zzoe 2008 jún. 13. - 14:21:02
(169/409)
Sajnos csalódás volt, bár nagyon vártam a filmet, lehet, hogy túlvártam:),...míg a sorozat nagyon ütõs volt, a film elég laposka, ugyan jó a story, elég szellemesek a párbeszédek, de mégis csak hiányzik valami...olyan "egyszernézhetõs", inkább divatbemutató egy kis ehetõ kerettörténettel. S.J.Parkert továbbra is imádom, amennyire lehetett, hozta a karakterét...ellenben J.Hudson szinkronhangja szörnyen irritált, szerintem nagyon rossz választás volt.
10/10
Laci911 2008 jún. 12. - 22:43:36 10/10
(168/409)
Meik jelenetre gondolsz?
trillárom 2008 jún. 12. - 19:09:56
(167/409)
Azért szerintem megért volna egy-két jelenet 16-os karikát. Nem is értem, hogy adhatták 12-essel, amikor más filmeket rögtön 16ossal adnak, ha van benne egy csúnya szó. Mikor néztem a filmet volt egy-két 11, 12 év körüli kislány az anyjával. Én valahogy nem vittem volna el a lányomat, nem az ilyen idõs korosztálynak való szerintem.
Poohikan 2008 jún. 12. - 09:36:10
(166/409)
Jelentem, némi félelemmel ültem be, mert ugyebár a kritika nem volt túl jó, amit nemigen értettem utána... Bejött, fel sem tûnt, hogy több, mint két óra. De Szent Louise-nak St. Louise-ból tényleg gyomorforgató volt a a hangja, az egész beszéde valahogy nem életszerû. Bár figyeltem a szájmozgását (szakmai ártalom), valszeg eredetiben sem éppen egy rapperbeszédû csajszi, de a vontatottság ezzel a hanggal...
Bökesz 2008 jún. 11. - 21:42:54
(165/409)
Hát én is megnéztem a filmet és nekem nagyon nagyon tetszett :D poénok,bánat,szomorúság,szerelem (?) tökéletes egyvelege volt a film,nekem nagyon bejött! Többször is meg fogom nézni azt hiszem.:D mindenkinek csak ajánlani tudom.;)
8/10
marteeka 2008 jún. 11. - 13:11:39 8/10
(164/409)
Nnnna, végre megnéztem én is tegnap.

Egyszerûen tökéletes, a sorozathoz hû, kiválóan visszadta annak minden momentumát, kicsit cukormázas, habos-babos édes, na de enélkül nem is lenne szexésnyújorkos :)

Rajongóknak kötelezõ, egyéb halandóknak is képes lehet szerintem bõ két óra szórakozást nyújtani, igen kemény poénokat ont Samantha (többek között).

Persze akik nem értik és nem szeretik a divat világát, inkább válasszanak másik termet :)

Egy dolog viszont nagyon nem tetszett, Big túlzottan érzelgõs és nyálas lett... ennyi év szerelem után... kicsit sok volt ez az õ jelleméhez.
trillárom 2008 jún. 10. - 21:43:21
(163/409)
Ma néztem meg. Még elég friss az élmény, ezért az elsõ benyomásokról írnék. Tetszett a film, színes volt, pörgõs, szerelmes, szomorkodós és még sorolhatnám.
Carrie hangja az elején tényleg idegesítõ volt.A szinkronstúdióban ronthattak el valamit, hogy ilyen nyivákolósra vették. A film közben olykor azt éreztem, hogy: Igen, ismét elfog az a szexésnewyork-nézõs érzés.( Nem tudom elmagyarázni milyen állapot az:). De sokszor meg olyan volt, mintha egy másik filmet néznék, csak a szereplõk ugyanazok.
Azt hiszem meg kell még néznem, hogy a részletekre még jobban oda tudjak figyelni:)
Bigpapa 2008 jún. 10. - 21:41:04
(162/409)
Tegnap a haverommal kockára unatkoztuk magunkat és hirtelen ötlettõl vezérelve beültünk a filmre. Én 33 vagyok, õ 35. :))))
Hát...eddig az egész sorozatból max 5 részt láttam, de abban képben voltam, hogy ki kicsoda (nõk),de a férjeket, pasikat nem tudtam.
Szóval így, "szex és new york analfabétán" is egy elég nézhetõ kis film. Nem unatkoztam egy percet sem. Jó sokat röhögtünk, jók a poénok (kaki :DDD )
Mondjuk annak hálát adtam, hogy én még soha sem jártam ilyen divatbuzi nõvel, akinek a mindene a vásárlás és annyira sznob, hogy csak ilyen olyan márka lehet. :))
Igazából ez majdnem egy reklámfilm. Újságok,tervezõk, márkák.....De ezt leszámítva rendben van a film. Még pasi szemmel is ;)
darmen 2008 jún. 10. - 19:28:10
(161/409)
Igen, a sorozatban illett hozzá a hangja. De a film elején nagyon kellett figyelnem, hogy télleg ugyan az e a szinkron hang, egyszerüen annyira magas hangon szinkronizált, szinte sipitozott, hogy az borzalom. Aztán a film felére visszatért a rendes hangja, vagy csak hozzászoktam, nem tudom. :) Amúyg szerintem Samanta hangját találták el a legjobban.
10/10
Laci911 2008 jún. 10. - 18:59:18 10/10
(160/409)
Spilák Klára szuper, remek hangja van, annyira passzol Carry-hez!!! Imádom!!!
Adrusz 2008 jún. 10. - 10:10:34
(159/409)
Sziasztok!
Én is a pasimmal néztem meg a mozit sõt a sorozatot is együtt néztük(miután megszerezte nekem dvd-n :P)
Mindkettõnknek nagyon teccett.Én egyszerüen imádom a sorozatot is és ez a film ahh meg akarom még nézni 500szor,a ruhák a zene a táskák és persze a 4 csaj anynira szuper lett hogy folytatást akarok :D a sorozatot is mindig elõrõl kezdem nem lehet megunni :D
Bárki bármit is mond a mostanában felbukkanó sorozatok utol sem érik a Sz&NY-okt....
trillárom 2008 jún. 09. - 22:09:50
(158/409)
javítva: vizsgaláz
trillárom 2008 jún. 09. - 22:09:19
(157/409)
Igen, ez a megoldás! Fiúk nézzétek az EB-t, mi meg a Szex és NewYorkot, és nem lesz semmi probléma!:) (Azért azt hozzáteszem, h. lány létemre én is EB lázban égek a vizsagaláz mellett:D Hajrá Portugálok!)
nczoli 2008 jún. 09. - 19:03:51 Előzmény trillárom
(156/409)
Sziasztok !

A kedvesemmel néztem meg a filmet tegnap. A lényeg: kedves lányok, asszonyok, a késõbbi problémák elkerülése végett, adjatok egy szabad estét a fiúknak, had nézzék az EB-t vagy sörözzenek, vagy akármi mást. Nézzétek ezt meg a barátnõkkel. Nem vészes, túléltem, de jobb a békesség :-)

Egyébként a film nem "szar", semmi baja, egyszerûen csak a pár poéntól eltekintve ez egy férfi figyelmét (általában) nem köti le. (talán más fõszereplõkkel ;-) )
darmen 2008 jún. 09. - 15:24:57
(155/409)
Én múlt héten láttam a filmet, és szerintem nagyon jó film lett. Aki látta a sorozatot, és szerette, akkor a filmben sem fog csalódni. A poénokat most is rendesen szórják, jókat lehet rajta nevetni. Én barátommal ültem be megnézni a filmet, õ csak nagyából tudta h ki ki csoda, sosem nézte a sorozatot, de neki is tetszett. :)
8/10
marteeka 2008 jún. 09. - 12:02:43 8/10 Előzmény korallállatka
(154/409)
Hja, ha egyszer kinyitom a számat.... :D

Szerintem a mai mozifilmek igenis, sõt az egész világ a felszínre, szenzációra, tömegbutításra (ilyen jellegû "könnyed" szórakozásra) épülnek, sajnos kevés, pontosabban kis arányban van ellenpélda.

Többet nem is firtatnám a témát, többé-kevésbé egyetértek az alattam szólókkal.
trillárom 2008 jún. 09. - 00:04:08
(153/409)
Nekem is az a véleményem, hogy a Szex és NewYork sorozatból csak néhány részt látók és most kínszenvedve a filmet megnézõk ne tekintsék magukat szakértõnek.(Fõleg férfiak..) Én pl. a Star Wars sorozatból kb.2percet láttam, nekem ennyi elég volt belõle..De ettõl még nem fujjolom azokat, akik rajonganak érte és minden részét legalább 100szor megnézték. Nekik ez jön be, nekem meg a Szex és NewYork.
trillárom 2008 jún. 08. - 23:55:16
(152/409)
Még nem láttam a filmet, de állítólag az elején van összefoglaló dióhéjban a történésekrõl. Szóval szerintem így is érdemes!
lizu 2008 jún. 08. - 23:50:14
(151/409)
Sziasztok!

Én ma láttam a filmet, és azt kaptam, amire számítottam!
Az én VÉLEMÉNYEM!!!!!!:
Ami Carrie hangját illeti, szerintem sem volt szükség erre a nyávogós "újításra", és tény, hogy nem Miranda tehet arról, ha Big egy ilyen mondat után elbizonytalanodik! Szóval azt hiányoltam a filmbõl, hogy ezt Carrie úgymond beismerje Mirandának, hiszen a sorozat egyik részében, amikor Miranda Carrie-t leszúrja, hogy csak a Big-gel való szakításon tud rágódni, de aztán Õ is elbújik, amikor meglátja a volt szerelmét egy másik nõvel, akkor Miranda beismeri Carrie-nek (egy tál hideg sült krumpli mellett), hogy tévedett!
Egyébként sztem a szereplõk megmaradtak olyannak, amilyenek a sorozatban is voltak!

Én saját elhatározásból kezdtem el nézni a sorozatot, és megtetszett! Nem lettem függõ, de nagyon szeretem! Hahó, ez a sorozat a ruhákról, cipõkrõl, nagy bulikról, flancos helyekrõl szól, akkor mit várunk a filmtõl???? Mirõl szóljon??? Ja, és azért, mert valaki szereti ezt a sorozatot, még nem biztos, hogy üresfejû liba! Ráadásul a szereplõk sem azok! Amúgy meg, megéri megnézni az egész sorozatot, mert csak akkor lehet látni igazán, hogy milyen fejlõdésen megy keresztül ez a 4 szingli csaj az évek alatt!
Ezt nem bántásnak szánom, de ha egy pasi nem határozott, és beadja a derekát a barátnõje unszolásának, és csak kötelességtudatból nézi meg a filmet (ami sztem elég ahhoz, hogy ne tetszen egy film), akkor utána légyszi ne szólja le a filmet!! Az én pasim sem szerette, piszkált is, hogy miért nézem ezt a hülyeséget; egyszer elmondtam neki, hogy szerintem miért nincs igaza, és abban maradtunk, hogy én nélküle nézem, és nincs harag! Én ezt szeretem, õ meg mást, nem kell, hogy ugyanaz tetszen mindkettõnknek, és nem is unszolnám, hogy márpedig nézze meg velem! De ezt tényleg nem bántásnak szántam!!!
Ami az álomvilágot illeti, szerintem mostanában kevés olyan mozifilm készül, ami megegyezik a valósággal! Ha olyan igazán jó filmet szeretnék nézni, akkor a Dunát, az m2-t nézem! És én azokat is szeretem, meg a Szex és New York-ot is! Nálam ezek egyensúlyban vannak, és nem érzem magam kevesebbnek, hogy szeretem a Szex és New York-ot! Amit bemutat, azt a legtökéletesebben mutatja be! Ja, és nem hiszem, hogy a plázacicák a szex és New York miatt lettek plázacicák!!
Hát, "röviden" ennyit!:)))
marie1 2008 jún. 08. - 23:13:27
(150/409)
Szórakoztató volt a film, kifejezetten jókat nevetgéltem rajta. Nem kell ennek az egész dolognak több jelentõséget tulajdonítani, mint amennyit ér: ruhák, táskák, cipõk, kis lazulás. Szerintem a nõknek ad egy kis lökést a szürke hétjöznapokban...