Téma: Rocky

10/10
Nyúlós lónyál 2012 jan. 17. - 17:14:17 10/10 Előzmény sixeol
(109/149)
Eddig te vagy az egyedüli, aki lehúzta ezt a filmet. Ide mindenki azért ír, hogy tudassa a véleményét, de a te reakciódat nem értem. Az oké, hogy neked nem tetszett, de a válaszodat durvának éreztem. Nyilván nem vagy még elég érett ahhoz, hogy értékelni tudd ezt az alkotást és megértsd a mondanivalóját.
10/10
Nyúlós lónyál 2012 jan. 17. - 17:09:22 10/10
(108/149)
Kár a szóért, a valaha készült legjobb film a mai napig.
Rhaegar 2011 szept. 25. - 18:24:28
(107/149)
Egyetértek.

A Rocky filmek minden tekintetbõl mestermunkák.
Annyira el van találva az egész.

A zenék meg... überelhetetlenek.

Robert Teppertõl: http://www.youtube.com/watch?v=MnsgMZSgV7Y&feature=related kedvenc motiváló számom.

Hasonló még: http://www.youtube.com/watch?v=yL3lJfpenAc&feature=related

A tigris szemét nem linkelem, mert az a legelterjedtebb.
10/10
Mike088 2011 szept. 25. - 18:14:02 10/10
(106/149)
A Rocky sorozat minden egyes részét kedveltem és szerintem a színvonal nem romlott jelentõsen a folytatásaiban sem. Talán az utolsó rész volt az ami egy kicsit az elmúlásnak szólt de ott az apa-fia párbeszéd mindent überelt.
Egy film ami a küzdelemrõl szól és arról, hogy bármekkora pofont is mér ránk az élet tudni kell felállni és menni tovább. Balboa karaktere rendkívül szimpatikus, a zenék fantasztikusak (eye of the tiger, felkészülés téma, stb..)
Ha nagyítóval néznék alá akkor tudnék honnan pontot levonni de az az igazság, hogy eszemben sincs ezt a filmet kritizálni. 10/10
2/10
offtopic
sixeol 2011 aug. 06. - 06:36:54 2/10 Előzmény tae-kwon-do
(105/149)
Aha, persze. Örülök, hogy megosztottad velem ezt de nem igazán érdekel.
10/10
tae-kwon-do 2011 júl. 17. - 19:36:03 10/10 Előzmény sixeol
(104/149)
Ez a kedvenc filmem csodálatos. Nagyon sírtam rajta. a mondanivalója megváloztatta az életem.
2/10
sixeol 2011 ápr. 18. - 20:23:38 2/10
(103/149)
Nekem annyira nem jött be ez a film, és nem is tetszett.
Timek84 2010 júl. 19. - 13:24:43
(102/149)
Megy hozzá a szinkronhang,amúgy is,amilyen gettókat mutatnak a filmben...Amúgy nagyon szeretem ezt a filmet,tegnap kezdtük el újranézni a sorozatot.
pumpika 2010 jún. 23. - 06:59:47 Előzmény konyi
(101/149)
pedig ez a cinemax-os szinkron übergagyi, sly szinkronhangja olyan, mint bármelyik suttyónak egy külvárosi csehóban
konyi 2010 márc. 12. - 20:39:12
(100/149)
Ha az éppen most a Cinemaxon látható Rocky-ra gondolsz, az nem újraszinkronizált, hanem a klasszikus 1985-ös Pannóniás szinkron.
Porthos91 2009 jún. 01. - 14:54:09 Előzmény Attila 72
(99/149)
Vitatkoznék, szerintem a Rocky-filmek mindegyike remekül sikerült. Az V. egész más jellegû lett, én sem érzem rajta azt az igazi Rocky-feelinget, de mégis kellett egy olyan rész, ami már a egy hanyatló csillagot ábrázol, és ezzel elõvezeti az utolsó részt.

Ha megfigyeljük, az idõ elõrehaladtával sorra veszíti el fontos hozzátartozóit, szeretteit.

Ez a jellemében is egy megtört embert mutat, de a felszín alatt ott rejtezik Az igazi, örök Rocky Balboa.
8/10
Attila 72 2009 máj. 31. - 17:34:26 8/10
(98/149)
Mint minden sorozatra erre is jellemzõ,hogy minél több részt készítettek, a téma és a kivitelezés egyre unalmasabb,és "gyöngébb lett". Az elsõ három rész 8-9,a negyedik egy kicsit gagyi (talán 6 pont)és így tovább.
Cseuz 2009 máj. 31. - 15:38:02
(97/149)
Nem lehet megunni!!!!!
miri16 2009 máj. 31. - 10:46:26
(96/149)
Rocky 4 ever! :) sztem nagyon jók a Rocky filmek !!
musu77 2009 máj. 24. - 15:10:44
(95/149)
Már vártam, hogy mikor adja le újra a Viasat, ha jól látom vasárnaponként adják le az összeset:)(remélem)
Porthos91 2009 máj. 14. - 18:05:23 Előzmény wakeboarder
(94/149)
A probléma ott van, hogy én ugyanígy nagyon nagyra tartom ezeket a filmeket, de más szempontból nézve.

A küzdés az a kulcsa az egésznek, de számomra ez nem a sport szempontjából a legnagyobb jelentõségû.

Egy életpálya rajzolódik ki elõttünk, méghozzá nem is akármilyen.

DE: Ez is csak film!!
wakeboarder 2009 ápr. 19. - 01:34:31 Előzmény Hegyirabló
(93/149)
Mielõtt elkezdenéd fikázni a ROCKY filmet gondold át mit mondasz...szerintem te sem gondoltad komolyan azt h ez nem egy sportfilm...arról szól h mennyire kitartónak kell lenni és h az utolsó pillanatig küzdeni kell és nem szabad feladni(igy röviden kb el is mondtam h mi a film mondanivlja...)MEllesleg nemtudom h te sportolsz e valamit vagy csak a gép elõtt mereszted de kérdezd meg pár SPORTOLÓ ismerõsöd aki látta a ROCKYkat és sztem 10/10 azt fogja mondani h rettentõen motivál a film... (kezdem azt hinni h te csak a dvd borítóját olvastad..:D) lol

na csá

A LEGJOBB FILM A VILÁGON ÖRÖKKÉ 1-6 ig!!!!
Porthos91 2009 febr. 24. - 22:07:22 Előzmény Hegyirabló
(92/149)
Én is így gondolom.
leopard26 2009 jan. 18. - 22:32:25
(91/149)
már ki is szavazták
Hegyirabló 2008 dec. 26. - 19:18:50 Előzmény tgj7210
(90/149)
Én viszont nem. A Rocky ugyanis nem sport-, de még csak nem is boxfilm. A Rocky egyszerû emberekrõl szól, konfliktusaikról, arról, hogyan találnak egymásra, hogyan találnak a szerelemre.

Nem túl nagy mûveltségrõl és szociális érzékrõl tanúskodik, ha ezt valaki sportfilmnek nézi.