romantika5 2013 nov. 20. - 10:54:23 Előzmény thebestmam
(12/72)
Szerintem az egész mûsor okádék. Van még lejjebb, lejjebb....
1/10
Qksika 2013 nov. 19. - 13:36:04 1/10 Előzmény eddyke
(11/72)
Miért ciki? Ez reklám. Amelyik bolt adja a cuccot és reklámozza magát, fizet érte, oda mennek a libák. Amióta egyszer beléjük botlottam, azóta ha eszembe jutnak néha odakattintok pár másodpercre, hogy megnézzem a libaügyi felhozatalt. Hát egy téboly, komolyan mondom. El nem tudom képzelni, honnan szerzik ezt a sok, buta, primitív, ronda, repedtsarkú, rosszindulatú, irigy bányarémet.
Valamelyik nap egy dagadt bálna fetrengett a padlón valami mini rongyban és cicanadrágban egy kutyával. El is ment a kedvem a vacsorától.
Márk is unalmas már a hatalmas szakértelmével. "Hmmmmm?, na ez jó lesz?, hmmmmm?" -mondja. Már jobban teszi-veszi magát a kis kivágott, csíkos pólójában, riszál és affektál, mint egy nõ. Azért mert tudjuk amit tudunk, azért még viselkedhet normálisan.
Elõbb saját magát öltöztesse föl valami emberi módon, aztán jöhetnek ezek a rémségek.
eddyke 2013 nov. 07. - 19:26:06
(10/72)
az egész Árkád bevásárlóközpontból csak 4 üzletben vásárolhatnak???!! nem lehet véletlen hogy mindenki ugyanabba a 4 üzletbe megy csak be ... ez így elég ciki...
thebestmam 2013 nov. 04. - 15:10:30
(9/72)
Az egész mûsor koronája a narrátor. Hol találták? és miért nem viszik oda vissza... jó messzire!
squashmacska 2013 okt. 25. - 15:18:51 Előzmény antimason
(8/72)
pitsák :D :D :D

Egyébként pont bekapcsoltam... a Varga Viktor nõje micsoda egy ellenszenves pitsa.
ceia 2013 okt. 23. - 07:05:30
(7/72)
Nooormáális..?
1/10
Qksika 2013 okt. 09. - 00:15:26 1/10 Előzmény antimason
(6/72)
Egyetértek. Nem is hallottam, hogy ez a mûsor létezik, ma véletlenül rákattintottam, ott ült és véleményt mondott éppen az egyik shopingkirálynõ, Gáspór Eveliny. Kilógott a kapanyél a szájából, én meg vetettem 2 bukfencet hátra. Még ilyet?! Hogy keveredik ezek közé Détár Enikõ? Egy magát valamire is tartó színésznõ beül ezek közé ?! Van az a pénz?! Anyám borogass!
Gyorsan továbblapoztam. Van ennél lejjebb is?
mushi 2013 okt. 08. - 20:25:56
(5/72)
csak a beharangozót láttam, mikor még nem kezdõdött (elkezdõdött amúgy már?), de azóta a fejemben van, ha meglátom a címet, hogy odaszórnak nem tudom mennyi pénzt ilyen öhm.. nõknek, aztán divatoljanak agyba-fõbe. más meg tényleg nem hogy "trendi" nem tud lenni, még a normális életre is alig van pénze. oké, hogy "szórakoztató" mûsor, de lakatos márk is inkább maradjon az önbizalomhiányos emberek csinosabbá tételénél (az övé volt az a mûsor, nem?), és ne alapból divatp*csáknak segítsen... :S
1/10
antimason 2013 okt. 08. - 19:30:33 1/10
(4/72)
Üresfejû pitsák. Közük sincs a valósághoz.
romantika5 2013 okt. 02. - 13:42:12 Előzmény Tibag05
(3/72)
Valahogy egy csatornára kellene tenni az ilyen sz... undorító , nézhetetlen, senkitnemérdekel m"mûsorokat". Vagy adják le éjjel 1- 4 között. Vagy egyszerûen adják oda a pénzt ezeknek a k. nak és ne is lássuk õket!

Õrület! A Grace klinikát ilyennel megszakítani!!
Tibag05 2013 szept. 27. - 16:14:50 Előzmény olahmiki1959
(2/72)
"Adott 5 lány, akik élnek-halnak a vásárlásért, adott egy feladat: meghatározott stílusban a legjobban felöltözni.2
ÉS ADOTT TÖBB TÍZ MILLIÓ, akik nem felöltözni, de létezni is alig tud nap mint nap.! Kár ilyen mûsorokkal irritálni a csórókat.
olahmiki1959 2013 szept. 23. - 15:33:14
(1/72)
Én hozzászólok.
Ki volt az a barom, aki ennek a HBO-s sorozatnak a reklámját úgy b*szta ide, hogy gyakorlatilag nem lehet eltüntetni?
Amikor az ember a "bezár" ikonra kattint, akkor eltûnik, de csak azért, hogy 5 másodperc után újból kinyíljon, és eltakarja a mûsor ismertetõjét.
Bár lehet, hogy az illetõ csak jót akart, és meg akart bennünket kímélni egy újabb gagyi mûsortól...