet....és akkor itt jön hogy persze hogy egy műsort a téma és a résztvevők miatt nézek, de bizony a műsorvezető személye is fontos...lenne....a nézőnek...a készítőknek valszeg nem.....
tom55 2018 máj. 16. - 17:33:56
(265/304)
Borzalmas a műsorvezető állandó vihorászása, nyávogó hangon feltett kérdései. Pongyola, limonádé műsor.