Ford Mustang 2011 okt. 25. - 21:55:43 Előzmény postata
(5/5)
Ez egy marhaság, de olyannyira, hogy már fáj.
10/10
postata 2011 okt. 25. - 19:26:29 10/10
(4/5)
Ez nem zs kategória, ez drazsé bzzg! Kegyetlen. Nálam 10/10.
AvatáR Gil Maerth 2011 márc. 01. - 09:53:04
(3/5)
C kategória.
óriási hibát követtek el a sci-fi és fantasy elemek összekutyulásával.
Ez a Might and Magic játékban és a Wizardy 8 játékban SEM jött össze, itt meg pláne nem.

Az egyetlen ami jó, és pozitívum az az alapmotívuma a zenének.
Eleinte idegesített, hogy ismétlik.
De a végére rájöttem: pont egy jó fantasy-hez illik.
Persze nem olyanhoz, mint a fent megénekelt film,hanem jobbhoz.
Ugyanis a hallagatónak a végére kedve témad skót kereszteslovagként, kimmériai harcosként vagy épp sherwoodi betyárként harcba rontania.
:)
Igazi RPG-s, a régi szép C-64, es Nintendos hagyományokból építkezik.(Bár ott is volt jobb és még jobb)
nosztalgiakeltõ, de ennyi.

A Film:
Miért kell sokszor forgatni kézben, csapás elõtt egy kardot? :)
?
Miért szép sorban jönnek az ellenfelek?
Miért kell mindig belerakni egy sokat beszélõ karaktert?
Mitõl robban fel egy felboruló kocsi?

Kérdések melyekre nem kapunk választ.
a Film fantasy elemeivel többet értünk volna.
Mondjuk chip helyett Szent Szimbólum. laptop helyett mágikus tekercs, autó helyett szekér,revolver helyett varázslat ..........
és lehetne sorolni napestig.


10/2,5 (az a fél pont az alapmotívum zenéje miatt)
jtrencsenyi 2011 febr. 28. - 20:11:27 Előzmény Ghanima
(2/5)
Talán azért mert nagyjából annyiba kerülnek ezek a vackok, mint amennyibe a kis vidéki televíziók hírei: semennyibe. :)
Ghanima 2010 dec. 27. - 22:07:57
(1/5)
Attttyavilág! Ilyen nem létezhet... ez már abc-n túli, semmi zs kategória. :-)))))
Már persze így, a leírásból ítélkezve, de valamiért gyanítom, hogy ha belenéznék, akkor sem gondolnék jobbat errõl a' izérõl...

Képtelen vagyok fölfogni, honnan a retekbõl képesek a Hálózat tévések összevakarni ezeket a filmeket. :-((

Közben pedig az övék a - számomra legalábbis - legérdekesebb híradómûsor, mivel sok vidéki kis tévétõl gyûjtik be a híreket, olyasmiket,amik más csatornákon nem jelennek meg.

Emellett a Pécsi Egyetem némelyik érdekes tudományos elõadását is föl szokták dobni.