Téma: Srpski film

mushi 2013 szept. 22. - 01:53:42
(35/75)
ez a film az elsõ filmek egyike volt, amit a barátommal néztünk együtt. igen, nem az a tipikus csöpögõs, összeszokós film... :D viszont engem lenyûgözött az egész. brutális, véres, realisztikus, kegyetlenül fantasztikus és fantasztikusan kegyetlen. így visszagondolva nem is értem, hogy nem hánytam el magam néhány résznél, sõt a fejemet se fordítottam el, pedig volt pár gyomorforgató jelenet. egyszerûen ez egy must watch, aki szereti az ilyen mûfajt!
2/10
klageri 2013 szept. 22. - 00:55:54 2/10
(34/75)
Erre nincs mentség. Nem mentség az átvitt értelem, nem mentség a háború. Öncélú tabufeszegetés és gyomorforgatás.
zotya94 2013 jún. 26. - 20:34:14
(33/75)
Szerintem nem feltétlen, kell vagy szeretni vagy utálni, ugyanúgy vannak átmenetek vannak a filmben is hibák az ideológiai tartalom átvitel formavitelezésében stbstb..érzelemmentesen kell elemezni, amúgy a film durvasága amennyiket én olvasgattam meg amit 1-2 horvát meg bosnyák mondott amikor beszéltem velük, helyenként tükrözi a szerb durvaságot, bár a film mondanivalója nem ez.
Redfield 2013 jún. 25. - 12:58:45
(32/75)
Azért ezt kevésbé provokatívan is bemutathatta volna. A film jellege arra utal következtetni, (és a lényeg szerintem inkább itt van) hogy kedvelheted ezt a filmet, vagy utálhatod (ahogy a tartalmát képezõ dolgokat is élvezheted vagy elítélheted) azzal, hogy megnézed és beszélsz róla már elõsegíted azt, hogy a köztudatban éljen, vagyis támogatod.
zotya94 2013 jún. 25. - 00:29:12
(31/75)
Nos megnéztem egész egy metafora végig rendezõ az állam, Milos a nép, megvannak a folyamatok, szépen ábrázolva, ahogy magához hívja a népet a reményért cserében /ami itt a pénz és a család pénzügyi biztonsága/ aztán egy lefolyik jön az, hogy a következõ nemzedékeket is egybõl beépítsék az a babás rész..na hát nem kell itt leelemezni gondolom tisztán átjön, voltaképpen nem is tudom nem horror nem thriller, talán szatíra vagy rendszerbíráló költemény olykor erõs képekkel.
tesz-vesz 2013 jún. 21. - 11:06:41
(30/75)
ez a film büntetõjogi kategória. szerintem azok ellen is eljárást kellene kezdeményezni, akiknek tetszik, akár bûnpártolás jeligére.
igen, a szerbek között élnek ilyenek, szrebrenica, a hideg napok megtorlása, kitaposott magyar gyerekek a terhes anyákból, baltával levágott magyar fejek, a háborúban is állatok ezek.
a hideg napok felelõseit a magyar Horthy-bíróság halálra ítélte, ezek pedig ennek megtorlását és szrebrenicát is tagadják a mai napig. megtûrik, elfogadják.
ilyenek ezek a szerbek.
6/10
feeco 2013 máj. 29. - 11:02:19 6/10
(29/75)
Mint ahogy az már Dusan Makavejev (Sweet Movie és társai) esetében is sokszor igaz volt anno: a kevesebb több lett volna..
Mindenesetre klasszisokkal értékelhetõbb "botrányfilm", mint a nemrégiben látott szintén szerb 'Klip' c. gyenge próbálkozás..
A baj csak az ezekkel a filmekkel, h buta tizenévesek is hozzájuthatnak, akik pl. a Fûrész epizódjaihoz hasonlítgatják.
A "horror" megjelölés ennél a mozinál ostobaság..
Erõs idegzetûeknek (talán) ajánlott, de túl szájbarágós..
1/10
Konicsiva 2013 ápr. 25. - 19:19:50 1/10
(28/75)
basszus, végignéztem az összes fûrészt szemrebbenés nélkül, de ezen majdnem behánytam.Szó szerint, belefájdult a gyomrom a látványba.
SPOILER***********
nem néztem meg az egész fiimet csak beletekergetem, de amit a pali a gyerekével tesz az undorító
SPOILER vége*********

felakasztanám az ilyen beteg állatot aki ezt kitalálta, azokkal együtt akik hozzájárultak ahhoz hogy ez a förtelem megvalósuljon.Szegény gyerek ha felnõ és visszanézi hogy gyerekként milyen szerepet válallt.

EGYÁLTALÁN MILYEN BETEG SZÜLÕ AZ AKI HOZZÁJÁRUL AHHOZ HOGY A GYERMEKE EGY ILYEN SZEREPET JÁTSSZON EL?
TÉNYLEG LÉTEZIK ENNYI PÉNZ?

1/10 de mínuszt érdemelne
9/10
EliPoison 2013 ápr. 07. - 01:53:36 9/10
(27/75)
Ez a film valami hihetetlenül aberrált. A rendezõ eléggé kiélte magát vizuálisan :D Csak erõs idegzetûeknek ajánlanám...
7/10
Filmx 2013 márc. 19. - 16:51:04 7/10
(26/75)
Nagyon jó kis pszicho horror film, nekem tetszett!
1/10
bza1980 2013 márc. 03. - 20:02:08 1/10
(25/75)
Ez egy hulladék film! Még azt is bánom, hogy valaha tudomást szereztem róla. Szánom azokat az embereket akik ebben bármilyen fantáziát, mondanivalót találnak. Azt a pénzt amit erre a filmre fordítottak, hasznosabban is elkölthették volna. Nem vagyok prûd, imádom az erotikát de ennek a filmnek semmihez nincs köze, se mondanivalója. Nem tudom fokozni a felháborodásomat, de súlyosan kéne büntetni azokat is, akik a nevüket adták ehhez a szennyhez!
Senkinek nem ajánlom!
1/10
opposing force 2013 márc. 03. - 16:22:35 1/10
(24/75)
Ja és még valami. Szerintem ez a film a 8milliméternek az erõsen lebutított változata. Úgyhogy aki a témában akar egy jó kis filmet megnézni, az válassza inkább azt.
1/10
opposing force 2013 márc. 03. - 16:10:53 1/10 Előzmény Burnham
(23/75)
Semmiféle üzenetrõl meg görbe tükörrõl nincs itt szó. Azt eddig is tudta mindenki hogy léteznek beteg dolgok a világban meg hogy vannak aberráltak. Ez az egész film egy szemét úgy ahogy van. Ne nézze meg senki. Én is bánom hogy láttam.
pufifánk 2013 márc. 02. - 13:04:06
(22/75)
Most láttam, hogy a youtube-n is fent van. Léptetve, némán bele-belenéztem, de az, ami miatt nem fogom megnézni a teljes filmet, ahogy a kisbabával bánnak.... Teljesen kiakadtam! Ez förtelem. Mondja meg már valaki, hogy amúgy a filmnek van valami mondanivalója is, vagy csak egy hatásvadász ocsmányság? Nem vagyok prûd, de ezt a filmet betiltanám egy életre!
7/10
Filmx 2013 febr. 15. - 16:31:26 7/10
(21/75)
Tény, hogy nem kicsit aberált szinte az összes szereplõ, na de legalább nem önismétlõ a sztori.. 10/7 (A kategóriájában)
6/10
horipapa. 2013 febr. 13. - 15:39:07 6/10 Előzmény vénasszonyoknyara
(20/75)
Egyetértek.
6/10
horipapa. 2013 febr. 13. - 15:37:18 6/10
(19/75)
Ennek a filmnek nincs mûfaja, de a thrillerhez közelebb áll mint a horrorhoz.
Kemény film volt ez tény, nem ismerek még egy ehhez hasonlítható filmet sem.
A történet eredeti volt, tele betegebbnél betegebb jelenettel, mégse mondanám, hogy nem lehet végignézni, nem mondanám durvának sem, a beteges pont megfelelõ jelzõ.

Csodálom, hogy ennyire ismeretlen egy film, nem lett "híres", egyedi és meghökkentõ, beteges és mégis végignézhetõ.
Nem lehet azt mondani, hogy jó vagy nem jó, különös és elgondolkodtató, hogy ilyen dolgok tényleg léteznek-e. Mert lehet azt mondani, hogy ilyeneket senki sem tenne, mégis tûnnek el emberek, hallani pletykákat és sztorikat.
jerome86 2012 aug. 19. - 12:19:46
(18/75)
Annak ellenére, hogy milyen jelenetek vannak a filmben, szerintem simán emészthetõ volt. Fõleg úgy hogy azért elég sok jelenet úgy volt megoldva, hogy a "lényeg" ki volt takarva. Mondjuk az tény, hogy erre tényleg illik a 18as karika :)
Caca254 2012 jan. 12. - 12:05:11 Előzmény vénasszonyoknyara
(17/75)
Nem kell azért olyan forrón enni a kását. Sok igazság van abban amit mondasz de nem teljesen helytálló. Én délvidéki magyar vagyok. Magyar nyelven tanultam, vannak szerb barátaim is, sokat jártam mindenfele az országban sosem inzultáltak a magyarságom miatt.
cellasto 2011 szept. 27. - 23:33:45
(16/75)
lásd a szörnyû példát:temerini fiúk-61 év igazságtalanul....

http://www.humanrightscenter.net/borton/