Téma: Szex-beszéd

Ibolya31 2008 jan. 22. - 01:16:18
(5/5)
Ez nem az a szexbeszéd szerintem hiszen ide van írva hogy ez egy több részes filmsorozat.Vagy mégsem nem tudom majd utána nézek ...
Ezt az öreg nõs verziót már én is láttam és nagyon nevetséges volt számomra,ahogy a nõ osztotta az észt,mint valami sokat tapasztalt....
brixxi 2007 okt. 30. - 19:11:36 Előzmény Cool Vole
(4/5)
A véleményezés elérte a célját. Eddig mindenki csak átsiklott felette, de amiket írtok róla.. tuti nõ a nézõszám miattatok. Most már meg fogom nézni én is egyszer. Kíváncsi vagyok rá.
Cool Vole 2007 okt. 22. - 19:25:09
(3/5)
A tegnapiba én belenéztem, mert kíváncsi voltam, hogy mirõl szól..
Amikor betelefonált egy csávó, hogy mit csináljon, mert a párjának, (aki szintén fiú)túl nagy és hát neki ez elég kellemetlen, na azon leakadtam.
Meg telefonált egy csaj, hogy spermát szimulálva ilyen banán pépet csurgatott magába, de hogy kipróbálná a tejszínhabot és az nem egészségtelen-e...
Szóval elég érdekes egy mûsor.
Ferrer 2007 aug. 17. - 21:40:08 Előzmény Dego
(2/5)
Lol inkább ne nézd :) Sok e benne a P*NA, pfff.
Tegnap véletlen odakapcsoltam (igen, véletlen XD), és tetszett ez a "Szexeljünk egyet, és akinek elõbbb lesz orgazmusa, az lécel le". Egyszer ezt kipróbálom én is.
Dego 2007 jan. 12. - 13:50:21
(1/5)
csõsztök én még egyszer sem láttam mert mindig elaludtam amikor meg felkeltem hogy megy a tv akkor meg már mindig vége lett. Ki látta eddig valamikor aki látta modja már meg hogy milyen sok e benne a PINA és érdeme e megnézni???