mihenike 2019 jan. 13. - 14:50:55 Előzmény dioon
(367/1547)
SPOILER
itt már többen írták, hogy Efsunék azt fogják hazudni, hogy Bahar lánya meghalt...
igen, a történet ismétli önmagát :D
De miért?! Efsunnak nem lehet gyereke vagy Efsun gyereke hal meg és ismét féltékenységböl Baharon áll bosszùt? :D
ezek csak spekulációk :D de már nagyon kíváncsi vagyok :D
SPOILER
9/10
dioon 2019 jan. 12. - 23:33:17 9/10 Előzmény mihenike
(366/1547)
Jó estét! :)
Öhm,már magam sem tudom merre vagyok :D összefolynak a történetek. :D
Igen,a történet ismétli önmagát....:D
Nem akartam a múltkor elszólni magam :)
Gonosz vagy! :D "mennyen haza az anyjához"
De tény,hogy semmit nem ér. Mondjuk eddig sem adott sok értelmet a sorozatnak :)
És már a múltkor azt nevettem,hogy annyira rá van ragasztva ez a féltékeny szerep,hogy nem tudja konkrétan merre van arccal vagy épp mi történik a környezetében és csak les,bólogat mint valami félkegyelmű....nem mellesleg le is van nagyívbe sz*rva :D
mihenike 2019 jan. 12. - 22:53:03 Előzmény dioon
(365/1547)
Szia:D nem tudom, hogy most hol tartasz a történetben, de én elolvastam elöre 2 héttel a tartalmat! nos, jó sok kavarás lesz, de legalább most màr nem olyan „rétestészta“ mint ezelött :D
SPOILER
elindul valamennyire az Arda-Efsun szál... de nagyon beteg ez az Efsun :D
mit meg nem tesz a pénzért! betegesen pénzhez akar jutni!
SPOILER
Hasret összeszedhetné már magát! olyan rongyosan jár még mindig! sosem fog ùri nöként kinézni? :D
Fülya eltünhetne, menjen haza az anyjához!
mihenike 2019 jan. 12. - 22:17:58
(364/1547)
Mehmet minden borzalmas tulajdonsága ellenére elfogadta Efsunt és nem tudja mit kezdjen Baharral...
Én továbbra is azt mondom, hogy Nuran volt a föbünös...de Ö màr nincs...
de Ilyast és a többieket, akik tudtak a cseréröl is fel kellett volna jelenti!
mihenike 2019 jan. 12. - 10:06:45
(363/1547)
Megnéztem a pénteki részt! Azzal kezdeném, hogy minden egyes török sorozatnál rácsodálkozom, hogy milyen borzalmasak ezek a börtönök... ùgy lett vége, hogy az egyik rab ùgy állította be, mintha Bahar „rendezte“ volna meg a verést, pedig neki semmi köze hozzá... igaz?!?
Jól sejtettem, hogy Ardânak a Zeynep fog megtetszeni :)
Hayrettin és Beyza légyottján nagyon jót szórakoztam, Hülya hisztije pedig zseniális volt :D haha!
Bahar vs Ates vs Doruk: megértem Bahart, szegénynek mindenki hazudik. De Ismail monológja tetszett :D
Mehmet vs Bahar vs Hasret: nem értettem hogy Mehmet miért eröszakoskodik ennyire Baharral... Hasret meg elesett... az is olyan szerencsétlen, mindig veri a sors!
Efsun most nagyon sajnálatra méltó!!!!
Szultán meg egy boszorkány :D
mihenike 2019 jan. 11. - 23:27:05 Előzmény dioon
(362/1547)
szia! lehagytâl minket? nézed elöre? :D
mihenike 2019 jan. 11. - 21:42:50
(361/1547)
szia! még csak a tegnapi részt láttam :D
ettöl az Ates kisfiától kikészülök idegileg :D
Fülya teljesen felesleges! és nincs benne annyi tartás, hogy elhúzzon a villából?!?
Efsun a börtönben annyira szerencsétlen, itt bezzeg nincs akkora szája, mint ezelött.
Bahar ezelött imádta Hasretet, most meg nem tud megnyílni nekik.
A török öregasszony sipítozàsàtól kikészülök :D Akkora ügyet csinál a közös titokból, pedig Ilyas egy szót sem írt vagy szólt róla.
Ez a maradi viselkedésük a fiatal lányokkal... „alig van ruha a lányodon“ blabla. anno Nuran is elöadta ezt az elöadást, amikor azt hitte, hogy Efsun szüzességét Ates vette el :D
Na szóval Doruk elindult Ateshez??Ates meg tovább? akkor gondolom csak Bahar lesz otthon :D
Szultán félelmetes :D
Hülya nagyon jól játszik :D
Müge meg Mehmet Emír a legnormálisabbak az egész villában :D Arda sem csinál semmit egész nap
mihenike 2019 jan. 11. - 09:42:26
(360/1547)
errre màr én is gondoltam :D
Magduska 2019 jan. 10. - 22:53:16
(359/1547)
Szultán egy horror filmben képzelem el az a gyilkos tekintett meg mindenkit jól elveret és csak Efsun a jó sajnos fut a hideg a hátamon mikor láttom a képernyőn olyanok jó lenne ha a pokol tüzében égnének együtt Efsunnal na az lenne az igazság szolgáltatás
mihenike 2019 jan. 10. - 21:55:29
(358/1547)
köszi :)
mihenike 2019 jan. 10. - 15:17:41 Előzmény dioon
(357/1547)
Szia!

Már magam sem tudom, hogy kit sajnálok jobban, Bahart vagy Efsunt?!?!? mert ezt az egészet Nuran kezdte... és ö megùszta a börtönt!

„Bahar szégyellheti magát, amiért feljelentett“-persze Efsun, álmodj csak!!!!

Ez a Gamine, a vén szipirtyó, miböl gondolja, hogy írt róla Ilyas a búcsúlevelében?! szerintem csak Bahartól bùcsùzott benne!!!

Juj Bahar gyereket akar!

Arda mindig az edzöteremben van, amikor az anyja hívja :D

Mostmár tudjuk, hogy Zeynep abban az edzöteremben dolgozik :D Hanife rá akar nyomulni Ardára, de van egy olyan érzésem, hogy Ardának majd Zeynep fog tetszeni :D de milyen pofát vágott Arda az ùszómedemcében meg amikor oda ült mellé a bárpultnál :D haha :D

Szali itt síránkozik Mucella miatt, pedig biztos, hogy Mercinbe utazott, tehát utàna mehetne, de ùgy látom lesz itt más is, akinek udvarolhat :D

Hülya káröröme határtalan!!!! baromi jól játszik!!!!

Szultánt nem veszi be a gyomrom! annyira nem való ide! Nuran volt az igazi!

Fülyat is jobb lenne, ha kiírnák a sorozatból, mert annyira felesleges és idegesítö ????
mihenike 2019 jan. 09. - 21:25:06 Előzmény dioon
(356/1547)
nagy kár értük :D
9/10
dioon 2019 jan. 09. - 17:29:13 9/10 Előzmény mihenike
(355/1547)
Egyiket sem láttam viszont....
mihenike 2019 jan. 09. - 17:07:01 Előzmény dioon
(354/1547)
Ja, azt elfelejtettem, hogy a Hülyát alakító színésznö is nagyon jól játszik!
mihenike 2019 jan. 09. - 17:06:01 Előzmény dioon
(353/1547)
Ooo, szóval Mucella és a bolond Szakine már vissza sem
jönnek?!?
9/10
dioon 2019 jan. 09. - 16:03:07 9/10 Előzmény mihenike
(352/1547)
Én sosem szégyeltem azt hogy sorozatokat nézek. Pedig fiú vagyok :D sőt, 25. évesen meséket nézek...:D
Azt gondolom,hogy ezek tök természetes dolgok,hogy kinek mi az érdeklődési köre.
És ebben semmi "ciki" vagy tabu nincs.

Mucella amilyen hirtelen "beadta a derekát"Salinak,olyan gyorsan is tűnt el.
Van egy olyan érzésem,hogy valami végett a színésznő kérhette a kiírást...

Imádom Hülyát,egyszerűen elképesztő ahogy egyszerre több személyiséget formál ...tegnap,mikor néztem előre egy pár részt,gyomorfájásig nevettem rajta. Amilyen fejeket tud vágni. :D
És azon is töprengtem,hogy azért már egy ideje Sultan is erősíti a brigádot,de valahogy még mindíg nem szimpatikus nekem,és nem tudom a "begyembe"venni.
Nem tudom miért...
mihenike 2019 jan. 09. - 15:31:58 Előzmény Magduska
(351/1547)
ez engem is érdekelne!!!!!
mihenike 2019 jan. 09. - 15:30:43 Előzmény dioon
(350/1547)
De jó neked :D jó szórakozást hozzá!

Most megint kifolyt az agyam, hogy Ganime csak beszélt és beszélt és nem hallottuk a nagy titkot! de mi a fenét tettek Ilyassal, hogy Mucella így kiakadt?!? és itt hagyja a hösszerelmes Salit?!?

Hülya milyen gyorsan elfogadta Bahart!

Efsun bùjkálása megint nagyon abszurd volt :D

Muzafer és bandája honnan szedték, hogy Bahar megbocsátott Efsunnak?!? Mindenesetre ez most jól jött Baharnak :D

Efsunra màr nem is tudok haragudni, annyira szerencsétlen! Vajon Ö saját maga elhiszi amit össze-vissza hablatyol?
mihenike 2019 jan. 09. - 15:17:59 Előzmény dioon
(349/1547)
haha :D én sem mondtam senkinek, hogy a Végtelen szerelem után el kezdtem nézni ezeket a félnótásokat :D
9/10
dioon 2019 jan. 08. - 22:15:57 9/10 Előzmény mihenike
(348/1547)
Igen! :) Csak nem akarom előre nézni,de egyszerűen nem tudom a abbahagyni...
Olyan sok csavar van még...