1/10
Sumomo 2019 nov. 08. - 09:11:30 1/10
(1307/1547)
Egyébként Mehemet a mama kedvence volt?
1/10
Sumomo 2019 nov. 08. - 09:10:36 1/10 Előzmény libra26
(1306/1547)
Igazad van ami a szerelmük látható részét illeti.
A különleges kapcsolatot azért érzem, mert nem lehet elválasztani őket egymástól.
Gondold meg hány féle módon próbálták már, akár a környezetük akár saját maguk?

Mégis valami mindig egymáshoz vonza őket, ami eltéphetetlen érzek.
bekka51 2019 nov. 08. - 07:31:34 Előzmény mihenike
(1305/1547)
hogy olvastam előbbi véleméményetekben, tényleg Mehmet egy olyan lúzer típus, nem egy izzig-vérig üzletember típus,aki megtudná menteni a ráhagyott vagyont, abszolute nem üt anyjára, a maffiamamára :))
Szóval, Mehmet egy fuldoklóra sem tudna rásózni egy mentőcsónakot :D

Bahar, a jóságával egy örök vesztes...., ahogy szokták mondani : " olyan jóságos,hogy az már hülyeség :D"
....mindent csak másodjára kap meg...tehát van számára egy második esély !!
1.Előbb igazi szüleit csellel orozzák el előle,
2.aztán Ates,aki előbb feleségül veszi Azrut, a rálőcsölt gyerek miatt,aztán a kislányát a gonosz testvérétől, aki a jég hátán is megél ,
3.most az egészségét szeretném tudni,hogy rendben van ...punktum !!
Ates ??-néha gondolkodom ...ez ügyvéd ? Milyen ügyeket nyer meg ilyen mamlasz hozzáálással ?? :D
7/10
libra26 2019 nov. 07. - 23:31:41 7/10 Előzmény mihenike
(1304/1547)
Sziaa! :)) ennek örülök nagyon, épp át kell gondolnom a mai mennyit ért számomra :D
Röviden: give back Hülya Atahan! :D
.....
Na jó, azért nem fogom szó nélkül hagyni a többieket sem, ezt a három hetet már teljes erővel kell tolni :)
7/10
libra26 2019 nov. 07. - 23:27:52 7/10 Előzmény Márti M
(1303/1547)
15 talán, pontosan 3 hét múlva vége
Márti M 2019 nov. 07. - 23:14:00
(1302/1547)
Tudja valaki hogy még hány rész maradt hátra?
mihenike 2019 nov. 07. - 22:16:06 Előzmény libra26
(1301/1547)
sziaaaaaa :) ez a beszámolód fergetegesre sikeredett :) olyan jókat nevettem :)!!!! köszönöm az élményt :)!!!!!
mihenike 2019 nov. 07. - 22:14:28 Előzmény bekka51
(1300/1547)
haha :) és tényleg :) és mindig sikerült elhitetnie Mehmettel, hogy Ö AZ :)
bekka51 2019 nov. 07. - 20:53:01 Előzmény libra26
(1299/1547)
Szép jó estét Mindenkinek ! :)

Köszi :)
Az elejét én sem láttam, talán félidőben lehettek a villalakók, meg a nyomortanyaiak,amikor rádöbbentem ez számomra ópiumként hat,látnom kell a sorozatot !! :D

Nem sikerült a ma esti részletet látnom,de hétfőn reggel sem lesz rá alkalom nézni,a vendéglátás már csak ilyen :)))
7/10
libra26 2019 nov. 07. - 20:16:53 7/10 Előzmény bekka51
(1298/1547)
Szia! :)
Hát ez fantasztikus, a régi szép idők! :D
7/10
libra26 2019 nov. 07. - 20:16:07 7/10 Előzmény Sumomo
(1297/1547)
Na akkor erre még írok egy kis véleményt...
Nekem ebben a sorozatban nagyon kevés páros között érződik erős kémia, ami pedig kellene ahhoz, hogy így nézőként el tudjam hinni az ilyen mondatokat :D
Bahar&Ates: inkább megszoktam őket együtt, szeretet látok stb., de számomra egy hiteles szerelem nem ilyen egy filmben/sorozatban - más török sorozatokhoz képest főszereplőként (nekem) nagyon nem tudták hozni a szintet

Efsun&Arda: ez kétoldalú - Efsun nagyon jó színésznő, neki el tudom hinni, hogy szereti Ardát, másik oldalról ezt nem érzem... Arda hasonlóan unalmas, szenvtelen karakter, mint Asim... Mondja, kiabálja, hogy szereti Efsunt, de nekem sose volt meggyőző :D különleges kapcsolat? Hát nem tudom, mondom nekem itt sok párosnál hiányzik valami, ami nem engedi, hogy ilyeneket vizionáljak a kapcsolatba :D

Kenan&Hülya valahogy más, két "beteg" ember érzései, és igen, éreztem a köteléket akkor is, ha csak egymásra néztek
Talán még a Hasret&Mehmet duó volt olyan, ahol lehetett érzékelni valamit
7/10
libra26 2019 nov. 07. - 20:04:54 7/10 Előzmény Sumomo
(1296/1547)
Szia! :D
Jaj én ezzel abszolut egyetértek, Mehmet 0 teljesen!! Inkább Figenre értettem, hogy azért jobban megy hozzá, mint például korábban Cemre :D egyébként igazad van, soha nem tett semmit, legfeljebb siránkozott, állandóan tétlen és nem látja azt sem, ha átverik a fejét - ennek tetejében soha az életben nem hallgatott arra, ha valaki figyelmeztette valamire... Egy rendkívül rosszul megalkotott karakter :D + én már annyit szidtam korábban, hogy mindig mindenért csakis a húgát képes hibáztatni, de egyszer sem köszönt meg neki semmit sem, hogy már nem akartam túl sokat szapulni:DD
úgyhogy én csak azt próbáltam kifejezni, Figen még jót tehet neki, de hát Mehmet nem fejlődik annyira.... Nekem így Mehmet, Ates és Bahar nagyjából ugyanolyan szinten vannak, legtöbbször unom, ha nézni kell őket :) csak a főszereplő párossal már csak úgy van az ember, hogy megpróbálja elfogadni :D
1/10
Sumomo 2019 nov. 07. - 19:58:35 1/10
(1295/1547)
Egyszer Efsun azt mondta talán Cemrének, hogy Bahart és Atest nem tudja szétválasztani, mert különleges kapcsolat van közöttük.
Azt mondom, különleges kapcsolat van Hülya és Kenan között. De különleges kapcsolat van Efsun és Arda között.
Szerintetek?
1/10
Sumomo 2019 nov. 07. - 19:56:05 1/10 Előzmény libra26
(1294/1547)
Meg kell vallanom, hogy mióta azt írtad, hogy Neked bejön Mehmet és Figen, próbálom más szemmel nézni Mehmetet.
De hiába.
Mehmet egy nulla. Akkor keménykedik, amikor nincs tétje a dolognak, amikor az illető hallótávolságon vagy inkább szobán kívül van. Akkor játsza az alfa hímet.
Amikor szemtől szemben kellene harcolni, kussol, max vörösödik a feje és /vagy ökölbe szorul a keze. Oszt jó napot!
Mióta én nézem ezt a sorozatot ez az ember semmit nem tett a családjáért, ha baj volt. Ha nem volt akkor csinált. Csődbe vitte a céget.
Először Efsun segített, aztán Hülya (neki nem sikerült) , utoljára Ates húzta ki a szarból.
Mivel vitte előre a filmet?
1/10
Sumomo 2019 nov. 07. - 19:46:40 1/10 Előzmény libra26
(1293/1547)
szia!
ezt csak humorral lehet kibírni
1/10
Sumomo 2019 nov. 07. - 19:43:25 1/10 Előzmény mihenike
(1292/1547)
a csokornyakkendő alatt van a nyakában, kívül az ingen
bekka51 2019 nov. 07. - 13:47:41
(1291/1547)
Sziasztok, jó kis,humoros csapat vagytok ! Öröm volt olvasni benneteket. :)
Szóval, itt van ez a kép,lefordítanám, amikor Efsun magyarázza a megmagyarázhatatlant : " minden hónapban be kell bizonyítsam, hogy a lányod vagyok,apa !"

7/10
libra26 2019 nov. 07. - 10:40:22 7/10 Előzmény mihenike
(1290/1547)
Szia!! Már meg is néztem...

Nekem mondjuk megakadt a szemem a Sumomo által is kihangsúlyozott elég nőies nyakláncon :D Kenan minden helyzetben stílust akar teremteni, komoly miket aggatnak rá :D

1. Folytatom akkor Kenannal :) Én is nagyon sajnálom őt, mert ezt nem érdemelte a szerelmétől, viszont most mutatkozik meg igazán (bár sok helyzetben látszott már:D), hogy pszichésen nagy bajok vannak ott... Ezzel a húzással teljesen kirajzolódik, hogy a szerelme beteges és inkább a megszállottság tárgya neki Hülya... Viszont azt az "öljétek meg" mondatot még Kenanom se gondolhatta komolyan :D

2. Ügyesen lenyúlták amúgy a menyasszonyt! :) Asim, Mehmet, Ates... A bamba csapat, igen abszurd, hogy Asim még Hülya szemébe is néz a haldokló gyermekük mellett, de a felesége mégis 2 percen belül eltűnt, mint szürke szamár a ködben!! Viszont ez egy nagyon jó szál abból a szempontból, hogy fejleszti a kreativitást haha :D

Én is elképzeltem néhány verziót: Ardát betették a mentőbe, Hülya rohanni akart utána a sok ember között és egyszer csak kirántották a tömegből?? Vagy esetleg Asim balra nézett és addig az egyik maffiózó elemelte mellőle virágszálamat?? Szerintem az első verzió tök jó elképzelés, a forgatókönyvíró fejével gondolkodva tuti a második történt! :D

3. Efsun póthaja!!! Ettől én megőrültem, hova lett hirtelen??! "10 perc míg kijön a mentő, van időm ledobni a póthajam, ne idegesítsen annyira" ?? Örülök, hogy ruha ugyanaz volt, de ezek után az se lepett volna meg, ha melegítőben ült volna Arda mellett
Efsun póthaja&Kenan gyöngysora :) a rejtélyek - hova lett, honnan van és minek:)

4. Beyza hazateleportja tényleg őrült jó volt! :D vagy hát felmerült bennem még valami ennek kapcsán :D elképzelhető, hogy Beyza csak az esküvői előkészületeken segédkezett, aztán hazaküldték??? Erős lenne, ahhoz képest, hogy Figen kb a menyasszony sógornőjeként vehetett részt :D

5. Bébikém milyen édes volt, kicsorduló könnyekkel aggódott Ardaért :D Aki persze 20 percen belül majdnem le tud szállni az ágyról, hogy megverje Orkunt...

6. Kapcsolódik, de külön pontban szeretném elmondani, hogy szokjanak már le a késelésről!!! Nem látják, hogy nem elég hatékony???! Talán még egyikük sem halt bele, pedig Ardanak sem ez volt az első :D

7. A kórházi fél perces balhék :)
- Zeynep szerintem már elvesztette az eszét hirtelen annyi marhaságot hord össze + elküldi a két anyját Efsun üzletébe :D Allah gyere le ha még odafent vagy :D
- Asimot egy pillanatra megsajnáltam, a fia megkéselve, a neje (akit úgy tűnik tényleg szeret.. Érdekes fordulat:D) sehol és Zeynep ostobaságait kell hallgatnia... Nem is ismeri :D meg Orkunt sem.. Mibe csöppent!
- teljesen abszurd, hogy Ardát a műtőből kijövet csakis Orkun jelenléte érdekli - adtak volna erősebb altatót neki, mit kiabál ott rögtön?

8. Kenan húst "szeletel", mikor Mehmet és Ates Willis megzavarják :D a részvények... "Holnap munkához is látok" Kenanom rendesen elborult :D

9. A rendőrség :) Én is azonnal arra gondoltam, hogy ez a nyomozó inkább pezsgőt bontana, minthogy megkerítse Hülya Atahant :D Aztán ki tudja, lehet a család legjobb barátja lesz ő is...
Mehmet szegény... sajnálom őt is, attól függetlenül, hogy elég logikátlan szokott lenni - nem tudja, hogy rossz pénz nem vész el :D

10. A zárójelenet volt a csúcs!!! Ja, nem :D Sultan mondjuk teljesen hiteles volt, de kiég az agyam, mikor Ganimet elhiszi, hogy ő a "barátnője" jobb keze és megmondja mindenkinek :D az a rikácsoló tűzgolyó meg mindent alul tud múlni...

Hát folytatódjon ma a Hülya Atahan nyomában! Ha nincs benne, akkor is benne van, mert most gondolom Mehmet és Asim csak vele lesznek elfoglalva :D Fogadjunk, hogy nem adják fel a keresést, ahogy Cemrénél! :)
mihenike 2019 nov. 07. - 07:58:07 Előzmény Sumomo
(1289/1547)
Tényleg, Ates is megmondta, hogy ez a Zeynep buta :)! amikor a taxiban azt mondta, hogy „még csak most jöttünk össze Allah, ne vedd el tölem Ardát“
totál kattant
mihenike 2019 nov. 07. - 07:55:36 Előzmény Sumomo
(1288/1547)
szia!!!! Kenan gyöngysora?!? juj ùgy látszik nem figyeltem eléggé!!!! de ez most nem ugrik be :D