Téma: Senki többet

offtopic
franszoá81 2014 dec. 21. - 18:23:22
(76/156)
jó nagyot spoilereztél, köszönöm szépen. igazi ész nélküli fórumer.
skeletoncrew 2014 dec. 21. - 09:03:28
(75/156)
Nem halandó hanem hajlandó!Nem mindegy.
9/10
Igazgató1 2014 dec. 20. - 22:15:47 9/10 Előzmény missdev666
(74/156)
***SPOILER PÓTOLVA***


Kitaláltam a londoni árverésen, hogy a nõ kirabolta. Egyszerûen nem történhetett másképp. Ezért adtam kilencest. A film nagyon jó.
10/10
missdev666 2014 aug. 01. - 10:59:54 10/10
(73/156)
Zseniális, nálam 10/10. Geoffrey Rush fantasztikusat alakít, az õ karaktere a film elején elveszik Claire karaktere mellett, nagyon jól megcsinálták, a film közepére már õ lesz a központi figura. A befejezés csillagos 5-ös némi keserûséggel. De ez így volt tökéletes. Az egyik legérdekesebb film, amit idén láttam.
Mike088 2014 júl. 03. - 01:10:29
(72/156)
Feliratosan láttam ezt az értékes filmet, és úgy gondolom ezt nem szabad kihagyni! Remek történet, Geoffrey Rush kíváló alakításával. Claire kisasszony személye körüli misztikum, és a kirakós játék már az elsõ fél órában érdekfeszítõvé teszi a filmet.

Ajánlom!
9/10
kritiza 2014 jan. 27. - 20:28:24 9/10
(71/156)
Jó ideje nem láttam ilyen izgalmas és jól rendezett filmet. Egy bizonyos idõ után én is sejtettem, mi lesz a vége, bár két teljesen különbözõ verzió is kavargott a fejemben. Ettõl függetlenül sokáig izgalmas volt, és Geoffrey Rush óriási ebben is. Azt, hogy az órák visszafelé haladnak a végén, nem vettem észre, de ha így van, érdekelne a miértje engem is.
(9/10)
9/10
offtopic
kritiza 2014 jan. 27. - 20:26:39 9/10 Előzmény sdt
(70/156)
Nekem nagyon fontos, hogy fel legyen tüntetve a spoiler, utálom, ha egy általam nem látott film poénja, amit épp tervezek megnézni, le van lõve. Szerintem, aki hasonlóan gondolkodik, mint én, simán kibírja, sõt, örül neki, hogy nem olvassa el a spoilernek jelölt részeket. Sajnos sokszor még a filmforgalmazók által kiadott rövid tartalomismertetõben sem figyelnek oda erre, úgyhgoy én azokat már el sem olvasom, belefutotta korábban olyanokba, amelyek a film élvezhetõségét tették tönkre.
10/10
hedike_ 2014 jan. 25. - 20:58:58 10/10
(69/156)
az utóbbi idõk egyik legjobb filmje, amit láttam! érdemes megnézni!
Kumpirka 2014 jan. 22. - 12:03:15
(68/156)
Jó film, jó film, de az igazat megvallva én 50 perc után rájöttem, hogy *SPOILER* arra megy ki a játék, hogy kifosszák a kis kincseskamráját, hamar rájöttem arra is, hogy kik vannak benne, és azt is tudtam, hogy a gépet fogják otthagyni neki. *SPOILER*

Olvastam, hogy milyen csavaros, fordulatos film, nem lehet rájönni, mire megy ki. Na most vagy én vagyok túl intelligens, vagy mások sötétek, mint az éjszaka.
t.feri33 2014 jan. 19. - 21:18:47
(67/156)
Érteni vélem a film történetét és a mondanivalóját is -segített ebben a hozzászólások utólagos végigolvasása is-, csupán egyvalamit nem, amit a hozzászólók sem fejtettek ki illetve -talán- észre sem vettek; a prágai "Night and Day" kávézóban az idõ visszafelé múlt. Virgil feje feletti óra -és az összes többi is- visszafelé forgott. (Nyilván moziban ezt nehezebben lehet észrevenni, mint otthon a visszaléptethetõ DVD-lejátszón.) Van ennek bármi jelentõsége a film üzenete vagy a történet szempontjából?
10/10
kis.farkas 2014 jan. 16. - 20:33:25 10/10
(66/156)
Nagyon tetszett, végig lekötött!!! 10/10
10/10
angyalpulyka 2014 jan. 09. - 01:54:16 10/10
(65/156)
Varázslatos, lenyûgözõ mûalkotás. 10 pont.
10/10
Lávalámpa 2013 dec. 21. - 23:36:29 10/10
(64/156)
Kitûnõ, igényes film, mindenképpen megéri megnézni.
10/10
Született90 2013 nov. 06. - 23:36:32 10/10 Előzmény sofi 72
(63/156)
Nagyon jó film, érdekes.Elgondolkodtató....:)
sofi 72 2013 okt. 12. - 11:42:05
(62/156)
Ez a film nem akar nagy túl nagy lenni, mégis az általam legnagyobbnak és felülmúlhatatlannak tartott filmek mögé szépen besorakozott. Már az elsõ filmkockáknál lekötött, és ez nem változott egy percig sem. Csodálatos helyszínek, csodálatos tárgyak, varázslatos zenei aláfestés közepette zajlik a történet, és a maximális színészi alakításba belefeledkezve, a film közben folyamatosan járt az agyam. Mesterien adták át az érzelmeket a színészek, és a kissé sablonos csattanó sem vett el az élménybõl.
Régen volt már az, hogy egy film hatása alá kerültem egy egész napra. A nyomasztó, negatív hangulat mögött érezhetõ minimalizáltan megjelenített pozitív érzelmek, (ahogy tulajdonképpen egy kilátástalannak tûnõ szerelmi kapcsolat bontakozott ki a szemem elõtt) fantasztikus érzelmi hullámzást idézett elõ bennem. A szimpatikusan unszimpatikus fõszereplõvel együtt dobogott a szívem. Minden kétségét, minden fájdalmát, minden örömét szinte kézzelfoghatónak éreztem.
Azt hiszem még nem láttam ilyen filmet, amiben az élet kegyetlen realitása, az álmok, vágyak, remények ellentéte ennyire mesterien és professzionálisan lett volna megjelenítve!

Bravo Direttore!
10/10
botta-melinda 2013 szept. 25. - 01:22:15 10/10 Előzmény salfa
(61/156)
Egyáltalán nem gonosz...
7/10
NADALFAN 2013 szept. 15. - 23:04:14 7/10 Előzmény Carolin80
(60/156)
ezzel a filmmel csak egy bajom nagyon elnyújtotta a rendezõ. a fõszereplõ egyszemélyes monodrámája ,viszont megérdemelt végkifejlettel ,csak túl hosszú elõjátékkal. ezért 7/10
Carolin80 2013 szept. 11. - 03:49:22
(59/156)
Nagyon jó film. Izgalmas és elgondolkodtató. Elég nagy csavarral a végén...Geoffrey Rush alakítása egyedülálló!
10/10
salfa 2013 aug. 24. - 01:17:42 10/10 Előzmény botta-melinda
(58/156)
Erõs film, varázslatos, gondolkodtató és szórakoztató is.
....
>>SPOILER>>Szerintem azért megy Prágába a végén, mert a lány mondta neki, hogy oda vágyik a legjobban, és a képtáras szobában a fülébe súgta, hogy bármi is történik, ne felejtse, hogy szereti. Ezért is kér két terítéket, mert ezentúl mindennap odaül és várni fogja, hogy a lány elmegy érte.
De az ugye mindenkinek lejön, hogy a Donald Sutherland a fõgonosz és a bosszú értelmi szerzõje? <<
offtopic
sdt 2013 aug. 14. - 20:55:17
(57/156)
Azért kíváncsi lennék arra, hogy amikor odaírjuk *** spoiler kezdete *** és befejezzük *** spoiler vége *** hogy valaki ezt olvasásilag ki tudja bekkelni, és dehogyis néz oda arra részre. Szerintem aki kommenteket olvas, készüljön fel arra, hogy a kommentelõ belecsúszik a történet ismertetésébe. Vagy nem köll kommentet olvasni. De persze csak úgy mondom, nem baj.