mihenike 2019 aug. 15. - 14:56:04 Előzmény libra26
(927/1547)
OFF
Ha lesz idöm nézni fogom, szépen lassan, remélhetöleg fent lesz a youtube-n és bármikor meg tudom nézni... a piszkos pénzt is ùgy néztem, hogy volt, hogy hetekig nem volt idöm nézni, aztán egyszerre néztem 5-6 részt :) haha ....
OFF

Bele gondoltál már, hogy mit fogunk csinálni Efsunka kalandjai nélkül?!? :D!!!!!
ezt a sorozatot nehéz lesz kiheverni :D

Egyébként te is az elejétöl nézed?!?
nekem az eleje egyáltalán nem tetszett, de valahogy mégis kitartottam :D rettenetesen idegesített Nuran, Efsun, Sakine és Yusuf ùr :D
Arra mèg emlékszel, hogy hogy került Salih a képbe!???? mint egy Rómeo, akit Mucella hívott Mercinböl... azóta meg mekkora király lett :) még élve is eltemették egyszer! kééész :D

mihenike 2019 aug. 15. - 14:48:54 Előzmény libra26
(926/1547)
sziiiia!!!! a tegnapit meg a mait holnap reggel nézem meg!!!!! de ahogy olvastam a kommentedet, volt megint böven infó :D!!!! milyen szivacs agya van ennek a forgatókönyvírónak?!?!? ennyi infót 45 percben?!? :D kegyetlen :D
7/10
libra26 2019 aug. 15. - 10:25:36 7/10 Előzmény mihenike
(925/1547)
OFF
Ugyanazt gondolom a sorozatról... Jó jó meg izgalmas a történet, érdekes lenne, viszont én a lassúságát nem bírom valamiért... + szerintem rengeteg perc megy azzal, hogy valaki (pl.Kadir) csak néz vagy elmélkedik :D Nem is emlékszem már régen melyik török sorozat volt ilyen, hogy 25 perceket bámultak, de azt is nehezen viseltem :D
Te akkor tervezed végig nézni, leköt annyira? Biztosan nem bánnád meg, csak ehhez tényleg bírni kell jól ezt az állandó vontatottságot, ami megbújik benne :)
OFF
7/10
libra26 2019 aug. 15. - 10:21:35 7/10 Előzmény mihenike
(924/1547)
Sziaa! :)

Megőrülök... Mi volt ez a Zuhal&Secil&Kamil úr akció??? :D Szegény Ganime... Én már nagyon sajnálom! Ez a nénike soha senkinek nem ártott és folyamatosan csak hátba támadják
(Azért az nem volt utolsó, ahogy Kamil úr futott az utcán a gyógyszerrel :D) és ahogy megrémülnek, hogy "meghalt".... Hát... :)
De Volkan milyen tiszta érzésű ember haha :)

Bahar&Ates: na végre már közelítenek az igazsághoz... Lassan, de biztosan :D Nagyon jók ezek a részek, hogy elkezdtek gyanakodni! Várom a pillanatot, hogy megtudják... Amikor átmentek Efsunékhoz és Nuran nyitott ajtót, az olyan aranyos jelenet volt :)
Azon kész vagyok Arda mit összeszenved a pórnépben :D Jól hozza az úrifiút... Az anyja rosszul lenne, ha ezt látná :D

Salih: csak annyi, hogy imádom, ahogy unottan mondja 10 líra, 10 líra... 20 líra :D ja meg hogy a legnagyobb gondja a piacon, hogy neki nem jut a mandarinból??? :D a lényegi részek a legjobbak...

Zeynepet már én is sajnálom lassan (de nagyon rányomja a bélyeget, hogy nekem abszolut ellenszenves ez az "új" lány... Nem feledteti a régit) Ez viszont abszurd és nevetséges, hogy igent mond a még házas Cemalnak!! :D Sultan nem is tudja milyen lavinát indított el azzal, hogy áldását adta a frigyre...
Sultannak volt egy jó megjegyzése magában "tényleg az lenne a legjobb, ha elpusztulnék" és milyen igaz :))

Kenan rövid jelenete: fantasztikus ez a figura, ilyen stílusban érkezni a tárgyalásra :D Ates azonnal dührohamban szenved, amint meglátja, Bahar nyugtat ahogy mindig, Mehmet képtelen a hálára, Hülya azt se tudja hova nézzen és mit mondjon :D De azért hálálkodik egy sort, amit hallva Mehmet nyeli el feltámadó dührohamát :D
Na jó, egyébként Kenantól ezt a "virágszálam" "virágom" "drágám" dolgokat nagyon bírom :) akárhol vannak, nyomatja ezeket a szép szavakat :D "ha ennek vége mi ketten új életet kezdünk" - kijelentő módban!!!
Jöhet a tárgyalás....
7/10
libra26 2019 aug. 15. - 09:58:51 7/10 Előzmény esmeralda
(923/1547)
Szia!
Nagyjából ugyanezeket gondolom, de leginkább Bahar ruhájára szeretnék reagálni :D Elképesztő, milyen ritkán találnak rá egy rendes darabot... Kb.azon a szinten öltöztezik, mint az álnővért Zuhalt meg mint Figent... Például Secil is sokkal jobban van öltöztetve, pedig jó ideje neki sincs miből vásárolgatni, ha a történetet nézzük :D
Nurannal kapcsolatban is igazad van, de alapvetően olyan aranyos lenne... Olykor akad pár jó beszólása, időnként viszont tényleg nagyon eltúlozzák...
esmeralda 2019 aug. 14. - 14:26:36 Előzmény mihenike
(922/1547)
Szia! Én is pont azért imádkozom, hogy Ates legalább borotválkozzon meg, úgy néz ki, mint egy börtöntöltelék. Jóképű férfiak nem teremnek Isztambulban?
A Reyhan- és a Kamil- vonal egyaránt undorító. Bahar viszont kezd feljönni, hát még ha adnának rá valami rendes ruhát!
A gyerek egy kissé mesterkèlt; úgy emelgetik, cipelgetik, mint egy csecsemőt, közben meg úgy beszél, mint egy felnőtt.
mihenike 2019 aug. 14. - 13:11:20 Előzmény libra26
(921/1547)
Szia :)!!!!
Tegnap megint mindenki össze-vissza hablatyolt szegény Baharnak!
Imádom, ahogy Efsun cikizi Ardát, hogy milyen úri fiù és még a kályhát sem tudja begyùjtani :) még jó, hogy nem kaptak füstmérgezést!!!!
Atesnek micsoda akciója volt a rendörséggel a bárban :)! tényleg igazi akcióhös lett! de jó lenne, ha végre megborotválkozna!
Bahar éppen elkapott néhány gyanùs mondatot és szaladt is Ateshez... persze ott volt Reyhan, aki takarítónönek adta ki magát... de legszívesebben Bahart is megfözte volna a babbal együtt :D
Zeynep éppen azt mondta Sultánnak, amit itt írtam este, hogy vele nem is foglalkozik, csak Efsunnal... de gyorsan megbékélt és együtt árulják a L‘efsun kollekciót :)!
Nuran is haláli volt a piacon :)!
Sultan olyan mint egy horror film szereplöje, amikor Zuhált fenyegette én is megijedtem töle :)
Kamil, azaz Casanova úrtól készen vagyok!

OFF
Közben eljutottam a 15. részig a Megtörvéböl..., mostmàr azért beindult, de ez egy kökemény sorozat, szomorù, kegyetlen, lassù és lehangoló!
ezek után még ùgysem szeretnék elmenni Isztambulba! ezek betegek!
OFF
mihenike 2019 aug. 13. - 23:45:16 Előzmény esmeralda
(920/1547)
szia! Isztambulban csak Sultán és Efsun dolgoznak, elmondásuk szerint :D!
à, erröl megint eszembe jutott az a szerencsétlen Zeynep! a sorozatbeli munkájától is megfosztotta Hülya vagy mi van?!? ha dolgozik, akkor lesz pénze!
én nagyon sajnàlom azt a lányt! bàr a színésznö váltás miatt igen nagy káosz van a fejemben, mert emez abszolùt nincs köszönöviszonyban sem az eredetivel :D mindenesetre nagyon sajnálatra méltó! most megint visszamegy Cemalhoz, hogy mentse meg?!?
mihenike 2019 aug. 13. - 23:07:21 Előzmény libra26
(919/1547)
„10 líra!20 líra“ ez kegyetlen, nem bírom kiverni a fejemböl :D!!!!! de amilyen unott képpel mondja ezt Salih és mellette óriási átéléssel Sultán és Efsun!!!! ez valami félelmetes :D

Ates évek óta nem dolgozik, csak akcióhöst játszik és mégis tele van pénzzel!

Az Atahan vállalat végleg becsödölt??? most mi lesz?!? és az Efsunéktól visszaszerzett pénz nem elég semmire?!

Bahar is a nyomortelepen éhezik... miért is?!?

ooooohhhh Allah adj választ a kérdéseimre :D!!!!!!!
7/10
libra26 2019 aug. 13. - 22:41:09 7/10 Előzmény mihenike
(918/1547)
Sziaaa!
Egyszerűen ezekre a kérdésekre én sem találok válaszokat! :D Abban is igazatok van, hogy a szereplők is csak úgy eltűnnek, mint szürke szamár a ködben... Sok mindenre már nem is várok magyarázatot...
"10 líra, 20 líra, 10 líra, 20 líra" az új szállóige :D pedig a mai részt még nem is láttam... Na majd holnap kettőt együtt... :)
esmeralda 2019 aug. 13. - 19:46:03 Előzmény mihenike
(917/1547)
Szia! Én is remélem, hogy eltűnik a kis szutykos, de minek jött? Ates meg két kézzel szórja a pénzt, hogy kivakarja a koszból, és megmentse. Miért nem szerez neki valami mumkát. Apropo pénz. Az Atahan holding becsődölt, Atesnek honnan van pénze? És egyáltalán, itt minden a pénz körül forog, csak azt nem tudni, ki miből él. Isztambulban nem szokás dolgozni? A kis szutykos is elmehetett volna a bárba, inkább, minthogy zsarolással próbált pénzhez jutni. Most meg majd Atest pumpolja?
mihenike 2019 aug. 13. - 15:44:46 Előzmény libra26
(916/1547)
apropó!!!! Szultàn nem is törödik Zeyneppel, a saját lányával, csak Efsunnal... „10 lïra, 20 lïra“!!!!!
Salih autószerelö mühelyével mi lett?!?
mihenike 2019 aug. 13. - 15:42:49 Előzmény esmeralda
(915/1547)
eltünt szereplök nyomában:
hol van Sakine vagy az a fiatal fekete hajù nö, aki Ilyassal lakott sokáig? Mucella visszament Mercinbe... Secilt visszakaptuk, de hol van Asim?
Fülia 20 évig asszisztált a villában a sok marhasághoz, majd Hülya megmérgezése után angolosan távozott :D! Arzu a börtönben van és mindenki megfeledkezett róla :) gondolom Reyhan is vagy Arzu vagy pedig Nehír sorsára jut, mert már tetszik neki Ates!!!!!
mihenike 2019 aug. 13. - 12:39:29 Előzmény esmeralda
(914/1547)
Sziiiiaaaa! Nadim vagy Nedim ùr az elejétöl kezdve Ates mellett volt mint valami pót-papa, de nagyon ritkán mutatják. amikor még téma volt a „bazár“ felùjítása, ahol Hasret varrt, akkoriban sokat mutatták. illetve ö kérte el Bahar kezét Ilyastól meg Nurantól még ezer éve!!!! :D
esmeralda 2019 aug. 13. - 11:35:49 Előzmény mihenike
(913/1547)
Sziasztok! Most azon tűnődöm, mi van a kiesett szereplőkkel. Fülia pl., aki megmérgezte Hüliát. És a kis Omut Doruk. Aztán Cemre. Vajon belefulladt a tengerbe, vagy kiúszott és lelécelt? Volt egy fia is, Toprák, a szívátültetés után Amerikában él? Cemre úgy jelent meg, mint aggódó anya, a végén meg aztán kavarta rendesen a fekáliát. Szereplők jönnek- mennek, sosem tudhatjuk, visszatérnek-e. Nadim úr meg kicsoda? Hasonló fazonok veszik körül, mint Kenant. Lemaradtam valamiről?
mihenike 2019 aug. 13. - 11:03:55 Előzmény libra26
(912/1547)
szóval folytköv

-Hülyát jól megdorgálják, amiért Kenantól kért segítséget

-Reyhan otthon fözi a zöldbablevest és játsza a házitündért

-a kis szutykos nevelöapjáék szétverik Ates ajtaját... és a szomszédok?!? nem vesznek észre semmit??? a kiscsajt megint jól megverik-ezek már az agyamra mennek!

Ates: „Kíváncsi vagyok mi jöhet még ma? na majd meglâtjuk“ -ezen megint nagyon jót nevettem :) Ates a számból vette ki a szót :)!!!!!!
Jön Bahar, Ates számon kéri, bizony Ö nem megy senkivel sehova... „te mit vigyorogsz?“ ez az! ez a béna vigyor :D!

Hülya elégedett feje! itt a pénz, itt a bàtyám és megjelenik Baharka! az a fej tényleg jó volt :)
Ez tényleg jó volt, Szultánnak van egy háza, amit eltitkolt és nyitottak egy standot a piacon :D!
„most mindent elmondok“ és vége :D!!!!!

Oh Allah!!!! ezt nem lehet bírni épésszel :D de nagyon jó, hogy itt ki tudjuk elemezni :D
mihenike 2019 aug. 13. - 10:49:57 Előzmény libra26
(911/1547)
most volt pont az igazi aromás tea!!! ezt nem lehet kibírni éppésszel! „ha màs körülmények között találkoztunk volna“ :D
és befut Bruce Willis is :D
7/10
libra26 2019 aug. 13. - 10:45:38 7/10 Előzmény mihenike
(910/1547)
Szia, most pont itt vagyok, szóval közbe szúrom, hogy akkor Becet további akcióit (teára hívni Hülyát) még nem is láttad :D :D kitartást :D
mihenike 2019 aug. 13. - 10:43:18 Előzmény libra26
(909/1547)
Én most megállítottam, mert ez a Mehmet mentése megérdemel egy külön posztot :D
Tehát Kenan Erksan telefinhívására megállítják a vonatot ... vajon megszerezték a pénzt?!? és Becet ùgy beijed Kenantól, hogy Mehmet megmenekül! miért nem mondtad, hogy Kenan a sógorod?! persze Mehmet csak puffog...neki ugyan Kenan ne segítsen!!!!!
(komolyan mondom hogy már lefàradtam pedig még van 20 perc)
mihenike 2019 aug. 13. - 10:32:28 Előzmény libra26
(908/1547)
sziaaaaa!!!! éppen kezdem a 326-t, de muszáj máris írnom, mert elfelejtem a végére :)

1-A piacon Secil jól megalázta Efsunt. meg is érdemelte! De ez a „10 líra,20 líra“ ez az ordibálás :)-kegyetlen :)!!!!!
Nénikém egy hete még 1000€-ért árultuk a ruhákat, most meg 10 líráért!
2-Hülya ordibálása! „hozzák a telefonomat“ „felhívom Atest“ ááá
Hülya dührohamai ismét Oscar-díjas alakítás!!!!
3-az uzsorás mindenkit meg akar ölni Hülyán kívül... azt hiszem annak idején Kenan is pont ezt mondta :)
4-ez a vonatsínre fektetés olyan volt már, mint egy pszichothriller
5-Ates ùjra elöveszi Nedin ùrat! kééész :D!