Téma: Sötét ablak

6/10
alien1976 2013 jan. 04. - 05:38:42 6/10
(4/4)
A film megnézése után flemás érzésm volt.
Nem tudok ennél a filmnél olyan egyszerûen azt írni, hogy jó, vagy rossz, mint az elõttem véleményezõk.
Az elsõ hatvan perc nagyon tetszett.
kimondottan jó volt a sztori. A házvezetõnõ meg - megjelenése, pedig ha nem is félelmetes, de kísérteties, borzongást, illetve feszültséget adó. S ezt megerõsítette, kiemelte a zene, az épület, amiben játszódott a film, illetve a sötétség, és szürkeség.
De utána az egész film elúszott. Nagyon nem tetszett a vége felé. Elnagyoltnak, alkapkodottnak éreztem, mindamellett, hogy az eleje milyen jól volt vezetve, s tálalva.
A házvezetõnõt játszó színésznõ fantasztikus hozta a karaktert.
A vége miatt adok hat pontot.
Sajnálom, hogy a feszültség nem aradt fent végig a film végéig.
reklam40 2012 dec. 22. - 16:21:50 Előzmény Tsepy
(3/4)
Nyugalom!
Nagyon finnyás filmnézõ vagyok, de ezt érdemes megnézni. Jó kis film.
1/10
Tsepy 2012 júl. 04. - 01:20:02 1/10
(2/4)
Véletlenül se nézzétek meg ezt a filmet! Szeretem az európai filmeket, de ez sajnos minden filmek alja. Különösen hitvány fércmunka, átlagon aluli színészi játék, baltával lecsapott végû jelenetek (konkrétan: még beszél a szereplõ, amikor elsötétedik a kép és jön a következõ jelenet!), motívumszerû idegesítõ nyögdécselés mely a nemi aktust hivatott jelezni, unalmas és vontatott történetvezetés, és ráadásul egy olyan alapsztori, amit legfeljebb egy Columbo epizódban lenne érdemes elmesélni. Arcpirítóan és szánalmasan rossz.

Sosem hittem volna, hogy valaha láthatok olyan filmet, ami rosszabb, mint a Hasutasok!
8/10
7tenger 2009 szept. 30. - 13:51:26 8/10
(1/4)
Érdeme megnézni, szeretem az európai filmeket :)