Téma: Sikoly VI.

1/10
diablo666 2023 júl. 11. - 12:29:37 1/10
(16/36)
Nem tudtam eldönteni, ez egy Horrorra akadva jellegű paródia vagy sem. Ha nem annak szánták, akkor 0 pont, ha annak, akkor 5 pont. Végtelenül gagyi.
metalstorm 2023 júl. 09. - 10:30:33
(15/36)
Ez egy fos.... Ortega és az a semmitmondo kinézetü másik nulla... Unalmas, kiszámítható. Ja igen, kedveltem a sorozatot, ennek ellenére ez a véleményem!
5/10
Istvan010 2023 jún. 13. - 11:44:50 5/10
(14/36)
Nem lenne gond ezzel a Slasher sorozattal ha...

nem ugyanarra a kaptafára épülne az összes film. Ebben a filmben is ugyanaz a forgatókönyv amit már az előző összes filmben is megrágtak kiköptek 5-ször! De ha valaki nagy rajongója ennek a horror franchise-nak, akkor túl nagyot nem fog csalódni.


2/10
RigbyTheMad 2023 máj. 12. - 21:55:08 2/10
(13/36)
Trikóban futkosó senkik. Nem sokat ér sajnos, de nem is vártunk többet tőle. Tekeréssel 1 óra alatt meg lehetett nézni. Aki teheti a fölös részeket tekerje...
8/10
fanaf1@vipmail.hu 2023 ápr. 29. - 23:01:52 8/10
(12/36)
Mint Sikoly franchise nem volt rossz, pár meglepő újítás miatt még mindig izgalmas is, de...

nem emlékszem, hogy eddig bármelyiknél is meg lehetett mondani az első pár perc után ki a gyilkos. Onnantól, hogy az előző gyilkosok dns-e volt a maszkokban, egyértelmű volt, hogy egy rendőrnek benne kell lennie, és jé, pont volt egy rendőr a képben, meg a lánya, aki pont lakótárs az üldözötteknek. És milyen érdekes, hogy pont a lány halála nem egyértelmű, csak sikolyokat hallottak, meg vért láttak, de mindenki elmenekült a helyszínről, így apu elintézhette a testcserét is. A motiváció volt csak az egyetlen kérdés.


7/10
Lilla009 2023 ápr. 09. - 21:36:39 7/10
(11/36)
Az X-es besorolás túlzás volt szerintem. Nem ijedtem meg emlékezetem szerint egyszer sem. Mégis 10/7 csillagot adok, mert szeretem a karaktereket és ez is egy szolid sikoly rész. 5.rész sokkal rosszabb volt💔.
10/10
latinlover 2023 ápr. 09. - 16:05:17 10/10
(10/36)
@Keresztapa42 Még jó hogy azért nézik meg sokan
1/10
Keresztapa42 2023 ápr. 07. - 20:58:23 1/10
(9/36)
RÉSZBEN SPOILERES

Ez a rész ugyan olyan olyan rossz, mint az 5. rész. Ez a story sokkal nyúzottabb, mint a csillagok háborúja.
Azok, akik John Wicket kritizálják a halhatatlansága miatt, azok még nem látták ezeket a filmeket.
Jenna Ortega karaktere 1 év alatt olyan sérülésekből épült fel, amivel még túlélt egy másik mély szúrást is, na meg ott vannak a többiek, akiket a halálba szúrnak, de simán túlélik. Komolyan, remek storyt lehetne kihozni, mivel egy nagyon ikonikus karakter a szellempofa, viszont ez a tini szaladgálás megöli az egészet. A legrosszabb az, hogy a karakterekkel folyamatosan utalni akarnak egy végre, amit olyan "cringe" módon tesznek, hogy legszívesebben lelép az ember a moziból, nem lesz meglepetése a filmnek. Szellempofa újra csetlik, botlik, pedig egy gyilkosról van szó, aki embereket öl, hogy tud kifeküdni egy 1 kilós tárgytól? Sajnos ez is olyan film lesz, amit csak azért néznek meg az emberek, mert Jenna Ortega játszik benne, nem pedig a sztori miatt, viszont az miatt nem is, mivel már kiölték. Azt hittem nem lehet folytatni az 5. rész baromságát, de tovább vitték még 2 órával. A filmben olyan random felesleges karakterek jelennek meg, akikről simán le jön, hogy ők lesznek a gyilkosok. Ez a film néhány helyen egy paródia. Itt már inkább szurkoltam az antihősnek, mint a halhatatlan tiniknek, akik vagy végig sikítják a filmet, vagy hezitálás nélkül döfik át az ellenfelüket. Ez a film nagyobb csalódás, mint "A nővér". Ez a film mutathatott volna újat, erre megkaptunk egy tinihorrort, újra. A filmben jól mondta a rendőr, rosszabb a karaktergyilkosság, mint ha ténylegesen megölné, és itt a ghosface karakterét tették sírba.
Az egyetlen jó dolog a filmben a telefonáló szinkronhangja, ez miatt 1 csillag.
2/10
mkm 2023 márc. 31. - 10:46:51 2/10
(8/36)
Hát... Az első sikoly egy működő horror, ahol meg lehet ijedni. Ez egy nagyon szánalmas és erőtlen wannabe remake. Unalmas, nincs története, bullshit az egész.
10/10
h3stegh 2023 márc. 28. - 06:04:07 10/10
(7/36)
10/10
10/10
latinlover 2023 márc. 24. - 18:47:21 10/10
(6/36)
Jennácskának feltöltődött a bátorsága?
Az előző részben nagyon félénk volt.
2/10
Csalódott 2023 márc. 20. - 20:10:26 2/10
(5/36)
A vélemény: nem vagyok álmos de 3 x bealudtam rajta. Mindenki ész nélkül szaladgál valami halálfejes maszkos elől. A csajok kemények benne , faszuk is van már, a férfiak meg puncik. Tipik propaganda film. Azt se tudom miről szólt... 😅 Nem a jegy árát perelném a moziban, hanem én kérnék órabért, meg éjszakai pótlékot, hogy végig kell ülnöm .... By Csalódott 😅😘
9/10
Csak a filmek 2023 márc. 12. - 02:02:35 9/10
(4/36)
Azt előre le kell szögezni hogy nagy túlzás volt az X-es besorolás!!! Talán a legvéresebb Sikoly film (Bár a Sikoly 5 is elég durva volt) de nem érdemli az X-es besorolást! A film meglepő de nekem nagyon be jött! Kicsit féltem hogy el fogják cseszni de szerintem méltó folytatás.
Igen a kivégzések tényleg részletesek és tök jól ki vannak dolgozva!! És a vége is el nyerte a tetszésem. Szóval összességében jó film, aki valamennyire követi a műfajt annak nem szabad kihagynia!!!! Én 10/8.5 adok rá
10/10
h3stegh 2023 márc. 11. - 14:14:26 10/10
(3/36)
Nos... Mint Sikoly film tetszett. Főleg ez a szint emelés a gyilkosságok terén. A sztori is jobban indult, mint pár előző. Az utolsó 20p-ig kifejezetten jó volt, összesen talán 2 max. 3 olyan dolog volt benne ami "gagyinak" "erőltetettnek" hatott, de el lehet felejteni őket. A vége viszont hát nem üti a tipik Sikoly filmekét. A leleplezés nem volt annyira drámai, mint bármelyik előzőnek. A gyilkos(ok) kiléte addig volt érdekes, amíg át nem tértek másik kamera beállásra. Az egyik sejthető volt, bár a közepére éppen kezdtem másképpen gondolni. Úgyhogy, mint mozifilm tetszett, mint slasher is, de végül is, mint Sikoly-film is megállta nálam a helyét.
7/10
KKornél 2023 márc. 09. - 13:13:47 7/10
(2/36)
Spoiler nélkül annyit, hogy szerintem megéri megnézni, nem a legerősebb darabja a franchise-nak, de a jobbak között van, és baromi szórakoztató.

SPOILERESEN pedig:

Szokatlanul sokat utal vissza az előző részre még Sikoly léptékben is. Azokat a karaktereket viszi tovább, és bevezet újakat is, leginkább, hogy gyanúsak legyenek, és hát nem is alapalanul lesznek azok ugyebár...
Megint tocsog a saját maga világában talán túlságosan is. Egyébként leginkább ez jellemző erre a filmre, hogy mindent túltol. Közben reflektál is magára, miszerint muszáj ezt tenni egy sorozat sokadik részének, leginkább, hogy életben tartja a franchise-t.
De késégtelenül érződik a megalománia, hogy most helyezték először a helyszínt nagyvárosba, bár a New York-i atmoszféra leginkább a metrós jelenetben jön át, az viszont a film csúcspontja. Ez a legvéresebb Sikoly, és még egyet rátett az amúgy is szinte mindig kettő szorgalmasan tevékenykedő Ghostface-re.
Ami gagyi volt benne, hogy logikailag még egy Sikoly filmhez képest is rengeteg helyen kikezdhető. Pl. egy kisvárosban még az ember elnézi, hogy így működik a rendőrség, de New York-ban nem feltétlenül, és az egész - az FBI-al együtt - leginkább csak egy díszlet volt, semmiféle kapcsolatot nem hordozott a valósággal. Az is nevetséges, hogy miután valakinek szanaszét szúrkálják a hasát, utána fél órával már boldogan rohangál, mint akinek kb. semmi baja. Illetve ahhoz képest mennyire hangoztatták, hogy főbb karakter is meghalhat, baromira megúszósra vették, nem mernek ilyen téren semmiféle bevállalósságot tanusítani.
A nyitány talán most a legerősebb a felfoghatatlanul szexi Samara Wavinggel. Ki az a barom, aki bántaná ezt a nőt? :D Etől függetlenül a cold open vagy 10-15 percig tart, és kurva jó. A lezárás nem tartogat akkora adrenalinlöketet mint akár az előző epizód zárása, de a maga túltoltságában jól működik.
Fasza kis slasher, megéri megnézni. A démonos baromságok helyett annyira jó lenne, ha inkább ezeket erőltetnék.

IlleMa 2023 febr. 22. - 20:22:36
(1/36)
A film már elérhető a H*O-n. Megnéztem, mert kíváncsi voltam, hogy mire ez a nagy korhatáros felhajtás. Hát, ez a filmben film a tipikus horror elemekkel (amik évek óta lerágott csontok)...az elején már tudod, hogy ki a gyilkos, semmi váratlan vagy meglepő fordulat. Gyanítom maga a "Sikoly" cím szól egy nagyot, de kb ennyit tud. Csalódás volt. Meg lehet nézni, egy estére haveri társaságban (még röhögni is lehet a komolynak szánt jeleneteken), középkategóriás unaloműzőnek megteszi. Az indítékot egyszerűen röhelyesnek tartom, bár az egész film lényege konkrétan 1,5 percben benne van. Gondolom a készítők kreatívnak vagy zseniális húzásnak vélték beleadva egy fimmániás fiatalnak a szájába.

Számomra pont az jött le ebből, hogy az egész film ezen a vonalon igyekszik nyögve-nyelve kibontakozni. "Nem lehet a nulláról
rebootolni egy franchise-t, mert a rajongók behánynak. De a sima sequel sem járható út,
valami újat kell létrehozni. De nem túlságosan újat, mert fellázad a net. Vagyis be kell mutatni egy olyan szálat, amiről már mindenki azt hitte, hogy offos. Új főszereplők kellenek, de vissza kell hozni a hozzájuk kapcsolódó eredeti arcokat is. Ami nem is reboot, nem is sequel. Mert mindig, mindig vissza kell térni az eredetihez"



És így lett filmből film ebben a filmben... -.-'