Téma: Rossz tanár

maria-maria 2016 szept. 10. - 14:18:21
(147/167)
pocsék
moxika 2016 szept. 09. - 20:02:06 Előzmény csontosmeggymag
(146/167)
Tökéletesen megfogalmaztad a lényeget a filmmel kapcsolatban, ez az a film ami kitisztítja az agyadat egy nehéz nap után, és jókat lehet röhögni rajta! (szerintem ez volt a célja a filmkészítõknek) Nah aki okoskodik, meg fújogat, az most hagyja abba, mert megy a böribe!!!!
7/10
Nótárius 2016 jan. 09. - 13:10:40 7/10
(145/167)
Aki e filmtõl erkölcsi minták és tanulságok ethoszának didaktikus igazolását várja; aki számára nem nyilvánvaló, hogy e film önmagát sem komolyan véve, kétségtelen túlzásokkal és akár megítélhetõ szélsõségekkel is karikíroz; aki az amerikai film-sablonokra építõ poénoktól tudatos elemzéssel kiütést kap; és aki szerint e filmnek burkolt célja elhitetni, hogy Cameron Diaz épp fiatalodik; nos, az valóban súlyosan csalatkozik.
A többieknek viszont adott az esélye (nem garancia!) egy mulattató kikapcsolódásra.
Én is így jártam, jól szórakoztam, de még egyszer nem volna miért megnéznem. ;-)
csontosmeggymag 2015 nov. 29. - 10:26:44
(144/167)
Sajnálom, sajnálom szégyellem de mégsem. Alapjáraton tényleg a kultmoviekat, régi filmeket, nagy klasszikusokat, drámákat és az "értelmiségi"-, közönség által dicsõített filmekért rajongok de egy agyonhajszolt nap után egyszerûen nem tudnék lenyelni egy Keresztapát vagy Taxisofõrt.
Lehet velem van a baj(nem), de én ezen a filmen sz*rrá röhögtem magam. Megint. Már vagy kétszer láttam és azt mondom, hogy lehet a kommenthuszároknak pocskondiázni Cameron Diazt, hogy szõke kivénhedt ribi és csapnivaló színész, de õ igenis azt csinálja, amihez ért és feltehetõleg szeret. Addig, amíg megteheti. 43 éves, már nem sokáig jár neki a csini fõhõsnõ szerep ezt Jennifer Aniston és õ is tudja. Szívbõl remélem, hogy át akarnak és át tudnak majd váltani egy másik arculatra és méltón viselik majd a mellékszereplõ imidzsét.
Egyébként Cameron Diaz nekem nem egyszer bizonyította be, hogy tud õ mást is, ha akar. Csak általában nem akar. (John Malkovich menet, New York bandái, A nõvérem húga)

Offtopic: Az "Egy cipõben" vele és Shirley Mclaine-nel szintén jó. Ott Cameron Diaz megintcsak Cameron Diazt játssza csak a film más szemszögbõl figyeli meg.
Petrapetrus 2015 máj. 27. - 11:12:56
(143/167)
Én még a múltkor láttam, de én nevetni se nagyon tudtam rajta... Inkább fogtam a fejem, hogy úristen, ez most tényleg komoly? Ezeket poénnak szánták? Inkább volt szánni való és bosszantó, mint vicces. o.O Cameron Diaz pedig ne szépítsük, ritka nagy bányarém lett, de neki még mindig ilyen "jónõ" szerepeket adnak, holott nem az... o.O
1/10
Edmond Dantes 2015 máj. 27. - 10:18:54 1/10
(142/167)
Örülök h csúnya jelzõimet és az 1*-ot csak ritka pillanatokra tartogatom. Ez a ritka pillanat e filmnél eljött. Ilyen ócska, ordenáré, mihaszna filmet nemigen láttam (v nem néztem még végig), mellesleg az "üzenete" is pocsék. Konkrétumok=spoilerezés nélkül: ebben a "kacagtató" vígjátékban (akadnak benne poénok) közönséges bûncselekmények történnek, aztán egy rossz(tanár)kanyarral minden jóra fordul. Egy másik film címével: "A vizsgálat lezárult, felejtse el!" Jobb is, de gyorsan!
Piha! Miért néztem végig? Hogy legyen saját Arany Málnám :)
Qksika 2015 máj. 15. - 11:36:04 Előzmény M.Zs.F
(141/167)
Irigyellek, hogy Cameron Diaz miatt nézel meg leginkább egy vígjátékot, ha már ahhoz támad kedved. Engem egyre jobban idegesít a fazonja, ahogy elmosolyodik és körbeszalad a szája a fején. Általában a szinkronja is rémes. De hát kinek a pap, kinek a paplan......
5/10
Semprini 2015 márc. 31. - 15:39:46 5/10
(140/167)
Cameron Diazt nem igazán kedvelem, elsõ filmje, a Maszk óta semmivel nem lett jobb színésznõ, viszont most már feltûnõen és csúnyán öregszik és meglehetõsen negatív a kisugárzása. Igazából más húzónév se igazán volt a szereplõk közt, ezzel együtt tûrhetõnek mondanám, voltak benne jó poénok, vicces karakterek, Diaz szereplése azonban csak ront a filmen. Nem jó, ha egy vígjáték abszolút fõszerepébe egy cseppet sem szerethetõ, irritálóan pénzéhes karaktert teszünk, ráadásul úgy, hogy a végére sem történik igazából különösebb jellemfejlõdés, a végén is ugyanaz a 'badass' ribi, mint a legelején volt. A filmben gyakorlatilag Diaz a legkevésbé rokonszenves figura, holott valamennyire azért mégiscsak neki kéne szurkolnunk. A mellékkarakterek sokkal jobbak, bár Timberlake figurája sótlan és szürke, Lucy Punch pedig kicsit túl ripacs (Oroszlán Szonja idegesítõ magyar hangjával súlyosbítva!), Jason Segel viszont ezúttal meglepõen jó, szinte õ az egyetlen igazán rokonszenves figura a filmben.
Ebnek ellenére mint írtam, lehet rajta nevetni, szórakozni, de nem egy tartalmas kikapcsolódás, egy gyenge közepesre értékelem.
5,5/10
örZSEH 2015 jan. 03. - 23:21:31
(139/167)
Tetszett :) vicces volt, jók a szereplõk (JT-t kivéve), sztori is vicces, CD jó volt benne. Ajánlom annak aki lazulós filmre vágyik, poénokkal.
7/10
M.Zs.F 2014 dec. 26. - 17:15:02 7/10
(138/167)
Az igazság hogy én nem vagyok az a "vígjátékos" gyerek, s manapság már az sem akinek sok ideje van filmekre. Inkább nézek krimit, thrillert, vagy életrajzi filmet, esetleg drámát, de ha nagyon ritkán vígjátékra szomjazik az agyam akkor már nem nagyon kérdés hogy valamit Cameron Diaz-tól kell megnézni, mert szinte mindig hozza amit várok egy ilyen típusú filmtõl.

Könnyed, szórakoztató, nem kell nehéz sorskérdéseken agyalni közben, és nem mellékesen le is köt arra az idõre amennyi a játékidõ.

10/7
Staminah 2014 szept. 12. - 22:10:14
(137/167)
Justin Timberlake-bõl egy idõre tuti kiszerettem ezek után... Nem a játéka, hanem a szerep miatt. Cameron jó volt, a film nem jó, de nézhetõ. Néhány poén nekem erõltetett.
8/10
megmondom az õszintét 2014 szept. 07. - 21:48:33 8/10 Előzmény hoseva
(136/167)
Nem mondanám jó filmnek, sõt talán bénának, de egyszer - miközben mást is csináltam- jól esett és még a vége is érdekelt. Cameron Diaz alpári, és talán igazából is ilyen lehet. Sok közönséges poén van benne, ami nem is nagyon vicces, de mégis egyszer nézhetõ.
1/10
hoseva 2014 szept. 06. - 23:20:52 1/10
(135/167)
Ez egyszerûen szánalmas. Remélem, gyerekek nem nézték. Teljesen torz, életszerûtlen karakterek és helyzetek összessége.
8/10
Suziy 2014 szept. 06. - 22:27:49 8/10
(134/167)
Nem mindegy!? Nem akarom megérteni mint akárki-õk ! :)
1/10
Kasziba Zsuzsi 2014 szept. 06. - 22:17:11 1/10
(133/167)
Hát...szerintem vígjátéknak nagyon gyenge, unalmas, minden szempontból értéktelen film. Egy eredeti humoros, jó poén nem volt benne, csak erõltetett baromságok.
3/10
Barbi1216 2014 aug. 14. - 21:56:50 3/10
(132/167)
Szörnyû ez a film. Egyszerûen gagyi, végig azon gondolkodtam, hogy ilyen retardált emberek nem is léteznek a valóságban, életszerûtlen szituációk vannak benne és számomra egy pozitív dolgot sem mutatott, ami miatt bármelyik karakter szerethetõ lett volna, inkább gusztustalannak tartottam a viselkedésüket, hogy felnõttek hogy lehetnek ilyen gázak. Nem is emlékszem, hogy nevettem volna rajta, pedig nem vagyok finnyás a poénok terén, de ez annyira kínos és erõltetett volt számomra.
Ráadásul annak idején ezt még moziban láttam és úgy, hogy a Majmok bolygója és e között a film között vaciláltunk, melyiket nézzük...mondanom sem kell, azóta hányszor megbántam, hogy nem a másikat választottuk, mert az viszont tényleg egy jó film.
10/10
kolja92 2014 jan. 05. - 18:03:43 10/10
(131/167)
õ amolyan jófej nagynéni... elfogadnám nagynéninek XD
balazsxxxx 2014 jan. 03. - 18:34:07
(130/167)
fujj de megöregedett Diaz... az a baj h kivénhedt ribi módjára teszi mindezt... erõltetett a szerepe nagyon
8/10
h_vince 2014 jan. 03. - 11:31:56 8/10
(129/167)
Nagyon beteg, és nagyon jó!!! Tiszta Tapló Télapó
8/10
nikato 2013 júl. 20. - 09:40:17 8/10
(128/167)
Szerintem viszont tök jó film! Jó kikapcsolódás! Bár Justin T. nem kellett volna bele!