melcsaa 2008 jún. 06. - 12:24:18
(109/409)
nem láttam a filmet, de a leírásodból sokat tanultam, és sajnos egybõl ráismertem korunk üres és giccses életfelfogására. Felnõttünk, és ezek a lányok már csak hisztis plázacicák a szemünkben, tejesen egyetértek a gondolataiddal. Hosszabb ideig éltem Amcsiban, tudom, hogy N.Y.-ban ezeket a lányokat, mint ahogyan nálunk is, az értelmiség kineveti. Valójában vén, elkényeztetett, haszonlesõk az ilyen nõket megtestesítõk, sajnos egyáltalán NEM vicces, ha belegondolunk...Max kinevetni, de nem együttnevetni lehet a filmen:-)
10/10
bridget-- 2008 jún. 06. - 11:45:47 10/10
(108/409)
Én ugyan még nem láttam magyarul, csak angolul, de az elõzõ commenteket nézve, akkor annyira mégsem jött be a szinkron, pedig elõtte sokan örültek h milyen jó lesz. Éljen az eredeti angol az eredeti poénokkal! :)))
Vk az elõbb kérdezte h le lehet-e tölteni szinkronosan v feliratot: még nem, arra még várni kell, szentem jó sokat... sorry
10/10
blowurmind 2008 jún. 06. - 11:30:54 10/10
(107/409)
Szex és New York.os lett a film :) ez a lényeg! :) és angolul érdemesebb nézni, láttam, h írtátok, h sipítozós a carrie magyar hangja. nem tudom, magyarul hogy jönnek ki a poénok, de angolul f.szák :D
Kimberly 2008 jún. 06. - 11:20:05
(106/409)
Egyébként nekem nagyon tetszett a film,hatalmas poénok voltak benne,mindenki dõlt a röhögéstõl!Már nagyon vártam és egyáltalán nem csalódtam benne!Aki teheti nézze meg,mert nagyon jó!Ha 2x ilyen hosszú lett volna,azt is rövidnek tartanám!
Kimberly 2008 jún. 06. - 11:18:26
(105/409)
Akkor minek nézel ilyeneket,te f*szfej??Lehet innen húzni!
Dius 2008 jún. 06. - 10:59:19
(104/409)
Te jó ég, megfogalmaztad, amit írni akartam! :)
Nekem is pont a "sipítozós" jelzõ jutott eszembe a szinkronról, fõleg Carrie-vel kapcsolatban. Meg kell hagyni ugyan, hogy a túljátszott színészi játékokhoz valamennyire azért passzolt is...

Amikor ment a sorozat, az egyik legnagyobb fan-nak tartottam magam, Carrie volt a minta elõttem. Most azonban csak egy naív, divatõrült, elkényeztetett nõt láttam. Miért kellett ennyire nagy túlkapásba esni???
Csak az számít még a New York-i elit számára is, hogy márkanevek, cipõ, gardróbméret, táska és szõrme?
Nem vagyok kisstílû vagy irigy, mert én is szeretem a jó cuccokat, de a világ nem csak ezekbõl áll - más, emberibb értékek is vannak.

Mindemellett annyira naív a sztori. SPOILER-VESZÉLY!!!!
Már a film alatt is Miranda nagy dilemmáján gondolkodtam: ha egy férfi õszintén feleségül akar venni egy nõt, hogyan húzhat mindent keresztbe egy feldúlt barát cinikus megjegyzése? Fõleg, hogy egy ötvenes, sokat próbált férfi az illetõ, aki tudja, mit akar...?
Aki mellesleg, bocsánatkérés-képpen, ezer e-mailt küld szerelmes versekkel, de személyesen soha nem keresi fel Carriet!!!! Ámbár, hogy a cipõjét vissza akarja küldeni, az akkor gesztus, ami õszintén bizonyítja valódi érzéseit.

Egyedül Samantha hozta azt a szerepet, amit nagyon szerettem benne, vicces volt, buja és határozott. Az azért elgondolkodtató, hogy a több ezres bundája leöntése után elégedetten konstatálja, hogy végre újra otthon érezheti magát..!

Na mindegy, számomra nagy csalódás volt a film, indokolatlanul és rettenetesen hosszú, túl sok történéssel, túl naív megoldásokkal.Nagyon sajnálom, mert évek óta vártam már.

Vagy talán csak felnõttebb lettem, mint négy évvel ezelõtt, - és ezért nem tudtam úgy sikítozni a moziban, mint az a sok csaj körülöttem..?
6/10
10/10
Karolka 2008 jún. 06. - 10:51:30 10/10
(103/409)
Már ne is haragudj, de ki kérdezte?? Szép amit csinálsz, meg minden, de nem érdekel senkit! Fõleg, h a filmhez nem sok köze... :P már bocs...
nyuszimama 2008 jún. 06. - 10:46:27
(102/409)
sziasztok. vki nem tudná nekem megírni privátban, hogy honnan lehet letölteni szinkronosan vagy feliratot az angol verzióhoz?köszönöm szépen!
10/10
bridget-- 2008 jún. 06. - 09:50:30 10/10
(101/409)
Danid: Ha Amerika a hazád, akkor ott terjeszd a minõsíthetetlen hozzászólásaidat, ne ezt a fórumot szennnyezd. V legalább tanulj meg normálisan magyarul írni :)
És igenis te vagy a felszínes ember, ha csak a szexet látod meg a sorozatban és a filmben.
7/10
offtopic
vicky28 2008 jún. 06. - 08:35:41 7/10
(100/409)
Sziasztok!

Én is nagyon szerettem a sorozatot, de a film nem volt az igazi: 1. Carrie szinkronja elég irritáló, kissé "sipítozós" volt; 2. már említette más is, de legalább 4 jelenetben belógott a mikrofon-> ezt senki nem nézte vissza?????; 3. sokszor olyan volt, mintha 1 reklámfilmet néznék, minden a márkákról szólt, de hát ez is volt a cél.
Összességében 10/7.
10/10
Karolka 2008 jún. 05. - 23:48:48 10/10
(99/409)
Hát megtörtént! A történelmi pillanat, óriási várakozást megelõzve... :D
Így fél órával a film után azt kell mondjam: nem olyan lett, mint amire számítottam! Túl érzelgõs lett, nem mintha a szexjeleneteket hiányolnám, de nehéz volt két órába egy rakás sztorit belerakni. (sajnos nem is jött össze)Nekem összecsapottnak tûnt, de nem is akarom tovább kritizálni. Mindezek ellenére óriási fan maradtam, hihetetlen jól játszanak!!
Jah és persze nem utolsó sorban: köszönet a szinkronhangoknak!!!
offtopic
Vamprella 2008 jún. 05. - 23:07:31
(98/409)
pl azt a penzt amit internezetesre szansz, azt is odaadhatnad a hazadnak
szuper lenne
10/10
akosd 2008 jún. 05. - 22:50:14 10/10
(97/409)
Ez a film eszméletlen jó. Még férfi létemre is halálra röhögtem magam. Éljen Samantha...
(A moziban az ivararányt jó megfigyelni: Rajtam kívül még kb. 4 pasi volt, akibõl kettõt a barátnõje pórázon vonszolt be. Na ilyeneknek nem ajánlom a filmet, mindenki másnak igen.)
danidnak üzenem, hogy ha nem tetszik nem kell nézni, és ne gondolja, hogy minden filmnek a világ szörnyûségeirõl kell szólnia. Lazíts egy kicsit...
danid 2008 jún. 05. - 22:29:13
(96/409)
de utálom az ójan embereket mint például a filmen mert csak élvezik az életet és tójnak rá hogy mi megy például irakban vagy afganistánban én túdom mirõl beszélek mert én is harcoltam afganistán ban mert én amerikában szûletem és harcoltam a hazámért és még mindig harcolok és ha kel meghalok érte
Pepike87 2008 jún. 05. - 20:31:34
(95/409)
Sziasztok!
Hát ennél fantasztikusabb filmet már nagyon régen nem láttam... jó, totális Sex and the city rajongó vagyok! A sztori nagyon jó lett! És a ruhák... Patricia Field egy Istennõ!!! Az a Vivienne Westwood ruha... hát valami meseszép!!! És a Zac Posen ruhák... jesszus!!!!! Szavakat nem találok rájuk!!
A poénok is nagyon jók lettek... volt néhány rész, hogy az egész terem szakadt a röhögéstõl!
Szóval engem teljesen lenyûgözött az egész film! Holnap megint megyek a moziba!!
8/10
xixx 2008 jún. 05. - 20:01:54 8/10 Előzmény Katakov
(94/409)
Sziasztok! Tetszett a film, pedig anno a sorozatot kicsit erõltetettnek találtam. Ez inkább játékfilmnek jó, de korrekt 8/10-es. Egyetlen dolog zavart (Charolotte hangján kívül:)), mégpedig az, hogy kb 5percenként belelógott a mikrofon a képbe! Amatõr hiba.
Katakov 2008 jún. 05. - 19:37:23
(93/409)
Sziasztok!

Épp az elõbb jöttem ki a moziból. Észrevételeim: A film összességében fantasztikus, a vérbeli Szex és New York rajongók nem fognak benne csalódni! Pörög a sztori, tele van eseménnyel, mikor 1 órája ment az órámra néztem és örömmel vettem tudomásul, hogy még több mint 1 óra van belõle. És nem azért tûnt többnek az az 1 óra mert vontatott lenne, hanem mert annyira tömény az egész cselekmény, hogy 1 óra alatt is benne volt annyi minden amit - ha elhúzták volna - 2 órába is beletehettek volna akár. Ez persze csak egy vélemény.
Ha részeire bontjuk, akkor pár észrevétel: (még nem spoiler)
Carrie és Charlotte hangja tényleg elég fura, magam sem tudtam eldönteni, hogy most azért ilyen mert a moziban máshogy hangzik a szinkron, avgy a színésznõk beszélnek vékonyabb hagnon... viszont a többi hang ugyanolyan így én a második verzióra tippelnék... hogy miért, az rejtély :) A ruhák pedig... hát tényleg elég bizarr mindegyik, de ez egy film, ami a divatról szól, és mégha nem is elég életszagú hogy avlaki olyan ruhában és cipõben menjen el sétálnia városba, mint a csajok, ez azért New Yorkban, és a módosabb körökben azért elképzelhetõ... ha mégsem, akkor is tekintsük az egészet egy mesének, felesleges azon pörögni, hogy miért ennyire extravagánsak a ruhák egy olyan sorozatban aminek eleve is a divat az egyik alapja.
Egy kis SPOILER:
Nekem az egészbõl csupán annyi volt fura, mikor Carrie annyira megharagudott Mirandára, merthát nyilvánvaló, hogy nem Miranda tehetett arról, hogy Big beijedt, hanem Carrie aki ekkora csinadrattát csapott, és ha big egy monmdat miatt ennyire befolyásolható, akkor megette a fene az egészet.
De egyébként szuper a film, a várakozásoknak - részemrõl - asbzolút megfelelt, pont eléggé csajos, pont eléggé trendi, néhol határozottan megható, és mindenekfelett a szerelmet megint sikerült olyan formában bemutatni, hogy nem kell ahhoz new yorki gazdag nõnek lenni, hogy úgy érezzük: "hát igen ezt én is így mondtam volna"... vagy: "én is pont így éreznék".... Jó Szórakozást mindenkinek!!!
Vamprella 2008 jún. 05. - 19:00:02
(92/409)
sziasztok
most jottem vissza a mozibol.
en osszessegeben jol szorakoztam, mert szerettem a sorozatot, es jo volt oket viszontlatni
de
a film nem volt annyira jo.. par dolog, ami zavart:annyira megoregedtek.. foleg steve, samantha,samantha pasija, akinek most nmem jut eszembe a neve es miranda
miranda szaja folott kifejezett rancocskakat veltem felfedezni
aztan zavart a sok tul divatos hordhatatlan ruha.
tudom, h ez volt a szex es newyork egyik ismerve, de akkor is ezek a ruhak nekem keptelennek tuntek
ami az ordog pradat viselben finoman volt jelen, az itt sokszorosan, tul tomenyen jott elo

de ettol eltekintve elmeny volt
szoval lanyok irany a mozi :)
10/10
bridget-- 2008 jún. 05. - 10:37:43 10/10
(91/409)
Úgy tûnik, most mindkét tábor mégis jól jár. A Mom Parkban vetítik feliratosan is :))) juhhééééé!!!!
És megnéztem a Palace Cinemas honlapját, ott 145 percesre írják a filmet, so nem értem h most mi van. Vk látta már itthon moziban?
10/10
Roggies 2008 jún. 05. - 08:06:43 10/10
(90/409)
Sztem nagyon jó lett a film, abszolút hozta a sorozat színvonalát, SÕT... Nagyon jó benne mindenki, nézzétek meg! :)