1/10
Sumomo 2019 nov. 06. - 22:15:27 1/10
(1287/1547)
Zeynep.
Ilyen ha a sötétség, a gonoszság igyekezettel párosul.
1/10
Sumomo 2019 nov. 06. - 22:12:16 1/10 Előzmény mihenike
(1286/1547)
3.b. Kenan gyöngysora mellet csak úgy elmegyünk?
mihenike 2019 nov. 06. - 21:42:52 Előzmény libra26
(1285/1547)
örülök, hogy tetszik :)! beleadtam mindent :)
mihenike 2019 nov. 06. - 21:41:20 Előzmény libra26
(1284/1547)
kíváncsi leszek, hogy mit szólsz hozzá, ha megnézted :) tényleg olyan idétlenül állt ott :)
Remélem Hülya gyorsan elökerül, mert nélküle tùl unalmas lenne!
ùgy elfáradtam a rész végére, komolyan mondom, hogy a beszámolót is máris megírtam, nehogy valamit kifelejtsek :)
jaj azt el is felejtettem, hogy Bechetet és Agát megtaláltâk egy szeméttelepen! és ùjra megjelent a legùjabb nyomozó, aki keresheti Hülyát. nem baj, hogy egy hete letartóztatta, most Hülya az áldozat!
:) jò szòrakozàst!!!!!
7/10
libra26 2019 nov. 06. - 20:26:38 7/10 Előzmény mihenike
(1283/1547)
"Arda úgy állt ott az ajtóban, mint aki éppen arra vár, hogy megkéseljék:)"
Hangosan nevettem, köszönöm!!! :D
7/10
libra26 2019 nov. 06. - 20:25:20 7/10 Előzmény mihenike
(1282/1547)
Szia! Óriási! :))) végig nevettem az egész beszámolót... Gondoltam tegnap "na majd most Kenanom megbüntet mindenkit", de komolyan sírva nevetek, pedig még nem is láttam a mait!!! :D gyanítom, hogy virágszálamat man in blackék tüntették el, de azért ne vigyék messzire, 3 résznél többet nem hinném, hogy elviselek így haha :DD
Na de úgy tűnik van itt sok egyéb jelenet, amin nevetgélhetek majd! :D
mihenike 2019 nov. 06. - 19:59:08 Előzmény libra26
(1281/1547)
Szia! ma este néztem élesben a részt :)!!!!

1. Hülya&Asim násztánca alatt olyan volt a hangulat, mint egy halotti toron! de nem baj, mert az egész esküvön harapni lehetett a feszültséget!

2. Efsun&Arda megint balhéznak, Efsunt még a forró csók sem hatotta meg, folytatta a hisztit!

3. Arda vörös blézere és bokavillantós nacija mellett nem tudok szó nélkül elmenni :D

4. Kenanom bùcsùt vesz Ardától, mielött kiadja a parancsot a „man in black“ (lopom töled, haha) csapatának a késelés elött! Én esküszöm, hogy sajnálom Pszicho-papát! ö pedig megpróbált jó apja lenni Ardának!!!!!

5. Arda ùgy állt ott az ajtóban, mint, aki éppen arra vár, hogy megkéseljék :) Szemfüles Bruce Willis és Efsun is éppen meglátják a kivillanó kést, de természetesen nem tudják megakadályozni!!!! A legeslegjobb, hogy Ardát már másodjára késelik meg, de meg sem kottyant neki!!!! Man in blackék pedig fényes nappal késelnek, nem is próbálják álcázni magukat, csak ripszropsz leszùrják Ardát!!!!

6. A mentöautóban Efsun gyorsan ledobta a póthaját és ismét 8 perc emlékezés és török zene bömbölése következik!!!!

7. Szegény Bébikém
nagyon aggódik Ardàért, de ebben a jelenetben a legabszurdabb az volt, hogy BEYZA nyitott ajtót, aki ezelött 5 perccel a hotelben volt az esküvön, csinosan, elegánsan. hogy teleportált ilyen gyorsan a villába?!?!?

8. jelenleg az ügyeletes pszicho a sorozatban Zeynep! mit össze nem kavart már a kórházban? :) még a két borzalmas anyját is felhívja és ráùszítja öket Efsun ùj boltjára :) No de az sem volt semmi, hogy bizony Ö Arda leendö felesége :)
Kár, hogy nem verekedtek össze Efsunnal a váróteremben!

9. Hülya Atahan nyomában! Senki nem tudja hogyan és mikor tünt el Virágszálam, de szerintem még a forgatókönyvíró sem tudja :) viszont ùgy tünik Kenanom tüntette el ;) ùgy sajnálom ezt az embert!

10. Asimnak vág az esze mint a borotva! összerakta a képet!!!!

11. Bruce és Apuka számon kérik Kenanomat, aki bejelenti, hogy megszerezte Bechet részvényeit, így ö lesz a legùjabb részvényes! WOW

12. A vörös démon a L‘Efsunban fenomenális volt! 800 e-u-r-o egy ruháért :) óriási! Sultan&Ganimet kiverték a biztosítékot!!!! de Sultánròl el is hiszem, hogy elvágáná a nö torkát!!!!!!!
mihenike 2019 nov. 06. - 18:27:21 Előzmény libra26
(1280/1547)
Sziaaaaa!!!!!

ez a keddi rész a hétföihez képest ismét egy kész örület volt :) csudijó volt az elemzésed :)

nálam Orkun&Bébikém vitték a pálmát a beszólásaikkal :)

1. Jól indul Orkun reggele, Efsun letépkedi az Atahan plakátokat ;) Az ùj L‘Efsun üzlet kész háborùs övezet! Efsun ordibàl, földhöz vágja a laptopot, majd bevonul Nyurga&“ocsmány“Zeynep. Drágám így-ùgy, válassz magadnak bàrmit :) majd a pénzzel megalàzza Efsunt.
Orkun: „Efsun neked örültek házában a helyed“
Végre valakinek feltünt! Orkun Nobel-díjat érdemelne :)

2. Efsun ùgy dönt, hogy elmennek Orkunnal az esküvöre!!!! Kérdezem én, hogy neki van meghívója?! :) általában egy esküvöre kell meghívò is :) de mint tudjuk ilyen apróságokkal nem foglalkozik a forgatókönyvíró! mi több, Efsunnak és Orkunnak még helyük is volt az esküvön/lakodalomban ;)

3. Efsun életében még soha nem nézett ki olyan jól mint ezen az estén :)!

4. egy csöppet tùlzàsnak éreztem, hogy Mehmet&Figen karöltve fogadták a kedves vendégeket :) majdnem félrenyeltem a reggelimet, amikor meglàttam öket :D!

5. a háromszoros Ara esetében nekem is ugyanaz jutott eszembe, hogy harmadik esküvöre nem is illik hófehér ruhát ölteni. másrészt ez minek minösül Törökorszàgban?!? Allah szemére! ki látott már ilyet?!?
(mindenesetre nagyon tetszik ez a menyasszonyi ruha)

6. szegény Virágom már majdnem lemondja az esküvöt, de Mehmetem olyan meggyözö volt, hogy Virágom elküldi Kenanomat! mit tegyen az ember lánya, ha ilyen barom a bátyja és a fia?!?
Ahogy írtad, az egy dolog, hogy felejtse el Kenanomat, de ehhez miért kell hozzá mennie Asimhoz?!?! ahhoz, akit gyülöl?!?!?

7. Szultánhoz képest Szörnyella de frász kutya füle :) milyen undorító volt, ahogy Baharnak beszélt Efsunról?!?! és mostmár Zeynep is felvette az anyja stílusát :)!

8. Bahar&Ates most olyan boldogok, mint egy teljesen normális házaspár. Jó volt rájuk nézni :D!

9. Arda egy akkora barom!!!! Zeynepet és az anyját is kínozza!!!! de Nuran volt a legjobb :) „ùgy követed Nyurgát mint kiskutyàt a farka@ haha

10. Nagyon várom, hogy milyen következményei lesznek annak, hogy Virágom elàrulta Kenanomat!!!!!
7/10
libra26 2019 nov. 06. - 00:45:32 7/10 Előzmény mihenike
(1279/1547)
És akkor a mai agymenés részletei:D

1. Mi volt ez??? Na nem az egész rész, hanem Arda és Zeynep visszataszító közjátéka a L'Efsun boltban... "Válassz bébi, amit csak szeretnél" erre csakis a Hülya Atahan féle "mi van már megint??!!"kérdés lehetne a legjobb reakció, de... Hát... Oké, nem találok szavakat :) én azt gondoltam ebben a sorozatban a nők az igazi hülyék, de Arda belehúzott a végére, túlszárnyal minden pszichiátriai esetet :D

2. Efsun és Orkun elmennek az esküvőre!!! Wow ne :D Ezt azért ugye senki se hitte, hogy így lesz?? Az a baj, hogy Efsun csak adja Arda alá a lovat még egy újabb hülyeséggel... Őszintén, tisztán beszélgetve már megoldódott volna ez a banális félreértés, de Atahanéknál ez nem divat! :D

3. Sultant ki ne hagyjam :D hát, felfordult a gyomrom is... Hogy beszélt Efsunról??? Jó, talán sok dolgot tett érte, de sokkal több volt, amibe belerángatta... Nagyon aljas volt, amit előadott Baharnak... Ilyen Sultan-féle szörnyeteget se láttam még török alkotásban :D benne az a legjobb, hogy még mindig van bőr a képén

4. Hülya Atahan ismét esküvői ruhát ölt magára! Most nem azért, de a törökök értékítéleteit ismerve + tudván, hogy szerintük milyen egy jó asszony, nem túlzás ez???! Ha mindent egybevetünk a gelinciki asszonyok erkölcs meghatározását is beleszámítva, attól tartok, Virágszálunk a legledérebb ezen a vidéken :D Hogy merészel egyáltalán ismét fehér ruhát venni... Magam sem értem :D bár talán felmenti kicsit, hogy háromból kétszer ugyanahhoz a félnótáshoz megy hozzá :) Asim.... No komment!

5. Nuranka cuki volt nagyon a "nagymamival" :D Hülyát azért is bírom többek között, mert ilyenkor már ugye feledésbe merül, hogy egyszer ő tette ki a gyereket a házból

6. Mehmet még gondolkodik amúgy??? Egy dolog, hogy a húga felejtse el Kenant és egy másik, hogy hozzámegy Asimhoz... Ráadásul bunkó is, a kezébe nyomja azt a kis virágszálat... :D na, attól majd tényleg feldobódik!

7. Kenanom csalódását megértem, teljesen jogos... "Akkor vállald a következményeket" Hát, ettől még én is megijedtem!

8. Beyza milyen felesleges volt itt is :D bírom a fejét, de szegény csak ajtót nyit, hallgatózik meg tűri Hülya asszony kirohanásait :D

9. Arda nem veszi komolyan, hogy Zeynepnek sokat jelent a "játék"... Ebből még baj lesz
Nuran megnyerte a mai show-t: "te miért követed Ardát, mint kiskutyát a farka?" :D :D :D aztán "bébikém" is megérkezett Orkunnal, hogy kicsi bébikém öröme teljes legyen

10. Hülya meg a boldogító igen :D mint aki meghalni ment :D kimondta, hogy igen, de azért nézett Asimra, hátha az nemet mond... Mindent egybevéve, virágszálam energiáit ezúttal visszafogták, nem baj biztosan szükség lesz még rá

11. Figyelem ez nagyon fontos!!! Ates kiszúrta a men in black csapatot! Valóban fura látvány, mikor egy esküvőn megjelennek sok irányból a fura maffia arcok...
7/10
libra26 2019 nov. 06. - 00:17:27 7/10 Előzmény mihenike
(1278/1547)
Szia!!! :D
Mindent kiemeltél a hétfőből, amit ki lehetett :)

Bahar esze tényleg vág mostanság (azért az a marketinget az Atahan holdingnak valóban olyat szólt, hogy állam is leesett)... Most épp azon gondolkodtam, hogy úgy tűnik meggyógyul, jól megvannak stb. Eddig se volt főszerepe, a maradék 20 részben a valódi főszereplők életébe fognak beleokoskodni Atessel karöltve??! Ezt a főszereplő párost komolyan rendesen bealázták... Kellemetlen :D

Szeretnék még egy pontot kiemelni!
Mehmet&Figen
"A hibákkal teli múltat nyelje el a megváltó sötét, a holnap csupa fény lesz... A holnap sokkal jobb lesz" Hát ez csodaszép! Mehmet talán olvassa a Koránt vagy nem tudom, de megható sorokat költött Figennek! :D :D először majdnem felszisszentem, hogy micsoda bibliai sorok ezek... Na de mégiscsak Törökországban vagyunk ugye:D
Kedves mindenki, én ezt kétszer visszatekertem, hogy pontosan megjegyezzem Mehmet bölcsességét... De ez legyen az én agybetegségem persze

Arda és Sultan abszolút minősíthetetlen...
Orkununk tényleg szerelmes lesz lassan:)

Ja meg ilyen Ganime anyák még minek bele?? Atesnek és Baharnak sincs szerepe mostanra, de a Gelinciken élő szentfazekak MÉG MINDIG számítanak?? Na nem baj, Ganimet lila-fehér-szürke öltözékében legalább megvolt az összhang, még a papucs is jól ment:D
7/10
libra26 2019 nov. 05. - 23:59:28 7/10
(1277/1547)
Sziasztok!
Én is köszönöm mindenkinek a pozitív, kedves szavakat, valahogy úgy vagyok, mint mihenike, ezeket a jeleneteket ki kell vesézni valahol és ez egy kiváló felület hozzá :D minden hibájával együtt függője lettem az egésznek és jó, hogy itt kiszórakozhatom magam, remek hozzászólások vannak + az sem utolsó, hogy valakinek épp az én hozzászólásaim szórakoztatóak :)
Ez egy jó csapat lett itt a végére :D ja és annyit ígérhetek, hogy eddig megszokott kitartással és lelkesedéssel irogatok ide hülyeségeket a végéig! :D (mindjárt kezdem is)
mihenike 2019 nov. 05. - 22:37:25 Előzmény Sumomo
(1276/1547)
ez nagyon jó :) népszerü :) ezek szerint nem csak mi nézzük? :)
1/10
Sumomo 2019 nov. 05. - 22:10:17 1/10
(1275/1547)
Azért az nem semmi, legalább hárman azért nézzük a filmet, hogy itt követni tudjuk a leírásokat.:DD
1/10
Sumomo 2019 nov. 05. - 22:07:28 1/10 Előzmény mihenike
(1274/1547)
Szerintem erre a filmre elfejetették kiírni, hogy paródia.
7/10
evabloch 2019 nov. 05. - 21:57:56 7/10
(1273/1547)
Kedves mihenike, libra26 és Sumomo! Mióta olvasom a kommentjeiteket, már nincs is rá szükségem, hogy megnézzem a sorozatot. Annyira színesen írjátok le a történéseket, hogy a film már rég elvesztette a varázsát, legalábbis számomra.
1/10
Sumomo 2019 nov. 05. - 21:44:46 1/10 Előzmény mihenike
(1272/1547)

A népszerű (!) Sorsok útvesztője a végéhez közelít. Na ezt nevezem én barokkos túlzásnak.
mihenike 2019 nov. 05. - 21:12:08 Előzmény Alberia
(1271/1547)
mihenike 2019 nov. 05. - 21:05:12 Előzmény Alberia
(1270/1547)
Szia :) köszönjük szépen :D részemröl egyszerü kis kommentnek indult, aztán, ahogy beindult a forgatókönyvíró fantáziája, ùgy muszáj volt minden egyes jelenetet kielemezni :) én ilyen sorozatot még nem láttam :) ennyi abszurd jelenetet összehozni :) elképesztö :)

Ami az ùj sorozatot illeti, amilyen pihent agyù vagyok biztos fogom nézni :)

Amióta megy Az ùtvesztö màr végig néztem 4 másik sorozatot pàrhuzamosan :) azaz másfél év alatt, szóval, ha ennek vége lesz, elvonási tüneteim lesznek :D

1/10
Alberia 2019 nov. 05. - 16:42:02 1/10 Előzmény mihenike
(1269/1547)
Kösz az új infót, nagyon remélem, hogy mindhárman nézni fogjátok, és itt is találkozhatunk. Nem tudom milyen lesz az új sorozat, lehet, hogy hasonlít majd a mostanira a több szálon futó események miatt. Bár azt is remélem, hogy Törökországban nem csak 2-3 forgatókönyv író létezik. :))
1/10
Alberia 2019 nov. 05. - 16:35:08 1/10
(1268/1547)
Kedves mihenike, libra26 és Sumomo, fantasztikusak vagytok. Én is nézem a sorozatot az első résztől, sőt már végig is néztem a youtubon, igaz törökül. Nem értettem, de rengeteg mindent ki lehet következtetni. Az esténkénti magyar részek, jószerével már csak finomhangolások. Visszatérve hozzátok, sokszor jobban várom a kommentjeiteket (a remek humorotok miatt, ) mint az esti részeket. :)) A Baharral kacsolatos megállapításitokkal egyet értek. A magyar hang, szinkron nagyon vérszegény . Az eredeti sokkal kifejezőbb, és azt is el kell fogadnunk, hogy egy ilyen örökké alázatos, áldottjólélek, azárnyékátólisbocsánatotkérő figurát nehezebb is megformálni, mint egy harsány, intrikus, kapzsi, DE ... a lelke mélyén igenis érzékeny figurát. Ez bizony a forgatókönyv írók sara. El is hiszem , hogy így a végéhez már nagyon közel, a Bahart alakító színésznő is kiakadt. De szerencsére nem ugrott ki a sorozatból mint Nuran anyánk, vagy Zeynep. Ezt a mostani Zeynepet zsigerből utálom :))