rockqueen 2007 dec. 19. - 21:25:32
(4/4)
DE kár,hogy nem hamarabb néztem be ide,mert így lemaradtam róla.Bár,akkor sem tudtam volna megnézni,mert nincs Story TV-nk.
10/10
_Dana_ 2007 szept. 21. - 14:45:41 10/10
(3/4)
Aki szereti Robbie McNeill-t, az nézze szeptember 20-án, 27-én és október 4-én a Második lehetõséget 20 órától a Story TV-n!!! Vendégszerepel benne, Richard McGill-t alakítja! Én tegnap láttam, és nagyon tetszett benne! ;)
rockqueen 2007 márc. 25. - 21:59:03
(2/4)
Én is nagyon bírom Robertet.Én csak a Voyagerben lttam szerepelni,de tudok róla,hogy egy Odaát részt õ rendezett,méghozzá az 1. évad 6-os részét,ami nekem nagyon tetszett.AZ az egyik kedvenc részem.
10/10
_Dana_ 2007 márc. 07. - 15:53:07 10/10
(1/4)
Robbie McNeill a kedvenc színészem, ezért nagyon örülök, hogy én indíthatom a fórumát! :-) Itt Magyarországon leginkább a Star Trek-sorozatok révén ismerheti a nagyérdemû. Kiváltképp a Voyager-bõl, melyben a jóhumorral megáldott, ám gyakran pimasz, cinikus és önfejû Tom Paris hadnagyot alakította. Úgy gondolom szüksége is volt rá a Voyager-nek, õ volt az, aki a legfeszültebb pillanatokba, és még a "gyengébb" epizódokba is színt vitt. A karakter megformálására pedig Robbie tökéletes volt, hisz jóképû és sármos, nem mellesleg illik a karakterhez. Robbie rengeteg sorozatban vendégszerepelt, rendezett s nem 1-2 filmben is alakított már. Ha esetleg valakinek megvan ezek közül valamelyik (a Voyageren kívül) vagy tudja hol és mikor látható, vagy honnan tölthetném le ingyen, kérem írjon Nekem!