10/10
tobywong 2008 jún. 10. - 16:29:19 10/10
(366/646)
Az éneklést is leszinkronizálták? Kik a szinkronhangok? Köszi
10/10
bucmac 2008 jún. 10. - 11:30:55 10/10
(365/646)
Most néztem meg dvd-n. Te jó ég!!
Nagyon ott van a szeren ez a film!!!!!
És még a szinkron is jó lett, szerintem.
10/10
Babykelove 2008 jún. 05. - 20:15:33 10/10
(364/646)
Nagyon jó film,érdemes megnézni..
Boglarina 2008 jún. 03. - 13:32:38
(363/646)
Nem hamis.
waterdrag 2008 jún. 02. - 15:23:40
(362/646)
hát azé sztem alan énekhangja igen meszse áll a széptõl.enyhén volt csak hamis :D
Boglarina 2008 jún. 02. - 08:45:32
(361/646)
Ha nem is a történet miatt, de a dalok miatt érdemes volt megnézni...:) Meg persze Alan látványa miatt...:)) Az a kedvencem, amikor Johnny meg Alan duettet énekel. Két gyönyörû férfihang... ritka élmény. Sajnos.
peca1000 2008 jún. 01. - 22:58:11
(360/646)
Nagyon jó, de gusztustalan, és undorító is. Viszont ez adja a film alaphangulatát, meg a lelketlen mészárlás. Ettõl lesz igazán élvezhetõ. (Hogy milyen egy mocskos sötét hely volt London, meg amikor a csótányok mászkálnak az asztalon, ja és a daráló, amiben a hulladarabok vannak. Broááff!!) A legjobb rész szerintem az, mikor a csaj elkezdi tervezni a jövõjüket (tengerpart, esküvõ) csupa örömteli dolog, de Jhonny Depp csak áll ott magába fordulva a bosszúra gondolva és csak válaszol gépiesen a barátnõjének.
A vége egy igazi katarzis, nagy meglepetés volt számomra.
10/10
Balo 2008 máj. 22. - 01:27:11 10/10
(359/646)
Nagyon nagyon jó film!!!!
10/10
tobywong 2008 máj. 17. - 22:18:00 10/10
(358/646)
Én már csak a dvd kiadást várom nagyon!!!
honnley 2008 máj. 12. - 20:08:29
(357/646)
Az elsõ észrevételem, hogy a vér szörnyen mû volt benne. Ez enyhén rontotta az idillt... Már ha ebben a filmben volt bármi idill. Amúgy jó volt bár az tény, hogy nem gyerekfilm, de azért jó.
A zenéje nagyon tetszik és jól tudnak énekelni a szereplõk.
Kitti0905 2008 máj. 10. - 20:21:01
(356/646)
Most láttam elõször a filmet.....nemsemmi!!!! Nem gondoltam volna hogy ennyire jó lesz! A színészek fantasztikusak! Imádtam a filmet! Minden percét élveztem!
angellany 2008 máj. 05. - 15:47:42
(355/646)
Nincs olyan nap,hogy ne nézném meg,a telom is a zenéjére szól!Állitolag a szegedi szabadtérin elõadják..)))
waterdrag 2008 ápr. 30. - 21:22:46 Előzmény tóthlászló
(354/646)
nálam ollókezû viszi még mindig a pálmát(bár karcsikát is szeretttem:D)
10/10
ÉLMÉNY 2008 ápr. 30. - 19:51:32 10/10
(353/646)
ELÉG SÛRÛN PRÓBÁLOK ELJUTNI MOZIBA,DE AZ UTOBBI ÉVEK LEGNAGYOBB HATÁSÁT VÁLTOTTA KI BELÕLEM EZ A FILM.ALAPVETÕEN MINDENEVÕ VAGYOK ÉS SZÓRAKOZÁSBÓL NÉZEK FILMET ÉS NEM VÉLEMÉNYEZEM NAGYON,DE TEGNAP ESTE LÁTTAM ÉS ANNYIT GONDOLOK RÁ,MINT A BARÁTNÕMRE.FENSÉGESEN LENYÛGÖZÕ,MINDEN PILLANATÁT ÉLVEZTEM.NEM SZERETEM A FELIRATOS FILMEKET,MERT ELVONJA A FIGYELMET A KÉPI VILÁGRÓL,DE MOST NEM BÁNTAM,SOKSZOR BORSÓDZOTT A HÁTAM A DALOK ALATT,ÖRÜLTEM,HOGY NEM AKARTAK NAGY ÁRIÁKAT,MAGAS C-T KIVÁGNI A SZEREPLÕK,ÉS HAMISSÁG MENTESEN ÚGY ÉNEKELTÉK,AMI A TUDÁSUKNAK MEGFELEL.MINDENESETRE KIVÁNCSI LENNÉK MAGYAR SZINKRONNAL,DE LEHET HOGY MUSICAL ÉNEKESEINK NEM VÁLLALNÁK.
VADÓCFIU 2008 ápr. 27. - 23:04:43 Előzmény Jill
(352/646)
sziasztok!ma néztem meg moziban .........nem ilyen musiceles filmre számítottam de néha a filmnézés köbne mikor a kisfiú éneket csak ez a cím jutott eszembe:twist oliver:)

amugy imádom ezeket a régies 18-dik századi vagy mégkésõbbi házakat épületeket--a komolyságukkal és szennyes világával a kurvákkal a hasfelmetszõvel stb.......szóval a képivilág alapban jó volt .nemvéletlenül kapott valamiféle díjat vagy jelölést a díszlettervezésre......asszem:(szóval jó volt még ha horror-musical is volt........jobb mint a gyõzikesó:)bármelyik magyar filmet leveri amugy de azokhoz nem lehet hasonlíttani talán mert a magyar mentalitást csak mi magyarok értjük...sokszor még misem.......ha csak pl a taxidermiára gondolok akkor egy csomó jót hallottam róla aztán meg kiderült hogy mekkora nulla.......mert mi azthittük hogy oszkárt is kap:)))D

szóval aki szereti a vért a horrort habár annak nem mondanám mert félni nem lehet rajta de melyik horroron lehet ?...ma már hiszen minden a skizofréniáról szól....
üdv
Jill 2008 ápr. 22. - 10:02:41
(351/646)
Emésztés után arra jutottam, hogy jó kis film. Csak elsõre kicsit ütõs, persze, akkor még izgultam, hogy kivel mi lesz, bár sok jóra nem számítottam. :D

***SPOILER***

Szegény drága Alan Rickman lemészárlását nehezményezem, bár isteni jó jelenet volt, de csak rágondoltam, hogy hasonlóképpen fog járni a DH-ban is, és már el is keseredtem.

Helena istennõ!
Johnny viszont azért valahogy aranyosabb, amikor Jack Sparrow kapitány (remélem, lesz még). Itt nem tudtam vele rokonszenvezni.
sipka 2008 ápr. 21. - 23:24:02
(350/646)
Elakartam olvasni a hozzászólásokat, csak sajnos ez (egyéb teendõim miatt) elmaradt..
De ez (nyilvánvalóan) nem fog megakadályozni abba, hogy én is véleményt nyilvánitsak :)

Elöljáróban elmondanám, hogy: Imádom Tim Burton filmjeit!!!! Egyszerûen fantasztikusak :P Ez az ember olyan groteszk dolgokat álmodik a vászonra, hogy szinte öröm nézni, a furcsábbnál is furcsább karaktereket :) Szóval hihetetlen képzelõ ereje van!!
(Na jó. Most már befejezzem ezt a gusztustalan nyalást, illetve a rendezõ méltatását :P Térjünk rá a filmre...

Sajnálatos módon, én nem részesülhettem abban a csodálatos élményben, amelyet a "Sweeney Todd" broadway elõadása nyújtott a közönség számára. Így csak hírbõl hallotam eme borotva pengével gyilkolászó borbélyról, aki bosszút esküdött feleségéért...
De mostanra már nem csak információ morzsaként tudok a "Sweeney Todd" létezésérõl, hanem (végre) láthattam a filmre vitt változatát, Tim Burton rendezésében :)
NAGYON TETSZETT!!! Bár meglepõen véresre sikeredett ez az adaptáció, de végülis ezen nem szabad csodálkozni, hiszen mégis csak egy horror-musical-rõl van szó.
Amit jópofának találtam a filmben, az nem más, mint a bûnök változatos tárháza, amely a sztori elõre haladtával egyre csak bövült :) Írok néhány példát: gyilkosság, pedofilia, kannibalizmus, gyermekmunka, csalás, hazugság, helytelen húsospite készítés, a higénia szabályainak ellentmondó bolti környezet, vízszennyezés, illetve a piteboltból kitörõ füst vékonyítja az ózonréteget stb. :DDD
Egyedül a két szerelmes párt vonja körbe a romlatlanság aurája :P Szóval egy igazi mocsok mozival van dolgunk :)
Amúgy az énekhangokat is megemlittve: Mindenki jól "nyomta" :DDD Bár tudvalevõ, hogy Johnny nem egy énekesi-alkat....de szerintem (a saját tudásához képest) megoldotta a feladatot.
Tehát nem kell szégyenkezni ennek az alkotásnak, mivel mind a látvány, mind az elhangzó zenei betétek, illetve énekhangok, mind a hangulat, mind a brutalitás elégséges mértéke....SZUPERNEK MONDHATÓ!!! :DD
Én nem csalódtam :) Ajánlom a megtekintését :P
angellany 2008 ápr. 21. - 17:18:08
(349/646)
Hú nagyon jó volt!imádtam a moziban!Mikor adják ki dvd-n??bakker megszívtam mert elakartam kérni a poszterét erre elvitték elõlem,ez vagyok én..)))
tóthlászló 2008 ápr. 21. - 07:33:37
(348/646)
Tegnap sikerült megnéznem. Õszintén szólva úgy tûnik, hogy félreértés van. Burton nem azértcsinál filmeket, hogy borzongasson, hanem azért, mert "Kétfajta ember van: az egyik, aki tûri, hogy tiporjanak rajta; a másik, aki tipor", és ez a világ rendje. Ez a rend rossz (még ha egyedi gonoszság váltja is ki ezt a világlátást), de ha én is tiprno kezdek, akkor én is rossz véget érek (Toby azén nyakam is elvárja). Arról nem is beszélve, hogy az ifjú pár - akiknek sorsát többen hiányolják a filmbõl - nyilván ebben a világban csak Todd sorsára jutha. A film remek, legalább olyan jó, mint az Ollókezû, csak sokkal cizelláltabb.
waterdrag 2008 ápr. 20. - 15:29:17 Előzmény Hesztia
(347/646)
jellemzõ..