Téma: Roy Scheider

far vik 2013 márc. 18. - 23:12:02
(9/9)
All That Jazz. Életem egyik legmeghatározóbb filmélménye. A finálé:

http://www.youtube.com/watch?v=bNcl0L7eJUY
10/10
Anti12 2009 ápr. 01. - 00:02:29 10/10
(8/9)
Hát sajnálatos hogy elment,mert sztem nagy színész volt.Bár nem volt már éppenséggel fiatal,de úgy gondolom hogy lett volna számára még egy pár nagyobb szerep...Nyugodjon békében!
A 2008-as év amúgy fekete év volt a filmes világ számára az egész szakmában,nem utolsósorban kis hazánkban is.Ebben az évben mentek el olyan nagy színészek mint Antal Imre,Selmeczi Roland,Körmendi János,Sánta Ferenc,Jászai Joli ,Raksányi Gellért - alias kutya úr a szomszédokból.
Külföldiek:Brad Renfro,Heath Ledger,Bernie Mac,Paul Newman,Roy Scheider,Syndey Polack,Charton Heston,Richard Widmark,Don S. Davis a Csillagkapu Hammond tábornoka,Estelle Getty Stallone lövöldözõ mamája,Horst Tappert avagy Derrick felügyelõ,Isaura gazdája,Rubens de Falco brazil színész,akit a nyolcvanas évek végén már egy egész világ gyûlölt.Szal azt hiszem kimondható hogy elég gyászos év volt a 2008-as. :(
Tenebra Mors 2008 febr. 18. - 19:07:21
(7/9)
Most láttam csak, hogy február 10-én meghalt... Ez tényleg hihetetlen! Egyszerûen hullanak a tehetségek, a rossz színészek és rossz rendezõk meg egyre többen vannak :S. Tavaly Antonioni és Bergman, idén Heath Ledger és õ (meg még aki nem jut eszembe).
Magyarországon is ez a helyzet sajnos... Tavaly ugye Szakácsi Sándor, idén is meghalt egy tehetséges (szinkron)színész.

***SPOILER***
Pont most néztem az All that Jazz (Mindhalálig zene) címû filmjét (megjegyzés: olasz nyelven, angol felirattal LOL), és konstatáltam: milyen jól eljátszotta halálát, még jó, hogy ez csak film. Erre itt van, most felnézek ide és megtudom, hogy tényleg meghalt :(. Számomra a Cápa és a Mindhalálig zene az igazán emlékezetes, fõleg az utóbbi, annak ellenére, hogy musical (amit annyira nem szeretek XD).

R.I.P.
Ony 2008 febr. 12. - 13:55:42 Előzmény Redfield
(6/9)
???????
istenem, ezt nem tudtam :(
Dymoon 2008 febr. 12. - 13:31:42
(5/9)
Minden filmjében szimpatikus volt, legfõképp a Cápa, a Kék villám és a Maraton Életre-halálra filmek voltak nagy favoritok. Nyugodjon békében! :(
norton15 2008 febr. 11. - 19:44:34
(4/9)
Bran éppen Ledger elõtt kb egy héttel halt meg... Mi ez, de komolyan? Kezd a számomra ijesztõ lenni.
Redfield 2008 febr. 11. - 17:58:03
(3/9)
A p*csába, Brad Renfro is meghalt? Nem láttam sok filmjét, de bírtam. :( ááááhh
friendsfan 2008 febr. 11. - 17:44:54
(2/9)
Azért a pofám leszakad, hogy idén hullanak a színészek. Brad Renfro, Heath Ledger, Selmeczi Roland, Roy Scheider. Mi van itt? hetente kurtítják a filmmûvészetet?
Redfield 2008 febr. 11. - 17:27:36
(1/9)
Meghalt...