10/10
Agi53 2023 márc. 31. - 21:25:27 10/10
(24/24)
Imádom!!!!
10/10
ligetiz51 2020 okt. 29. - 21:18:52 10/10
(23/24)
Remekmű, briliáns színészi örömjátékokkal, poéncunamival, kitűnő zenék.....csak hát mindez annak jön át aki ismeri poénok "előéletét" és persze a zenei átdolgozások eredetiét.
3/10
kecsup 2019 dec. 31. - 15:12:59 3/10
(22/24)
Nem vagyok musical-ellenes, de ez a film egy fos. Kár ezekért a jó szereplőkért. Egy valamiért érte meg nézni, ez a mama monológja kb. 1:04:00-nél a kórházban. Mindent visz.
6/10
The Cortez 2019 dec. 01. - 16:51:04 6/10
(21/24)
Őrült, túltolt, trágár és vicces sztárparádé Turturro rendezésében, Coenékkel a háttérben. Egy igazi dirty musical – de az anti-musical is találó elnevezés –, ami keményen kiparodizálja a zsánert. A híres színészek erősen túljátsszák szerepeiket – vélhetően direkt. Közülük egyértelműen Kate Winslet a legemlékezetesebb, aki itt egy primitív ordaskurvát játszik. Az egyedi hangvételen meg a fényképezésen kívül, a zenei összeállítás a film legerősebb pontja: jól sikerült az ismert trackek átemelése, valamint sztoriba ültetése. Az alkotás nemcsak bemutatja a házasság valódi természetét, hanem ráadásként 1-2 ütős beszólással is illeti. A játékidő vége felé műfajt vált a cselekmény, mivel az addig a musicallel párhuzamosan futtatott idétlen vígjáték, egy sokkal komorabb, lehangolóbb drámába csap át.
_goldie_ 2015 aug. 25. - 17:23:16
(20/24)
nem értem a fanyalgókat nekem bejött tetszett
már az elején a Hair ugrott be..tiszta haires végig a hangulata..szókimondó vagány stílus és remek dalok
Soundtracks http://www.imdb.com/title/tt0368222/soundtrack?ref_=tt_trv_snd
nem szokványos vígjáték nem szabad nagyon komolyan venni..mert milyen vígjáték az ahol
***spoiler***
a fõhõs meghal :)
***spoiler vége***
románc és cigaretta..ezek éltetik hõsünket és pont ezek viszik õt rossz irányba....
a színészeknek ez jutalomjáték..végre valami mást játszhat..ezt élvezni szokták jó hangulatú a forgatás
4/10
Atis88 2015 febr. 07. - 16:28:38 4/10
(19/24)
De kár ezekért a szereplõkért. Sokkal többet tudnak mint amit ebben a filmben csinálnak. Utálom a musicaleket, márpedig ez erõsen hajaz rájuk. De még ha legalább jó számok lennének benne, sajnos azonban csak 1-2 jó. 4/10. A színészeknek szól, nem a filmnek.
sofi 72 2011 márc. 13. - 22:09:39
(18/24)
Eszembe nem jutott volna a címe alapján megnézni, de szerencsére a férjem véletlenül odakapcsolt, és lõn: egy csodával találtuk szembe magunkat!!! Fantasztikus volt, köszönet érte az alkotóknak. Speciel mi könnyesre/sírósra, nevettük magunkat. Ez nem jó vígjáték? Egy hatalmas görbe tükör mindenkinek, elsõosztályú színészekkel elõadva. Kihagyhatatlan, gyûjteménybe való. Nem is tudnék most hirtelen olyan filmet mondani, ami ennyire megnevettetett volna a közelmúltban!!

Románc és cigaretta? Igen!:D
Szasa. 2011 márc. 12. - 21:30:29
(17/24)
Igen. Éppen ez a bajom a musicalekkel is...
duende 2011 márc. 12. - 16:59:36
(16/24)
:-))))
Vágyvillamosa 2010 okt. 28. - 18:46:40
(15/24)
Nagyon megoszlanak a vélemények, én mindenesetre ma kemény 99 magyar Ft-ért megvettem a TESCO-ban, ha hiszitek, ha nem. Amúgy én sem akartam elhinni, hogy ennyire leárazták, de a pénztárnál is tartotta ezt az összeget. Ha már csak 5 perc jó a filmbõl, akkor is megérte ennyiért megvennem. Majd valamikor meg is nézem. :)
kgyuri0 2010 szept. 12. - 02:45:25
(14/24)
DoktoStöszit nem ismerem, elõször azt hittem, DoktorRobertRoyra gondolsz,de utánanéztem, valóban van ilyen film(DoktorSzöszi címû), s lehet, hogy az tényleg ennél értelmesebb idõtöltés.
10/10
RobertoRoy 2010 szept. 11. - 23:43:42 10/10
(13/24)
Jó kis film vicces, abszurd, mégis valahogy teljesen életszerû. Ha valakinek nem tetszenek a fõszereplõ hölgyek nézze a szépségkirálynõ választásokat. A szereplõgárda pedig nagyon ott van. Kgyurinak ajánlom megtekintésre a Doktor Szöszit, biztos elégedett lészesz a dramaturgiával ja és a fõszereplõvel.
5/10
grebel 2010 szept. 11. - 23:34:38 5/10
(12/24)
Nagyon jó volt a film.........elsõ öt perce. Olyan érzés fogott el mintha a roncsfilm amerikai változatát látnám. Se romantikus se vígjáték nem volt. Zenés dráma lehetne az új mûfaj neve. A színészek lassan már minden szerepet elfogadnak, mert hát azért néz meg az ember egy filmet, mert a nevek fémjelzik a film színvonalát.
kgyuri0 2010 szept. 11. - 22:59:21
(11/24)
Szvsz KateWinslet egy dagadt tehén, SusanSarandon mindig is ronda volt, és ezt töretlenül folytatja, ennyi sztem elég is a nõi szépségrõl.
A film jó lehetne, ha nem lenne borzasztó, borzasztósága nem a nõi szépség hiányától van, hanem attól hogy a rendezõ sokat markol, s keveset fog. Megelégdhetne azzal a groteszk és valóban remek ötlettel, hogy rusztikus, munkáskülsejû szereplõit néha dalra fakasztja, légies táncra perdíti, emellett megmaradna egy füllel s farokkal rendelkezõ realisztikus történet,akkor ajkkár hatalmas siker is lehetne. Õ azonban az egyetlen remek ötletét sem izléssel s mértékkel alkalmazza, hanem, mint egy megkergült hiperaktív óvodás túlzásba viszi, s ráadásul egyéb szánalmasan ostobácska ötletekkel véli föltúningolhatni. Dranmaturgiailag ellazul s értelmetlen hibákat követ el, utálatos és idétlen szimbolizmusba bocsátkozik, s nagyon ócska közönségigényeket akar kielégíteni. Szóval sz*r!
Pedig ChristopherWalkent magam is nagyon kedvelem, ezért õt személy szerint is sajnálom
leho 2010 szept. 11. - 12:56:27
(10/24)
De sok jónak ígérkezõ film lesz ma, vajon melyiket válasszam?
zeany 2010 máj. 07. - 00:05:09
(9/24)
Kissé beteg a film, nekem bejött. Teljesen hétköznapi dolgainkat mutatja be, a legkevésbé hétköznapi bolondsággal. Jók a zenék (amit Kate Winslet énekel a tóban, az különösen szép dal), néhol elgondolkodtat, máshol megnevettet. A nagyi, bár kicsi a szerepe, nagy ott van: "Három generációnyi tiszta kurvapecér!" :)
Zõdi 2010 jan. 17. - 13:08:07
(8/24)
Amikor, még a film kezdése elött elolvastam a hozzászólásokat, nem igazán csinált kedvet a filmhez. Mivel a szereposztás, véleményem szerint fantsztikus, igy gondoltam, hogy egy misét meg ér! És igazam lett! Szerintem ez egy hatalmas film! A mindennapos probléma (apuka csalja anyukát), köritve rengeteg humorral, "mocskos" szavakkal, jo zenével, szuper alakitásokkal! Nekem a könnyem hullt a nevetéstöl sokszor, és ez ritka, föleg ha egyedül nézek egy filmet! A dvd gyüjteményem között a helye:)
dragacso 2009 febr. 02. - 17:03:35
(7/24)
igazi és ízes.sablonrühellõ csoda amiben minden benne van. és igenis a zene végig kiséri a jeleneteinket!
Kimondottan kedves ötlet volt Torturro papától.a tökéletlenség tökéletes bemutatása.Á én imádtam.
1/10
NADAL14 2008 márc. 14. - 22:50:16 1/10
(6/24)
ja és ezek a szinészek hogy szerepelhettek ilyen szar? filmben
1/10
NADAL14 2008 márc. 14. - 22:42:41 1/10 Előzmény kispalissaci
(5/24)
ez olyan szar film hogy kár az idõért, igaz én 30 perc után feadtam ,torturo maradjon meg szinésznek igaz elég idétlen egy ürge ,de jobban jártunk volna ha nem rendez!!!!