ABanonym 2018 dec. 01. - 18:56:45 Előzmény Nightbeetle
(23/23)
Mindenki írja hogy milyen sorozat, annyira kíváncsi vagyok, de sehol nem lehet megnézni!!! :SS
Valakinek nincs meg esetleg szinkronnal?
rapanui 2009 júl. 16. - 08:08:42 Előzmény Kyncsõ
(22/23)
ha érdekel a Maxi Warwel - Bye Bye dal, írjál PM-ben, megkapod a linket.
Nightbeetle 2009 ápr. 19. - 18:40:28
(21/23)
most tényleg ennyi? kész vége? nagyon durva! írta valaki hogy befejezetlen, na de ennyire! >,<
Nightbeetle 2009 márc. 27. - 13:58:55 Előzmény Kyncsõ
(20/23)
Nem töltöttem le sehonnan sem, youtube-on hallgattam. :)
Kyncsõ 2009 márc. 24. - 23:15:02 Előzmény Nightbeetle
(19/23)
Szia!

Köszi!És honnan töltötted le?Én sehol sem találom!
Nightbeetle 2009 márc. 24. - 20:44:47
(18/23)
én is most kerestem meg mert tök jó :D

Õ énekli, szóval Maxi Warwel - Bye Bye :)
Kyncsõ 2009 márc. 24. - 16:52:29
(17/23)
Sziasztok!

Nem tudja valaki,mi annak a dalnak a címe,amit Sara szokott énekelni?Elõre is köszi!
pozsizsuzsi 2009 márc. 18. - 13:35:16 Előzmény Pünkösdi Kató
(16/23)
Szóval nincs vége... Jó tudni, akkor el sem kezdem.
missdev666 2009 márc. 17. - 09:12:42
(15/23)
Ez a sorozat überkirály volt,végigröhögtem az egészet,frenetikus,tényleg kár,hogy csak ilyen kevés részt forgattak le belõle,de talán befejezik...
Az összes szereplõ szerethetõ volt,olyan aranyos volt az egész Gabriel család,és a magyar szinkron elõtt is le a kalppal,ezt most nem barmolták el
El lehet gondolkodni rajta,hogy hol vannak a magyar vígjáték sorozat(ok?) ettõl...a nyomába se érnek,mint pl az a szánalmas bundy-koppintás,grrr,az de szar volt...
Külön kiemelem a kedvencemet,Gabriel urat/Sky Dumont,na õ nagyon jó színész,és a karktere is szupi volt,a legjobb rész az volt,mikor mentek a kukásautóval,és Fritz volt a sofõrje :))))
Pünkösdi Kató 2009 márc. 02. - 22:14:34 Előzmény bepi1220
(14/23)
Igen, ez jó befejezés lenne, de túl egyszerû, olyan igazi szappanos happy end. :)) Úgy értem, vmi csavar jobb lenne, hogy hogyan lesznek újra gazdagok vagy inkább nem is milliomosok, pénzben mérve. Biztos értitek, mirõl beszélek. :)) Nekem egy ilyen befejezés jobb lenne, illettve lett volna.
Pünkösdi Kató 2009 márc. 02. - 22:13:17
(13/23)
Szóhoz sem tudok jutni, hogy nem folytatták a sorozatot... Nekem is tetszett, igazán jó kis sorozat, olyan sírva nevetõs.
rapanui 2009 márc. 01. - 12:27:51
(12/23)
Ich hab RTL eine E-Mail geschrieben und die haben geantwortet, dass sie demnächst die Entscheidung treffen ob sie weiterdrehen! Wann das ist kann ich euch nicht sagen!
*****
magyarul: e-mailt írtam az RTL-nek és azt válaszolták, a közeljövôben eldöntik, hogy tovább forgatják-e a sorozatot!
Hogy mikor(döntik el), azt nem tudom megmondani nektek(nem közölték velem)!

Az emailt nem én írtam persze:)
De az már sokat sejtet, hogy gondolkodnak rajta.
rapanui 2009 márc. 01. - 12:20:38
(11/23)
Helló:)

A sztori sehogysem végzôdik, ennyi rész készült összesen:)
Kivételesen nem a magyar tv hibája...
Németországban abban az idôben nagyon kedvelt sorozat volt, és ma is az egyik legjobbnak tartják, amit valaha németek csináltak. Ennek ellenére az RTL nem csinált több folytatást, senki sem tudja miért!
Tavaly indult egy "mozgalom" az interneten keresztül, ami talán arra ösztönzi a kereskedelmi adót, hogy folytassa a sorozatot. Olvastam erre utaló bíztató választ az RTL részérôl. Ha többet tudok, jelzem.
Hozzáteszem: mire abból magyar szinkronos változat lesz, addigra simán megtanulhatsz németül:)

rapa
10/10
bepi1220 2009 márc. 01. - 11:58:55 10/10
(10/23)
ez milyen ratyi már, hogy nincs vége rendesen :( pedig az egyik kedvenc sorozatom volt... ááá, akkor minek kezdték el vetíteni az m1-en ... nah mindegy, szerintem a sztori úgy végzõdik, hogy Gabrielék visszakapják a szállodarendszerüket, Münzbergerék meg elveszítenek mindent... Christoph meg Sarah együtt maradnak, Lilo nem megy hozzá a bankárhoz, hanem belezúg a karbantartó srácba a hotelbõl :D (mert sztem olyan cukik lennének együtt) és minden happy, jah és Fritz visszakapja a régi állását :D vagy vmi jobbat annál :D (remélem így lenne vége... de sajna még az uccsó évadzáró részt sem láttam :(hüpp )
mcll 2009 febr. 28. - 23:06:21
(9/23)
Itt egy kis info egy német oldalról:
"Az RTL 2005 nyarán indította el az elsõ sorozatot, mely mindössze négy részbõl állt. Annak ellenére hogy akkor nem vártak sokat ettõl, igen nagy siker lett, így leforgatták a következõ sorozatot, mely már 8 részbõl állt.
2007 nyarán a sorozatot megismételték, mely sikertelenségbe fulladt, így a második rész után az RTL levette a mûsoráról. Az RTL elmondása alapján a harmadik sorozat már nem fog elkészülni."
Magyarul, pont, nincs tovább....
mcll 2009 febr. 28. - 22:44:32 Előzmény adorjan
(8/23)
Hát ez elég szomorú. Kár érte mert sztem nagyon jó sorozat volt, az egész család nézte. :) De így hogy gyakorlatilag nincs vége, az emberben olyan érzés van, hogy kár volt végignézni. Ez olyan mintha a várt jutalom nem érkezne. Márpedig én egy happy endet vártam, hogy visszakapnak mindent, vagy nyernek valahol. De még az is jobb lett volna ettõl a befejezetlenségtõl ha a film valami negatív dologgal végzõdik.
Kár, nagy kár a sorozatért...
adorjan 2009 febr. 28. - 18:42:04
(7/23)
Az a helyzet, hogy NINCS folytatás! A jelek szerint nem is lesz. Józan ésszel alig felfogható az RTL (az "anyacég"!) hozzáállása, de arra hivatkoznak, hogy a 4+8 folytatásból az elsõ négy nézettsége jóval nagyobb volt, mint a következõ 8 résznek. Itt van az RTL szövege, igaz, németül:
"Die zweite Staffel sei ""leider nicht so gut gelaufen, wie wir es erhofft hatten"", sagte Richter. Er räumte allerdings ein, dass die Geschichte auch noch nicht zu Ende erzählt sei. Wann eine Entscheidung über die Fortsetzung fallen soll, konnte er nicht sagen."
A szent nézettség 1-2%-kal elmaradt a tervektõl...a nézõk meg le vannak....:-(
Egyébként Németországban idén január 1-én indult egy sajátos aláírásgyüjtés! Egy "fabian" nick-nevû 18 éves srác javasolta, hogy küldjenek e-mailt az RTL-nek, követelve a folytatást! Én csatlakoztam, tegyétek Ti is, bár attól tartok, annyit ér csak, mint anno szegény Isaura kiszabadítására tett kisérletek :-)
mcll 2009 febr. 28. - 18:00:10
(6/23)
Én is vártam a Happy Ended, de valahogy olyan volt mintha még lenne pár rész.. Valahogy hülyén van befejezve.
norton15 2009 febr. 28. - 17:08:07
(5/23)
Jó kis sorozat ez, nekem is bejön.
10/10
Deszpina 2009 febr. 28. - 17:00:36 10/10 Előzmény tusi74
(4/23)
Sajnos én eddig csak két részt láttam. Nem szoktunk délutánonként tévét nézni, pedig ez igazi könnyed, szombat délutáni kikapcsolódás.
Ma legalább a végét megnézem. (A happy endet)