Téma: Rocky

figo1908 2007 febr. 10. - 12:14:04
(9/149)
"Itt a Rocky 30másodpercben, nyulakkal:) Elég pihentagyú, bocs mindenkitõl:)

<a target="_blank" href="http://www.starz.com" title="www.starz.com">www.starz.com</a>"

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Csak jó filmbõl lehet jó paródiát csinálni.
kevinspéci 2007 febr. 10. - 10:34:26
(8/149)
Téleg ez az egyik legjobb filmje.
De a többi részt kár volt elkészíteni. Most meg jön a 6., amiben az öreg, lestrapált Szláj tolókocsiban ülve hajkurássza a soros ellent körbe-körbe a szorítóban. :)

Amúgy legnagyobb filmjének a Rambo I-et tartom. Annak téleg egész különleges hangulata volt.
Übi 2007 febr. 10. - 09:33:33
(7/149)
Nekem ez a film kimaradt, most láttam elõször, nagyon tetszett. Viszont aki elõzetest írt róla az valami abszolút mást írt le. Nem tudom miért nem valaki olyan készít kedvcsinálót akinek köze is van a filmhez? Egy mondat sem stimmelt.
figo1908 2007 febr. 10. - 08:10:50 Előzmény kevinspéci
(6/149)
Imádom ezt a filmet. Akinek a szemében Sly csak egy egyszerû akciósztár, annak mindenképpen ajánlom figyelmébe ezt a filmet, de még mondhatnék többet is tõle ami hasonlóan jó, szinvonalas.
Ekkor még voltak jó filmek, nem úgy, mint manapság, amikor az ilyen Harry Potter és társai moslékkal szúrják ki a szemünket.
Attól, hogy valami hemzseg a csiri-vili számteches effektektõl az már jó? A frászt. A hangulat a lényeg. Pl. itt a Rocky-ban milyen jó hangulatot csinált a lepusztult városnegyed, a gyárak füstje stb, ahol a csóró Rocky Balboa sétált egyedül a kietlen utcákon.
Na szóval ez egy nagyon király film volt.
kevinspéci 2007 febr. 09. - 13:16:03
(5/149)
Mit akartok? A Sziklás-hegységet is róla nevezték el! :)
securichy 2006 dec. 16. - 10:46:01 Előzmény x-tro
(4/149)
Én nem igazán értek egyet ezzel hogy gics.... inkább egy szép mese!!! Úgyérzem hogy reális véleményalkotás csak akkor lehetséges ha te is beletudtál érezni milyen is ott álni egyedül... csak magadra számitva... több százszor eltalálnak de nem törsz meg.... milyen érzés bajnoknak lenni... milyen érzés motiváció hiányában elveszítebi azt... milyen az amikor a hitedet visszaszerzed... nem adod fel küzdesz tovább....
Nem a bunyóról szól ez a film. hanem az egyszerû ember nagyságáról... aki be akarja bizonyítani hogy õ nem egy senki!!! egyedül az uccsóba lehetne belekötni... de még annak is van mondanivalója A Rocky egy nagyon jól eladható populáris mûvészi vonásokat tartalmazó filmdráma!
Egy gyönyörû mese. Ha valaki versenyzõi szemmel is képes nézni ezt a filmet olyan szemével aki már kapot s nem ajándékra gondolok, az érti mi is ez a film

Aki a filmhez írta a bevezetõ szöveget!!!
Egy kis helyreigazítás

Az elsõ Rockyba nem dolgozott Rocky a vágohídon... pénzbehajtó volt... csak eccer bokszolt a marhán... egy kis reklám (Paulie) kedvéért... hivatalosan õ hívta ki Apollo Creed-et de igazábból Apollo adta meg a lehetõséget neki... amivel élt.....(Õt kellet noszogatni) nézzétek meg egy párszor a filmet
x-tro 2006 ápr. 22. - 12:22:03 Előzmény goettchen
(3/149)
Igen, a mirelitgyáras húspüfölés filmtörténet... Amúgy bájos giccs az egész. A többi folytatás pedig szóra sem érdemes.
kerkyra 2006 ápr. 21. - 21:31:21 Előzmény goettchen
(2/149)
Imádom ezt a filmet.Szerintem is a legjobb az összes Rocky közül.Egy igazi klasszikus.De a zenéje is megérdemelt volna egy Oscart!
10/10
goettchen 2006 ápr. 06. - 11:33:58 10/10
(1/149)
Természetesen ez a legjobb az 5 (hamarosan 6) rész közül. Stallone nem éppen a szinészi teljesitményérõl hires, de ennél a filmnél egy szavunk sem lehet, mert vérprofi. Tökéletes film!