Diabla94 2016 febr. 06. - 03:19:32
(119/379)
SPOILER!!!!!!
Én sem követtem a kinti részeket de most kíváncsiságból belenéztem az utóbbi pár részbe ( 87-88-89 ) és az alapján mondom hogy most nincsenek együtt.
10/10
Milibindi 2016 febr. 06. - 01:21:01 10/10 Előzmény malvinkicska
(118/379)
Még nem láttam , mert be kellett menjek délutánra, holnap is mennem kell, valószínû csak vasárnap fogom látni.
Ha jól sejtem

SPOILER SPOILRM SPOILER
Az a ribi jövõhéten kikerül a képbõl. Úgy rémlik november végén december elején olvastam ezt az infót. Gondolom minden szereplõvel lesz elõtte konfliktusa,akivel ilyen-olyan módon kapcsolatban van, hogy mindenkire lehessen gyanakodni.

Spoiler VÉGE
10/10
Milibindi 2016 febr. 06. - 01:15:15 10/10 Előzmény Diabla94
(117/379)
SPOILER SPOILER SPOILER

Ugye, hogy elkezdték vetíteni nálu k nem pótoltam a lemaradást, csak olvasgatok, hogy mik lesznek.
¡Regina y David deciden alejarse para que los problemas de sus papás no los separen más Ez alapján azt mondom, hogy nem szakítottak. Regina és David úgy döntenek, hogy elfelejtik az apukik problémáit és nem hagyják el többé egymást. Kb ezt jeleni ez a mondat, biztos van, aki szebben fordítaná.
Gondolom most még durvább a helyzet , hogy Arturo és Julia együtt van. Eladio változhatott, ha Julia el tudott menni otthonról.

SPOILER VÉGE
malvinkicska 2016 febr. 05. - 21:30:41
(116/379)
A mai két rész olyan volt, mintha egy elmeosztályon lettünk volna a 80-as években, egymásnak mennek, leüvöltik egyik a másik fejét. David is elmondta Regina is a kész tényeket, és egyiknél az anya a másiknál az apa, nem lehet jelzõt találni ahogy viselkednek, velük amiért a sors így hozta egymásba szerettek. Az A ribi már elzavartatta Consuelot.Marlena Favelat láttam már pár sorozatban de neki sem szabad többet ilyet elvállalni, mert nem õ akár csak Fernandó, szerintem a személyiségük olyan, hogy ez nem fekszik nekik, félelmetesek. A 6-os számu Epizódban azt írják, össze szólalkoztak Jorge és Fernandó állítólag ugratta J F-t. mi igaz belõle nem lehet tudni, de valami alapja lehet, mert azért nem mindig hazugság az ami megjelenik, tudjuk kis hazánkban is a celebekrõl mikor írogatnak, sokszor olvassuk válás és egyebek, lesz a vége.
Diabla94 2016 febr. 05. - 13:56:42
(115/379)
SPOILER!!!SPOLIER!!!
Jól értettem hogy a kinti részekben Regina és David a szüleik miatt szakítottak??
10/10
Milibindi 2016 febr. 04. - 20:20:53 10/10
(114/379)
Megérdemelte Montserrat, amit kapott Ninától, legalább ezt a nõt jól helyre tette!
malvinkicska 2016 febr. 04. - 19:57:55
(113/379)
Az nagyon jó, hogy Nina rajta kapta a kedves, fiát Monseráttal, aza szemét nõ még gyógyszert vett be , de keveset, mert életbe maradt. Azt megértem az élet velejárója a szerelem a szeretkezés de ez a nõ miért nem nyilvános házba ment ahol nem ártana így pároknak. Aztán Arturo válni akar, Nina nem tudna akkor úgy nagyzolni ahogy most. Eladio, egy tétova valaki egyszer adni akar a fiának, és feltételhez köti, vagy ne adjon semmit, jól mondta Dávid köszöni nem fogadja el, szinte érezte, hogy mi lesz majd késõbb. Az a szemét Daniela mert itt sajnos csak ezeket jelzõket lehet használni, meg van õrülve Davidért, hiába mondta neki, hogy hülye nem ér neki semmit, a testvérét mindig alázza, igaz ezt látja az õ családjába ez a trend. Julia az egy nagyon lelki beteg nõ, mert õ ép testbe, ép csak hogy él sajnos az az állandó sírás, rimánkodás férfi legyen a talpán aki ezt tûrné, tudom rossza házassága tegyen róla .de döntés képtelen, aztán ott az apja, mert David egy tanult okos jó szemléletû fiú, azt nem kell pátyolgatni, hanem békén hagyni járja a saját útját, azzal akit szeret. Az a kereszt fiú is egy született ördög fióka, mindig be akar tartani mindenkinek, csak az anyagiakon jár az esze. Azt amit eddig láttam azt szûretem le itt nagyon sok rossz indulatú furcsa lelki beteg ember van.
Mia1234 2016 febr. 04. - 19:51:12
(112/379)
Nekem annyira nem szimpatikus David.
Olyan mamlasz kinézete van, nagyon rossz a szinkronhangja is és ha megfigyelitek, szinte mindig tátva van a szája,
mintha beszéd vagy evés/ivás után elfelejtené becsukni.
10/10
Milibindi 2016 febr. 04. - 00:44:57 10/10
(111/379)
Túlzás volt amit csinált, de ha belegondolsz eddig majdhogynem még a feneke is ki volt nyalva , amióta megjelent Julia Arturo levegõnek nézi kb. Nála is érthetõ , ha féltékeny csak nem kellett volna így eltúlozni. Bár céloztak rá, hogy vannak féltékenységi hiszti rohamai tehát ok nélkül is féltékenykedik õ.
10/10
Milibindi 2016 febr. 04. - 00:40:58 10/10
(110/379)
Consuelot én sem értem miért ragaszkodik Erickhez, nem csak megcsalja , de durva is vele folyton megalázza és még a közös gyerekük sem kell neki. És Ericket sem értem mit eszik azon a repedt sarkún. Elzavarta csak , mert nincs pénze és pontosan tudja, hogy Eladioval is kavar. Persze vele is csak a pénzéért. Durváskodni vele is durváskodott, nálunk kivágták, de az eredetiben mikor elõször bukott le akkor fojtogatta is mikor megkérdezte, hogy Eladio a szeretõje-e. Normális pasinak nem kéne egy ilyen nõ, max arra amire Eladionak is.
10/10
Milibindi 2016 febr. 04. - 00:34:08 10/10
(109/379)
Nem sajnos ,nem láttam. Hallás után én is alig értek meg valamit. Ha leírva látom akkor sokkal jobban megy . Kikeresek egy-két szót a szótárban pl. Néhány mondat meg szavak voltak meg.
kikelet54 2016 febr. 03. - 22:05:00
(108/379)
Ninát akkor is utálom, amikor meg sem szólal, de amit a mai részben összeordibált az agyon rúzsozott szájával, az valami förmedvény volt. Ugyan olyan rongy, mint Eladio, õ is arra kérte Reginát, hogy kémkedjen.

Remélem Ericre rányit az apja.

Szegény Dávid, most aztán találgathat, hogy kinek higgyen, az anyjának, vagy az apjának. Én nem tudom elhinni, mindazt, amit Eladio a kórházban mondott. Egyszer mézes-mázos, máskor meg leüvölti az embert, de nem is kicsit. Az ilyen embernek baj van a fejével.

Kíváncsi vagyok, Dávid és Regina meddig állják a sarat, remélem kitartanak végig egymás mellett.
malvinkicska 2016 febr. 03. - 20:55:27 Előzmény ildimix
(107/379)
Szia a mai két rész elég jó volt nem ordítottak annyit amannyit szoktak, David megtudta az apjától, hogy az anyja és Arturo régen szeretõk voltak Reginanak is elmondta David, ezt Nina hallotta kitört a féltékenységi botrány. Az egészben az az érdekes 20 éves házasságot emlegetnek és egyik sem szereti a másikat, mármint Arturo Ninat, Julia Eladiot. Consuelo szembesült felvétellel az Erick hûtlenségérõl, nem értem azt a nõt sem miért nem szakít azzal a szemetes ládával aki csak azt nagy kurtizánt imádja. A kedvencem David és Regina nekik szurkolok legyenek egy pár, és boldogok.
Diabla94 2016 febr. 03. - 20:03:43
(106/379)
A LEGUTIBBI RÉSZT NEM LÁTTAD VÉLETLEN?LÁTTAB BELÕLE VIDEÓT DE NEM NAGYON ÉRTETTEM.
10/10
Milibindi 2016 febr. 03. - 19:51:09 10/10
(105/379)
Sajnos csak egy pár részt követtem ,majd lemaradtam. Aztán mikor láttam, hogy lesz ez a sorozat nálunk nem kezdtem el bepótolni a lemaradást. Csak hivatalos oldalakról csípek el egy-két infót, hogy mi lesz.
Diabla94 2016 febr. 03. - 19:04:19
(104/379)
kÖVETI VALAKI A KINTI RÉSZEKET?
syuzi 2016 febr. 03. - 17:49:08
(103/379)
Julia végre jobban van:) Nina ésArturo már megint veszekednek

Consuelo és Miguel szép pár lennének
David és Regia végre újra együtt szép pár :) Várom már a holnapi részt:)
malvinkicska 2016 febr. 03. - 14:55:53
(102/379)
A féltékenységgel kapcsolatban teljesen igazad van az egy szörnyû betegség, és sajnos ez nem csaka filmeken van így hanem az életben is, vannak akik a zöld szemû szörny az, az a féltékenységtõl szabályosan bediliznek, mindig azt látják, hallják õt megcsalják, és így van most Colunga is szinte nagyon jól hozza az õrültség határán van, magából kikelve, már szinte úgy csinál, mint egy állat, most leesett a lépcsõn a felesége, de ez lehetett volna tragikus is. A pár terápia lehet segítene nekik, de ha nem akkor egy pszichológus, akinek sikerülne a felszínre hozni a kiváltó okot, mert ebbõl nagy gondok lesznek, ugye, még az após is neki ad igazat. aztán tudjuk nõje van de azzal is durva , csak vágyai teljesítéséért tartja, nem szerelembõl pénzért.
kikelet54 2016 febr. 03. - 08:28:53
(101/379)
Igen, ez is igaz, hogy az apjára is tekintettel kell lennie, és most ráadásul Eladio hazahozta az otthonukba, aki egy húron pendül Eladioval, és a saját lányát hibáztatja mindenért. A nagyapa is egy utálatos, zsarnok karakter.

A beteg nõ, Maribel nyaralás közben meghalt a férje karjaiban, teljesült az utolsó kívánsága, együtt nyaralt a család, a férje az utolsó perceiben bevitte a vízbe, hogy a tengervíz simogatása közben hunyt el.
offtopic
ildimix 2016 febr. 03. - 06:27:36
(100/379)
Júlia nemcsak a fia miatt maradt a férjével hanem azért, hogy az apjának jólétet biztosítson az otthonba. Ha nem lenne ez a házasság akkor az apját kidobnák a helyrõl mert nem tudná fizetni a költségeket mivel teljesen eladósodott. A fia miatt már elválhatna a férfitõl de ott van az apja akit nem akar az utcára tenni.

A beteg nõ elmondta már a férjének az igazat? Még mindig nyaral a családjával vagy már hazament? Néha beleolvasok a fórumba de már nem igazán követem a sorozatot a tv-be.