Téma: Szabotázs

7/10
lacee83 2014 aug. 28. - 00:48:13 7/10
(32/72)
Jó film izgalmas történettel. Valóban elég véres lett pár jelenetel de talán így valósághûbb. Tetszett hogy az üldözéses jelenetekben ártatlan járókelõk is áldozatul esnek, a legtöbb filmben egy haja szála sem görbül senkinek sem.
8/10
King Diamond 2014 aug. 26. - 22:28:54 8/10
(31/72)
Az itt a baj, hogy a sok hülye Kommandó meg ehhez hasonló filmet vár(t). De ez nagyon nem olyan. Sõt, egyáltalán nem is olyan, mint mondjuk a S.W.A.T. volt. Aki pörgõs, végig lövöldözõs akciófilmre számít, az csalódni fog. Itt nincsen semmiféle egyszemélyes hadsereg, aki egyedül kinyírja a nagy túlerõben lévõ ellent. Még ugyan jó kis film lett ez is. Engem végig lekötött, egy percig nem volt unalmas, inkább izgalmas és itt-ott feszültséggel teli. A szereplõk jók voltak, bár számomra Arnoldon kívül nem nagyon volt ismerõs arc (még az Avataros csóka sem). Engem nem idegesített egyik csaj sem. Épp annyi akció/lövöldözés/verekedés volt benne, amennyi kell. A zenék is jók, valamint a magyar szinkron sem lett egyáltalán rossz. Talán csak annyi, hogy hiába illik Reviczky Gábor hangja is Arnoldhoz, azért Gáti Oszkáré jobb lett volna. Az én véleményem szerint Schwarzenegger visszatérése óta egész jó filmeket csinált. Nekem tetszett az Erõnek erejével is, a Szupercella még jobban, és hát a Feláldozhatók filmeket pedig nem kell bemutatni. És ez sem lett egyáltalán szar, mint ahogy itt sokan írják, csak a helyén kell kezelni és értékelni.
8/10
Lex Icon 2014 aug. 26. - 20:43:29
(30/72)
Pár okostojásnak, akinek gondolkodás nélkül csak jár a szája:
- A csapat kinézete és viselkedése miatt: Egy öltönyös jól nevelt fiúcska hogy épülhetne be egy drogkartellbe? Sehogy. Át kell állniuk a bûnözõ viselkedésre, hogy sikeresen be tudjanak épülni. Ez az életük részévé válik ill. eleve ilyen típusúakat válogatnak be.
- A 10 milláról: A kötél ha szabványos, akkor 60m hosszú (pl.) A zacsiba 2 köteget raktak, ami 200db. Ha 100$-osokból áll, akkor 20e$. Ebbõl 500 csomag kellene, ami tényleg sok, de közel ennyit rá lehet tenni, ha elég sûrûn van, de több kötelet is összeköthettek. A filmben nem feltétlen megy minden valós idõben, így nem mutatják végig, amíg felkötik az összes csomagot, mert unalmas lenne. Egyébként van 100.000$-os bankjegy is. http://hu.wikipedia.org/wiki/Amerikai_doll%C3%A1r#Bankjegyek
- A maradék elégett pénzrõl: Pontosan meg tudják számolni, mivel a robbanás miatt szétszóródik és nem ég olyan magas hõfokon, hogy a benne lévõ fémszál is elégjen, így csak a szálakat kell összeszedni és megszámolni.
10/10
Findzs 2014 aug. 26. - 19:25:06 10/10
(29/72)
meglepõdtem milyen gyengén pontozott film
pedig jó rendezés nem a szokványos sztori és még swarci is több színészi játékot visz bele a szokásosnál

10/7
10/10
bercesnagy 2014 aug. 21. - 09:40:56 10/10
(28/72)
Nagyon jó pörgõs, brutális akciófilm, kíváló alkotás. Aki nem szereti a véres valóságot, az ne nézze meg. Az utóbbi idõk legjobb Schwarzenegger filmje. 10/10
mro26 2014 aug. 19. - 17:51:51
(27/72)
mro26 2014 aug. 19. - 17:51:10
(26/72)
Sajna az EXP.III sem jól teljesít :/
offtopic
Ottofan1 2014 aug. 19. - 16:59:12 Előzmény kunlaszlo0420@gmail.com
(25/72)
Erõnek erejével: 45 milliós büdzsé, 48 millió bevétel. A 48-ból mindössze 12 milla jött Amerikából, ezzel a film hatalmas csalódás lett, mert annak ellenére alul teljesített, hogy jó, sõt, meglepõen jó kritikákat kapott.

Szupercella: 50 milliós büdzsé, 137 millió bevétel. Mindössze egy nagyon gyatra 25 milla jött Amerikából, egy elképesztõen gyenge 10 milliós nyitóhétvégével.

Sabotage: 35 milliós büdzsé, 17 milliós bevétel.

A stúdiók nagyrésze az amerikai bevételt figyeli, ezért is vagyok meglepõdve, hogy a Tûzgyûrûnek csinálnak 2 részt.

Remélem a The Expendables 3, illetve a Terminator: Genesis jól fognak teljesíteni.
Igaz az EXP 3-nak csak tenegerentúlon van esélye sikerre.
2/10
offtopic
pp13 2014 aug. 19. - 15:53:08 2/10
(24/72)
Leszögezem Arni örök kedvenc.

De amit itt már az elején lemûvelt ez az "elit" csapat/banda, nos mindezt a szánalom játékot 29 percig bírtam elviselni. Hiteltelen,gyökér, idegesítõ, drogos, prosztó G.I.Joe figurák vergõdtek a képeken. Ilyeneket még a metróban a jegyellenõrök mellé sem szívesen tennék biztosítónak, /eleve tovább rontanák a közlekedési cég kevéske még megmaradt nimbuszát/.
10 millát meg csak úgy tudtak sec perc alatt le engedni annyi kötegben a klotyón ha közben feltalálták egy millás címleteket is. És amúgy a zsenik honnan tudták, hogy mennyi hiányzott a pénz hegybõl?? - a pernyébõl kimatekozták?
1/10
HardZone 2014 aug. 14. - 21:58:42 1/10
(23/72)
Megnéztem a filmet, de többet vártam tõle! Nagyon rossz film, fölösleges káromkodásokkal teli szöveg! Meg néhány jelenetnél mint ha egy Fûrész filmet néznék, annyi a húscafat meg a vér! A történet pedig jó lenne, csak nagyon nem jól lett kivitelezve az egész! Alig vártam hogy vége legyen! Pedig nagy Schwarzenegger rajongó vagyok! Eddig ez a legrosszabb akciófilmje szerintem!!
4/10
Sunboy 2014 aug. 14. - 02:38:37 4/10
(22/72)
Megnéztem... de minek ? Semmi értelme nem volt. Össze-vissza csapong jó ügynök-rossz ügynök, felbérelt szuper középamerikai bérgyilkosok, kokainbárók, mint valami elcseszett tankcsapda szám. Schwarzi maradjon inkább a politikánál, mert abban nem tud annyi kárt tenni mint ebben a filmben, ahol néha kimondottan béna és taszító volt. Hagyd a francba, engedd el !!! 4/10
zord01 2014 aug. 10. - 19:05:15
(21/72)
Borzalmasan gyenge film. Nulla story, és még unalmas is, ami lássuk be, akciófilm lévén iszonyat gáz. Tényleg csak annyit tudok mondani, hogy szánalmasan gyenge.
Schwarzi, mióta visszatért, egy nulla. Nulla volt az Erõnek erejével, a Szupercella, és ez is. Pedig régen baromi jó filmjei voltak. Nem is értem, hogy miért vállal ilyen hulladék filmeket. Szerezzen magának egy jó írót, mert ez a vergõdés amit az elmúlt években csinál, az borzalmas. Akár csak ez a film.
1/10
AuSS 2014 aug. 09. - 11:46:37 1/10
(20/72)
Nagyon vártam ezt a filmet, ezért is volt hatalmas csalódás.
O színészi teljesítmény. Schwarci igaz felkapta a vállára a filmet, de sokáig õ se tudta cipelni. Az õ "játéka" is csak a végén teljesedett ki. Az utolsó jelenetben, [spiler] mikor sérülten visszaült a székébe, megitta az italát, s rápöffentett szivarára [/spoiler] hatalmasat brillírozott (lehet szerepelnie kéne egy westernben).
A történet se tetszett, valami nagyobb összeesküvés-elméletre vártam, erre kiszúrták a szemem ezzel a hülyeséggel.
Az akciók sem voltak nagy durranások, Arnold régen egyszemélyes hadseregként 100x jobban szokott szuperálni.
Maradok inkább a régi filmjeinél.
6/10
kazama90 2014 aug. 07. - 19:14:00 6/10 Előzmény kunlaszlo0420@gmail.com
(19/72)
súlytalan,unalmas ,vontatott gyenge b movie gagyi sztorival,max egyszer nézhetõ ha nincs más.Ayer eddigi legrosszabb filmje.
6/10
kazama90 2014 aug. 07. - 19:12:05 6/10 Előzmény kunlaszlo0420@gmail.com
(18/72)
unalmas,súlytalan ,vontatott gyenge film szenvedés volt végig nézni.gagyi b movie gyenge sztorival ,ez Ayer legrosszabb filmje.
7/10
ammok001 2014 aug. 07. - 16:10:17 7/10
(17/72)
A szupercella sztem dögunalom,erõltettett,és nagyon gyenge színészi játék volt benne...Az erõnek erejével,nem volt rossz film.Ez szerintem nézhetõ kategória.Ahogy említették elöttem is,van benne 1-2 frankó akciójelenet,baromi jó kameraállásokkal,és érezhetõ dinamikával.A sztori semmi ujat nem mutat,színészi játék a filmnek megfelelõ.A narkós csaj mondjuk engem is az elsõ pillanattol irritált.De nem kell ezt a filmet ennyire ócsárolni.Tény voltak jobb filmjei,és remélem lesznek is.
franszoá81 2014 aug. 07. - 12:33:10
(16/72)
egyszóval tudom jellemezni: SZÖRNYÛ. a szupercella meg erõnek erejével még aránylag "barátságos", nézhetõ volt, ez viszont nagyon durván súrolja a moslék kategóriát.

SPOILER

már az elején annyi baromság volt h rossz volt nézni. ilyen idióta hulyéket nem hogy a DEA nem alkalmaz, a walmartban sem kapnának kint munkát. az elején ellopnak abból a sok pénzbõl 10 milliót. aha. kb 5 köteg pénzt engedtek le a wc-n, jó ha 200.000 dollár volt. a maradékot meg felrobbantják. a DEA vezetõi meg honnan tudják h eltûnt a pénz? kiszámolták a hamuból?

SPOILER VÉGE

idióta fos film. a történet jó lenne, de a kivitelezés, meg a szereplõk annyira gyengék h 2 pontot nem ér az egész. arnold mesteren meg már erõsen látni hogy nagyon nehezére esik mindenféle akciózás. lassan el kellene gondolkodnia a hogyan továbbon, mielõtt elkezdi teljesen leépíteni a kultuszát.
kunlaszlo0420@gmail.com 2014 aug. 07. - 08:18:26 Előzmény Ottofan1
(15/72)
Erönek erejével 30milios költsegvetes 50 millios bevetel szupercella 50 millios költségvetés 126millios bevetel és a legtöbb helyen a legjobb kritikákkal voltak mind a két filmrö
kunlaszlo0420@gmail.com 2014 aug. 07. - 08:17:44 Előzmény Ottofan1
(14/72)
Erönek erejével 30milios költsegvetes 50 millios bevetel szupercella 50 millios költségvetés 126millios bevetel és a legtöbb helyen a legjobb kritikákkal voltak mind a két filmrö
Gipsy Danger 2014 aug. 06. - 22:19:10
(13/72)
A pörgõs akciófilmek kedvelõinek tetszeni fog a film.

SPOILER VESZÉLY

Kifejezetten erõszakos, véres alkotás, sok mindent mutatnak telibe, brutálisan jó kameraállásokból. Sajnos ezt manapság szeretik kivágni a filmekbõl. Akinek van intelligenciája, annak nem ártanak az ilyen filmek. Itt egy kommandós csapat lövöldözik és bizony meghalnak egy páran. Szerintem semmivel sem károsabb egy ilyen film, mint valami hentelõs horror, sõt..
A kommandós csapat tagjai igazi kemény srácok, nem mûmájerkednek. Ritka az ilyen film, szerintem meg kéne becsülni.
Csak a mai világban már elszoktak a nézõk az ilyen fokú brutalitástól. Korhatár, ilyen-olyan szabályozás stb.
Nem tudom a film milyen besorolású, de kockázatot vállalhattak a készítõk a brutális jelenetek miatt.

SPOLER VESZÉLY VÉGE

Összességében egy kifejezetten jó film volt. A feszültség néhol hullámzik, viszont annak ellenére, hogy pár apró humoros jelenet is belefért a filmbe, abszolút nem lesz röhejes.