Redfield 2007 ápr. 15. - 15:10:03
(9/89)
Hát ezzel nem vagy egyedül. D.Sz. sem rajong a King könyvekért. Persze nem kötelezõ, meg egyik sem rendelkezik igazán komoly mondandóval... :) De ettõl ugye még lehetnek qrva jók. :)
Redfield 2007 ápr. 15. - 14:59:01
(8/89)
kár. de mit vársz pontosan el egy SK adaptációtól? mi kéne ahhoz, hogy elvarázsoljon?
Vikke 2007 ápr. 15. - 10:49:43
(7/89)
Nekem az egészben a felépítése tetszett. Jó az alapstory amire ráépül az egész. A vége nagyon komoly.
Brambilla 2007 ápr. 15. - 01:14:37
(6/89)
Szerintem egész jó volt, bár a srác szinkronhangja idegesített, meg a végén túlkavarták a sztorit. Valahogy úgy tudtam volna elkézelni a befelyezést, hogy szépen csendesen meggyilkolásszák az embereket meg a macskákat (szegény cicám kiugrott az ölembõl és elrohant a nyervogásra), a végén teljesen beleõrülnek és attól félnek hogy a másik ki akarja nyírni õket, meg hasonlók. De akkor nem egy Stephen KIng adaptáció lenne...
Redfield 2007 ápr. 14. - 12:14:49
(5/89)
Érdemes megnézni. nagyon jól alakít. félelmetes.
judephil 2007 ápr. 14. - 10:03:00
(4/89)
Ez Brad Renfro hogy eltûnt, pedig nagy kedvencem volt és nagyon tehetséges.
Redfield 2007 febr. 11. - 11:23:49 Előzmény Loki
(3/89)
Halljátok ezt?! :) Tessék megnézni mindenkinek, aki még nem látta, és látni akar egy igazán jól elsült King-adaptációt!
Loki 2006 szept. 04. - 20:38:28 Előzmény Redfield
(2/89)
Elképesztõen jó film, igazi mestermû!
Redfield 2006 júl. 31. - 19:01:29
(1/89)
Nagyon jól megcsinált film, jó színészi játékkal. King szerintem az egyik leghangulatosabb filmje. Egyébként amerikában már lement egy Kingdom Hospital nevû sorozat, amiben természetesen õ is közremûködött, és az egész kb.: olyan, mintha a Vészhelyzetet összevontuk volna egy kísértetsztorival. JELENLEG PEDIG NAGY ÖRÖMÖMRE a Nightmares and Dreamscapes címû sorozat megy az amcsiknál, aminek minden része, egy különálló, eddig meg nem filmesített novellája. :) És meg kell mondanom: tévésorozatnak egészen kitûnõ, egy-két gyengébben megcsinált adaptációtól eltekintve. De persze nyílván ezt sem fogják kiadni nálunk, még leadni sem, ezért mindenki szerezze meg magának. Csak szóltam, hátha érdekel néhány rajongót. Megcsinált részek pl.: Csatatér, Crouch End, Umney utolsó esete, A hercehurca vége, Az országút vírusa északra tart, Az ötödik negyed, 4-es boncterem, és még talán pár másik... :)