Téma: Soma

filoszemitabéluska 2020 szept. 13. - 12:49:37
(21/21)
Sus scrofa domesticus, azaz a Mamagésa igazi arca.
filoszemitabélus 2016 máj. 29. - 14:11:38 Előzmény gladiolus
(20/21)
Jaaaaaj! Megrázó látvány!
gladiolus 2016 máj. 28. - 22:22:16
(19/21)
Szavaim igazolására íme a förmedvény.
gladiolus 2016 máj. 28. - 22:20:16
(18/21)
Valahogy alapvetõen két szó jut róla eszembe, gusztustalan, ízléstelen. És ha már akkora önbizalma van, hogy azt hiszi, mindenki az õ mellét nézi, akkor jó lenne ebbõl az önbizalomból kicsit visszavenni. Nem vigéckednék olyan mellekkel, amik derékig lelógnak, s gyakorlatilag zsebbõl lehet õket elõvenni.
Maradjunk a realitások talaján. Elhízott, lógó mellû képzõdmény, akinek valami gusztustalan, állatszõrhöz hasonló valami nõ a fején. Ez a hajnak nem nevezhetõ szõr egy borzalom, hülyét kapnék, ha ilyen nõne a fejemen. S mindezt kíséri egy tukma orr és egy nem túl sok intellektust sugalló tekintet.
Ez a realitás.
Egyszer láttam éneklés közben a formátlan, eltúlzott testével vonaglani, és a szoknyája alól állandóan totál kilátszott valami hatvan literes fehér öreg mami alsónadrág, amit nagyon nem kellett volna mutogatni.
De nem ezért haragszom rá, hanem a rosszindulatú önelégültsége miatt, amit a tehetség kutató mûsorokban látni engedett. A szakmai féltékenységbõl eredõ lesújtó vélemény, amikor az elõre meghatározott mûsorterv szerint mindig annak a személynek ment neki, akinek éppen hivatalból ki kellett esnie.
Egy ilyen ember ne legyen pszichológus, mert az nem olyan szakma, ami rosszindulatú emberek számára gyakorolható, hogy gyengébb embertársaiknak esetleg ártsanak lelkileg.
Egy szóval utálom.
filoszemitabélus 2016 máj. 27. - 09:49:21
(17/21)
Sokféleképpen hasznosítható lény. A zsírját ki lehetne olvasztani, a gyapját a textiliparban feldolgozni. Hála Istennek az utóbbi idõben ritkábban mutatkozik nyilvánosan, mûsorokban. A "kedvéért" simán leszoknék a tévénézésrõl is, csak ne kelljen látni.
filoszemitabéla 2013 nov. 12. - 21:09:31
(16/21)
Feje aránylag nagy, orra kissé ormányszerû, jól mozgatható, és orrkorongban végzõdik.
vénasszonyok -nyara 2013 jan. 14. - 18:43:23
(15/21)
Majka kategória nõben. Olyan érzés õt nézni és hallani, mintha meleg disznózsírt hörpölgetne az ember porcelán csészébõl. Eséllyel pályázhat a celebvilág egyik legirritálóbb személye címre.
marslakólajos 2011 jún. 12. - 13:51:26
(14/21)
MAMAGÉSA???
A gésák minden tekintetben kifinomult esztétikus megjelenésû nõk. Szerintetek Spitzer Gyöngyi ilyen?
Valóban az a típus, aki nem közömbös az embereknek, mert iszonyú irritáló a megjelenése és minden gesztusa.
Ép esztétikai érzékkel bíró, normális ember elborzad rajta.
Tett valami olyan kijelentést is, hogy aki a metrólépcsõn nem az õ melleit nézi az meleg vagy életunt. Hát ezennel üzenem, a Riskának sokkal nagyobb és több van.
Petrapetrus 2009 szept. 15. - 10:25:42 Előzmény mildi
(13/21)
Pont, hogy Pierrot volt a legkritikusabb és a legobjektívebb és a legodavalóbb zsûritag!

A többiek többet ripacskodtak, mint amennyit értékelhetõen értékeltek volna... :-/
1/10
Semprini 2009 szept. 11. - 13:06:36 1/10
(12/21)
Empatikus? ezt komolyan mondod? Ha egy srác külsõre szimpi volt neki annak a továbbjuttattása mellett kardoskodott, de ha egy csajnak jobb hangja volt mint neki, azt irtotta mint a répát. Na ja, a konkurencia, ugyebár... Én semmi empatikusságot nem láttam rajta, szakmai féltékenységet viszont annál inkább.
10/10
mildi 2009 szept. 11. - 12:53:29 10/10
(11/21)
A Megasztár egy húsdaráló érzékenységgel mûködõ tehetségkutató verseny.
Szerintem Soma inkább az empatikusabb zsûritagok közé tartozott, bár elõfordult idõnként, hogy kemény kritikát mondott.

OFF: Leginkább az szomorított el, hogy kamaszkorom kedvence, már már szerelme, Pierrot egyáltalán nem az a lírai, érzõ szívû srác, akinek képzeltem a dalai alapján. Hihetetlen volt, hogy olyan dalokat írt, mint a Babahárak, az Esik a hó, közben meg...
Inkább hideg üzletember benyomását keltette, és bizony, sok embert halálra sértegetett, pedig valamennyire értékelni kéne azokat a versenyzõket is, akik, ha nem is tehetségesek, de legalább próbálkoztak. Sokan több száz kilométert utaztak, hogy versenyezhessenek.
Kiábrándultam belõle, mint ember, leszerepelt, hiába írja a megindító dalocskáit - hiteltelenné vállt számomra.

Soma nagyon tudott dicsérni is, Rúzsa Magdinál még el is sírta magát, annyira meghatotta a tehetsége. Szerintem nagyon jóindulatú, segítõkész nõ, és nagyon sokoldalú. Lehet, renitens, bohém, idõnként polgárpukkasztó, de mégis nagyra tartom, nagyon sokoldalú, rengeteg mindenhez ért.
mulao 2009 szept. 10. - 17:23:51
(10/21)
Nekem az nagyon nem tetszik, hogy vele készítettek hangoskönyvet, mikor ott van rengeteg jó hangú, tehetséges színész, akiknek éveket kell várniuk, Somának meg már van.:(
Petrapetrus 2009 szept. 10. - 14:03:42
(9/21)
Én nagyon szeretem a jazzt, de amit Soma csinál, nem tehetek róla, nagyon nem tetszik... :-)
1/10
Semprini 2009 szept. 10. - 13:33:42 1/10
(8/21)
A legvisszataszítóbb pedig az volt, amikor a Megasztár zsûriben oltogatta a nála sokkal jobb hangú és jobban éneklõ versenyzõket, hogy ez nem jó meg az nem jó. (Ezt az Irigy Hónaljmirigy is kipellengérezte a Megafrász-paródiában, a youtube-on megnézhetõ), amikor a Whitney Houston hangon éneklõ csajnak azt mondta hogy ez nem hang. :-))
1/10
Semprini 2009 szept. 10. - 13:31:20 1/10
(7/21)
Na pont ez az, nem azzal lett híres, ami a valódi profilja, vagyis a jazz-éneklés, mivel abban - legyünk õszinték - nem 'annyira' jó, hanem mindenféle celeb-baromságokból, ahol nincs szükség szakértelemre, csak mértéktelen exhibicionizmusra és botrányos viselkedésre.
Petrapetrus 2009 szept. 10. - 08:08:35
(6/21)
Én hallottam már énekelni, nekem ott sem tetszett...
10/10
mildi 2009 szept. 08. - 23:07:08 10/10
(5/21)
Õt általában vagy nagyon utálják, vagy nagyon szeretik. Különleges, vehemens, lehengerlõ, nagyon intelligens ember - nekem nagyon szimpatikus. A Nõk Lapja Cafen-n érdekes a tanácsadó rovata.
10/10
DarkGirl 2009 szept. 07. - 09:28:46 10/10
(4/21)
Nekem szinmpatikus. :)
1/10
Semprini 2009 júl. 15. - 17:58:34 1/10
(3/21)
Katasztrófa ez a nõ minden értelemben. Igazi "celeb" - a rosszabbik fajtából.
marteeka 2009 márc. 17. - 11:42:13
(2/21)
Én is nagyon szeretem, ha énekel. Sõt, a celeb mûsorokból is szimpatikus. Már amennyit én azokból láttam :)