10/10
Anonymusz88 2010 aug. 31. - 17:43:48 10/10
(376/516)
Egy tök jó rész ment ma a Viván! Asszem 3. évados rész volt, és az elsõ felében Tunya megkóstolta a herkentyû burgert, a másodikban pedig egy új tanuló akarta megverni Spongyát.
Azért a Nickelodeon igazán szégyelhetné magát amiért fél éve folyamatosan csak az elsõ évadot ismételgeti!
10/10
jhszbnc94 2010 aug. 30. - 09:56:32 10/10
(375/516)
Lassan fél éve régi Spongyák mennek. Ez rekord...
10/10
jhszbnc94 2010 aug. 21. - 09:26:29 10/10
(374/516)
Miért nem voltak hajlandók a 4. évadot lenyomni???? Vagy az 5. évad utolsó részét (mert az következett volna!!!) és a 6. évadot!!!!!??????
10/10
jhszbnc94 2010 aug. 21. - 09:24:12 10/10
(373/516)
Ennyit a TV2-rõl!!! Elsõ évad, elsõ része!!! Ennyit az új részekrõl!!! Nem elég az a cirkusz a Nick-en???!!!
10/10
Anonymusz88 2010 aug. 20. - 22:50:05 10/10
(372/516)
Augusztus 30-tól ismét délután lesz SpongyaBob és iCarly a Viván!
10/10
jhszbnc94 2010 aug. 20. - 21:53:21 10/10
(371/516)
ja nem is volt. :(
10/10
jhszbnc94 2010 aug. 20. - 08:08:17 10/10
(370/516)
Sziasztok! Ma nem volt/lesz (aug. 20.) Spongya a TV2-n?
10/10
Anonymusz88 2010 aug. 18. - 11:54:16 10/10 Előzmény jhszbnc94
(369/516)
1000 év múlva biztos leadják végre a 6. évadig is, annyira lassan javul a Nick mûsorpolitikája :(
10/10
jhszbnc94 2010 aug. 17. - 14:04:34 10/10 Előzmény Anonymusz88
(368/516)
Még mindig ismétlések mennek, semmi új?
10/10
Anonymusz88 2010 aug. 12. - 11:25:08 10/10 Előzmény jhszbnc94
(367/516)
Hallom hogy lesz az a Nickelodeon HD, csak az a baj vele hogy állítólag angol lesz, és a tévém meg nem HD-s, tehát csak SD minõségben tudnám nézni. És mik fognak menni rajta? Vagy ugyanazok lesznek mint az SD-n csak minden részt adni fognak, vagy csak az SD-nek egy HD-sített verziója, mint az HBO, M1 és M2 esetén.
10/10
tyrichie 2010 aug. 09. - 02:38:49 10/10
(366/516)
Sheldon Plankton a legnagyobb
10/10
Anonymusz88 2010 aug. 08. - 20:49:30 10/10
(365/516)
Akkor már nincs is sok hátra a teljes elsõ évadból.
10/10
jhszbnc94 2010 aug. 06. - 11:20:02 10/10
(364/516)
Szép lesz, hogy a rendes Nickelodeon SD-n régi Spongya megy, a Nick HD-n meg angol nyelven új Spongya.
10/10
jhszbnc94 2010 aug. 06. - 11:16:48 10/10
(363/516)
10/10
jhszbnc94 2010 aug. 04. - 10:12:25 10/10
(362/516)
A TV2 az jó, végre leadta az Atlantiszos részt meignt...:) Meg a többi újat, remélem leadják a 6.évad legvégéig, amit nem adtak még anno a régi Nickelodeonon!
10/10
Nickelodeon00 2010 aug. 02. - 12:30:47 10/10
(361/516)
Változott valamit a nick mûsor politikája?
10/10
jhszbnc94 2010 júl. 21. - 15:42:32 10/10
(360/516)
igen a tv-y7 a 7 éven felüieknek van!
10/10
Anonymusz88 2010 júl. 17. - 13:49:35 10/10 Előzmény jhszbnc94
(359/516)
Remélem a csehes költözéssel újra normális lesz hamarosan a Nick, és minden sorozatból rendesen végigadják az összes régebben leadott évadot, és nemcsak 20 részt.
10/10
Anonymusz88 2010 júl. 16. - 16:08:30 10/10
(358/516)
A Nicken mióta lennének karikák????????
10/10
jhszbnc94 2010 júl. 16. - 11:00:28 10/10 Előzmény jhszbnc94
(357/516)
Most olvastam, állítólag az MTV Networks kiköltözött Csehországba és nem lesznek ezeken a csatornákon (MTV, Viva, Comedy Central) 12-es, 16-s, 18-as piktogramok. remélem a Nicken se lesz.