Téma: Skins

timi girl 2011 jún. 13. - 22:35:00
(739/759)
az amerikai évad végig az eredeti sorozat elsõ évadának a koppintása??? 2 részt láttam eddig belõle, de az ugyan az volt, mint az eredeti, csak más szereplõkkel...
6/10
Viktor6665 2011 jún. 02. - 21:52:29 6/10
(738/759)
Az mtv miért másolta le az eredetit? Annyi a változtatás, hogy 2-3évvel fiatalabban kezdenek el a szexrõl beszélni, a szinkron, a karakterek és a szerepjáték majdnem ugyanaz.
Swarley(L) 2011 máj. 19. - 21:50:26
(737/759)
annyira gáz az az Mtv-s koppintás az eredeti a jó..imádom:D
10/10
candy_floss 2011 ápr. 09. - 18:12:02 10/10
(736/759)
5 évadot láttam. az amerikai félig koppintott változat megnézése annyira nem vonz. örülök, hogy végre csináltak egy tinidrámát, ami bemutatja, hogy a fiatalok nagy része hogyan él.. minden szereplõnek meg van a saját kis élete, problémái, személyisége amit jól be is mutat a sorozat. jónak találom, hogy 2 évadonként változik a generáció, ez színesebbé teszi. felesleges többet írni és tovább dicsérni. nekem tetszik, szórakoztató, tanulságos, ajánlom mindenkinek.
Leen 2011 febr. 21. - 21:29:16 Előzmény Zolecs
(735/759)
Láttam az elsõ négy részt, és az elején nem örültem, hogy ellenséges erõk csapnak össze. Bár, most már változott a helyzet. Franky a legaranyosabb, mert odament Minihez, hogy megvigasztalja, pedig az igen szemét volt vele. A Mini-s részben azért megsajnáltam a szöszit, mert a pasija egy bunkó. Ha tényleg szeretné, akkor nem tette volna azt, amit tett. Szóval eddig Nick-ellenes vagyok. A Grace-Rich párost nagyon aranyosnak tartom, tetszik, hogy õk "két külön világból jöttek". (Grace belsõ tulajdonságait tekintve egy kicsit Cassie-s) Alo-t is nagyon bírom, vicces srác, az õ részére nagyon kíváncsi vagyok. Liv-vel kapcsolatban vannak kétségeim - pedig ma láttam az õ részét. Sajnálom is meg nem is - Mini helyében én is hasonlóan cselekedtem volna, de azért Liv-et is lehet szeretni. Az elején tökre az volt bennem, hogy Liv tisztára úgy néz ki, mint Jal, de ahogy néztem a részeket, annyira nem is. Matty-rõl egyelõre nincs véleményem, mert vele kapcsolatban nem árultak el túl sokat, és ha jól láttam, õ nem is kapott saját részt. Összegezve egyre jobban kedvelem az új csapatot, mert tényleg van benne valami új - és ahogy elnéztem a 4. rész végén a kis bejátszásokat, hogy mit tartogatnak a további epizódok, hát kíváncsian várom a folytatást. Skins 4ever! :)
10/10
Zolecs 2011 febr. 11. - 11:10:21 10/10
(734/759)
na és mit szóltok az új bandához? szerintem nagyon jó kis évad lesz ez is.
egy-két karakterrõl van már véleményem:
franky:rendes csajnak tûnik,kicsit elvont ízlésvilág,de emiatt érdekes nagyon.
rich:a stílusa miatt nem igazán tûnt szerethetõnek,nekem legalábbis,de az lejött hogy a zord külsõ mögött érzõ lélek lapul,nagyon jó részt kreáltak neki,és kicsit grace-t is megismerhettük jobban ebben az epizódban.Õ aztán tényleg szimpatikus kiscsaj,kicsit emlékeztet Jal-re az 1-2 évadból.
A többiek még nem szerepeltek annyit hogy értékelni tudjam,talán Minirõl annyit hogy egy elkényesztetett fruska,Alo meg...nem is tudom nagyon furcsa,nem tudnám hova tenni.
Na de inkább megvárom az õ részüket is aztán jobban el tudom õket helyezni valahova :)
enk 2011 febr. 08. - 22:23:05
(733/759)
Szerintem egyszerûen zseniális. Az elsõ két évad inkább arra ment rá, hogy egy baráti társaság mindennapjait mutassa be -természetesen külön karakterek oldaláról megközelítve-. Amíg az elsõ két évadban a barátok tényleg barátok a harmadik negyedikre ez nem jellemzõ vannak klikkek. Furcsa volt ez. Viszont a 3. 4. iszonyatosan jóra sikerült. Sokkal komolyabb emberi érzelmek jelennek meg benne. emberi gyarlóság, mohóság önzõség. Sokszor elvétem azt a hibát, hogy arra gondolok, hogy ilyen csak a filmekben van. Rá kell jönni, hogy nem. Ettõl nagyszerû, mert eléggé valóságos. Hiányoltam a 4. évadból, hogy Tony visszatérjen és beszéljen Effy-vel amikor depressziós volt. Viszont a vége nagyon ütött. "I'm fucking Cook" :D Mindenkinek ajánlani tudom. Kellemes szórakozást hozzá.
Leen 2010 okt. 30. - 13:19:52 Előzmény Zolecs
(732/759)
Igen, igazad van. Meg legalább így lenne némi összefüggés a generációk közt, mint ahogy a Tony-s és Effy-s évadok közt.
10/10
Zolecs 2010 okt. 29. - 08:47:55 10/10
(731/759)
pedig jó lenne ha freddie húgát betennék az 5-6évadba és akkor talán kiderülni mi lett a vége.nem jóezígy, nem jó ez a lezárás.
Leen 2010 okt. 28. - 12:39:23
(730/759)
Az új szereplõk nem igazán jönnek be. Elírtam :P
Leen 2010 okt. 28. - 12:22:08 Előzmény mrlujoak
(729/759)
Igen, a végén az a monológ nagyon tetszett!!! "I'M COOOOOK!" :D
Leen 2010 okt. 28. - 12:16:25
(728/759)
Sziasztok!
Nagyon szeretem ezt a sorozatot-fõleg angolul és magyar felirattal, mert sokkal jobban visszaadja az epizódok hangulatát, mintha szinkronnal néznénk. Nekem mindkét generáció bejött, mindegyikben voltak jó karakterek. Az elsõben Cassie-t és Maxxie-t bírtam (kár, hogy õ nem kapott akkora szerepet mint mondjuk Tony). A második generációban Freddie, Cook és Naomi a kedvenceim. Amúgy azt olvastam, hogy már megvan az 5-6. évad szereplõgárdája, és ha jól láttam, akkor semmi közük nem lesz az elõzõ szereplõkhöz. Teljesen tiszta lappal kezdik. Itt van egy link, ha kíváncsiak vagytok: http://skins.n4.hu/index.php?subaction=showfull&id=1281033934&archive=&start_from=&ucat=1&
Képek is vannak az új szereplõkrõl, hát nem is tudom. Nekem igazán bejövõsek. :S De ha megérkezik az új évad, akkor tuti meglesem. :) Nah sziasztok, szép napot!
paulikg 2010 okt. 25. - 19:07:34
(727/759)
2. generáció sem volt rossz, de nekem az elsõ jobban tetszett
10/10
Zolecs 2010 okt. 14. - 07:49:29 10/10
(726/759)
ha azt nézem hogy nem is akartam nézni tovább a 2.évad után,jól tettem
hogy folytattam mert megkockáztatom sokkal sokkal jobb a 2.banda.
nekem legalábbis.fõleg emilyt bírom nagyon. :)
mrlujoak 2010 szept. 26. - 03:00:55 Előzmény Yugo
(725/759)
Nos, a negyedik évad már hasonlóan jól sikerült, mint az elsõ kettõ.
Teljesen más mint a nem igazán megnyerõ 3. évad.
Ez igen. A 4. évan skins a javából.
A második generáció õrült vadsága értelmes szerepekké szelídült erre az évadra.

Spoilerveszély!!!!!!

Azért az évad végére a tragédia a második generációba is beférkõzik, de Cook megbosszulja legjobb barátját, annak szülinapján. Ez nagyon szívbemarkoló volt.
Az utolsó pár perc adta meg az egész második generáció esszenciáját.
Grat a szerzõknek!

Spoilerveszély vége.

Várom nagyon a harmadik generációt, kíváncsi vagyok lesz-e kapocs köztük és az eddigi csapatok közt, mint pl. Effy, vagy Panda...

mrlujoak
Yugo 2010 szept. 20. - 13:32:29 Előzmény mrlujoak
(724/759)
Hasonló a véleményem. Miért kellett újraosztani a szerepeket nem értem.
Reméljük az 5.évadban visszakapjuk õket! ;P

Egyyébként ez az egy sorozat amit végignézek, nem vagyok nagy sorozatfun. :)

helloszia
mrlujoak 2010 szept. 20. - 08:06:23
(723/759)
Hétvégén megnéztem egyben három évadot.
Az elsõ generáció (1. 2. évad) nagyon bejött, jó karakterek voltak.
A második csapat nekem már túl sok volt. Túl sok volt a kavarás, a belharc.
A titoktartás egyszerûen náluk smafu. Ez gáz. Mi is piáltunk, meg jókat szórakoztunk, de azért még a mai napig vannak titkok abból az idõszakból, amit még most sem adtunk ki. (írom ezt, hogy megvolt már az öt éves érettségi találkozónk 2007-ben.

Szóval visszatérve az elsõ csapathoz, bizony volt olyan rész, ahol elbõgtem magam. Szívbemarkoló volt a karakterek élete, és hatása egymásra.
Nagyon tetszett.
10/10 az elsõ két évadra. Chris, és Maxxie nagyon jó karakterek voltak.

A második csapat már nem lopta be magát a szívembe, pláne, hogy nekiálltam a 4-ik évad elsõ részeinek.
10/10
floruSKA 2010 szept. 16. - 20:42:32 10/10
(722/759)
hogy én hogy imádom ezt a sorozatot!? esküszöm ezerszer láttam minden részét. Chris a kedvenc ;) nekem egyértelmûen 10/10
9/10
seemur 2010 szept. 10. - 12:35:13 9/10
(721/759)
A dvd kiadáson más a zene, mint a tv-s verzióban.
9/10
kicsijyz 2010 szept. 09. - 21:42:05 9/10
(720/759)
Sziasztok!

Valaki tudja, hogy a szinkronosban és az eredetiben miért mennek tökre más zenék? :DDD még nem is hallottam soha ilyenrõl, de kiváncsi vagyok itt miért van :S