sa79 2020 máj. 08. - 09:11:44
(166/246)
Néztem én is az automata fordítást, sajnos nem tökéletes, sok esetben eléggé rossz a fordítás.
Lehet, hogy érdemes kivárni hátha mégis leadják a 4. évadot, csak tartanak valamennyi szünetet.

Arra gondoltam, hogy érdemes lenne náluk rákérdezni, hogy mi várható.
Én már írtam nekik, ha vége lesz a 3. évadnak, akkor újra rákérdezek.

Biztatok másokat is erre, hátha kiderül valami.
Kár lenne, ha nem tudnánk megnézni magyar szinkronnal.
Túl sok már nincs belőle hátra.
malvinkicska 2020 máj. 08. - 07:00:44 Előzmény angi70
(165/246)
Amikor bekapcsolom feljön és alul van olyan, mint egy kis fogaskerék rá kattintok felhozza, hogy automata fordítás, itt az van írva olasz-magyar, arra kell kattintani, utána hozza az országokat, és mikor a magyar oda kattint remélem segítettem.
10/10
angi70 2020 máj. 07. - 23:31:34 10/10 Előzmény malvinkicska
(164/246)
Én is megtaláltam,de szeretném tudni hogy lehet bekapcsolni automata forditásra.Elöre köszönöm.
malvinkicska 2020 máj. 07. - 19:53:55 Előzmény Széles Ágnes
(163/246)
Köszönöm szépen megtaláltam és nagyon örülök, mert van automata fordítás hozzá.
Széles Ágnes 2020 máj. 07. - 16:22:58
(162/246)
Ha valaki tud olaszul, megnézheti a Youtube-on, fent vannak a 4-es évad részei. https://www.youtube.com/watch?v=9kG1PihLuws&t=182s
malvinkicska 2020 máj. 07. - 09:05:08 Előzmény sa79
(161/246)
Nagyon szépen köszönöm az értesítést, legalább 3 évadot látunk reménykedem hátha lesz 4-ik is. Szép napot mindenkinek jó egészséget.
sa79 2020 máj. 07. - 08:15:48
(160/246)
Az alábbi választ kaptam a közönségszolgálattól:

"Tisztelt Levélíró, Kedves Nézőnk!

Köszönjük levelét, amelyet közönségszolgálatunkra küldött. Ezúton szeretnénk tájékoztatni,
hogy a közönségszolgálat előre két hétre kapja meg az információt a műsorstruktúrával kapcsolatban,
az Ön által említett sorozat 80. része május 20-án kerül vetítésre, további epizódok vetítésének idejéről jelenleg nem rendelkezünk információval.
Kérjük kísérje figyelemmel ajánlóinkat és oldalunkon található műsorújságunkat.
Köszönjük megkeresését.

Üdvözlettel:
Közönségszolgálat "

Ezenkívül a facebook-on is rákérdeztem a Rózsák harca oldalon, hogy milyen információjuk van a 4. évad műsorra tűzéséről. Csak egy rövid "Igen" választ kaptam.

Egyelőre ennyi.
kriptonyt 2020 máj. 06. - 22:38:18
(159/246)
Nem a Második esély lesz helyette, hanem május 21-én a Fiorella című klasszikus jön. Az előző sorozat a Maria helyett lesz 22 órától május 19-én.
10/10
angi70 2020 máj. 06. - 20:18:52 10/10 Előzmény sa79
(158/246)
Hát ahogy olvasom nem lesz 4 évad. Helyete lesz a Második esély.
malvinkicska 2020 máj. 06. - 18:54:00 Előzmény sa79
(157/246)
Most van idő lapozgatni annyit olvastam a negyedik évad 10 részes egy rész 90-p, semmit nem irnak felőle sajnos nem tájékoztatnak pedig jó lenne. Arra is gondoltam lehet nincs szinkronizálva a mostani helyzet miatt, remélem fogunk tudni érdemlegeset a sorozat felől.
sa79 2020 máj. 06. - 15:52:20 Előzmény malvinkicska
(156/246)
Felmerült bennem egy kérdés, vajon leadják-e az összes részt az Izaura TV-n a Rózsák harca című sorozatból. 4 évadból áll a sorozat.
1. évad 12 rész
2. évad 14 rész
3. évad 14 rész
4. évad 10 rész

azaz eredetileg 50 rész, mivel az Izaura TV-n elfelezve adják az egyes epizódokat, ezért nálunk 100 részesnek vehetjük.

Az holdpont.hu oldalon viszont csak az első 80 résznek van meg az ajánlója, azaz a 4. évad sorsa kérdéses.

Ha esetleg valakinek van információja, akkor ossza itt meg.

Feltettem a kérdést a csatornának, ha esetleg válaszolnak, akkor megírom.

Köszönöm
malvinkicska 2020 máj. 05. - 06:39:38
(155/246)
Nagyon bonyolódnak a dolgok, annyi ember hűjének van beállítva, én azt hittem csak a törökök lovagolnak ennyit a pszichés betegséggel de tévedtem, mert itt is ami megy az már nem sok rengeteg. Az orvos nem hogy segítene még ront a helyzeten, ez valahogy fura nagyon , mert orvosnak esküt kell tenni, hogy mindent tegyen meg a beteg érdekében, itt meg fordítva van nekem ez hiteltelen vagyon ide, vagy oda.
malvinkicska 2020 ápr. 29. - 12:09:24
(154/246)
A tegnap esti részben a pap és az orvos nagyon szemetek voltak, már Davide is sokallja amit az a szemét orvos csinál Aurórával, gyógyszereli az őrületben akarja kergetni.
malvinkicska 2020 ápr. 23. - 07:03:17
(153/246)
Kezd nagyon durva lenni ami történik Aurórával ez a Davide száll nagyon brutális meg amit Edoardóval is követnek, kezdek kiábrándulni belőle.
malvinkicska 2020 ápr. 20. - 16:43:30 Előzmény AFC11FAN
(152/246)
Köszöntelek nagyon csendben vagyunk, pedig itt aztán történek dolgok, Auróra körül zajlik az élet.
kriptonyt 2020 ápr. 15. - 20:19:38 Előzmény kkanai
(151/246)
Valószínű így lehet. Köszi az infót.
kkanai 2020 ápr. 15. - 20:16:27 Előzmény kriptonyt
(150/246)
Olaszországban a sorozatok premiere hetente egyszer kerül adásba (rendszerint), mindjárt dupla részekkel. Az IMDb is azt írja, hogy az egyes epizódok 80 percesek. Nálunk ezt elfelezik (mivel a csatornák az egy órás blokkokat szeretik, így még belefér 15-20 perc reklám), azaz az epizódok száma megduplázódik.
malvinkicska 2020 ápr. 15. - 12:42:45 Előzmény kriptonyt
(149/246)
Valóban azt olvasni 4 évad most megy a harmadik a SB -on rendesen rakják évad szerint, és nem stimmel a szám mert 67 részig van ismertető, nem rendes a tájékoztatás sajnos ez nálunk megszokott. Valóban nagyon jó a sztori szeretem én is.
kriptonyt 2020 ápr. 15. - 10:49:33
(148/246)
Sziasztok. Az Imdb szerint ez a sorozat 4 évados, összesen 50 résszel. Nálunk a port szerint április 28-án már a 65. rész megy. Akkor most hány részes? Egyébként nagyon tetszik ez a sorozat.
malvinkicska 2020 ápr. 13. - 20:55:57
(147/246)
Holnap este már jönnek nagyon várom őket.