10/10
Zsákai Péter 2022 aug. 23. - 20:14:37 10/10
(8/8)
Szerintem nagyon jó film! Bárki bármit mondd 10/10
6/10
sexykex 2019 dec. 13. - 19:53:14 6/10
(7/8)
Eléggé közismert tény, hogy aki minden észérvet félrelökve végzetesen belegabalyodik valakibe, az vesztésre van ítélve. Ha mindkét fél lángol, akkor gyorsan kiég a kapcsolat, mielőtt elegendő parázs összegyűlhetne egy tartós tűzhöz. Ha az egyik lángol és a másik csak pislákol, akkor könnyebb azt a kis tüzet kioltani, mint felszítani. Szokott is sikerülni. Ha az egyik, már akkor lángol, amikor a másik még ki sem száradt az utolsó zápor óta, na az a legrosszabb. Az egyik úgy viselkedik, mint egy idióta, a másik menekül a lángok elől. Az ilyen mókust szokták elküldeni a búsba, de előtte esetleg kihasználják egy kicsit.
Összegezve: valóban jól jönne, ha a hibáinkat utólag kijavíthatnánk. Még jobb lenne életünk legszebb, legjobb időszakában újra eltölteni néhány évet. Ha csak a fizika ismeretén múlna egy időgép, akkor egymásba érne a fizikusok szerszáma és minden nap más világ köszöntene ránk a sok időutazó miatt.
Szerintem a film jó néhány tanulsággal szolgálhat a párkapcsolatot manapság kezdők számára és közel sem olyan rossz, mint ahogy a pontszáma sejteti. Iron mannak itt alább nem jött be. Na bumm, túléljük!
1/10
iron.gyuri 2019 dec. 04. - 01:42:02 1/10
(6/8)
Azért csak 1,mert 0-t nem lehet adni ! Ez egy szégyen , hogy filmnek merik nevezni !
7/10
dandelion83 2019 júl. 28. - 06:40:32 7/10
(5/8)
Kicsit többet vártam a filmtől a bemutató alapján. Volt benne pár eredeti, megkapó szerelmes rész, de nem volt jól felépítve a film, így összességében annyira nem fogott meg. Sokkal többet ki lehetett volna hozni belőle. Ennek ellenére sokkal többet érő alkotás, mint a napjainkban vígjátéknak eladott, bugyuta, alpári, erőltetett vígjátékok.
10/10
yaka 2019 jún. 29. - 18:25:30 10/10
(4/8)
Kezdjük azzal, hogy a Groundhog Day (Idétlen időkig) a világ egyik legjobb filmje. Az alapötlet, hogy újra meg újra esélyt kapunk a hibák kijavítására, mindenkiben húrokat penget - valszeg mert igaz (reinkarnáció).
Rengeteg film következett a Groundhog Day után, ami ugyanezt a témát igyekezett meghangszerelni. Ez egyáltalán nem baj, ha jól sikerül a hangszerelés! Szerintem ebben a filmben tök jól sikerült, szóval adtam neki egy 10-est, hogy feljebb húzzam az eddigi méltatlanul alacsony értékelését.
10/10
petrov144 2019 jún. 12. - 10:05:28 10/10
(3/8)
Sokkal rosszabb "vígjátékok" mennek mostanában a moziban, itt volt történet, humor (nem is tudom mikor volt utoljára, hogy felnevettem egy filmen) és nem éreztem azt a végén, hogy elfecsérelt idő volt. Alulértékelt itt is és az imdb-n is.
Min 6-7.
6/10
Atis88 2019 jún. 09. - 08:15:46 6/10
(2/8)
Nem olyan rossz film ez. Láttamm már sokkal silányabb romantikus vígjáték szerűségeket. Az alapótlet sem rossz, biztos lennének még jó páran akik így próbálnák meg helyrehozni a dolgokat, ha tehetnék. Más kérdés hogy hosszútávon nem menne. Szóval legalább mem csak a szokasos lovestory.

6/10.
Nagy1A 2019 jún. 08. - 20:08:21 Előzmény kinguci18k
(1/8)
Gyorsan reagálnom kell, mert ezt mindjárt törlik, az tutti!! Kinguci.........nagy vagy!! öröm olvasni egy ilyen pontos, plasztikusan, frappánsan megfogalmazott véleményt!!